• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
Musi, co děláš na netu, já myslela že už konečně rodíš, hele, 10.3.2010 - to je pěkný datum, dejt to zítra:slight_smile:
9. bře 2010 v 10:32  • Odpověz
autor
tak koukám,že než jsem dolezla od zubaře,tak tu musilkovice byly :wink: No do pátku to uteče a ten víkend se taky přehoupne,hlavně už budeš pod dozorem,takže to bude asi lepší,než takhle být doma a přemýšlet co by se mohlo a nemohlo stát :wink: A v pondělí bude 15.3.,že jo? To má narozky můj táta a pak 16.3. jejich pes :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak já jsem u rodičovstva a přes noc tu měly na zahradě veselo - přišli k nim divoký prasata,tak jsou ve sněhu kopejtka a rozrytá zahrada :stuck_out_tongue_closed_eyes: To řikám furt,že stejně nebudu moc nikdy nikam na procházku, protože prasat se bojim víc než vrahů a úchylů :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
9. bře 2010 v 11:24  • Odpověz
latu taky mám 16.3. právě narozky takže to bude dáreček :grinning:
9. bře 2010 v 11:25  • Odpověz
musil no vidíš aspon pozitivum,budeš mít narozky a když máš potvrzené že je vše v oukeji tak je to v klidu .. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,horší je čekat a nevědět ..a císař má taky svoje pozitiva ,kdyby měla malá šnůru kolem krku tak ji nebudou x hod. škrtit při normálnim porodu .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,já bych ho brala :wink:
9. bře 2010 v 11:28  • Odpověz
holky je to v prdeli začínam se dusit ,počkam do zítra ,ale moje kouzelná myš půjde asi z5 ke kámošce ..já se z toho poseru ,jsem myslela ,že to bude dobrý a večer to začlo .. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. bře 2010 v 11:29  • Odpověz
autor
musil tak tos měla říct hned,že narozkuješ 16.3. - to je pak jasný,malá Jaruna chce narozky s velkou Jarunou :grinning: :grinning: :grinning:
9. bře 2010 v 11:42  • Odpověz
musil my tě tady nebudem nervovat ... :wink:
9. bře 2010 v 11:58  • Odpověz
autor
Koukám,že musilovka poslouchá příkaz puciotce :cry: :cry: to tady jako bude mrtvo,než se jaruš vyklube na svět? jsem se teď vytočila v srpnovkách,tak jsem si chtěla přijít spravit náladu a tady nikdo :angry: Ještě že za chvíli začíná ordinačka, už se těšim jakou napínavou zápletku tam dneska šoupnou :grinning: :grinning:
9. bře 2010 ve 20:00  • Odpověz
autor
pardon, musiotce :grinning: ještě se po ní kouknu na FCB - tam je to beztak aspoň bez cenzury :grinning:
9. bře 2010 ve 20:00  • Odpověz
já jdu taky ordinovat abych tady byla zase za chytrou .. :grinning: :grinning:
9. bře 2010 ve 20:03  • Odpověz
autor
:grinning: no jasně, musíme znát všechny obory -gynekologii mám nastudovanou a teď se školim v chirurgii a počkejte až začnou příští týden Zázraky života :grinning: :grinning:
9. bře 2010 ve 20:05  • Odpověz
myslíš jako že budeš fušovat třeba do kardiochirurgie :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a proč ne ..
9. bře 2010 ve 20:09  • Odpověz
autor
No tak něčim se živit budu muset :grinning: :grinning: Čekám až se dovaří brambory a udělám z nich br kaši, v troubě jsou kotletky - ňam ňam :grinning: :grinning:
9. bře 2010 ve 20:14  • Odpověz
ty jop latu vaří po večerech .mno to tě má tatka hodně rád co?
10. bře 2010 v 08:49  • Odpověz
autor
no já teď obvykle vařim přes den,ale jak jsem včera byla celej den v luftu,tak jsem to měla ťip ťop :wink: ale jinak kotletky byly mňamozní, po dlouhý době jsem koupila fakt dobrý masíčko, já vepřový moc nemusim,ale z tohohle se mi dělali boule za ušima :grinning: a to jsem je dělala jen obyčejně - nasolit,napepřit, trochu sladky papriky a prdla jsem to do trouby, pak jsem tam ještě v rámci těhu chutí nasypala nakrájenou papriku a nechala tam zapéct sýr - kombinace trošku šílená,ale bylo to dobrý :grinning:
10. bře 2010 v 09:52  • Odpověz
Zdarec ženy?:slight_smile:

Tak co, Musilka už bojuje v porodnici? Máte nějaký info?
Jo Latu, na te seriáál se taky těším:slight_smile:
10. bře 2010 v 11:40  • Odpověz
autor
Musilka bude nastupovat v pátek a v pondělí má slíbenýho císaře,takže se snad už té Jaruš fakt dočkáme :wink:
10. bře 2010 ve 13:12  • Odpověz
latu kdy budou výsledky z plodky?ty jo ta musilka fakt nepřijde ,ta odolává teda ..
11. bře 2010 v 08:09  • Odpověz
autor
udaz :wink: Dneska odpoledne si budu volat, tak při troše štěstí už to tam bude doktorka mít - jinak si to vyzvednu zítra ráno před tim velkym UTZ :wink: a pak vzhůru na utrácení :grinning: :grinning:
11. bře 2010 v 08:45  • Odpověz
tak podej info ..určo to bude fajn pocit ,mít jistotu ,že to bude v pořádku a janý na tom byla ?
11. bře 2010 v 08:53  • Odpověz
autor
Janýsek byl v pondělí,tak asi dodržuje klidový režim a o dojmy se podělí později :wink: Ale mohla by přijít říct,jak se cítí :wink: Já jdu zmrznout ven :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. bře 2010 v 09:33  • Odpověz
11. bře 2010 v 10:58  • Odpověz
čus je je blivno ..rozjela se mi alergie jako býk ..dneska půjde myška pryč ..je mi z toho blbě ..citim se jak když na mě leze chřipka ..blé a to mám sobotu..třeba se mi v práci udělá líp až vypadnu z těch alergenů
11. bře 2010 v 11:32  • Odpověz
autor
Buď jsem magor nebo fakt nevim - včera svítil punťa a byla zima jak v Rusku, dneska je tam na pohled hnus největší,tak jsem šla ven s nechutí a ono je tam relativně příjemně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
musil to jsem se tě lekla,až mi změkla :grinning: :grinning: :grinning:
11. bře 2010 ve 12:00  • Odpověz
leni to je škoda že piškotka musí z baráku :frowning2:
latu to počásko je bláznivý ale tlak taky páč jsem sebou dneska mrdla u regálu s párkama v jednotě :sweat_smile:
a žádný měknutí to si nech až na porod :sweat_smile:
11. bře 2010 ve 12:27  • Odpověz
autor
Jsme zdravííííííííííí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. bře 2010 ve 12:42  • Odpověz
autor
a co to čtu musilkojc :unamused: Já vim,že chceš jaruš ven,ale takovym drastickym způsobem, pro párky ať chodí musiotec :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. bře 2010 ve 12:43  • Odpověz
Latu, supeeer :dizzy_face: , moc gratuluji
11. bře 2010 ve 12:49  • Odpověz
Latu, já to věděla :grinning: :wink:
11. bře 2010 ve 12:51  • Odpověz
autor
jity děkuju :wink: to byly teda nervy :wink: ale fakt jsem ráda,že jsem šla - teď máme jistotu, jinak bych nad tim asi celý těhu přemýšlela a kdoví co si přivolala :wink:
11. bře 2010 ve 12:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.