• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
latu nádhera moc gratuluju jsem ten šutr slyšela až tady :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Jsem moc ráda :dizzy_face:
11. bře 2010 ve 13:01  • Odpověz
autor
musil to věřim, protože tak jak jsem byla doteď v pohodě,tak dneska se divim,že mě neklepl infarkt :stuck_out_tongue_closed_eyes: Doufám,že v příštím těhu si tyhle nervy odpustim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. bře 2010 ve 13:14  • Odpověz
latu simča ti to vynahradí ty nervy :slight_smile: a hlavně teď už víš že je vše v poho a můžeš si to konečně začít z plna hrdla užívat :dizzy_face:
11. bře 2010 ve 13:15  • Odpověz
autor
hlavně z plna hrdla utrácet :grinning: :grinning: :grinning: O víkendu si udělám pořádek v oblečkách, překlapu si seznam výbavičky do mě přijatelnějšího formátu a od pondělí to začne lítat na všechny strany :grinning: No možná se ještě pár dní budu krotit do toho veletrhu, kdyby nedorazila nemocenská,abych tam nejela jen s tisícovkou,ale rozhodně se nestane tak jako doteď,aby mi na konci měsíce zbyly prašule :grinning: :grinning:
11. bře 2010 ve 13:21  • Odpověz
latu a co nebudeš chtít úplně nový tak počítej že ti dám nějaký neutrál věcičky mám i modrý věci já to nechci skladovat. Oblečky půjdou většinou z baráku. nechám si akorát postýlku košík ale jinak nic nemám tu na to místo
11. bře 2010 ve 13:28  • Odpověz
vařim dejte si taky bude to ňam

http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=5496
11. bře 2010 ve 13:38  • Odpověz
ženy lúčim sa jako kinder vajco a vrátíme se dvě tak se měj krásně já pošlu po latu info až bude po neděli něco nového. teď jdu zlikvidovat mrdníček hodim se do pucu a ráno v sedm nástup. Mějte se krásně papá :slight_smile:
11. bře 2010 v 15:41  • Odpověz
autor
Musil hlavně pak musíš dát Přemkosájmnovi Jaruši až si o ní řekne :grinning: :grinning: :grinning: A ať je jako nová :grinning: :grinning: Ty jo,tak my už se fakt dočkáme rozdělení musilkojc žen na dvě samostatné bytosti :dizzy_face: :dizzy_face: Tak tfuj tfuj pro štěstí :wink:
11. bře 2010 v 18:05  • Odpověz
Musiiil drrržžž se mamino:slight_smile:
11. bře 2010 v 18:09  • Odpověz
musil taky držim vše co mám at je to rychlé a rychle zapomenuté .. a už se těšim na fotečky malinké musilky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a latu tobě patří veliká gratulace takže chlapeček je potvrzený?
11. bře 2010 v 19:57  • Odpověz
autor
Zdarec :grinning: Tak jsem zase dneska viděla pinďíka :grinning: A bacha - neni to žádný chlapeček,ale muž :grinning: :grinning: Na výsledku z plodovky je napsáno,že má "mužský karyotyp" :grinning: :grinning: Velký UTZ dopadl taky výborně, termín nám šouply na 29.7. - Kubajz je hodnej,ví že má svátek 25.7.,tak se snaží narodit se co nejdál od toho :grinning: :grinning:
12. bře 2010 v 15:54  • Odpověz
latu tak to je krásná zprávička
12. bře 2010 v 19:36  • Odpověz
musil jelikož se plánovaný císař dělá hned z rána ,tak ti přeju hodně štěstíčka a tfuj tfuj ..at jste obě zdravé a brzy doma!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
15. bře 2010 v 07:57  • Odpověz
autor
udaz :grinning: Tak dneska je ten velký den a Jaruš konečně všechny seřve na plný plíce,že jí pořád tahali ven,když ona čekala na opravdický jaro :grinning: :grinning: :grinning:
15. bře 2010 v 09:42  • Odpověz
zdárek párek chytrolínek :grinning: :grinning: :grinning:
žádné info o jarce :grinning: ???
15. bře 2010 ve 12:17  • Odpověz
taky čekám ,váhu ,míru a jméno :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a nejlépe foto..
15. bře 2010 v 15:15  • Odpověz
autor
Musilková se nehlásí,tak já jí jdu písnout - když neodpoví,tak je to dobré,protože to znamená,že vyspává po porodu :wink:
15. bře 2010 v 15:39  • Odpověz
autor
Tak zatim žádná odpověď,ale sms dorazila,tak má asi čerstvá mamina napilno :grinning:
15. bře 2010 v 16:11  • Odpověz
Kuk, tak stále nic??????????????
15. bře 2010 v 16:12  • Odpověz
autor
na fcb taky žádné info - vlezla jsem až k musiotcovi :grinning:
15. bře 2010 v 16:13  • Odpověz
autor
jééé ahoj janýsku :dizzy_face: jak se cítíte po plodovce? Už máte týden čekání za sebou :slight_smile: a co pohyby?
15. bře 2010 v 16:14  • Odpověz
Dnes první výrazné pohyby :dizzy_face:
Po plodovce nic moc, chytla jsem nějaký zánět a od včera jsem v nemocnici, ale už to je lepší i hodnoty v krvi se zlepšují, dle zítřejších výsledků možná pofrčím domů, co tady se mnou... :wink:
15. bře 2010 v 16:18  • Odpověz
janý sakryš ,jako zánět v pipce?nebo od toho vpichu? chudáčkové .no hlavně že už je to lepší .. :wink: ,no vypadá to ,že už je musilka kuchlá a tak nejdřív zítra by jí mohli podat foun..
15. bře 2010 v 18:10  • Odpověz
sakrys tak ja uz myslela ze tu najdu tu novinu a ono furt nic,jo?! :angry:
15. bře 2010 ve 21:04  • Odpověz
autor
janýsku :unamused: :frowning2: Tak hlavně,že už se to lepší :confounded:
Musilkovic pořád nic, asi se nemůžu navzájem nabažit,tak na nás prďánkujou :grinning:
16. bře 2010 v 08:45  • Odpověz
no on ten cisar zadnej med neni,prvni den a noc na JIPce a ten dalsi te rano vyzenou z postele a ucis se chodit :grinning: ...jsem byla jak kdyz me prejel parni valec ...tak asi mulsika trenuje dneska :wink: ...sakra,ale jsem uz zvedava!!!
16. bře 2010 ve 12:06  • Odpověz
autor
no já si myslim,že to musí bejt hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak snad dá brzy vědět :wink:
16. bře 2010 ve 12:34  • Odpověz
Ahoj holky, sorry že vám sem lezu, ale vidím,že máte o musilku taky starost...tak jen co jsem se dočetla na těhulích... měla mít toho císaře dneska, ale prý večer dostala vyvolávací tabletku a teď se rozjel spontánní porod :wink:
Tak držíme palce ať to má co nejsnáz za sebou a Jarču v náruči.
Pa, mějte se tu :wink:
16. bře 2010 ve 14:35  • Odpověz
jeee tercie diky za zpravu :slight_smile: ...tak snad to bude mit rychle za sebou, takhle ji trapit :unamused: Proc vlastne mela mit planovanyho cisare???
16. bře 2010 v 15:18  • Odpověz
Teeeeď přišla zpráva, že je to hotovo :slight_smile: Ale Latu si to asi napíše sama :slight_smile:

Mooooooooooooc gratulujuuuuuuuuuuu Musil!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. bře 2010 v 15:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.