• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
tak já taky moc moc gratuluju ,takže nebyl císdař jestli to dobře chápu?! tim líp... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. bře 2010 v 15:49  • Odpověz
hned z fachy běžim na 3,14čky jestli máme mimino a ono už je ..tak to je moc dobře ,konečně se jaruna vyklubala
16. bře 2010 v 15:50  • Odpověz
Tak já vám překopnu co mi Markét napsala, snad se nikdo nebude zlobit... mám strašnou radost, že se to obešlo nakonec bez císaře, a malá bude mít narozeniny společně s mamkou :slight_smile:
Tak tady to je:

Všem na vědomost se dává, že k nám dnes ve 14:40 přiletěla vrána. V zobáčku měla peřinku a v ní naši Sofinku. Váží 3550ga měří 50cm. Všichni jsme v pořádku.

Moc gratuluju!!!!! :dizzy_face:
16. bře 2010 v 15:55  • Odpověz
terci díky moc ,kdoví kde latu běhá
16. bře 2010 v 15:55  • Odpověz
Není zač, já ráda :slight_smile: Občas vás šmíruju, co novýho a všem vám tu moc držím pěsti, jste statečný baby :slight_smile:
16. bře 2010 v 15:58  • Odpověz
teda tak ona se ještě asi krášlila.... :grinning:
Sofie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tu mám naplánovanou u druhého, krásné jméno!!!!
16. bře 2010 v 17:08  • Odpověz
Musilko, moc moc gratuluji k narození Sofinky :dizzy_face:
16. bře 2010 v 17:49  • Odpověz
autor
Dle zákona schválnosti se Musilkovic holky ozvaly,když jsme vyrazili na nákup do obíčka,takže koukám,že už všechno víte :grinning: :grinning: :grinning: A to jsem se mohla přerazit,jak jsem běžela do schodů :grinning: :grinning: :grinning:
16. bře 2010 v 18:02  • Odpověz
autor
tercii děkuju za zástup v tlumočení :grinning: Jediná zpráva kterou mám navíc je,že Sofinka potrhala mamince pipku - holka jedna zlobivá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: Já už chci vidět fotečku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A to je super,že fakt vylezla na musilky narozky - nejkrásnější dárek v životě :dizzy_face: jen doufám,že Sájmon se toho nechytne a nepoleze ven taky až na moje narozky - je mám na konci října :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
16. bře 2010 v 18:05  • Odpověz
no je to síla co ,že to maj nastejně .. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: pipka sroste ,břicho by bylo horší :sunglasses:
16. bře 2010 v 18:17  • Odpověz
juuuu,nadhera!!! moc gratulaci musil :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Sofie je taky moje favoritka pro holcicku :grinning:
16. bře 2010 v 19:42  • Odpověz
Latu tak tuhle info já nemám :grinning: Ale co, pipka se zahojí, a když je doktor šikovnej při šití, tak to bude u Musilů jak zamlada :wink::grinning:
A jestli můžu, tak odkaz na fotku Sofinky je v tématu Těhulky jaro 2010 na těhotenství, mrkněte. :wink::wink::wink: a už fakt mizím, mějte se tu :grinning:
16. bře 2010 ve 22:38  • Odpověz
ty jo mě to nechce vyhledat ty těhule ,tak vidim prd ..nemůžeš mi sem zkopírovat ten odkaz?
17. bře 2010 v 08:21  • Odpověz
mě se to jméno taky hrozně líbí ..to musil teda překvapila :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. bře 2010 v 08:22  • Odpověz
Čus :grinning:
Vítám mezi nás, do klubu správných žen :grinning: Jaroslavu Sofii von Musil :grinning: :grinning: :grinning:
Sajmon a Sofie...i slza mě ukápla, jak se to k sobě hodí :slight_smile: :wink:
17. bře 2010 v 10:00  • Odpověz
No hurá!
Musilce velikááánská gratulace!!!!!!!!!!
17. bře 2010 ve 12:10  • Odpověz
Lussi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
co to vidííím? 9tt? mám hroznou radost, GRATULUJI MOC MOC MOC :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. bře 2010 ve 12:20  • Odpověz
díkajs jity :slight_smile:
17. bře 2010 ve 12:38  • Odpověz
jj, konecne skoncilo prokleti bramboracek!!! :dizzy_face:
lussinko a jak...vsechno v pohode??? nebo blindis? :grinning:
17. bře 2010 ve 13:37  • Odpověz
polet zatím dobrý, akorát se mi totálně přehodily chutě, maso a salámy mi moc nevoní, takže můžu akorát sladký a jogurty :slight_smile: Nějak extra těhotně se necítím :slight_smile:
17. bře 2010 ve 13:43  • Odpověz
autor
čágos lussi :wink: jsem spadla ze židle, moc gratuluju, jsem ráda,že štěstí konečně sedlo na správného "vola" :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Já to věděla,že sem přijdeš pupkatá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. bře 2010 ve 14:18  • Odpověz
:slight_smile: Lussi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
gratuluju, ty tajnůstkářko, a máš vystaráno :wink: , rovnou dvojčata :slight_smile:
17. bře 2010 v 15:00  • Odpověz
autor
Ty pičo počkat já teď čumim,že lussilovi mají fakt dojičky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: No tak to je bomba, normálně nepokrytě závidim :grinning: :grinning: :grinning: Tak hlavně ať jste všichni v pohodě :wink:
17. bře 2010 v 15:01  • Odpověz
...taky závidím...ale Lussi si tu frontu vystála fakt poctivě a po zásluze...
17. bře 2010 v 15:02  • Odpověz
no ženy, mám co jsem chtěla, za to čekání to stáĺo :grinning:
17. bře 2010 v 15:12  • Odpověz
autor
a už si to nějak uvědomuješ?
17. bře 2010 v 15:31  • Odpověz
autor
hele jsem vyhrabala tu sofinku,ale nevim jestli vám to bude fungovat, mě to přitom odkazu z diskuze hodilo totiž na můj facebook :angry: A Sofinku jsem si musela poctivě proklikat přes přátele :unamused:
http://www.facebook.com/home.php?#!/photo.php?pid=182028&id=100000464804594
Já jsem dneska u našich,tak doufám,že mě sem na počítač ještě pustěj, je tady fronta na něj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
17. bře 2010 v 15:34  • Odpověz
no zatím je to pro mě pořád sci-fi
Já se s facebookem nechytám
17. bře 2010 v 16:20  • Odpověz
autor
no já jenom jestli nejsem jedinej "nevěřící" :wink: Já to nějak nepobrala dodneška a pořád to nedokážu pochopit, teď už je to teda lepší,když se tam aspoň něco občas hejbe,ale pokaždý čumim na UTZ a přemýšlim jestli jsou to fakt obrázky z mýho břicha :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
Ty vole dvojčata :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: A co jména,už jste to probírali?
17. bře 2010 v 16:33  • Odpověz
no taky musím kouknout sem tam na obrázky, ale je tam stejně hovno vidět :slight_smile:
jména vůbec nevíme, to budeme kutit až jestli se nám ukážou koule nebo pinda :sunglasses:
17. bře 2010 v 17:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.