• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
no a ted tu sdtrávim mnohem více času a přitom za to nebudu moci :confused: :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
19. bře 2010 ve 21:20  • Odpověz
No a Arletu nám šoupli do tématu nedobrovolná bezdětnost místo snažilky :unamused:
19. bře 2010 ve 21:25  • Odpověz
to je nějaké nové téma ne? Nebo jsem si toho v minulosti nevšimla? :confused:
19. bře 2010 ve 21:30  •  2 děti  • Odpověz
nějak toho sloučily hodně dohromady ,no nevim jestli je to přehlednější ,možná až pomine ten šok ,že se v tom najdou výhody
19. bře 2010 ve 21:31  • Odpověz
Tak na to nemám nerva a házím na to bobana, dokud to nebude krapet šlapat......
19. bře 2010 ve 21:35  • Odpověz
taky na to házim..tak dobrou :wink:
19. bře 2010 ve 21:36  • Odpověz
já se jdu dívat na bednu, jede mi to tady pomalu :angry: Mě se více líbila stará verze :unamused:
19. bře 2010 ve 21:37  •  2 děti  • Odpověz
vidím, že jsme měly všechny stejný nápat, tož dobrou :slight_smile:
19. bře 2010 ve 21:38  •  2 děti  • Odpověz
já vím, že se nápad píše s "d", abyste si nemyslely, že jsem trubka :grinning:
20. bře 2010 v 00:03  •  2 děti  • Odpověz
hola hoj, no to bude boj :angry:
ale mě omlouvá že jsem blondýna :grinning:
20. bře 2010 ve 12:05  • Odpověz
luss my víme ,že to byla recese :grinning: :grinning: :grinning:
20. bře 2010 ve 13:12  • Odpověz
autor
hmm tak že bych z toho tady byla urvaná,to se teda říct nedá - myslim,že se spíš měli držet hesla "méně je někdy více" :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A koukejte sem lozit,ať si mám kde povídat, páč v srpnu, pardon teď to má nobl název melouny, se mluví moc na úrovni :grinning: :grinning: :grinning: Ty vogís a příspěvků to teda si ukradlo hodně, když má lussi nějaký trapný 4726, se schválně podívám na svoje a běda jak jsou v tahu :angry:
20. bře 2010 v 18:28  • Odpověz
autor
No ty volís - voni mě vokradly vo příspěvky :angry: :angry: tak na to seru a jdu na facebook sklidit jahody :grinning: :grinning:
20. bře 2010 v 18:29  • Odpověz
latu mě o 10tisíc ,což je docela dost :wink:
20. bře 2010 v 18:48  • Odpověz
autor
no to je ještě větší hnus, ještě že jsem se slavnostně nedopracovala k deseti tisícům :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :grinning: Mě dneska vůbec nejde dočítat, chtěla jsem překoktat srpnovky a u půlky příspěvků jsem zjistila,že je vůbec nevnímám - ale to bude tim,že tady pořád žvaní kokotáta :grinning: Dneska jsme byly s kamarádkou utrácet v hornbachu, tak jsem nakoupila kytičky a hlínu a pěkně jsem se rejpala v hlíně :grinning: A teď si jdu udělat buřty s cibulí a svalit se do pelechu :wink:
Jo ještě se optám - přemýšlely jste o tom udělat to tady soukromé? Mě je to celkem putna, kdo si tady co přečte a pak se z toho nasere,tak je to jeho problém, protože těžko může pochopit náš humor a jestli mě tady někdo šmíruje,tak je vidět,že jsem aspoň zajímavá,takže se jako jenom ptám vás ostatních :grinning: :grinning:
20. bře 2010 v 19:25  • Odpověz
a...mě to je druhá putna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: myslim ,že jsme zde dost profláknuté :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ty jo tak kytičky ,no já na chajdu jedu zítra a uvidíme co budu dělat,určo nejdřív nakrmit hladovce kočky
20. bře 2010 ve 23:05  • Odpověz
autor
no micinky papat musej :grinning: a to tady asi nikdo nebude,když se lenka chatuje :frowning2: A už by se mohla zahlásit musilkovic rodinka s aktuálníma historkama - malá Sofuška to tam má určitě na povel :grinning:
21. bře 2010 v 11:46  • Odpověz
já teprve jedu ,musela jsem nejdříve uvařilkovat ..dělala jsem zapečenýho pangase se smetanou
21. bře 2010 ve 12:30  • Odpověz
autor
jo tááák :slight_smile: já dělám zeleninovej vývar a maso na houbách a dva kousky masa peču - ku.va oni už z nich možná budou uhlíky,jsem na ně zpaoomněla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
21. bře 2010 ve 12:31  • Odpověz
autor
tak je to dobrý, naštěstí jsem už dávno stáhla troubu - což jsem teda zapomněla,že jsem vůbec udělala,takže asi těhu demence nebo co :grinning:
21. bře 2010 ve 12:34  • Odpověz
tak vidíš ,nejsi zase tak idiotivní :grinning: :grinning: :grinning: ,ty bláho tady je nějakej vichr ,kdoví co přinese za hnus zase
21. bře 2010 ve 12:37  • Odpověz
autor
no tady je hodně stupňů,ale každou chvíli sprchne, jsem chtěla jít na dlouhou procházku a ono prdlačky, protože by mi zmoknul mozeček :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. bře 2010 ve 12:53  • Odpověz
autor
Já jdu umejt nádobisko a dodělat oběd :wink:
21. bře 2010 ve 12:53  • Odpověz
Tak ale už by jsi to mohla mít hotové, ne????? :grinning: :grinning:
21. bře 2010 v 16:05  • Odpověz
Bré odpoledne :slight_smile: Moc vám děkuji za gratulky tak zběžně jsem prolítla ale opravdu jen zběžně jak jste na nás myslely a povzbuzovaly Jaruš (teda pardon slibuju že jsem to napsala naposledy) Sofinku i mě na dálku. Dneska ráno nás propustili dom tak se zabydlujeme hnízdíme pelešíme se s princeznou v posteli a užíváme si ten první den doma. Jsem šíleně utahaná ale hrozivě šťastná pořád nad ní bulim hormony no :grinning: :grinning: :grinning: Před chvílí jsem četla tady na FB i papírov přáníčka a slzy mám jak hrachy chudák Sofi bude mít slaný mlíčko až se za deset minutek probere :sweat_smile:
Zítra písnu víc jen ve zkratce Sofi je boží skoro nepláče kojíme přes den po dvou v noci po třech hoďkách teď tu leží vedle mě v košíčku a krásně si prdla do trikotu to zas bude nářez :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
Porod začal ráno v půl osmí po první tabletce ale to byly jen takový šolichy co jsem zvládla ve sprše pak v půl desátý tableta č.2 běhěm deseti minut rupla voda bylo to jak když vypustí bazén :sweat_smile: zavolali jsme taťkovi ten přišel jak žabák v zeleným a už to začalo být drsnější v poledne jsem si nechala dát epidurál to už jsem měla mžitky před očima a funěla jak mašina. Pak už to asi cca ve dvě bylo úplně nejhroší epi nějak přestával tlumit začali bolesti na kaďák a ve 14:20 se začalo tlačkat. To trvalo dvacet minut. Torchu jsem jíim u toho u konce omdlela tak jí museli pomoct por. asistetky a zmáčkli břuch a Sofi vyklouzla havička a na druhý zatlačkání tělíčko. Bylo 14:40 Hned jsem jí dostala na pupek a to mě probralo z toho komatu :sweat_smile: Nádhera mít ten uzlík na břiše. Pamatuju si jak byla strašně horká na tom břiše :sweat_smile: a šíleně křičela :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Pak jí odnesli na vážení taťka jí hlídal a fotil a začal druhej boj. Byla jsem festovně rozervaná u šití jsem hulákala víc než u samotnýho porodu. aLe za půl hodiny byl konec mudr. byl rychlej a šikovnej hezky si se mnou u toho povídal a pořád mi řikal ať nebrečim a kolik ještě stehů zbývá a jaké jsme vybrali zvláštní jméno :slight_smile:
Pak jsem seskočila povalila jsem se na dvojlůžko s taťkou a Sofi a dvě hoďky jsme si jí užívali. Zítra hodim fotečky dneska nějak nemám energiu jdeme koupat :slight_smile: Každopádně děkuji všem za podporu a zítra tu budu až mi Sofi po koju zabere :slight_smile:
21. bře 2010 v 17:32  • Odpověz
musil to je nádhera jak jsi to napísala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. bře 2010 v 19:13  • Odpověz
autor
musil :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jen tu pasáž o šití jsem jako vynechala,bo toho se bojim z celýho porodu nejvíc :sweat_smile: Těšim se na fotečky x- :dizzy_face: :dizzy_face: )
21. bře 2010 v 19:46  • Odpověz
latu třeba budeš rodit bez nástřihu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. bře 2010 ve 21:34  • Odpověz
pár foteček hozeno ve fofru.
Latu když jsem to přežila já tak to vydrží každej. A co ti můžu říct tak i když bolest je to fakt veliká tak jak ti jí daj pak když je po všem zabalenou v tom uzlíku a ona na tebe jukne a zakručí tak je všechno pryč. úplně zapomeneš já si už chvíli po šití vůbec nevybavovala jak to bolelo. Hormony zapracujou a bolest je prostě pryč. Sice se sezením byl ze začátku docela problém ale i to pak už šlo v poho a teď už hopsám jak čamrda. Fakt to první pochování maličké funguje jak výmaz mozku. :sweat_smile:
Když začali ty první veliký konta tak jsem fakt začala myslet že tohle nemůžu vydržet a vidiš dneska jsem tady a na porod budu vzpomínat jako na nejnádhernější den v životě je to takovej zázračnej zážitek a budeš na sebe strašně pyšná až to prťátko vytlačíš.
První noc doma byla super malý se v pelíšku líbí tak hned po koju zabrala a já jsem se skvěle vyspala :slight_smile: Dneska odpol mi sem přijede doktorka mrkout na malou tak to tu budu dávat trochu do pucu je to tu za těch 10 dní jak po výbuchu :unamused:
22. bře 2010 v 08:17  • Odpověz
autor
Já věděla,že se vyplatí přivstat -jdu na čumendu :grinning:
22. bře 2010 v 08:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.