• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
tak dodala jsem i fotky od profika tety Barunky dva dny po porodu.
22. bře 2010 v 08:24  • Odpověz
autor
ty volís :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ona je prostě krásná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Musim Sájmonovi vysvětlovat,že se nesmí po porodu tvářit jak debílek, to by ho asi nechtěla,když takhle krásně pozuje :grinning:
22. bře 2010 v 08:25  • Odpověz
je úžasná. A venku je krásně tak možná vyrazíme na první krátkou procházku jen k popelnicím s plastama a zpátky :grinning: chci vyzkoušet kočár :slight_smile: . A jinak moc doporučuju košík na mimino kupte ho sajmonovi. Sofi se v něm moc líbí :wink:
22. bře 2010 v 08:31  • Odpověz
autor
jj,košík určitě chci, bude ho mít v obýváku,ať je pod dozorem :grinning:
22. bře 2010 v 08:36  • Odpověz
hned jdu mrknout na fotečky ..zdravím!!!!!!!!
22. bře 2010 v 08:38  • Odpověz
autor
Zdarec lení :slight_smile: No zkoukni jí, je sladká :slight_smile: Já chci taky na procházku s kočárkem :sweat_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. bře 2010 v 08:44  • Odpověz
čumim tady jako péro z gauče ,to je krásný mimi.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: žádný zmuchlaný a šišatý ..je nádherná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. bře 2010 v 08:45  • Odpověz
latu kup a jezdi ať potrénuješ na vejšlapy se Sájmonem :slight_smile: Můžeš tam zatim vozit blběnu třeba se jí to bude páčit :grinning:
Moc děkuju za pochvalu nepomuchlanosti já jsem čekala že bude taková nateklá po tom co tam byla o dva týdny dýl ale je fakt že je krásně vyloupabá žádná suchá kůžiška prostě se dopekla úplně do maximální krásy :slight_smile:
22. bře 2010 v 08:47  • Odpověz
autor
jo přesně to jsem si řikala, žádnej promodralej staženej králík :grinning:
Já se jdu věnovat psíčkovi, dorazim před obídkem, zatim pa!
22. bře 2010 v 08:47  • Odpověz
já čekám návštěvku tak tu zatim snídam a obdivuju..včera porodila dadous ,taky má krásný mimi..je to tu samá holka,latu to musí vyrovnat ten stav,jo vláska má dvojky kluky ,tak bude akundrát,ještě co ta janý ta to bude vědít dneska
22. bře 2010 v 08:52  • Odpověz
Udazte :slight_smile:

Musilko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , nádhera, to tu se mnou cukalo, to nesmíš takhle mi bláznit hormony :slight_smile: :slight_smile:

Včera mi přestalo fungovat odesílání příspěvků, tak jsem jen čuměla a četla....
22. bře 2010 v 08:58  • Odpověz
Ženy, budeme mít vojína xy :grinning:, tak Terezka bude příště...... Výsledky jsou O.K., jsem z toho celá nějaká na s***ky a nejsem schopna nic dělat :grinning:
22. bře 2010 v 10:35  • Odpověz
Nazdarte ženy :slight_smile:
Sofince se nebezpečně rozrůstá zástup ženichů :slight_smile: ...gratuluju Janýsku.
A je opravdu nádherná, heboučká, měkoučká, já si ji chci pochovat a očmuchat :grinning: :grinning:
Musím před dalším Ifkem zhubnout, to mě nakázali v CARu, tak se trápím hlady a šlapu na Orbitreku, 6 kg je dole, ale ještě mě čeká minimálně 14 :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale za ten zázrak to stojí.
Musil, taky jsem si po porodu připadala hrozně důležitá :grinning: :grinning:
22. bře 2010 v 10:41  • Odpověz
zdarec,
musil malá je hezoučká :slight_smile:
janysku gratulace ke klučíkovi!!!!!! :grinning:
22. bře 2010 v 10:48  •  2 děti  • Odpověz
autor
udaz :dizzy_face: janýsku bombáááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Já myslela,že až zítra bude výslednice,jsem na tebe myslela při přesazování okurek - to bylo určitě znamení,že tam máte taky okurku mezi nohama :grinning: :grinning:
ello musíš si na ten orbitrek pověsit dudlík jako motivaci :grinning: :grinning:
22. bře 2010 ve 12:50  • Odpověz
autor
hele lussi koukám na tvojí fotku a víš,že podle nových ještě úchylnější pravidel neopovídá pravidlům? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ale když si tam dáš třeba pamelu anderson a budeš se dušovat,že seš to ty a jseš jí prostě tak podobná,tak to nevadí - hlavně,že to bude diskuze reálných lidí :grinning: :grinning: :grinning: Neskutečně mě to dojalo, už fakt nevědi za co by tady buzerovaly :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. bře 2010 ve 13:18  • Odpověz
Udazte ženy, blbnul mi net, nešel konik a tak jsem až dneska zjistila že Musilka porodila Sofinku...........MOC GRATULUJU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
22. bře 2010 ve 13:21  • Odpověz
autor
ahoj ivomal :grinning: Oni toho koňa totiž schválně vyply zrovna když se tady udála taková sláva,jakože se narodila první regulérní vypocená brambora :angry:
22. bře 2010 ve 13:24  • Odpověz
Okurky, jo???? :grinning: :grinning: :grinning:
Ze mě to napětí dnes spadlo....., jsem položila ráno ten telefon a začala jsem bulit..., volala jsem Michalovi a buleli jsme oba, každý na jednom konci hovoru :grinning: :grinning: :grinning: . Teď budu jak Latu a taky začnu úchylně nakupovat :slight_smile:
22. bře 2010 ve 13:32  • Odpověz
musil Sofi je nadherna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...to bude mit Dannysek nevestu :grinning:
latu ja myslela ze to je lussi na ty fotce,nebo neni?...nebo co je to zase za novy posahany pravidlo :confused:
22. bře 2010 ve 13:34  • Odpověz
autor
jj, lussi to je,ale podle nových pravidel ti musí být vidě obličej, nesmí to být skupinová fotka nebo fotka z dálky :unamused: :unamused: je na to i diskuze, protože většině (krom adminů) to připadá jako docela buzerace :angry:
janýsku já taky dobrý výsledky obulela, jsem to kokotátovi ani nemohla zavolat, protože jsem nemohla mluvit,tak by si chudák myslel,že to dopadlo špatně :grinning: :grinning:
jo a polet,jaká nevěsta pro Danýsk, Sofinku má slíbenou Sájmon - teda doufám,že musil nekupčí na všech frontách :grinning: :grinning: :grinning:
22. bře 2010 ve 13:42  • Odpověz
Joo Sofinka je nádherné jméno, jdeno z mých favorizovaných pro případného potomka:slight_smile:, ale moc se nehodí k příjmení, je to o zlomení jazyka....moc "f" za sebou...
22. bře 2010 ve 14:56  • Odpověz
no to se dalo čekat, že vymyslí nějakou další cipovinu :angry: A kolik centimetrů mi má jako na té fotce měřit hlava? :slight_smile: Já si tam obličej vidím :grinning:
22. bře 2010 v 15:00  •  2 děti  • Odpověz
Lussi, nejlépe 30 x 30 :grinning:
22. bře 2010 v 15:47  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: myslim,že janýskův rozměr by byl akorát :grinning: Ještě bysme měli navrhnout zrušení nicků,aby se tady hezky každej přihlašoval celym jménem, nejlépe i s adresou a rodnym číslem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. bře 2010 v 18:53  • Odpověz
to je ale 3,14covina :rolling_eyes: ...tak to taky nesplnuju tabulky, asi me vymazou :grinning:
22. bře 2010 v 19:48  • Odpověz
janý dneska došly prášky ,děkuju moc a gratuluju k šulínkovi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. bře 2010 v 19:50  • Odpověz
jak se nám dneska vyhajaly musilkojc holky?já špatně ,vladís je zase na cvičení a mě ty osamělý noce nedělaj dobře :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,když je doma tak klidně uteču vedle ,ale vim ,že tam je ..a se mnou to ví ještě aspon 2patra .. :grinning: :grinning: :grinning: jak chrápe :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. bře 2010 v 08:28  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
len je to sice náročný ty první dny doma fakt jsem ráda že večer v sedm zalezu a spim :sweat_smile: malá je zlaťoch budí se v noci po třech hoďkách přebalim jí pokojujeme a zas usne jak špalek takže to je pohodový, ale je to stejně záhul pro netrénovanýho no :sweat_smile:
Ještě jsem stále nestihla dočíst nemohla bych vás některou poprosit o nějaký výcuc událostí posledních skoro dvou týdnů co jsem tu nebyla ?
23. bře 2010 v 09:47  • Odpověz
musil já myslim ,že kromě čekání na musilče se tu nic zvláštního nestalo ,akorát velká novina ,janý bude mít klučíčka a zdravýho ..jinak nic nevim
23. bře 2010 v 10:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.