• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
http://www.petto.cz/shop/?s=produkt&sekce=&id=5829
Mně se líbí tento, jen ho chci prubnout naživo. Má i přidělávací jajco na podvozek a cena dobrá. Doporučovala ho jedna holčina, co kočíky prodává a jedna Spolubojovnice si jej již koupila a prý O.K.
Mně oř dnes zatím šlape
24. bře 2010 v 11:02  • Odpověz
autor
vypadá dobře :wink: ale já mám do toho polního terénu strach mít ta přední kolečka menší :unamused: I když je fakt,že když si s tim kolikrát člověk pojezdí naživo,tak změní názor - jsem si taky nejdřív myslela,že ta přední otočná jsou zbytečná vymoženost a teď na nich prostě trvám :wink:
24. bře 2010 v 11:06  • Odpověz
Jo u nás to je taky terén na prd, tak musí být hlavně nafukovačky..... Uvidíme, co nakonec vyberu naživo. Rozhodně ale nechci dražší než desítku i když ho kupuje tchýně a řekla, ať si vyberu, jaký chci....., na to jedno dítko to stačí, ať se pořádně užije a zlikviduje a na Terezku pak koupíme nový :grinning:
24. bře 2010 v 11:09  • Odpověz
autor
no já bych taky ráda pořídila kolem desítky,ale když problém je ta "láska na první pohled" do toho z veletrhu :sweat_smile: Snad se nám podaří sehnat podobný za rozumnou cenu :confused:
Já se jdu vyvalit ven, už mi tady dřevění prdelka :grinning: Odpoledne se na vás přijdu podívat :grinning:
24. bře 2010 v 11:10  • Odpověz
Jj, já byla před chvílí věšet povlečení, je nádherně, jen u nás dost fouká
24. bře 2010 v 11:13  • Odpověz
janý četlas to ,že mi došel už ten baby plan?: :wink: jani já už myslela ,že to byl grupáč a vy jste nakonec zabrali všechno tak to jo potom..vlek jako manželská postel,pochybuju že bych v tý zimě u vladíse v těch kalhotech něco našla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. bře 2010 v 11:38  • Odpověz
cus tehubrambory :slight_smile: co novyho?
Latu koukej nahodit naky poradny tehubricho! zatim tam je Sajmon nakej utisknutej :grinning: ...ale na me taky byla videt brambora az od toho 6.m...no a pak uz to jelo :sweat_smile:
resite kaaaary,jo...no na tom se fakt nevyplati moc setrit,ja jsem hrozne spokojena, i kdyz bych uz asi nekupovala hlubokou korbu,ale rovnou jenom sportak s vloznou taskou. Latu to je sade,ze ses nechala ukecat na tom veletrhu,ta cena je fajn. A proc trvas na prehazovaci rukojeti? :confused: ja ji teda nemam,ale ani nevim kdy bych ji vyuzila. Jinak nafukovaci kola bych nebrala,dost casto prdaj :confounded:
24. bře 2010 v 11:41  • Odpověz
Leni, jj, tak zobej 1 denně :slight_smile:
By jsi kladélko musela pořádně zahřát, aby se probralo :grinning:
24. bře 2010 v 11:41  • Odpověz
janý ..myslim ,že by si vladís nedal říct .. :confounded: on se o toho ptícu bojí :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ještě mi pověz jak dopředu to mám papat?a k tý rukojeti myslim ,že je to dobrá věc ,zrovna dneska jsem pozorovala dítě jak jelo proti slunci a slzy mu chuděrkovi tekly ..
24. bře 2010 v 11:52  • Odpověz
lenka,a co mu bylo?
24. bře 2010 v 11:53  • Odpověz
To jsou vitamíny na plánované těhu, já to brala stále, jen jsem to střídala s tím femibionem a ten beru i nyní v těhu......
24. bře 2010 v 11:55  • Odpověz
nic jenom koukal chudák do sluníčka protože maminka neměla přehazovačku a asdi se jí nechtělo táhnout kočár pozpátku ..čus špízounku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. bře 2010 v 11:56  • Odpověz
aha janý takže můžu papat dopředu jak chci ,oukej :grinning: :grinning: :grinning: dneska si nedfam ,páč nevim jestli nevrhnu z tý kilový zmrzky místo oběda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. bře 2010 v 11:58  • Odpověz
step a proč si s náma taky nepovídáš????????????????já jsem tu kolikrát sama :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. bře 2010 ve 12:01  • Odpověz
ty jo koukám na ty jména,to máš ale hezký ,tatínek koukám nebude čecháček .. :wink:
24. bře 2010 ve 12:02  • Odpověz
Leni, si tu trpíš chudinko samomluvou :slight_smile:
24. bře 2010 ve 12:06  • Odpověz
jste tu nebo nejste tu? :slight_smile:
24. bře 2010 ve 12:23  •  2 děti  • Odpověz
já jo.
24. bře 2010 ve 12:30  • Odpověz
a já mizim do fachy ,blééééééééééé se mi nechce :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
24. bře 2010 ve 12:34  • Odpověz
lenko,nedivím se.
24. bře 2010 ve 12:34  • Odpověz
leni tak ať ti to rychle uteče :confounded:
stephani na Olomoucku mám babičku :slight_smile: Teda spíš Přerov, ale to je kousek :slight_smile: Bydlíš někde na dědině nebo přímo v Olmiku?
24. bře 2010 ve 12:40  •  2 děti  • Odpověz
lussi jak je?a kdy jsi to vlastně zjistila?se mi nechce dočítat...
24. bře 2010 ve 12:44  • Odpověz
juuu lussiku,uz mas 11tt!!! to je parada jak to naskakuje,uz mas pidipupika? :grinning:
jo a k ty rukojeti, na Teutonce je prave super ta bouda,da se krasne sklopit,ze na dite nesviti a jeste jsem si tam koupila slunecni clonu i slunecnik,takze ditko bude chraneny azaz...a ze to tady sakra vyuziju :grinning: Ja si nejak neumim predstavit furt otacet rukojet jak zrovna jdes a sviti slunko :sweat_smile: ....jako kdyz pujdes dloooouhou polni cestou tak to chnapu,ale jak ve meste :confused:
24. bře 2010 ve 12:56  • Odpověz
jo jani mas moc hezky udelanou ikonku :dizzy_face:
24. bře 2010 ve 12:57  • Odpověz
lusi,No jakbych to asi řekla.No že prostě kousek od města asi čtvrt kiláku.
24. bře 2010 ve 13:02  • Odpověz
čau holky :dizzy_face:
jani testovala jsem na Valentýna večer, to jsem byla 11. den po KETu a málem jsem se zhroutila :grinning:
polet nějaký pidihrbolek by se tam asi našel, už nezapnu kalhoty :slight_smile:
24. bře 2010 ve 13:04  •  2 děti  • Odpověz
lusi,Gratuluju to je suoer že budeš mít mimčo :D
24. bře 2010 ve 13:06  • Odpověz
polet ta tvoje fotka je taky dost psycho :grinning:
24. bře 2010 ve 13:06  •  2 děti  • Odpověz
stephani, takže předměstí :slight_smile:
dík za gratulaci :slight_smile:
24. bře 2010 ve 13:07  •  2 děti  • Odpověz
no spíš aji víc na venkově lussi,Není zač.
24. bře 2010 ve 13:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.