• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
autor
já už tu sem taky :grinning: :grinning:
polet přesně kvůli tomu slunku a tomu větru,já totiž budu chodit jenom po polňačkách, teda hlavně a je fakt,že kdyby měl kočár vychytanou boudičku,tak bych to taky možná neřešila - to mě nenapadlo zkoumat timhle směrem :confused:
lussi to je skoro až kýčovité to s tim Valentýnem :grinning: :grinning: :grinning: No mělas odměnu za to čekání se všim všudy - ještě ti měl vyjít termín na 16.9. a stříkla bych si do trenek :grinning: :grinning: A utrouš si teda nechám na horší časy,ale kdybys ho ještě brala,tak ho nekupuj - už sice pracujeme na druhym dítěti,ale jestli to zase půjde takovym fofrem,tak mu propadne použitelnost,než ho zase upotřebim :grinning: :grinning:
24. bře 2010 ve 13:24  • Odpověz
autor
Si to začínám brát osobně, sotva dojdu,všichni se zdejchnou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. bře 2010 ve 13:32  • Odpověz
autor
Tak já jdu ven, můžete si zase přijít povídat :grinning: :grinning: :grinning:
24. bře 2010 ve 14:03  • Odpověz
čauky holky.Byla jsem se projet na motorce a v tom jsem zabočila na cestě do prava.Byl to menší les.ale byla tam cesta.V tom zastavím protože slyším smích.Pak se trochu ohlídnu a vidím jak tam sedí Nicol a brečí.Chvíli jsem na ni koukala co tam dělá.Pak za ní vlezl asi o 4 roky starší kluk s cigárem a držel ji kolem ramen.Pak jsem slezla z motorky a řekla jsem Nicol pojď dom musíš si udělat úkoly.Ten kluk se na mě díval.Pak Nicol sedla za mě na motorku a já ji odvezla dom.Teď je už dlouho ve svím pokoji a nemluví furt jenom brečí.Co mám dělat?
24. bře 2010 ve 14:13  • Odpověz
autor
Ty jo steph,tak to fakt netušim :confused: no když se vžiju do toho,jak bych chtěla aby se zachovala moje máti v podobné situaci,tak bych asi chtěla ať se mě na nic neptá,jenže to bude tim,že jsme nikdy neměli svěřovací vztah a se všim jsem si radši poradila sama :unamused: zase jestli jí ten hajzl něco proved,tak by ses to měla dovědět :confounded: Dej tomu čas do zítra,třeba se sama rozpovídá a když tak to z ní kus nějak dostat - nebo nemáte nějakou příbuznou nebo tvojí kamarádku se kterou si ráda povídá? Já když už bych se někomu v pubertě chtěla svěřovat,tak spíš někomu mimo rodinu.
24. bře 2010 v 18:20  • Odpověz
steph tak to je teda prekérka.....
lussi to je romantika jako kráva :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
hele není tady někde téma jak to originálně oznámit ?si tady dopisujem s holkama na skypu a mě nic nenapadá...
24. bře 2010 ve 20:50  • Odpověz
step tak to je o strach ...jsem na tohle téma trochu citlivá a za všim vidim zneužití,ale ophle chce nějak opatrně probrat a ujistit se ,že o nic nešlo
24. bře 2010 ve 20:56  • Odpověz
jj, psycho foto na psycho kone :grinning:
latu- jako kdyz to bude mit kocar jako bonus,tak je to super,ale jinak bych to nebrala jako kriterium pro vyber :wink: ...ale kdyz to mit nebude,tak je zas dobry,aby sel nasadit kocar po i proti smeru jizdy...ja uz mam Dendoura od 5.m ve sportaku smerem ke mne a pak az bude starsi tak ho otocim at vidi svet a ne jenom svoji posahanou matku :grinning:
lussi tos mela krasnej darek k Valentynovi :dizzy_face: :dizzy_face:
steph-asi bych za ni vlezla do pokoje a popovidala si s ni,prece jenom je ji teprve 10..to je jeste fakt dite :confused: a jestli mate hezkej vztah,tak by ji to nemelo delat problem se ti sverit...
24. bře 2010 ve 20:56  • Odpověz
jo taková vychytaná boudička je dobrá ... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a ppkud se to dá celé otočit až bude mimís chtít vidět svět tak je to v oukeji ..nu přeci jen osobně vidím výhodu v té rukojeti :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: nemusíš na ulici otáčet korbu a na mimíse překlápět boudičku ,když zrovna má oči jak bambule a chce čučet ven :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,.chichi to jsem zase chytrá co? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. bře 2010 ve 21:07  • Odpověz
autor
béé řáno :grinning: Ku.va co to je hned zase za překlep? :sweat_smile: No já to právě jako kritérium pro výběr beru, co jsem jela s kámoškou na procházku,tak prostě přecvakla rukojeť na druhou stranu a drandilo se dál, on její malej jinak děsně řve,když na něj fouká,takže z půlky procházky by byl vždycky horor :unamused: A představa,že budu někde sama v polích zápolit s přehazováním celý korby - he,ani nevim jak bych to udělala, s děckem jí neunesu a na zem si ho odložit nemůžu :sweat_smile: Když by mě tu dobrou korbičku jako má tvůj,tak bych od toho asi fakt upustila,ale zatim jsem to u žádného neviděla a teutonia jsou trošku cenově jinde, to by asi kokotátu kleplo,kdybych si vynucovala takovej kočár :grinning: :grinning: ale zase by pak byly prachy z životní pojistky,tak by na něj bylo - no ještě uvidim :grinning: :grinning: :grinning:
25. bře 2010 v 09:11  • Odpověz
autor
No koukám,že se tady spí,tak já dolezu k večeru,tak kolem šestý,sedmý - se mi nechce u našich na net, protože to tam maj hrozně pomalý :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. bře 2010 v 09:49  • Odpověz
autor
Teda tady je dneska ale narváno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. bře 2010 v 16:22  • Odpověz
čauky holky s Nicol je to v poho.Ale dneska jsem byla u gyndy a jsem těhotnááááá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. bře 2010 v 16:28  • Odpověz
autor
stephany gratulace :wink: ale asi máš blbě nastavenýho oře, ti to počítá teprve 2tt :wink:
25. bře 2010 v 17:06  • Odpověz
ježíši to je smajlíků :confused: :confused: :confused: :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: step gratulka
25. bře 2010 v 17:50  • Odpověz
step málem jsi mi těma smajlama přivodila záchvat :sunglasses: šilhání :grinning: :grinning: :grinning: to jste si to usexovali doma pod duchnou co?
25. bře 2010 v 18:03  • Odpověz
nazdar děvčátka :slight_smile:
tak jsem dneska byla u mudry na preventivce a moc mě nepotěšila...řikala něco o tom že mám rozhozenej hormonální profil,to je první čemu nerozumím a že ať nepočítám tak 3-4měsíce že otěhotnim... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: a řikala něco že mi roste sliznice,to znamená že to dostanu?ale překvapil mě venda,ketrj jsem si myslela že to neřeší,ale byl nemile překvapenej že to nepůjde rychle :grinning:
jinak velká gratulace step :wink:
25. bře 2010 ve 21:16  • Odpověz
jani..tak jsi asi teprve ovulku měla mít dle mého laického ... :confused: když ti roste slíza,já se v těch progesteronech nevyznam
26. bře 2010 v 08:33  • Odpověz
autor
udaz :grinning: janí a neřekla ti kolik ta slíza má? A brala ti krev na ten horm. profil? Na UTZ to sice taky nějak poznaj (což teda nechápu,ale lussi v Pronatalu to taky tenkrát říkali podle UTZ...),ale myslim,že to neni tak jistý :unamused: A slíza podle mě roste až do MS - obvzlášť,když se tam uhnízdí jajco,tak se pořád zvětšuje - asi se to pozná hlavně podle toho,kolik má právě mm :unamused:
26. bře 2010 v 09:03  • Odpověz
Čus, už někdo, prosím, dopište tuto stránku, páč mně ten zástup smajlíků tuto stránku pořád kouše a nemůžu pak ani ven
26. bře 2010 v 09:51  • Odpověz
autor
moje řeč janýsku,ale on tady pořád nikdo nejni :cry: :cry:
26. bře 2010 v 10:06  • Odpověz
autor
chce se mi lulat
26. bře 2010 v 10:07  • Odpověz
autor
za chvíli se donutim zvednout a dolezu na hazlík
26. bře 2010 v 10:08  • Odpověz
Tak lulej a pak honem posouvej stránku. Já tu jsem od rána, ale už včera mi to tu děsně sekalo.... Na jiných tématech mi to nedělá
26. bře 2010 v 10:08  • Odpověz
autor
ááá slyšim přijet kokotátu
26. bře 2010 v 10:09  • Odpověz
tak ještě kousek
a ještě jeden
autor
jj,mě to tady taky blbne - ale ta stránka je nějaká nekonečná :angry:
Tvůj táta musí být hodně hlučný :grinning:
26. bře 2010 v 10:10  • Odpověz
ještě
26. bře 2010 v 10:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.