• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
no teď je to po šesti tejdnech může být adoptovaná,myslim,že to změnili kvůli těm boxům,ale jistá si tim nejsem,jestli to jenom neřikali že to udělaj...
15. říj 2009 ve 14:27  • Odpověz
třeba to byla nějaká mladá holka,kluk se na ní vybodnul,rodiče to nevědí,ona blbá ,mladá na sračka a nešťastná,po porodu jí blbnou hormony,třeba teď jí to už došlo a le neví co a jak dál......třeba
15. říj 2009 ve 14:27  • Odpověz
celej koník by ji asi nabančil... :angry: :grinning:
15. říj 2009 ve 14:28  • Odpověz
nebo je to nějaká fetka,človšk neví,já to nechápu,ale tím to nezměním,to bylo,je a bude
15. říj 2009 ve 14:28  • Odpověz
kde je? Jdu si pro ní :slight_smile:
15. říj 2009 ve 14:29  • Odpověz
jani,myslím,že nejen nabančil,asi by to už nerozdejchala po srazu s náma
15. říj 2009 ve 14:30  • Odpověz
zašila bych jí, aby neměla možnost rodit znovu
taky bych šla a jak ráda :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
no jak minule ta učitelka z Jablonneho,porodila tajně a hodila miminko do hnoje
15. říj 2009 ve 14:31  • Odpověz
no holky, já si poslední dobou čtu diskusi adopce a často mě napadá, že bychom si vypsali žádanku a přitom zkoušeli IVF, bezdětná být nechci a takhle bychom pomohli nějakýmu miminku, u nás by se mělo dobře, máme pejsky na hraní, mohlo by je to tahat za ocásky :grinning:
15. říj 2009 ve 14:32  • Odpověz
a tom hnoji tedy vůbec nevím, to je fakt síla :frowning2:
15. říj 2009 ve 14:33  • Odpověz
no a já jednoho sháním,nechceš mě adoptovat
medun co je to za krásnou holčičku co máš v albu? :slight_smile:
lussi já bych do toho šla :wink: :wink: když je pro i lusilák :slight_smile:
15. říj 2009 ve 14:34  • Odpověz
medun sháníš ocásek nebo pejska? :grinning:
15. říj 2009 ve 14:34  • Odpověz
luss i my o tom uvažujeme před dalším IVF :wink: když jsme tenkrát na zdrávce měli praxi v kojeňáku tak bych si ty prcíky vzala domů všechny.
Jenže teď o tom člověk trochu jinak přemejšlí. Mám z toho trochu strach páč žijeme na malý vsi. Všichni kolem by věděli že je dítě adoptovaný a víme všichni jak jsou lidi zlý..... No zvažujeme to že až bude prckovi rok tak zažádámě.
15. říj 2009 ve 14:35  • Odpověz
lussi to kluk,ty jsi ale :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: my to včera s latu taky spletly :grinning:
to právě není holčička,ale kluk.Od mojí sestřenice,ta plodí jen takové už mí tři,říkala mi,že by mi i donosila a dala,kdyby nepřibírala 30kg v těhu a neměla porody na hranici smrti :grinning: tak zase nic no :cry:
lussi,pejskovou,moc bych si přála
15. říj 2009 ve 14:36  • Odpověz
autor
já to kokotátovi asi řeknu úplně normálně - zamávám mu ksichtem před testem a bude to :grinning: Vymejšlet nějaké balíčky z botičkama a dopisama z bříškama je totálně trapné,protože to tak dělá celej kůň :grinning: :grinning: :grinning:
janýsku musíš na lp hav ještě do té záložky připojištění :wink:
15. říj 2009 ve 14:37  • Odpověz
musil to jo no, lidi jsou svině, ale co je mi po nic, někdo by kecl něco zlého tak bych mu rozbila hubu :angry:
medun aha, ale on fakt nevypadá jako chlapeček :grinning: :grinning: :grinning: A náhradní matka už se praktikuje i tady v čechách? Já nikoho neznám, kdo by mi donosil :frowning2: A taky bych se bála, že kdyby to byla nějaká cizí paní, tak mi s ní starej zdrhne :frowning2: :grinning:
15. říj 2009 ve 14:38  • Odpověz
musil já jsem si taky na praxi chtěla vzít jedno domů,ale byl to nedonošenej feťáček z vrozenou sifilis a těžkej abusus na herák...dopovali jsme ho aby neměl bolesti,ani když jsem ho koupala se nevzbudil.tenkrát mu dávali max tři měsíce... :cry: :cry: :cry: :cry: a byl tak maličkej a nádhernej....... :cry: :cry: :cry: nikdy na něj nezapomenu.jeho matka si šlehla ještě před porodem :angry: :angry: :angry: piha jedna zku.vená :angry: :angry:
15. říj 2009 ve 14:39  • Odpověz
latu nevydržíš to já bylíček s btičkama tak nedělala ale prostě jsem měla takovou radost že když večír přijel musitáta z roboty tak jsem mu řekla že jsem zkusila pochcat a že tam jsou // jenže on nic neviděl takže jeho reakce mě nasrala páč řekl uvidíme no :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
medu, ale nádhernej kluk :grinning: :grinning: ..Fakt jak holčička.. Kamoška má taky tak nádherný dítě :grinning: ..
no prej to jde,ale zase tak do hloubky jsem to nezkoumala,děloha mi ještě zůstala :wink:
15. říj 2009 ve 14:40  • Odpověz
latu kokotáta je chudák, protože lussilák už to ví a on ne :grinning:
medun a co ti brání pořídit si pejska? A co bys chtěla za rasu? My si adoptovali ještě k tomu našemu troubovi slepou fenečku, chudáček, chtěli jí dat na salám hajzli jedni :angry:
15. říj 2009 ve 14:40  • Odpověz
lussi od tebe a zdrhnout?to by byl kůň :grinning: :grinning: :grinning:
15. říj 2009 ve 14:41  • Odpověz
jani to je mazec :confounded:
lussi,westika,nebo jorkšíra
jani jojo těch feťáčků s absťákama od matek tam bylo hodně takhle pamatuju jednu holčičku co měla úplně zašlý všechny reflexy tak jsme jí krmili sondou vůbec nebrečela nemrkla aprostě nic. To byl humus :pensive: Fakt taklövý chůdě a matka pizda
15. říj 2009 ve 14:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.