• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
tak papa zatim zítra na vás mrknu ..a nezlobte tady
26. bře 2010 ve 20:13  • Odpověz
Zdárek ženy já vím dost to tu flákám ale nějak není kdy zaskočit než se malý nějak ustálí režim. Je to záhul kojit kočárkovat houpat koupat uspávat vařit žehlit prát pořád dokola páč to naše zlato když neblije tak se komplet zesere :grinning: ALe jsme doma teprve šestý den tak to nehrotim prostě když malá spí tak si dám s ní dvacet taky když to jde. Návštěvy holt musej nad bincem zavřít oko. :sweat_smile: Jinak je ale malá suprová krásně chrupká v noci po desetiminutovým koju a přebalení hned zas vytuhne takže se krásně vyspim snad to tak půjde i dál.
Jinak už jsme vyházeli i dost oblečení protože se do něj to tři a půl kilový mimčo prostě nevejde. Jsou to hlavně ty bodýčka od cherokee ty jsou úplně na prdlačku takže matky čekatelky nekupujte jestli můžu radit. Pak i dost overálků prostě jsou pidi a to to naše dítko neni nijak velký a ty dupačky co teď máme jsou vel. 62. Nevěřila jsem když mi to kolem maminy řikali ale je to tak no.
DNeska je to naprd když leje tak ani nepůjdem ven jen jí šoupnu v košíku k oknu ať se vyvětrá.
Včera jsem se odhodlala a mrkla zrcátkem na pipku :sweat_smile: :grinning: a docela pohoda jako nová žádnej obrázek mi tam nevyšili :grinning: a k vašemu kakacímu tématu před porodem dostanete tak důkladnej klystýr že už nějaký posrání fakt nehrozí :grinning: a tou hlavičkou jak leze ven se i jakoby všechno ostatní ucpe tak neni kady by to hoveno vylezlo :grinning: :grinning: :grinning:
27. bře 2010 v 09:13  • Odpověz
musil holky říkaj něco jinýho ,tak jsi byla prostě za dámu .. :wink:
27. bře 2010 ve 14:21  • Odpověz
autor
zdarec :grinning: Musil já v rámci úspor kupuju většinu věcí rovnou větších, přeci jenom je snažší někde něco orhnout než pak zmenšovat mimino :grinning: :grinning: Ale tak někdy taky neodolám a koupim něco pidi,to když mají poslední hezký obrázek,ale už při tom nákupu tušim,že to Sájmon nebude mít nikdy na sobě :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak nás dneska kokotáta vyvezl na čumendu na kočáry - byly jsme ve dvou obchodech s funglovkama a přísahám,že tam měli ouplný hovno :angry: :angry: :angry: v tom jednom jenom trojkolky (navíc pouze dvě) a pak miliardu golfek, v tom druhym pak měli dva takový hezký, trojkombinace - a oba dva už byly použitý,ale nikdo z nás to nepoznal a komplet se všim všudy za 2900,- - takže jsme byly nabuzený bazarovym zbožím,tak jsme chtěly zajít do dalších dvou bazarů - v jednom měli otvíračku jenom na zavolání na mobil,kterej byl nedostupnej a v druhym sice už dostupný byly,ale zase to nezvedaly :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže to fakt jistí Praha a prodejna na čerňáku a v Kobylisích.
27. bře 2010 v 17:09  • Odpověz
ahoj :slight_smile:
tak teď jsem zjistila že ten recept kerej jsem sem včera ve fofru dala a bylo mi oznámeno že byl přidán teda
nebyl.a tak kolem osmé ho se dám...
jo a holky to jste mi teda s tou sliznicí daly brouka do palice...měla bych si to naštudovat... :angry:
27. bře 2010 v 18:19  • Odpověz
jinak já mám od včerejška u nás ségru tak je veselo...a zítra jdeme do cirkusu... :grinning: :grinning: se těšim :grinning:
27. bře 2010 v 18:21  • Odpověz
autor
janí s tou sliznicí fakt záleží na tom jak je velká, protože já jí v době ovu měla třeba 11 a pak vim,že ještě rostla,protože jsem končilna na nějakých 18, co si tak pamatuju,tak mi jednou mudra říkala,že důležité je,že má ta sliznice "trojitou linii" - což značí proběhnutí ovulky,jen podle toho jestli roste nebo ne,to asi nepoznáš :unamused:
a cirkus závidim :wink: Mě teď malinko nakrk kokotáta - ten jeho syn bude mít narozeniny,tak jsme dneska koupili dárek, no a mě napadlo,že když má kokotáta v tom velikonočnim týdnu dovolenou,tak bysme je mohly pozvat my sem - ať si tu návštěvu taky někdy užijem, u nich vždycky dvě hodiny sedíme a čumíme,pak se jde na procházku do kravína,protože tam nic jiného ty děti nemaj a jedeme domu. Takže jsem myslela,že by na dva-tři dny přijeli oni sem, vezmeme děti do zoo, uvidí malýho taky tchýně, opečeme si s nima buřtíka na zahradě - no prostě by to bylo podle mě fajn. jenže s kokotátou je domluva jak s tatarem - čumí totiž do playstationa,takže ho můj nápad spíš obtěžuje a když už by se nad tim zamyslel,tak bude očekávat,že to obtelefonuju já. Což teda ani omylem,já jsem ochotná překousnout,že tady bude bydlet jeho bejvalka, že jim budu vařit, vymýšlet program pro děcka,ale volat jí a zařizovat to teda nebudu :angry: :angry: By se taky mohl o svoje dítě aspoň trochu starat :angry: :angry:
27. bře 2010 v 18:33  • Odpověz
no to se ti nedivim že jsi nakrklá...já bych bejvalku asi nepřekousla...
27. bře 2010 ve 20:43  • Odpověz
jo a ta pitomá sliznice mě sejří že nevim jestli když roste je to v pořádku nebo ne...příští cyklus budu dělat ovu testy,teď na té na dovče jsem na to kašlala...a jestli byla ovu později tak to je jedno,spíme spolu skoro denně nebo obden,když je venda v práci :grinning: a tak raději nic nečekám...ale dneska jsem řekla že jediný co bych chtěla k narozkám je mimi,mám je koncem dubna,tak to se asi nestihne :wink: ...a už je to tady ,zase si dávám data,jakože moje narozky,pak tchýně má šedesátku,atd...a pak budu doufat na vánoce... :grinning:
27. bře 2010 ve 20:53  • Odpověz
jo latu jiank máš moooc hezkej plán.. :wink:
27. bře 2010 ve 20:54  • Odpověz
autor
janí když roste,tak je v to nejlepšim pořádku :grinning: :grinning: :grinning: Buď roste,protože bude ovu a nebo roste,protože se tam něco hnízdí - neřeš to, tělo si vždycky udělá stejně jenom to co chce :wink:
28. bře 2010 v 10:49  • Odpověz
latu házím na to bobana,akorát mě třeští hlava a chce se mi blejt :angry: a vzala jsem si ibáč....ale mám tady tu ségru tak je mi líto že nemám sílu s ní blbnout.....snad vydejchám ten cirkus...
28. bře 2010 v 11:39  • Odpověz
:dizzy_face: :dizzy_face: latu a teda naposledy otravuju,takže když roste po ovu znamená že se zadařilo?asi jo,podle toho cos psala..máte tady nováčka,máte radost,těštee se na tisíc otázek,ještě že jste tak zkušené :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ještě že vás mám...
28. bře 2010 ve 12:03  • Odpověz
jani kdybys měla podezření na těhu tak se na ibáč vykašli :wink:
28. bře 2010 ve 12:38  • Odpověz
autor
janí to se nedá říct,že roste protože se zadařilo, ona prostě trochu povyroste i po ovulce, mě kolikrát chválili krásnou sliznici a nic v ní nebylo :sweat_smile: Příště z mudry vymlať jakou má výšku, to je ten stěžejní údaj - ale prostě do mrchy se podle slízy pozná prdlačky :sweat_smile:
28. bře 2010 v 18:04  • Odpověz
autor
Hele a stephani už asi je na porodnici nebo co,že se tady neukázala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. bře 2010 v 18:07  • Odpověz
no přišla ,zazářila a odešla ...tak nevim.. :confused:
28. bře 2010 v 18:22  • Odpověz
ale třeba jenom někde větrá motorku a zajde nám povědět jak se jí ten zázrak přihodil
28. bře 2010 v 18:26  • Odpověz
autor
no asi super spermie -jeden den oplodní a za tři dny už to doktor vidí :grinning:
28. bře 2010 v 19:01  • Odpověz
já osobně si myslim ,že se k nám jenom zatoulala a ani nevěděla ,že je na diskuzi kde se těhotní s obtížema :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
28. bře 2010 ve 20:09  • Odpověz
koukám latu, že nepřibyl žádnej pupíček ..taky byste mohli místo šmajchlování s kokotátou trochu pofotit
28. bře 2010 ve 20:11  • Odpověz
autor
ale vždyť ona taky těhotněla s obtížema,snažila se asi dva dny :grinning: :grinning: :grinning: Tak já jdu pupíček vyblejsknout nebo to zase budu odkládat a budu tady mít dřív fotky z porodu :grinning:
29. bře 2010 v 10:00  • Odpověz
Udazte :slight_smile:
Latu, už se těším na foto........ a že by pak i foto z porodu s nohama alá prak bylo???? :grinning:
29. bře 2010 v 10:13  • Odpověz
autor
no jasně,ale jenom podle toho jak mi vyholej 3,14ční okolí,aby tam nebyl bubák :grinning: :grinning:
Už je to nafoceno, přihodila jsem i moje nejoblíbenější kousky výbavičky,tak jdu stahovat a popisovat :grinning:
29. bře 2010 v 10:28  • Odpověz
No konečně, už jsem myslela, že je teprve vyvoláváš :slight_smile:
Břucháčik už je vidět :dizzy_face: a jak je tam nakřivo, tak to asi Sájmon hodil bok a natáhl nožky.
29. bře 2010 v 11:00  • Odpověz
autor
no ty volís dalo mi to docela zabrat to tam naházet :grinning: No ten křivej pupek mě dost překvapil,fakt jsem stála rovně :grinning: :grinning:
29. bře 2010 v 11:07  • Odpověz
autor
Koukám,že tu nejste,tak to ještě jdu utnout na srpnovky a koulim se od počítače nebo tady prosedim celej den a pes vyleží důlek na postely :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
29. bře 2010 v 11:21  • Odpověz
Taky pořád odbíhám od PC a mezi tím ještě vyřizuji pracovní věci a maily, ale už mi to neba, asi půjdu dát do pucu jedno okno...
29. bře 2010 v 11:25  • Odpověz
autor
Éééé tu někdo? Načuhuju v pauze mezi dalšim venčenim, jsem už byla aj na nákupu a za chvíli chci jít zase se psem,ať je na večer unavená,že by třeba taky mohla být nějaká parodie :grinning: :grinning:
29. bře 2010 v 16:36  • Odpověz
My si venčení odbyli před chvílí a parodii včera :grinning:
29. bře 2010 v 16:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.