• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
autor
Tady začal chcavec,tak zatim nechávám psa vyspávat a courám po aukru,co bych tak koupila mimoušovi do výbavičky :grinning:
29. bře 2010 v 17:00  • Odpověz
latu ty máš velký prsa :sweat_smile: vyrostla ti až při těhu?nebo už jsi je měla takový? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ptám se,protože závidím a doufám.... :grinning: :grinning: :sunglasses: :sunglasses:
29. bře 2010 v 18:36  • Odpověz
hoj ženy
latunie super pupek
jinak k tomu výtvoru při porodu, klystýr vás fakt tak vyčistí že už tam nic nezbyde a pokud jo tak při tom tlačení ti to bude úplně jedno když ti z tama poleze velká hlavička tak na malý bobeček si ani nevzpomeneš :grinning: :grinning: :grinning:
29. bře 2010 v 18:42  • Odpověz
náš pes nechtěl ven vůbec a já se takovou dobu přemlouvala...dneska mě takovým způsobem hnul žlučí ex manžel,že jsem viděla rudě a musela si na chvilku lehnout se uklidnit do vany a pak do pelechu :angry: :angry: :angry: :angry: teď už mám venouška doma,tak mě uklidnil....jo a jestli nejsem těhule,jelikož mi je už druhý den fest na blití,tak mám asi nějakou neurózu.... :angry: :angry: :angry: :angry: jo a teď mě budoucí švagrová na velikonoční pondělí k nim domů,ale asi tam bude i vaškova ex manželka,tak nevim jestli se mám těšit nebo ne...ale když jsme se seznamovaly tak byla v pohodě....ale moje sebevědomí vedle ní je na bodě mrazu...... :rolling_eyes: :rolling_eyes:
29. bře 2010 v 18:45  • Odpověz
autor
janí to mi začalo růst až teď,dřív jsem měla 75A-maxB, pak jsem si musela pořídit podprdu 80B - jsem nejdřív zesílila pod kozenama a teď se mi zvětšili i přímo kozy a musim koupit zase další,takže to vypadá,že jsem se vyškrábla až na céčka :grinning: :grinning: :grinning: No ale ještě by to mohlo tak nějak víc držet tvar, bo za chvíli je budu mít asi opřený o pupek :grinning: :grinning:
meggi no ale stejně ta představa,že se tam poseru - no já vim,proč na to tlačení bude kokotáta za dveřma :grinning: :grinning: :grinning:
29. bře 2010 v 19:21  • Odpověz
Ženy moje, vzpomeňte na mě s tím receptíkem na gulagen, děkuji :slight_smile:
29. bře 2010 v 19:59  • Odpověz
latu teda už máš hezkýho bříšánka .. a koukám jaká jsi zahradnice :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. bře 2010 ve 20:05  • Odpověz
Tak nejdřív Latu poukazujete na cecíky, teď zase na zahradnici...., no já to asi dopolko špatně zkoukla.... :slight_smile:
29. bře 2010 ve 20:08  • Odpověz
jany tady je :wink:
1kg vepř.plece
3cibule
5stroužků česneku
2lžičky gul.koření
3 lžičky sl.papriky
2pol.lžíce solamylu
sůl,pepř,feferonka
2xmasox rozpustit ve 1l vody

Vše zamíchat a 1,5 hod péct v troubě na 250 st.C.

neotvírat a nemíchat
:grinning:
29. bře 2010 ve 20:11  • Odpověz
No ty jsi poklad, děkuji, píši si, nakoupím a uvařím. Jo včera mi bývalý poslal po Lukášovi králíka, tak bude o víku :grinning:
29. bře 2010 ve 20:15  • Odpověz
jo a latu s těma kozenkama jsi mě potěšila :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: já chci taky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jestli někomu takhle drobnýmu(bez urážky,já to poslouchám furt,že jsem drobná a hubená a malinká :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: )narostou céčka,tak to se těšim jetě víc :sunglasses: a co na to kokotáta? :sweat_smile:
29. bře 2010 ve 20:19  • Odpověz
Neřešili jsme tu posledně, že z kila je to málo, že se jen zapráší? Já mám pocit, že jsem to jela v tuplákách.....
já dělala dneska karboše s kaší a teď vařím čočkovku :wink:
koukáte na zázraky?
29. bře 2010 ve 20:21  • Odpověz
hele jako ten guláš se dělá v čem???????????????v pekáči na kachnu?
29. bře 2010 ve 20:22  • Odpověz
jany latu psala že tuplák pro kokotátu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: že je toho málo,nám to stačí :slight_smile:
29. bře 2010 ve 20:23  • Odpověz
jo koukam ..na iscare ..taky jsem koukala jaký má latu kozeny..
Leni, třeba v pekáči a pak ho můžeš dát tátovi vylízat.......
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: takhle večír no fuj...janý :confused: :confused: :confused: :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. bře 2010 ve 20:24  • Odpověz
leni třeba :wink:
já ho dělám v zapékacím pekáči ze skla s pokličkou :wink:
29. bře 2010 ve 20:25  • Odpověz
no já mám hrnce z plastovejma uchama,tak se nesměle ptam
Já koukala na dva díly a nyní Michal čučká na Novu, tak jsem ho nechala, když tak to zkouknu na netu....., i když osobně mi to nějak neoslovilo, zase tam bude jebat kámen cihlu a musela bych každý pondělí čučkat, tak se mi ani moc koukat nechce...., za chvíli bude snad venku konečně hezky a my pak jsme dlouho venku.
leni večír je to na vylízání nejlepší :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. bře 2010 ve 20:26  • Odpověz
by táta viděl pekáč psychicky by se připravil na kačku a on gulage :grinning:
29. bře 2010 ve 20:26  • Odpověz
Leni, přijde na to, co by ho víc oslovilo :grinning:
29. bře 2010 ve 20:27  • Odpověz
leni plast do trouby asi nééééééééééééééééééééééééé :grinning:
jany mě to právě taky překvapivě nechytlo...radš i koukám na náměstíčko :slight_smile: venda mi vytuhl,tak musím psát potichu...
29. bře 2010 ve 20:28  • Odpověz
třeba by čekal buchtu :grinning:
29. bře 2010 ve 20:29  • Odpověz
Lenča už šla asi umýt a připravit pekáček :slight_smile:
29. bře 2010 ve 20:41  • Odpověz
asi jo :grinning:
29. bře 2010 ve 20:59  • Odpověz
je tady někdo?
29. bře 2010 ve 21:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.