• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
pché!!!!!!!!!!!žádný mytí pekáče ..já čumim na bednu ..jo a koukala jsem na ten zázrak z iscaru a je to jak řikala janý ,kámen cihlu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. bře 2010 ve 21:53  • Odpověz
leni viď :slight_smile: já teď koukám na cinemu horor s sdonou z bevrlihils90210 a je celá plastiková :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. bře 2010 ve 22:18  • Odpověz
bré poledne, tady asi stejně nikdo není co? :slight_smile:
Já na ty zázraky koukala taky, ale moc shodné s realitou mi to teda nepřijde, obzvlášť vždy prázdná čekárna :slight_smile:
Jdu shodit bobra, pak nakouknu jestli někdo došel nebo nedošel
30. bře 2010 ve 12:12  • Odpověz
Tak to si užívej, dokud si na něho vidíš, bude hůř.... a neskalpuj při tom pošmistra! :wink:
Je dost že dáš taky vo sobě vědět!!!!!!
30. bře 2010 ve 12:30  • Odpověz
autor
nasral, ne abyste zdrhly než dočtu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. bře 2010 ve 12:41  • Odpověz
Není co číst :slight_smile:
30. bře 2010 ve 12:42  • Odpověz
huž je fuč bobr jeden
jany já už to mám ošéfované, až si na to neuvidím bude holit lussilák, takže počítám s tím, že sem tam přijdu o nějaký ten kus pysku :grinning:
30. bře 2010 ve 12:46  • Odpověz
.....aby ti neudělal obřízku :slight_smile:
30. bře 2010 ve 12:47  • Odpověz
autor
jojo,jste obdivovaly moje kozy,to se čte dobře, bo se mi to doteď nestalo :grinning: :grinning: :grinning: A kamarádka co jsem jí tuhle viděla po dlouhý době mě ani nepozdravila a hned na mě vybalila,jestli jsou ty balony moje vlastní :grinning: :grinning: :grinning: no to víte,doteď jsem natom byla jako janitchka - pořád jsem akorát poslouchala jak jsem hubená, že mám ručičky jak hůlčičky a teď si každej hned všimne jaký mám kozy :grinning: :grinning: :grinning: Kokotáta by možná byl i nadšenej,ale vzhledem k tomu,že z toho má celkem prd - jakmile na ně hrábne,tak učůrávám smíchy,páč jsou hrozně citlivý a lechtivý - tak si je nějak moc neužívá :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale s čim je spokojenej,že než abych mu podržela,tak radši přiložim hubu k dílu - mě ten sex nějak nebaví, hekám u toho jak stará bába /ne vášní,ale jak mě bolej záda/ a chce se mi každý dvě minuty čůrat a hlavně je divný,jak do mě z jedný strany buší kokotáta a mimino to bere jako príma hru a začne kopat taky tim směrem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
30. bře 2010 ve 12:47  • Odpověz
autor
já už se musim nahnout abych viděla bobra, takže je dobrý,že tu zarostlou příšeru nevidim a holim jednou za čas a ne každý dva dny jako když jsem viděla jak to vypadá blbě :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
30. bře 2010 ve 12:49  • Odpověz
Já už holím popaměti a pak kontroluji zrcátkem....
Si Sájmon říká, kdo to bouchá, tak bouchá taky :grinning:
30. bře 2010 ve 12:50  • Odpověz
autor
A já jsem dneska akční - venku bylo tak nádherně,že jsme po půl desátý vyrazili se psem na procházku a cééééélý jsme to tady obešly,takže jsme skoro tři hodiny byly venku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Akorát mě napadlo,jak poznám,že už to přeháním - kokotáta mi nadává,že na takhle dlouhý procházky nemám chodit,ale já se šourám pomalu,ani se nezadejchám a třeba teď ani nejsem unavená,tak si myslim,že to snad nevadí :unamused:
30. bře 2010 ve 12:51  • Odpověz
koukám, že tady se prcá ve třechno :grinning:
a moje kozy nechtějte vidět :confused:
30. bře 2010 ve 12:52  • Odpověz
janysku tak po paměti to já to nikdy nedokážu, to bych se přefikla :grinning:
30. bře 2010 ve 12:53  • Odpověz
autor
jenže když mi máme jen sprcháč a to docela malej,takže se nejdřív musim poskládat na dno sprcháče, rozcapit nohy a provést akci a to navíc musim ještě jednou nohou přidržovat sprchu,aby mi necákala do ksichtu, páč nemám špunt,tak jí musim mít puštěnou na oplachování strojku - no a nejhorší je se pak zvednout :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. bře 2010 ve 12:54  • Odpověz
autor
no přefiknout sama sebe - to nezní špatně :grinning: :grinning: :grinning:
30. bře 2010 ve 12:54  • Odpověz
Latu, to je na neváhej a toč :grinning: :grinning: :grinning:
30. bře 2010 ve 12:55  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. bře 2010 ve 12:56  • Odpověz
Lussi, koukala jsem na tvé děti..... a jak máš toho kresleného panáka v pase, to je Lussilák???
30. bře 2010 ve 12:58  • Odpověz
autor
janýsku však on janýskovec vypadá úplně stejně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. bře 2010 ve 13:06  • Odpověz
já mám nějakého panáka v pase? To ani nevím, já nic nekreslila, to se tam udělalo asi samo ne? :grinning:
30. bře 2010 ve 13:10  • Odpověz
Aha, já myslela, že je to Lukáš :grinning: , tak to mu tam budu muset prsknout foto :grinning:
30. bře 2010 ve 13:11  • Odpověz
autor
no mě by asi kokotáta zabil,kdybych sem dala jeho fotku :grinning: :grinning: :grinning:
30. bře 2010 ve 13:11  • Odpověz
Latu, však to nemusí být obličej :grinning: :grinning:
30. bře 2010 ve 13:14  • Odpověz
autor
a co by tam teda mělo bejt? Já nemám na foťáku mikrosnímky :grinning: :grinning: :grinning:
30. bře 2010 ve 13:16  • Odpověz
jdu si umýt hlavu, třeba mi to pak bude lépe myslet, vůbec nevím o kterých panácích je tady řeč :grinning:
30. bře 2010 ve 13:16  • Odpověz
Há, ještěže to nečte.... :grinning:
30. bře 2010 ve 13:17  • Odpověz
Já jdu pověsit další pračku, zítra už má chcandit, tak ať mi to stihne dnes uschnout
30. bře 2010 ve 13:17  • Odpověz
autor
lussi si rozklini jakejkoliv fotoblog a vedle profilový fotky je úžasná kresbička :grinning: :grinning:
30. bře 2010 ve 13:18  • Odpověz
autor
ty vole prádlo chci dát prát,ještě že tě janýsku mám :grinning: to tam jdu honem hodit :wink:
30. bře 2010 ve 13:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.