• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
jo aha, už to vidím, je to dementní :slight_smile:
30. bře 2010 ve 13:24  • Odpověz
autor
to jsme ale nevděčné uživatelky,když se tomu smějeme :grinning: :grinning: :grinning:
30. bře 2010 ve 13:27  • Odpověz
autor
Jsem si stihla ještě ohřát aj sekanou, kurník mě tak baví žrát a nejvíc se těšim na buřtíky na ohýnku :slight_smile: :slight_smile:
30. bře 2010 ve 13:28  • Odpověz
Tedy dámy, tam zase funí, jsem spěchala, aby mi neofoukl květák.
Buřtíky mňam.
Lussi chystáš se na kontrolu, že se házíš dopucu?
30. bře 2010 ve 13:37  • Odpověz
já se taky těším až dostanu chuť na pořádný žrádlo a kdyby ne, tak je mi to vlastně stejně putna, hlavně, že máme zaděláno na smečku :slight_smile:
30. bře 2010 ve 13:38  • Odpověz
autor
Tady je sluníčko a nehne se ani větvička :dizzy_face:
30. bře 2010 ve 13:38  • Odpověz
autor
lussi ty už nebudeš mít chuť na pořádný žrádlo nikdy, páč právě protože máte smečku,tak si musíš zvykat,že na všechno sežerou mláďata :grinning: hele a jak budete jezdit na Moravu? Jste měli spíš koupit autobus - obr kočár, dva psy, dvě sedačky - kam to nacpete? :confused:
30. bře 2010 ve 13:39  • Odpověz
janysku nene, na kontrolu jdu až 9.4, budou mi nabírat krev, ale nevím na co,to jsem se zapomněla zeptat :unamused: Taky dostanu konečně průkazku. No a taky nevím jak je to pořádně s tím ultrazvukem v prvním trimestru, nejsem si jista jestli je pan doktor na to v ordinaci patřičně vybaven, no ale snad jo, nic o tom, že by mě posílal někam jinam neříkal :unamused:
30. bře 2010 ve 13:42  • Odpověz
To budeš mít ten screening na konci 1. trimáče, to se krom UTZ bere i krev
30. bře 2010 ve 13:43  • Odpověz
autor
lussi a to jsi zůstala v Pronatalu? Si taky myslim,že to bude krev na screening - tu na ajc a syfilis už ti braly?
30. bře 2010 ve 13:45  • Odpověz
latu musíme koupit nahoru na auto takové ty latě, na které se připevňuje ten box, tam se dají věci, haranti půjdou na zadní sedačky a chlupatí s kočárem do kufru, naštěstí ten Accord má kufr jako kráva, akorát s Ludvíkem jsme trochu přestřelili, když má jen dvě sedačky.
30. bře 2010 ve 13:46  • Odpověz
Aby jste to ve fofru nepopletli a nešoupli sviště do toho boxu a psi do autosedaček :grinning:
30. bře 2010 ve 13:48  • Odpověz
Što takóje Ludvík?
30. bře 2010 ve 13:48  • Odpověz
autor
janýsku jsem si to představila :grinning: :grinning: :grinning:
No Ludvíka budeš mít přece ty na výletování a lussilák bude doma hlídat,tak víc sedaček nepotřebuješ :grinning: :grinning: :grinning:
30. bře 2010 ve 13:49  • Odpověz
nene, našla jsem gyndaře tady v Říčanech,abych nemusela do Prahy, minule mi dělal taky jen utz, krev mi ještě nebral, takže jestli mám nějaký ten ajc nebo sifla, to taky nevím.
Jsem z toho volaká zmetená
30. bře 2010 ve 13:50  • Odpověz
autor
ludvík je lussilákovic cabrio :wink:
30. bře 2010 ve 13:50  • Odpověz
autor
tak to možná bude krev jednom na ajca,to musí být jinak ti nedovolí porodit, kdežto ten screening povinný neni, možná je zvyklej dělat jenom tripply :unamused:
30. bře 2010 ve 13:51  • Odpověz
Jo tak to jo :slight_smile:
Lussi a neměla by jsi s dvojkama chodit do nějaké rizikové poradny a být více pod dohledem? Přeci jen to bude postupem času nápor
autor
teda jako ne že ti nedovolí porodit a budeš navěky gravidní,ale nikde by tě nechtěly :sweat_smile:
janysku co já vím kam bych měla chodit :frowning2: Budu se muset toho joudy na všechno tohle zeptat, třeba mě někam pošle, když si řeknu :unamused:
30. bře 2010 ve 13:55  • Odpověz
autor
já nevim jak to chodí jinde,ale v Motole jim třeba visí cedule,že normální těhu jsou sledovány do 34tt u obvodního gyndaře a vícečetná tušim do 30tt a až pak si je hlídá porodnice - ono jestli je schopnej gyndař,tak je možná mnohem lepší chodit pořád k němu,než se harcovat do porodky - to bývá většinou dál. Kde vlastně budeš rodit?
30. bře 2010 ve 13:57  • Odpověz
To jo, chce to více hlídat, jak se budeš objemově zvětšovat..., pak to bude i nápor na čípase a můžou se přidat otoky, tak ať vydržíš co nejdéle 3v1
30. bře 2010 ve 13:58  • Odpověz
U nás se prý rodí od ukončeného 36tt, jinak to vše sunou rovnou do Hk, což je 40 km a nenechají to porodit v Jc
30. bře 2010 ve 13:59  • Odpověz
autor
no já jen doufám,že neporodim někde na dálnici,až mě kokotáta poveze :grinning:
30. bře 2010 ve 14:03  • Odpověz
no je to nějaký doktor co se zná z různých těch doktorských seminářů se Slámovou z Pronatalu, tak snad to není nějaký ňouma co jen najde díru a toť vše.¨
porodku nevím, asi to hodím doma na zahradě :confounded: Motol mám daleko, Krč je nejblíž, ale tam je to prý humáč, Apolinář má na můj termín nějaké to jejich debilní omezení, že berou jen 6 bab denně k registraci, takže tam se nechytám - navíc tam jsou nějaké porodní boxy a hekárny to nevím co si mám pod tím pojemem jako představit. V Podolí jsem ležela a znám to tam, takže tak nějak vím jak to tam vypadá, ale po zkušenostech z jejich IVF oddělení mám z toho takový divný pocit - na stránkách píšou, se specializují na rizikáče, ale to podle mě každá porodka ne? O Bulovce a ostatních nemocnicích jsem ani neuvažovala :unamused:
30. bře 2010 ve 14:04  • Odpověz
no a o tom, že ani nejspíš nepoznám, že rodím, o tom ani nemluvím :grinning:
30. bře 2010 ve 14:06  • Odpověz
Já myslím, že to poznáš :grinning: :grinning: , zaražený prdy vypadají jinak....
30. bře 2010 ve 14:09  • Odpověz
autor
no tak to nemáš moc dobrej výběr :unamused: Já jsem vděčná,že máme všechny ty porodky v podstatě stejně daleko,takže jsem vybírala podle toho,kde jim nejvíc tak nějak věřim :unamused: A do Krče jsem se taky bála - rodila tam ta moje kámoška a řikala,že dokud byla na normálním pokoji,tak s ní zacházeli jak s 13 letym spratkem a až když se uvolnil nadstandard,tak jí nosili na rukách,takže tam bych nešla :angry: A Podolí je hodně známý tim,že se specializují na riziková těhotenství -jenže přesně to co řikáš, po těch zkušenostech bych tam teda nešla a nebo teda s hodně velkejma obavama :confounded:
30. bře 2010 ve 14:10  • Odpověz
autor
a toho se taky bojim - jak poznám,že to neni planej poplach,ale že už to fakt leze ven? :sweat_smile: Předpokládám,že až si nahmatám hlavičku mezi nohama tak už bude pozdě :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
30. bře 2010 ve 14:11  • Odpověz
No zkusím ten Apolinář, jinak nevím, Motol máme přes celou Prahu a to zase nechci riskovat, že třeba nedojedeme :unamused:
a nevíte něco o Jizu? Ta se tady strašně dlouhou neukázala, tak by mě zajímalo jak se jí daří.
30. bře 2010 ve 14:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.