• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
autor
a s dojičkama si snad můžeš rovnou zavolat rychlou,ne? Já to tak hodlám taky udělat, pokud začnu rodit v nějaký debilní čas - třeba v pondělí ráno, normálně to bude hodina cesty,natož v tuhle dobu,to bysme 100% nedojeli včas :angry:
30. bře 2010 ve 14:14  • Odpověz
Já minule brouzdala zpět v diskuzi a má tam stále snažení..... pak sem chodila někdy v říjnu petra.vavra, tak ta tam měla 6tt
30. bře 2010 ve 14:15  • Odpověz
autor
jizu navíc ještě studuje,ne? I když myslim,že tenkrát říkala,že z jara zkusí další pokus - tak snad se dojde zahlásit :wink:
30. bře 2010 ve 14:16  • Odpověz
no to je jasný, ve špičku se autem dostat do Prahy je sebevražda, takže přinejhorším ta rychlá. Já to tady uvidím možná i v realu, sousedka už to má za pár a ten její mačo maká většinou až do večera, takže té nic jiného nezbývá, max. ještě taxík.
30. bře 2010 ve 14:21  • Odpověz
autor
tak děučata já jdu ven s prádlem a porejpu se rovnou v záhoncích,takže dolezu zpátky až někdy navečer - si musim to sluníčko dneska užít,když od zítra bude chcavec :stuck_out_tongue_closed_eyes: A taky mě už deptá pes,jak tady pořád kvíká a hází po mě míčkem - nějak se mi nedaří jí naučit, že si taky občas potřebuju dáchnout a když byla celý dopoledne na procházce, tak si může taky chvilku najít vlastní zábavu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vůbec nevim jak to budu dělat s miminem :confused:
30. bře 2010 ve 14:22  • Odpověz
autor
ty volís ta sousedka co byla nedávno v tom 6tt? :sweat_smile: Nějak to kurňa letí, no aspoň,že tohle neni další porod,kterej budeme sledovat s mrchou v gatích :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. bře 2010 ve 14:23  • Odpověz
jo, to je ta sousedka :slight_smile: No to jo, hnedka se to snáší všechno líp
30. bře 2010 ve 14:24  • Odpověz
Taky na mě Benďa stále doráží....
Ty máš super rychlou pračku, před chvílí to tam hodíš a už jdeš věšet, zapla jsi vůbec nějaký program, aby se to vypralo :grinning: ?
30. bře 2010 ve 14:24  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: já se s tim neseru, to byla jen trička,tak jsem to hodila na 30 a rychlej program - od té doby co kupuju Ariel šetřim energii :grinning: :grinning: :grinning: ale k čemu mi to je,když jsem se pořád neodlepila ze židle :grinning:
Však my se ještě dopracujem do fáze,že budeme vzpomínat na bezdětné období :grinning: :grinning: Třeba až puberti přinesou vysvědčení a propadnou ze tří předmětu, protože byly hulit trávu místo školy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
30. bře 2010 ve 14:27  • Odpověz
autor
A s tou psiskovkou fakt nevim odkud začít, snažim se jí ignorovat,když mám jinou práci nebo se chci chvilku jenom válet,aby si prostě navykla,že se hraje,když řeknu já,ale je mi jí hrozně líto a nevim jestli je to správný postup :unamused:
30. bře 2010 ve 14:28  • Odpověz
Já když jdu hodit záda, tak jde Beník se mnou, lehne si mi na gauči do noh a chrápeme...
30. bře 2010 ve 14:30  • Odpověz
autor
a už fakt jdu, tak páček zatim :grinning:
30. bře 2010 ve 14:30  • Odpověz
Tak já půjdu taky chvíli něco podělat, včera jsem umyla v pokojíku po malování skříň, tak jdu do ní narovnat nějaké věci a pak hodím ještě nějaký šolich.
Zítra ráno jedu do práce, tak přirazím asi až po poledním....
30. bře 2010 ve 14:31  • Odpověz
Tak koukám, že mě tu pomlouváte :grinning: , že jsem k vám chodila na diskuzi, tak se zase prokecnu, já vás občas šmíruju :slight_smile: . Věřte holky, že bych k Vám chodila moc ráda a často, ale, jak psala Janysek měla jsem ještě minulý týden v pase 7tt a už tam není, tak snad ani nemusím vysvětlovat co se stalo....Ale jinak se tu u Vás moc ráda bavím a přeju Vám všem moc štěstí neb ho ani jedna nemáte zadarmo :wink:
30. bře 2010 ve 14:32  • Odpověz
Péťo, tak to je mi mocinky líto, ať je brzy zase dobře a taky se zahlaš
30. bře 2010 ve 14:34  • Odpověz
petro?!!!!!!!!!!!!! :confused: :confused: :confused: :confused: to je zlý sen ..co dodat :pensive:
30. bře 2010 ve 14:35  • Odpověz
čus božky jinak jsem vás poctivě dočetla
30. bře 2010 ve 14:36  • Odpověz
No nazdárek pracující ženo :slight_smile:
30. bře 2010 ve 14:37  • Odpověz
Já se hlásím :grinning: ... Holky v sobotu jsem potratila a nebylo to vůbec nic hezkýho....šlo to samovolně :frowning2: . Zase jsem snad uchráněná revize a tak pokud bude ve čtvrtek vše v pořádku, tak můžem do toho jít znovu hned. Nevím, kdo tenkrát předpovídal, jak kdo otěhotní, ale u mě mu to vyšlo přesně na měsíc, tak kdyby ta dotyčná, zase chtěla pokusit věštecké štestí bodlo by to :slight_smile: .
Ale nechci vám tady šířit negativní energii... :rolling_eyes:
30. bře 2010 ve 14:39  • Odpověz
petro v klidu..tady se nega energie nedrží :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nemá šanci ..
30. bře 2010 ve 14:41  • Odpověz
Neboj, nic nešíříš!!!! To vám vyšlo přirozeně, asi jo, že?
30. bře 2010 ve 14:42  • Odpověz
Jo jo, přirozeně. Ale takový konec jsem rozhodně nečekala. No nic bude muset příroda pracovat na jaře o to víc.... :grinning:
30. bře 2010 ve 14:45  • Odpověz
hoj holky
já nikdy nevím co mám na takové špatné zprávy napsat :unamused:
30. bře 2010 ve 14:45  • Odpověz
Já jdu s malou ven, tak vás pak zase našmíruju :grinning: ..baví mě ty Vaše komentáře :grinning: ...třeba dnešní holení bylo opravdu k popukání :grinning: :grinning: :grinning:
30. bře 2010 ve 14:46  • Odpověz
Lussi- v pohodě, já myslím, že jste si tu každá prošla svým....a taky jste se tu nelitovaly, proto se mi Vaše diskuze tak líbí :wink:
30. bře 2010 ve 14:47  • Odpověz
nelitovaly jo?já se lituju furt,no když to za mě nikdo neudělá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,tak zase žeru ,tentokrát cereálie s jogurtem..
30. bře 2010 ve 14:51  • Odpověz
dneska asi udělam ten bramborák na plech,ne na pekáč ,aby tady zase nedošlo k mýlce ..
30. bře 2010 ve 14:52  • Odpověz
Já myslela, že jsi ho už dělala a o tvém pekáčku víme své :grinning:
30. bře 2010 ve 14:55  • Odpověz
holky koukam na faktor strachu to je síla..co lidi udělaj pro peníze
30. bře 2010 ve 14:56  • Odpověz
Že bychom zase někoho přivolaly??? Copak asi dělá Muf :grinning: :grinning: :grinning:
30. bře 2010 ve 14:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.