• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
a co ten bejválek ještě ti leze do života?
30. bře 2010 v 18:01  • Odpověz
leni jojo natvrdo ale jelikož jsme spolu "jen"rok a kus tak to nejni takový to typický dělání dětí a sledování plodných dní...spíme spolu tak často,že je to jedno :grinning: :grinning: :grinning: a zatím mám tolik jinejch věcí okolo že na to nemyslím,to jen když jsem tady s váma....zatim jsem ráda že to zatim neřešim,jsem dost řešící typ :sweat_smile: a kdyby to vyšlo tak jedině dobře a kdyby to nešlo,tak zatim žádnej stres :grinning: :grinning: minule jsem to řešila mnohem víc,asi protože jsem neměla nic jinýho na práci :slight_smile: a bejválek mě sere pěkně :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: má období vopruzů,zas ho to přejde...ale asi nevydejchal jak jsme byli na dovče,jinak si to nedoveduu vysvětlit... :rolling_eyes: :rolling_eyes:
30. bře 2010 v 18:14  • Odpověz
autor
jsem tady :grinning: vyhřála jsem se na sluníčko, vyplela půlku záhonu,zahrabala jsem si tam tři placatý kameny,abych nemusela šlapat po kytkách když potřebuju vyškubnout plevel až vzadu (teda já tam žádný kytky ještě nemám,ale třeba je tam fakt jednou zasadim :stuck_out_tongue_closed_eyes: ), pak jsem zametla a vytřela chodbu, přeházela květináče do novejch obalů,co jsem nakoupila v bazáči (takový ty proutěný, ten super velkej za 80,- Kč - no nekupte to :grinning: :grinning: ) a teď jsem umyla nádobí a ještě jsem si mezi tim hrála se psem - takže očekávám pochvalu,kolik jsem toho stihla :grinning: :grinning:
pé´to - to mě mrzí, je super,že se nehroutíš a vzhůru do boje, držim palce,ať je ve čtvrtek všechno v pořádku a můžete šukánkovat od rána do večera :wink:
a faktor strachu občas taky vidim - no myslim,že většinu těch věcí bych neudělala ani za deset mega, třeba v tom jednom díle co jsem viděla tak musely z jezdícího pásu přendavat v hubě na váhu různý fujtajbly - prasečí dělohu a mozek, červy, žížaly, namletou slezinu a tak podobně - no já bych se poblila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. bře 2010 v 18:15  • Odpověz
jo a nejhorší je,že se hrozně změnil..a říkaj mi to všichni,co ho znaj dlouho...
30. bře 2010 v 18:16  • Odpověz
autor
janí a už jsi teda ofiku rozvedená? Já si to nějak nepamatuju :sweat_smile:
30. bře 2010 v 18:16  • Odpověz
autor
já bejvalýho totálně odstřihla ze života - párkrát měl tendenci jakože budemem kamarádi a jestli bych někam nešla,tak jsem ho jednou odmítla a pak jsem ani neodepisovala a když jsem ho potkala třeba v buse,tak jsem šla na druhej konec,aby ho nenapadlo si povídat - jednou je to skončený,tak mi je po něm putna,že :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nepotřebuju aby si pak někde vymejšlel,jak po něm prahnu a proto jsem s nim v kontaktu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. bře 2010 v 18:17  • Odpověz
latu ty jsi ale šikula :sunglasses: :sunglasses: normálně jsem se zastyděla a jdu zamést chodbu....mám už třetí den nějakou jarní únavu,jdu si sad koupit redbula...máme ve vchodě večerku,tak to mám po ruce :wink: jo a budu dělat zapečený špagety s mletým a drcenýma rajčatama...
30. bře 2010 v 18:20  • Odpověz
Latu ty prostě nezklameš...já to doma vyřídím, že to máme od tebe nakázané :wink: :grinning: ...myslím, že ti manžel pošle děkovný dopis :grinning: on s tím problém rozhodně nemá....a to víš, že mi to šrotujue v hlavě pořád, akorát to nemůžu ukazovat před Terkou, už je dost chytrá a hlavně strašnej cíťa....brečela by tu se mnou šmudlina
Jinak jsi kabrňák, takový práce za jedno odpoledne, to já nejsem schopná s mojí květenou za celý rok... :slight_smile:
30. bře 2010 v 18:23  • Odpověz
autor
no to víte, mě se chce prostě dělat jenom když svítí sluníčko a když má bejt do konce týdne hnusně,tak jsem to musela dneska nahnat :grinning: :grinning: :grinning:
péťo - to je jasný,že na to člověk myslí a je mu to líto,ale když tady někdy čtu některý ty holky co otěhotní na první pokus,jak jsou pomalu zralý na psychiatra když to hned nevyjde a jednou potratí hned zkraje těhu, tak si klepu na čelo. Právě kvůli tomu,že spousta ženských se prostě dokážou sebrat a jít dál a přitom tu cestu k mimísovi neměli a nemají lehkou :wink:
Já dneska udělám jenom br kaši a dožeru k ní sekačku a kokotáta tam má uzený,takže to mám skoro bez práce. Ale na zbytek týdne jsem bez nápadu a hlavně tu skoro nic nemám,tak budu muset překonat nechuť a jet někam pro maso,jenže nevim kam,protože už snad všude se mi podařilo koupit zasmrádlý a přísahala jsem,že tam nevlezu :angry:
30. bře 2010 v 18:29  • Odpověz
latu od listopadu čekám na obsílku od soudu....a táhne se to tak dlouho,protože to manžel už jednou stáhnul,tak jsme v problémové čekací frontě :angry: :angry: :angry: a tady v ústí je to fakt ze soudem hrůza :angry: :angry: a tudíž ho nemůžu z ostra poslat do perdelky,teda já to dělám ale na kecy jsi pořád moje žena tak musim vědět kde přesně ve francii jsi mě fakt neba.... :angry: :angry: :angry: a pomlouvá mě,volá mamce a je mu jedno že na to nejni nikdo zvědavej... :angry: :angry: a jelikož jsme zezačátku rozchodu a ásledně rozvodu spolu vycházeli úplně normálně a pokecali líp než jsem se odstěhovala,tak jsem myslela že zůstaneme v kontaktu..ale po tomhle roce co ppředváděl ho snad ani nepozdravim...akorát žijeme v takovým okolí,že se prostě budeme nejspíš potkávat často...bydlíme kousek od sebe a chodíme na stejný místa,jinak to nejde...to bych musela do jineho města :slight_smile:
30. bře 2010 v 18:30  • Odpověz
autor
no já myslim,že čim dřív se omezí kontakty tim líp - my taky bydlíme defacto v jedné prdely,tak se občasnému setkání nevyhneme,ale fakt pozdravim a mažu pryč :wink:
30. bře 2010 v 18:35  • Odpověz
latu moje řeč... :wink: ale než jsem to vysvětlila vendovi,to jsem tady několikrát psala :rolling_eyes: a nedokázal pochopit,že mě to neskutečně sejří,oni se teda nescházeli ale pořád o ní mluvil...ale vysvětlila jsem mu to tak diplomaticky,že už ani nereaguje na sms k narozkám a k svátku :wink: :wink: a mě to těší :sunglasses: :sunglasses:
30. bře 2010 v 19:12  • Odpověz
autor
jj, to si pamatuju - ještě že to pochopil :wink: Já kokotátovu bejvalku snesu jedině proto,že mají spolu syna - a asi taky proto,že spolu nejsou v kontaktu víc jak 2x za rok,když tam slavnostně jedeme :grinning: :grinning: Ale vaří se tam vždycky ve mě krev,když jí osloví "andrej" :angry: :angry:
30. bře 2010 v 19:22  • Odpověz
jojo,můj poslední výbuch co se tohodle týče bylo,ještě jednou řekneš že TEREZKA!!!!!!! něco,tak mu jednu vrazim......... :angry: :angry: :angry:a už to neříká :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:jsem až s vendou pochopila,že někdy se vyplatí trochu zahysterčit než týden naznačovat......
30. bře 2010 v 19:52  • Odpověz
ty jani a kdybys přišla do jinýho stavu ,tak víš o té ochranné lhůtě jo?tvůj bejvalej by byl v rodným listu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. bře 2010 v 19:54  • Odpověz
latu smekám před tvou zahradnickou prací ..mě to všechno čeká ,až se někdy dostanu na chajdu,na to že seš těhu jsi velmi akční :wink: vzpomínám na musilku ta by zasazovala kytky s kýblem za ušima
30. bře 2010 v 19:57  • Odpověz
latu ty můžeš být ráda ,že ten tvůj kokotáta tu svojí nevyhledává ,ba ho musíš přímo nutit,takže to bych taky nežárlila .. :wink: akorát s tim děckem tě obdivuju,jsi fakt charakter a máš citlivé srdce :wink:
30. bře 2010 ve 20:02  • Odpověz
leni a kdybych těhule byla a do měsíce se rozvedla kdo to zjistí?
30. bře 2010 ve 20:58  • Odpověz
Jani, nevím, jak to ověřují, ale je tam skutečně ochranná lhůta, mám dokonce pocit že 365 dní po rozvodu, ale tou přesnou dýlkou si nejsem jistá a jinak musí proběhnout soud na určení otcovství
30. bře 2010 ve 21:01  • Odpověz
to jako rok po rozvodu nesmim otěhotnět?vy mě děsíte....švagrovou rozvedli kvůli tomu že byla těhule s jinym,tak se ji zeptám...i když o to ten bejvalej nestojí?
30. bře 2010 ve 21:04  • Odpověz
Kamarádka to tak měla, otěhotněla v době před rozvodem s jiným a probíhalo určení otcovství soudně a dost se jí to táhlo
30. bře 2010 ve 21:05  • Odpověz
a ten bejvalej dělal problémy?
30. bře 2010 ve 21:07  • Odpověz
autor
ještě načuhuju sem :wink: Ochranná lhůta je 10 měsíců - oni to zjistí na matrice, to vim,jsem taky rozvedená :grinning: :grinning: Automaticky napíšou bývalého manžela a do 3 měsíců to musíte s Vendou napadnout soudně - a nebo se musíte před porodem vzít a je to :grinning: :grinning:
A jdu se pelešit, brou noc :grinning:
30. bře 2010 ve 21:08  • Odpověz
On věděl, že to není jeho, ale byla vdaná a otcem je automaticky manžel
30. bře 2010 ve 21:08  • Odpověz
a kdyby jsme se vzali třeba dva měsíce po rozvodu,stejně když otěhulim tak se chceme hned vzít :dizzy_face:
30. bře 2010 ve 21:10  • Odpověz
Latu je zkušená :wink:
No tak by to asi na té matrice ověřovali, jak jste dlouho manželé..... Chce se to někde poradit
30. bře 2010 ve 21:11  • Odpověz
jany kdybych věděla kde...a tady někde je téma s paragrafama vlastně..
30. bře 2010 ve 21:14  • Odpověz
Jo na netu určo něco zjistíš a poptej se na zkušenost té švagrovky
30. bře 2010 ve 21:16  • Odpověz
no fakt to tak je jani já tyhle tahanice viděla v telce ,bejvalej to napadl a stejně to byla tahanice na dlouhou štreku :wink: jinak bych to nevěděla .
30. bře 2010 ve 21:22  • Odpověz
tak to by mě bejvalej už asi zabil...
30. bře 2010 ve 21:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.