• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
no bylo to tak ,že matka hned to hlásila, že to dítě má jiného otce ,bio otec se hlásil k děcku ,ale právně byl otec bejvalej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. bře 2010 ve 21:28  • Odpověz
proto jsem se tě i ptala jak to máte z bejvalým ,já myslela ,že už rozvod proběhl ..ty jo to je neskutečný tyhle tahanice a ještě mít nervy z tohodle ,jestli počít ,nebo ne ..
30. bře 2010 ve 21:35  • Odpověz
tak jsem založila téma na paragrafech,protože nic podobnýho jsem tam nenašla....tak jsem zvědavá... :wink:
30. bře 2010 ve 21:36  • Odpověz
no leni to mi povídej....
30. bře 2010 ve 21:37  • Odpověz
tak mi jedna napsala že kdybych byla vdaná tak by to nikdo asi neřešil...
30. bře 2010 ve 21:41  • Odpověz
tim si nejsem jistá taky byli manželé ..ale nevim pojak dlouhé době ,jenom se prostě nevešla do té ochranné lhůty ..třeba ti někdo odpoví nějak podrobněji .. :wink:
30. bře 2010 ve 21:45  • Odpověz
te´d jsem si nakrájela hůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůstej smradlavej Francouzkej sýr a se divim že mi s těch dvou krabiček,kam jsem ho musela kvůli puchu schovat,neutekl....to je tak hnusný až je to vynikající...ale už ho musim dojíst,protože to je pokaždý když se otevře lednice jak pukavec po celym bytě :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. bře 2010 ve 21:48  • Odpověz
leni uvidíme,ale ten soud o otcovství mi nezabrání abych snažilkování posunula na za rok :stuck_out_tongue_closed_eyes: no ono to stejně asi tak časově vyjde,když tak přemejšlim....a za rk tuhle blbost řešit nebudu muset,jen to otěhulení :wink: :wink:
30. bře 2010 ve 21:50  • Odpověz
autor
udaz :grinning: janí když se vezmete,tak je za otce dítěte považovaný automaticky stávajicí manžel, i kdyby ste se vzali den před porodem :wink: My začali mimino vyrábět a ještě jsem byla vdaná,takže jsem si to fakt zjišťovala. Je tam spíš problém,že když se dítě narodí třeba měsíc po rozvodu a vy se v té době stihnete vzít,tak to může napadnout pro změnu bejvalej,že to dítě je jeho - jenže v tvym případě,by měl smůlu,protože tim,že už máte zažádáno o rozvod svědčí o tom,že spolu v době početí nežijete a on by musel dokázat opak - což se mu nemůže povést,takže by soudu zacálil testy DNA + soudní výlohy :wink:
31. bře 2010 v 10:14  • Odpověz
Bré ránko kuřiženy :slight_smile:
31. bře 2010 v 10:31  • Odpověz
autor
no nazdar matko :grinning: :grinning: To jsem ráda,že tě tady taky někdy vidim :grinning: :grinning: Jak válčíte?
31. bře 2010 v 10:39  • Odpověz
Latu no jde to ale dře to :grinning: Přes den super kojo po dvou hoďkách celý dopolko prochrní dneska jsme vstávali až v devět :sweat_smile: nakojovali a zas výtuh. Už si děláme i tak nějak nějakej režim třetí den. V šest cákando pak hoďka a půl řvaní v osm výtuh pak kojo v půlnoci ve tři a v šest. Je to krása no až na ten večerní řev. Nevim jestli to jsou prdy nebo prostě jen tak z nudy. Mudra řikala že to u takhle malejch dětí bývá že maj za celej den strašnejch prožitků a večer jsou unavený a nemůžou zabrat. ALe docela pomáhá peckovej pytlík na bříško. Jak potvůrka ucejtí teplíčko tak se zklidní.
Nový fotky jsou na FB já to nějak nestíhám zmenšovat a házet sem......
Včera jsme byly 4 hodiny venku to byla pohoda no ale dneska chčijá tak hovno :confounded: :unamused:
31. bře 2010 v 10:48  • Odpověz
autor
musil tak takový mímo bych taky brala :slight_smile: Doufám,že to Sájmon čte a bude se chovat stejně :wink: A co pipka - hojí se? Můžeš normálně sedět nebo taky sedíš v nafouknutym kruhu?
31. bře 2010 v 10:51  • Odpověz
latu to ne pipka bolela repsektive sednout jsem si nemohla tak ty tři dny po porodu to jsem fakt seděla na polštářku na půlce židle :sweat_smile: ale pak už se ta bolest otupí a je to v poho. Nejhorší je ten první tejden.TO jsem měla strašnej problém i s wcéčkem. Měla jsem štichy až k m. trubce takže mi šlo strašně blbě ovládat chcáčkování. Prostě jsem sedla a deset minut seděla než se začlo něco dít :sweat_smile: O prvním hounování ani nemluvim to byl horor :sweat_smile: Ale teď už pohoda.
Za těch 14 dní po se to zahojilo jizva je vidět ale nic už nebolí už můžu dělat roznožky jako prd :wink: cvičim pánevní dno aby se všechny ty svaly dole dostali do normálu. A břicho už se taky nádherně zatáhlo to jsem vůbec nečekala že bude takhle plochý. Fakt jsem teď docela nadšená ze svý postavy. V porodce zůstalo 10 kil kozy narostly tak o dvě čísla a pas i břicho krása bez strií a zatažený. Snad to vydrží a nezačnu přibírat i když při koju to asi nehrozí.... doufám
31. bře 2010 v 10:58  • Odpověz
autor
musil tak vidíš, ještě budeš Sofince děkovat za ten blicí maraton - prostě chtěla mít fešnou maminku :grinning: :grinning: :grinning: A myslim,že jsi rarita - pochvalovat si postavu po porodu, to se asi jentak někomu nepodaří :grinning: :grinning:
31. bře 2010 v 11:05  • Odpověz
ahoj :grinning:
latu to jsi mě potěšila,jsi zlato,ještě že jsi byla v takový situaci :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: děkuji moc za zlepšení mé dnešní neurotické nálady,hned ráno jsem zmokla,vypadám jako debil,doma je bordel,mám hlad a dělám oběd a tak za dvě hoďky jdu zpátky do práce....a chce se mi pořád spát,až mě z toho bolí na spáncích..a přitom jsem šla spát dřív než obvykle :unamused:
31. bře 2010 v 11:13  • Odpověz
jo a musil ty jsi tak pozitivní :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to je krása :grinning:
31. bře 2010 v 11:14  • Odpověz
autor
zdarec janí :slight_smile: no to víš, zkušené rozvedené ženy :grinning: :grinning:
Já jdu poklidit prádlo ze sušáku, pak vyběhnu se psem na srací procházku a pak si sem při obídku ještě dřepnu :wink: Zatim páček!
31. bře 2010 v 11:22  • Odpověz
latu sem nevěděla že jsi taky rozvedená :wink:
31. bře 2010 v 11:29  • Odpověz
latu :grinning: asi jsem divná no ale já jsem se sebou momentálně fakt strašně spokojená :sweat_smile: :grinning:

jani pozitivní jsem no páč mi díťo spí já se krásně vypsala a dokonce mi dovolí udělat si i oběd :grinning:
31. bře 2010 v 11:33  • Odpověz
musil závist největší :wink:
31. bře 2010 v 11:34  • Odpověz
jo a včera se mě někdo ptal,myslím leni :grinning: ,kdy čekám mrchu.takže tuto neděli 4.dubna....takže budu v pondělí na šupačku příjemná jak činže :sunglasses: :grinning: :grinning:
31. bře 2010 v 11:37  • Odpověz
Ahoj holky. Strašně dlouho jsem tu nebyla a jen co přijdu, vidím báječný zprávy. Musil gratuluju k Sofince. Krásná holčička a krásné jméno.

Lussi - když jsem vidělat u tvého podpisu ta dvojčátka, tak jsem fakt uronila pár slz štěstí. Moc ti to přeju, jsem šťastná, že ti to vyšlo!!!! Je to báječný.

Latu - super, že jste zdraví!!!!

Holky, já mám díky vám takovou radost! Já byla na praxi ve školce, 14 dní. Super zážitek, hodný dětičky a hlavně holky mazlinky. Teď mě to v kanclu trošku rozčiluje :slight_smile: Na další pokus půjdu asi v květnu, teď musím zas chvíli být v práci, když jsem teď 14 dní chyběla.
31. bře 2010 v 11:52  • Odpověz
ahoj jizu :grinning: :grinning:
31. bře 2010 ve 12:38  • Odpověz
autor
ahoj jizu :slight_smile: zrovna včera jsme tě tady drbaly :grinning: :grinning: to se ti nedivim,že když jsi měla takovou krásnou práci u dětí,tak tě teď kancl nebaví :wink: Květen je za chvíli, to budete s lenkou tak nějak asistovat přibližně stejně :slight_smile:
janí neděle je od slova nedělat,tak třeba si z toho mrcha vezme ponaučení :grinning: :grinning:
Já teď přišla z té procházky, celou dobu tak poprchávalo,ale nic děsnýho,tak mi to ani nevadilo a jen co za náma zapadly dveře,tak spustil nechutnej slejvák :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. bře 2010 ve 12:52  • Odpověz
latu s tím se nepočítá :wink: já dneska zmokla už dvakrát...
31. bře 2010 ve 12:55  • Odpověz
autor
hahaha nepočítá :grinning: :grinning: :grinning: Jseš stejná jako my všechny, sice nepočítá,ale počítá :grinning: :grinning: :grinning: Njn, byla by to náhoda,kdyby to hned vyšlo,ale proč by taky v naší diskuzi konečně nemohl někdo otěhotnět dřív než za pár let? :wink:
31. bře 2010 ve 13:02  • Odpověz
musil jak to čtu z tebe je super žena ...tobě prostě ke štěsté chybělo je to těhu... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. bře 2010 ve 14:49  • Odpověz
jani jsem ráda ,že by se to u vás vyřešilo svatbičkou ,páč řešit mimino a ještě tohle by mě totálka umlátilo
31. bře 2010 ve 14:50  • Odpověz
čekam návštěvu a nenapadlo mě nic lepšího než se nacpat zavináčem s cibulí ..hrozně táhnu ,nevim co ze sebou udělam.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: jo a ty francouzské sýry taky známe ..to je tah taky dobrej .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: třeba to kafe nějak utlumí ..
31. bře 2010 ve 14:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.