• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
včera vladís objednal plynová kamna a vyhrožuje jak dá kamna na chatu a sbohem paneláku ..my máme krbovky v prostředním patře a to vytápí horejšek ,ale dole v kuchyni by vám upadla prdel zimou ..tak tam vymyslel ty kamna na plyn..kdyby byl šikulka dalo by se tam lecos vymyslet ,ale vladís volí nejjednodužší cestu ..nebourat ,nestavět ..koupit hotové.. :dizzy_face:
31. bře 2010 ve 14:55  • Odpověz
je vidět ,že má kořeny na venkově táhne ho ten venek ,že si čudne venku,přenese stéblo křížem,podrbe kočku..no jo no ...
31. bře 2010 ve 14:56  • Odpověz
leni to je šikula že je koupil :dizzy_face: :wink:
31. bře 2010 v 16:18  • Odpověz
jo svatba se plánuje,kdyby náhodou...už jsem vyplňovala dotazník v cestovce,chceme se vzít v řecku na pláži :wink: a stojí to jen desítku :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
31. bře 2010 v 16:21  • Odpověz
autor
tak co nového tady? Krom toho že Léňa vyprdí návštěvu a janitchka odletí do Řecka na svatbu :grinning:
31. bře 2010 v 19:03  • Odpověz
no kamna nejsou, odepsali mailem ,že nebudou tak jsme sedli do káry a jeli se podívat jinam a objevili jsme ještě levnější a taky gut a máme to po cestě na chatu ,takže pátek to jistí a od té dioby budu o víkendech smrdět va paneláku sama :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. bře 2010 v 19:35  • Odpověz
autor
Já jdu spát, jsem vytočená ze srpnovek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: představte si,že jsem udělala hroznou věc - kdysi jsem se tady zmínila,že se v srpnovkách mluví na úrovni,takže máte pravidelně docházet a samozřejmě to nebylo pochopeno a jsem teď vyvrhel společnosti :angry: Jste se spíš měly urazit vy,že vás považuju za povl :grinning: :grinning: :grinning:
31. bře 2010 v 19:39  • Odpověz
autor
ty vole mě fakt vomejou :angry: :angry: :angry: :angry: Tak mi ta jedna dotyčná odpověděla,že jí to vtipné nepřišlo - no asi proto jsem to napsala tady, protože jsme naladěné na stejné vlně :angry: :angry: :angry: Nikomu svůj humor necpu, proto se tam s holkama bavim úplně normálně :angry:
31. bře 2010 v 19:42  • Odpověz
autor
Áááá kokotáta vchází do dveří, tak to asi fakt budu muset být odejita od pící :grinning: :grinning: :grinning: Jsem jako čekala,že mě Léňa začne přemlouvat ať ještě nechodim :grinning: :grinning:
31. bře 2010 v 19:44  • Odpověz
autor
No kde si babo nebo fakt odejdu :grinning:
latu jsem trochu mimo mísu...ale hlavně klíííííííííííííd.....mě je tady dobře ,si zanadáváme a stres je pryč
já vás nemít tak mám tlak 300na 200 každej den
31. bře 2010 v 19:45  • Odpověz
ty už jsi jako zdrhla za tátou jo???????????????????jinak návštěva byla nečekaně rychlá,čím to...????? :confused: :confused: :confused: :confused:
31. bře 2010 v 19:46  • Odpověz
musíš mě to připomenout ,tak mlhavě si pamatuju ,že se tady něco pláclo ,jako mnohokráte a ted se ti tio vrátilo po půl roce jo?to je docela rychlá odezva :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. bře 2010 v 19:47  • Odpověz
jak jsme byli v Obi tak jsem nasála jarní náladu na chatování a hned jsem očumovala květenu a jehličnany okrasné a všelijaké truhlíky a jiné ledacosy
31. bře 2010 v 19:49  • Odpověz
tak jsi na mě hodila bobajze tak taky uvolnim pc at sem může jít živitel rodiny
31. bře 2010 v 19:50  • Odpověz
autor
njn, prej to vyjadřuje co si tam o tom myslim - přitom to vyjadřuje to,co si myslim tady o nás :grinning: :grinning: Že jsme huby nevycválaný :grinning: A vrátilo se to asi po měsíci,to je docela fofrník :grinning: :grinning: :grinning:
31. bře 2010 v 19:51  • Odpověz
autor
ještě ne,ještě jsem tady - dávám kokotátovi šanci zabrat koupelnu jako první :grinning:
31. bře 2010 v 19:51  • Odpověz
autor
a proč máš víc příspěvků v řadě než já?
31. bře 2010 v 19:52  • Odpověz
autor
Musim víc trpět samomluvou :grinning:
31. bře 2010 v 19:52  • Odpověz
Nazdar ženy, tak jsem si konečně sedla a dostala se k PC, jdu Vás dočíst
31. bře 2010 v 19:53  • Odpověz
autor
A já zrovna fakt už odcházim,dohnal mě hlad :grinning: Ale zítra přijdu,ale tušim,že až po obídku,páč dopol tu bude kokotáta,tak asi budem parodovat - to víte ráno mě ještě nebolí celý tělo,tak si to můžeme dovolit :grinning: :grinning: :grinning:
31. bře 2010 v 19:56  • Odpověz
Njn, tak dobrou kočeny, já zase zítra juknu, ale nevím, kdy mi to vyjde...., no ona Latu stejně bude zatloukána tátou do matrace, Leni v práci a zbytek kdoví kde, tak tu tak živo nebude :slight_smile:
31. bře 2010 ve 20:06  • Odpověz
no jo mě už najdete jenom mezi hadrama nebo doma u ledničky a nebo na gauči :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. bře 2010 ve 20:29  • Odpověz
latu tos mě pobavila a tyhle vyčítací kecy nechápu..... :grinning: :grinning: :grinning: leni já pochopila to chatování v engliš jako četování a chvilku jsem si myslela že jsi se zbláznila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: bez urážky doufám :grinning: :sweat_smile: :wink:
31. bře 2010 ve 23:27  • Odpověz
jo a dneska po žhavém odpoledním parodování a po úplném vyčerpání z fronty na FÚ jsem se dvakrát nečekaně poblila....a rozbolela mě palice..a víte jak jsem to vyřešila a kvůli čemu mi teď véna říká blázne?udělala jsem lívance se šlehačkou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a nic mi není.....
31. bře 2010 ve 23:33  • Odpověz
já jsem ráda huba nevycválaná :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :astonished: :astonished: :astonished: .....tady můžu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. bře 2010 ve 23:34  • Odpověz
jani proč bych se urážela ,schválně jsem použila tento termín ,abyste musely přemejšlet :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a tady je to samej inteligent od přírody tak jsem věděkla ,že to zvládnete... :grinning: :grinning: :grinning:
1. dub 2010 v 08:14  • Odpověz
jelikož je dneska 1.4 a od rána čekam nějakýho apríla ,tak jsem ranní telefonát od šéfky tak 3min.považovala za vtip ,že mám udělat měsíční uzávěrku ,že ona na to zapomněla večer ,když je ten konec měsíce...a pak začla že nám ve výloze vybledl pásek at se na to mrknu ,tak jsem si řekla ,tak tohle april nebude ..
1. dub 2010 v 08:16  • Odpověz
Udazte pičulínky :slight_smile:
Tak Jani nevím, zda Tě unavila více parodie nebo fronta na finančáku :grinning: :grinning:
Leni, tak to asi aprílek od šéfky nebyl a zbyde to na Tebe!!!!
1. dub 2010 v 08:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.