• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
autor
Domrdáno pfičundy bžundy :grinning: :grinning: :grinning: u nás se už parodovala včéééra,ale stejně tu dopulodne moc nebudu, musim dělat vzornou manželku a opečovávat svého milovaného manžílka :grinning: :grinning: a po tom včerejšim skotačení mě celou noc bolelo celý tělo, to mi už nedělá dobře tohleto :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
lení tak řekni,žes myslela,že to je apríl - za to nemůžeš že se tady drží takové divné zvyky a nemůžeš pak nic brát vážně :grinning: :grinning: :grinning:
janíí - jojo tady si můžeme pouštět hubu na špacír, jinde se samozřejmě chovám jako dáma na nejvyšší úrovni :grinning: :grinning: A neblej po sexu, by si to mohl Venda špatně vysvětlit :grinning: :grinning:
1. dub 2010 v 09:04  • Odpověz
No nazdárek, jsem myslela, že dnes strávíš dopoludně s drahoušem v baldachýnu
1. dub 2010 v 09:07  • Odpověz
autor
No už si mě žádá,ale kladélko snad nebude připravené k další akci :grinning: Tak zatím páček, odpolko unavim psa a pak už budu jenom tady :grinning:
1. dub 2010 v 09:08  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: prosím tě, tak opatrně, ať si tě nerozbije :grinning:
1. dub 2010 v 09:13  • Odpověz
K němu dojdi, že jsi stráááášně nadržená, nažhav ho a pak řekni "apríl"...., bude rád :grinning:
1. dub 2010 v 09:31  • Odpověz
autor
Teda dneska je venku humáč, tady pofukuje takovej hnus studenej vítr,tak to neni ani moc příjemný být venku :angry: Janýsku myslim,že kokotáta by se projevil jako suchar a určitě by se nesmál :grinning: :grinning: :grinning: Teď ho jdu zkusit přemluvit,ať jdeme na oběd do restaurace, mám chuť na něco,co mi někdo uvaří až pod nos :slight_smile:
1. dub 2010 v 11:29  • Odpověz
janý, že je vladís celkem klídek tak tenhle apríl by ho taky nerozesmál ,možná bych i koukala kde nechal tesař díru :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. dub 2010 v 15:10  • Odpověz
Ták už jsem dojela dom, bolí mi hnátky a šla bych sebou plácnout, ale raději vydržím, abych chrápala v noci....
Pokoupila jsem záclonu a závěsy do pokojíčku, tak budu šít :slight_smile: :slight_smile: Když jsem viděla u Kaufu ty stáda lidí, tak jsem jen zaběhla do pekárny pro pečivo a musím se tam stavit zítra brzy ráno, když jedu k zubákovi.
1. dub 2010 v 15:18  • Odpověz
Taky jsem stihla oběd v restauračce s tchýňkou a pak kávu a zákuseček, jsem byla pozvána :wink:
1. dub 2010 v 15:19  • Odpověz
autor
Tak mě kokotáta vyvenčil na obídek, pak jsem si musela dát dvacet (teda spíš 120 :grinning: ) a teď jsem přišla z procházky. Dneska teda nic moc, protože asi probíhá den otevřenejch dveří pro psy a potkaly jsme postupně 6 psů bez páníčka,takže to nebylo nic příjemného - všichni víceméně hodný,ale když ta moje blběna se všech tak bojí a je z tý procházky pak spíš bojovka :angry: No a ten poslední byl nejhorší - velkej,černej,taky hodnej,jenže jsem se mu líbila i já,tak po mě začal skákat a samozřejmě měl tendenci těch svejch 50kilo opírat o břicho,takže to mi nebylo zrovna příjemný :unamused: Jsem se bála,aby mě nepovalil nebo mi fakt nějak blbě na Sájmona neskočil :confounded: Tak jsem pak radši čapla blběnu do náruče a metelili jsme domu.
1. dub 2010 v 15:22  • Odpověz
Leni, jaktože jsi si od pána nevzala vejce???? Ty jsi ale :grinning:
1. dub 2010 v 15:23  • Odpověz
autor
Já mám látku na povlečení - takovou sice obyčejnou,ale děsně roztomilou - s medvídkama :dizzy_face: Takže se taky chystám,že prvně v životě něco ušiju - aby měl mimouš ruční výrobu od maminky :dizzy_face: Od tatínka už má - ten musel provést ruční odběr aby vůbec mimouš vzniknul :grinning: :grinning:
1. dub 2010 v 15:24  • Odpověz
Latu ten popis toho obtěžáváka..., to je jako pes?????? :grinning:
latu to nebyla příjemná prochanda ..mě takhle venku jeden pes znásilnil ,málem, :grinning: :grinning: :grinning: já řvala a lidi nic ..no holky on byl stejně velkej jako já na zadních hajzl a jakou měl sílu a nevěděl kam by mi to péro vrazil... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
autor
Jaký vejce kurník? :confused:
Jó to Sájmonovi o tom ručním odběru nezapomeň říci, aby si toho vážil :grinning:
1. dub 2010 v 15:25  • Odpověz
autor
lení :grinning: :grinning: :grinning: teda ono to v tu chvíli neni fakt vtipný,ale buď ráda,žes neměla tanganě a sukni :grinning: :grinning:
janýsku po mě už nic jinýho než psi neleze :grinning: :grinning: :grinning:
janý nevzala jsem si od pána nic ani jeho ani vyrobený ,ale nasral mi dost
autor
to je jasný, budu mu vyprávět o neposkvrněném početí :grinning: :grinning: :grinning:
1. dub 2010 v 15:26  • Odpověz
To mi když jsme byli prvně na IUI, tak pak jsme si z toho dělali prdelky a Michal vykládal před Lukášem, že byl v kabince a odběr dělala fešná sestřička, tak chtěl jít jako dárce taky :grinning: :grinning:
1. dub 2010 v 15:28  • Odpověz
ále latu nasral mi dědek jeden po cestě z fachy ,otravoval už kolem krámu a pak mě po cestě domu zastavil a chtěl mi vnutit ty jeho příšerný výrobky ,za prvý já ty prachy nesere ,za druhý tyhle hnusy si umim vyrobit taky a za třetí poprchávala a za čtvrtý jsem pospíchala na koníka
1. dub 2010 v 15:28  • Odpověz
Leni, razíš o víku na chajdalupu?
1. dub 2010 v 15:29  • Odpověz
ježiš to jsou chyby,možná bych si mohla rozsvítit,je tu tma jak v pr
1. dub 2010 v 15:29  • Odpověz
Doňa Lussinda se nám převčírem na těch nákupech asi dost unavila, že ani nevleze na kobylu..... :confused:
1. dub 2010 v 15:30  • Odpověz
ted budu prodloužený víkend a budou tam i kamna tak nevim ,bylo by to asi nejlepší vysrat se na nějaký velikonoce tam by nikdo neotravoval,nevim ještě co bude ..
1. dub 2010 v 15:30  • Odpověz
o ale zase as vladísem o samotě ,aby mě nechtěl osouložit ..on je na to na tý chatě zvyklej :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,asi budu teda doma a půjdu k mamce na sekaninu a na kávu .. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. dub 2010 v 15:33  • Odpověz
čau buchty,
si zašívám tepláky, udělaly se mi mezi nohama dvě díry, tak jsem si řekla,že nakouknu jestli tu někdo je.
1. dub 2010 v 15:33  •  2 děti  • Odpověz
autor
čau lussi :grinning: dvě díry,jo?tak to už máš celkem tři - lussilák je šťastný muž :grinning:
1. dub 2010 v 15:34  • Odpověz
Tam mu to v přírodě nějak svědčí a je potřeba nechat se o velikonocích ošukat, aby jsi neuschla :slight_smile:
1. dub 2010 v 15:34  • Odpověz
jany nám po těch nákupech dorazila návštěva, byli tady do desíti do večera tak jsem včera chrápala do půl třetí a to už jsem ani nezapínala pičítač
no a Velikonoce - doufám, že nepřijde žádný koledník, vykoledoval by si leda tak hovno, nemám doma ani jedno vajco :unamused:
1. dub 2010 v 15:35  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.