• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
Jsem si je před pár dny taky v rozkroku látala, hovňajs to vydrží
1. dub 2010 v 15:35  • Odpověz
autor
lení tak důvod č. 4 je nejdůležitěšjí :grinning: :grinning:
Lení tak snad na Velikonoce mu podržíš,ne? Já se včera taky obětovala,dokonce jsem vylezla na kokotátu - on myslel,že mu chci udělat radost a já to jenom chtěla uspíšit,aby ho zase nenapadla taková hovadina,jakože zkusíme bušit co nejdýl to jde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. dub 2010 v 15:36  • Odpověz
lussi já mám tepláků plnou pračku jsem tak šikovná ,že první jsem si obarvila barvou na vlasy a druhé vzápětí jsem si osrala od čaje ..barvil jako mrcha ..a třetí taham po zemi,tak ty jsou osraté tak z normálního domácího uklizena :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. dub 2010 v 15:36  • Odpověz
autor
no já zase dneska zastavila kokotátu než odešel do práce, páč jsem si všimla,že proprděl díru na prdely, ještě že jsem odchlupila jeho druhý kalhoty a nedělá mi teď vostudu - dneska veze 15letý pipiny na zájezd :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. dub 2010 v 15:38  • Odpověz
latu ty tej mládeži taky nedopřeješ žádný vzrůšo ...v tomhle věku se smějou všemu a měly by aspon důvod :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. dub 2010 v 15:40  • Odpověz
ahoj :grinning: :grinning: :grinning:
já už jsem doma a koupila jsem si parfém :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: teď jim,byli jsme taky dneska v restauraci a já si dala rajskou polívku...to byl takovej humáč,normálně s mrkví,rozvařenejma nudlema a navrch sladká šlehačka s tunou petržele :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a pak jsem vyrazila na velikonoční trhy a nakupovala jak vzteklá spoustu věcí :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: za chvíli jsme měli jet na vernisáž do chomutova,ale jelikož tam jede i exblbec,tak budu radši doma zdobit byteček :dizzy_face: :dizzy_face: a vendu vyženu doufám na plavčo,aby se mi tady nemotal...já nejvíc věcí udělám když tady není...a asi půjde rád,protože je přešlej z informace,že 23.4.jedu na slžebku přes noc... :rolling_eyes: :rolling_eyes:
1. dub 2010 v 15:40  • Odpověz
:slight_smile: Ženy v očekávání, včera jsem si koupila novou dubnovou maminku, je tam i příloha - knížka hlavně pro těhule a CD vše za 39,- a mně se líbí a doporučuji a pak jsem si ještě vzala speciál časopisu Miminko - Výživa batolat á 59,- a taky fajnové, vč,. nějakých receptů a tak všeobecně, čím sviště krmit......., kdo bude chtít, tak na stánku ošéfujte :slight_smile: (to já, abychom tu taky trochu mluvili na úrovni jako správné nastávající matky :grinning:)
1. dub 2010 v 15:41  • Odpověz
ženy já už mám jen jedny tepláky,u druhých jsem si ufikla gumu, protože mě to táhlo, no ale pak mi ty gatě spadly, ostatní jsou taky na hovno, mám pech, chodím jak vandrák, ještě, že jsem na vsi :slight_smile:
a vůbec vás nesthám číst
1. dub 2010 v 15:43  • Odpověz
Lussi, tak mi zvolníme tempo :slight_smile: :sweat_smile:
1. dub 2010 v 15:44  • Odpověz
autor
čus janí :grinning: to zní jako úžasná mňamka, skoro jako z mojí kuchyně :grinning: Já nechci prudit,ale já měla vynikající frankfurtskou poblívku a zapečený šukingfleky a přežrala jsem se k prasknutí :grinning:
lení myslim,že víc by se pobavili kdyby měl díru vepředu :grinning: :grinning:
janýsku, děkujeme za příspěvek na úrovni, velice si ho považujeme a doufám,že jsme tak aspoň trochu vylepšili náš chabý/í obraz :grinning: :grinning: :grinning: ale to já hned zítra udělám nálet na trafiku, pojedeme na velký nákup do Tesca,tak budu mít i šanci -jinak bych měla smolíka,tady v krámu mají akorát noviny a osmisměrky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. dub 2010 v 15:45  • Odpověz
jako já se na tu dubnovou maminku už taky chystám, předevčírem jsme byli v Lidlu a tam to nemaj :unamused:
Čekám až tam budou obrázky jak kojit dvojčata, to se asi nedočkám co? :grinning: Nevíte jak se to dělá když si má pak to dítě grcnout po kojení? Přece nemůžu držet dva najednou a když to budu dělat po jednom tak to druhé pojde do té doby hlady :fearful:
1. dub 2010 v 15:46  • Odpověz
autor
lussi,tak to ti ale ža chvíli budou lussilákovi teploně,ne? :grinning: Ale za to že jsem na vsi,jsem taky vděčná, já za to nemůžu,že to pohodlný oblečení je takový sociální :grinning: :grinning:
1. dub 2010 v 15:47  • Odpověz
autor
pošly jim to jako typ ná článek, protože mě by to taky zajímalo :sweat_smile:
1. dub 2010 v 15:48  • Odpověz
osmisměrky ty vladís moc rád ..a sudoku a podobné mozek zatěžující hovadinky,janý ten příspěvek byl tuze fajn... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
jani co máš za parfém? Ať se taky inspiruju :slight_smile:
autor
já osmisměrku nikdy nedoluštim a nebo jí mám tak prasácky vyškrtanou,že tam stejně nenajdu tajenku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. dub 2010 v 15:49  • Odpověz
no lussi máš dvě ramena hodíš to tam najednou ..předpokládám že kozeny máš dvě ..a budeš kojit naráz v rámci úspor času ..já bych asi použila kojo plštář a tam si je vyskládala
1. dub 2010 v 15:50  • Odpověz
Lussi o tom se nedávno psalo na spolubojovnicích, Labam čeká taky dvojky a mimo jiné jí byla dána rada ohledně kojení v poloze na "kočičku" a to by mohla být velice dobrá metoda, by jsi si dřepla, děti položila vedle sebe a každému zasunula jeden cecík :slight_smile: ...... a když by na to přišlo i Lussilák by si přišel na své od zadu a byla by jste taková jedna velká šťastná rodinka :slight_smile:
1. dub 2010 v 15:50  • Odpověz
leni já mám taky ráda osmisměrky, protože u toho nemusím přemýšlet jak u těch čtverečkovaných:grinning:
latu no tak ty teploně myslím, že obleču nějak v létě, doufám, že mi to nebude i přes prdel :grinning:
1. dub 2010 v 15:51  • Odpověz
autor
ku.va janýsku to je vážné téma a ty to popíšeš tak,že jsem si málem cíkla do gatí :grinning: :grinning:
1. dub 2010 v 15:52  • Odpověz
autor
ale asi by takhle nesměla rodinka kojit na veřejnosti :grinning: :grinning:
1. dub 2010 v 15:53  • Odpověz
leni což o to, já je tam hodím, ale kdo mi je sundá? Ledaže bych naučila ke spolupráci naši fenu, ale ta je slepá, tak nevím jak by to dopadlo :grinning:
janysku tak teď jsi pobavila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. dub 2010 v 15:54  • Odpověz
Lussi určo kojo polštář, já si ho onehná v návalu očekávání po transferu koupila a nyní s ním chrápu, bo mi to břicho začíná překážet a byla jsem zvyklá spát na břiše...., tak se s ním vypodložím na boku, jeden konec obejmu, druhým se zaklíním mezi nohama a paráda :slight_smile: a pak ho půjčím Štěpánkovi
1. dub 2010 v 15:55  • Odpověz
autor
já myslim,že když se ženský naroděj dvojčata,tak to v ní probudí skryté artistické vlohy o kterých se jí ani nesnilo, protože jinak nevim jak se dá starat o dvě děti najednou :sweat_smile:
1. dub 2010 v 15:56  • Odpověz
Dáš si kojící polštář v sedě kolem pasu, míma položíš na něho hlavičkama k sobě a zasuneš mlékárny a je to :slight_smile:
1. dub 2010 v 15:57  • Odpověz
a to já si vůbec nevšimla, že už máte vymyšelné jméno, Štěpánek je pěkné :slight_smile:
Tak já to s tím polštářem jako chápu, na kozy si je nějak nacvaknu , ale nevím co pak, nemůžu je tam mít celej den než otec přijde z práce :grinning:
1. dub 2010 v 15:58  • Odpověz
teda vy jedete :sweat_smile:
lussi je to Mochino funny a mě to hrozně hezký voní :wink:
jo a jany k té mamince..já jí odebírám již pátý rok,zdraví vás blázen :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: takže já jí narozdím od doubletěhule lussinky mám,heč :grinning: :grinning: :grinning: a je mi k prdu...ale hezky se to čte...ale já jsem tak teoreticky poučená,že radim těhotnejm kámoškám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. dub 2010 v 16:00  • Odpověz
autor
ty vole to mi taky neleze do hlavy,jak je pak sundat a to s tim grcnutím taky bude docela věda :confused:
1. dub 2010 v 16:01  • Odpověz
autor
janí o co tam v posledních 5 letech psaly o grcnutí dvojek po kojení?
1. dub 2010 v 16:02  • Odpověz
Jani, výborně, ty jdeš na to od lesa a štěstí přeje připraveným. Mám radost, že se to tu chytrolínama na úrovní jen hemží :dizzy_face:

Lussi, přesně jak píše Latu, ty mateřský pudy tě naučí, třeba vlčice dokáže své mládě nosit v hubě...
1. dub 2010 v 16:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.