• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
autor
a Štěpánek se mi taky líbí,taky jsem o něm uvažovala,ale kokotáta to zamít - on zamít všechny jména,kromě Davida a na toho já si prsotě nemůžu nějak zvyknout :frowning2:
1. dub 2010 v 16:03  • Odpověz
jani tak to jsem neslyšela, to se musím zapsat a pak někde v parfumérce k tomu čuchnout :slight_smile:
tak ty jsi zkušená sběratelka :grinning: Takže mi pak budeš radit :grinning:
1. dub 2010 v 16:04  •  2 děti  • Odpověz
autor
takže jim našij na oblečky nějaká pěkná poutka,ať se ti ti dobře tahaj :grinning:
1. dub 2010 v 16:04  • Odpověz
latu a co ten Jakub, to je lepší než David.
u nás by Štěpán prošel, je to taky jedna z variant
1. dub 2010 v 16:05  •  2 děti  • Odpověz
Nám se ten výběr jmen taky zmenšoval... Davida jsme měli dalmatýna, Filipa anduláka..... Mně se Štěpán líbí už dlouho a ještě jsem zvažovala Vítka
1. dub 2010 v 16:05  • Odpověz
janysku tak jo, budu spoláhat na pudy a pak je nosit v hubě :grinning: :grinning: :grinning:
1. dub 2010 v 16:07  •  2 děti  • Odpověz
he, tak Filip je u nás tutovka, pokud bude alespoň jeden kluk :slight_smile:
1. dub 2010 v 16:08  •  2 děti  • Odpověz
jany snad :dizzy_face: a na to grcnutí se vám podívám,myslim že nedávno bylo číslo s dvojčatama...ale te´d si dělám melír,tak musim dávat pozor,jinak bych upatlala všechno kolem,viď leni :grinning: :grinning: :grinning: ?my máme Elišku a Vašíka...mě se ty kjména po rodičich nelíbej,ale tohle by byl 8.Václav a prej kdyby se to přerušilo tak by se mohlo stát neštěstí...a stalo se to normálně dvěma známejm... :pensive: :pensive: :pensive:
1. dub 2010 v 16:08  • Odpověz
léňa a její barvící schopnosti, to mě taky pobavilo :grinning:
a to jsi šikovná, že si děláš sama melír, já to měla vždycky takové strakaté, tak jsem to hodila na čokoládu a nemám s tím žádnou práci :slight_smile:
1. dub 2010 v 16:13  •  2 děti  • Odpověz
my taky chtěli Jakuba . a Vašek chtěl Tomáše,ale to je jaksi můj bejvalej,taková ta srdeční záležitost,když ho vidim koktám...kvůli němu jsem odešla od manžela,mi otevřel oči......a já chtěla vždycky Terezku a to je pro změnu vendy exmanželka a to lidem nevysvětlíš,že jsem to chtěla já...takže vyhrála Eliška. :grinning:
1. dub 2010 v 16:13  • Odpověz
autor
no Kubíček je můj favorit, jenže trochu mi tam hapruje ten jeho svátek - docela reálně hrozí,že bude mít narozky i svátek pár dní po sobě nebo dokonce v jeden den :sweat_smile: A kokotáta ho nechce - se ho prej každej bude ptát,kde má Barbuchu :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak na to bude mít jednoduchou odpověď - jednu Barbuchu doma máme,takže nevim co kokotáta řeší :grinning: Jsem jako myslela,že vymyslíme nějakou třetí variantu,která se bude líbit oběma,ale kokotáta chce Davídka :angry: prej si ho udělal :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. dub 2010 v 16:14  • Odpověz
lussi já mám jen takovou lahvičku se štětečkem a tunýlkem na konci a jen projedu po pramínku a je to... :wink:
1. dub 2010 v 16:15  • Odpověz
autor
No tak to mě by se ještě líbil Pavlík,jenže to byl právě taky moje velká láska, sice jsem pak zjistila,že je teplej,ale to nikomu nevykládám,tak si taky řikám,že by si každej myslel,že jsem to pojmenovala po něm :angry:
1. dub 2010 v 16:15  • Odpověz
prd si udělal...jak se jmenoval ten oplodňovací doktor?
1. dub 2010 v 16:16  • Odpověz
latu právě.....
1. dub 2010 v 16:17  • Odpověz
tak dejte Matyáška, to je taky pěkné :slight_smile:
1. dub 2010 v 16:18  •  2 děti  • Odpověz
autor
oplodňovací doktor byl Honza,ale to jsem 4 roky chodila s jednim debilem,tak to nechci :grinning: Ty dvě nepovedený dělal Daniel Alexander - tak to bych mohla vybírat ze dvou variant,ale bylo z toho prd :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Matyášek by opět prošel u mě,ale kokotáta hned spustil,že to zní hrozně Matyáš Kokotátovic :angry:
1. dub 2010 v 16:20  • Odpověz
autor
a já se na to vyprdnu, píchnu prst do kalendáře a bude to :grinning: A ostatně jsem přeci slíbila,že když ta IUI vyjde a bude to kluk,ta se fakt bude jmenovat Přemek nebo Břéťa :grinning: :grinning:
1. dub 2010 v 16:21  • Odpověz
Latu, spíš nám písni, s kterým jménem tě nic nezpojuje, ať se nám zůží výběr :grinning:
1. dub 2010 v 16:22  • Odpověz
autor
Ku.va nevíte někdo, proč mi zbývá jenom 117 dní do porodu? :confounded: :sweat_smile:
1. dub 2010 v 16:22  • Odpověz
autor
No to bude těžký, já měla náročnej život :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: myslim,že ten Přemek bude OK :grinning:
1. dub 2010 v 16:23  • Odpověz
Daniel je hezký....honzíky máme v rodině asi 45896255xa já tak po tátovi :rolling_eyes: no ale ještě že nejsem po mámě miloslava..to bych si šla hodit...
1. dub 2010 v 16:23  • Odpověz
ale řemek podlaha taky nic moc.. :sweat_smile:
1. dub 2010 v 16:25  • Odpověz
tepda s P
1. dub 2010 v 16:25  • Odpověz
autor
Daniel se mi taky docela líbí, ale musim se ještě oprostit od propojení s jednim totálnim debilem v práci - se mi vždycky vybaví,ale na to se prej má člověk vykašlat,každý jméno má svýho debila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
1. dub 2010 v 16:26  • Odpověz
autor
Ale Řemek je docela originální :grinning: :grinning:
ježiš já jsem střevo :grinning: :grinning:
autor
Příšel si pro mě pes,tak jí jdu zabavit vysavačem a musim umejt nádobí,ale pak přííííídu :grinning:
1. dub 2010 v 16:27  • Odpověz
Daniela mám bráchu a vždy jsem ho pošťuchovala Daneček sraneček :grinning:
1. dub 2010 v 16:27  • Odpověz
:grinning: latu já kdybych vzpomínala na krávy tak mám Jadwigu a Emanuela :grinning: i když i ten motýl byl trochu šampon,ne\?
1. dub 2010 v 16:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.