• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
autor
Já jsem zase Ráďa Sráďa :grinning: A on stejně mimouš bude jisto jistě "váleček",tak ani nevim co se namáhám se jménem :grinning: A já fakt jdu,zatím píček shledáček :grinning: :grinning:
1. dub 2010 v 16:28  • Odpověz
já jsem Jana panna potrkaná pěkně prosim :confounded: :sweat_smile:
1. dub 2010 v 16:29  • Odpověz
já jsem pro Řemka :grinning: :grinning: :grinning:
1. dub 2010 v 16:29  •  2 děti  • Odpověz
já jdu taky poklízet,venda se k odchodu nemá.....
1. dub 2010 v 16:30  • Odpověz
autor
Výborně,takže několik hlasů pro Řemka :grinning: :grinning: :grinning: A já jako uklízim,jen zametám kolem compjůtru,tak vás kontroluju :grinning:
1. dub 2010 v 16:31  • Odpověz
myslíte že takhle vznikala jména? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. dub 2010 v 16:36  • Odpověz
a já musím jít fakt došít ty tepláky, pak přijde skorootec tak dojdu asi až třeba zítra
1. dub 2010 v 16:36  •  2 děti  • Odpověz
Jé, ty to ještě nemáš zašité? A co tu proboha celou dobu děláš? :slight_smile:
1. dub 2010 v 16:39  • Odpověz
janysku to jsou obří díry, to nemůže být hned :grinning: A neser :grinning:
1. dub 2010 v 16:41  •  2 děti  • Odpověz
Možná by se ti vyplatilo uháčkovat si nový :grinning:
1. dub 2010 v 16:42  • Odpověz
no zase by se na důchod hodily, dřív bych to totiž nestihla :grinning:
1. dub 2010 v 16:44  •  2 děti  • Odpověz
a už fakt jdu :grinning:
1. dub 2010 v 16:44  •  2 děti  • Odpověz
Tak teda mazej píchat do tepláků......... a ne že se zase týden neukážeš!!!!!!!!
1. dub 2010 v 16:46  • Odpověz
no pozor, mají nám měnit net, takže nějaký čas nebudu na příjmu, tak to nebude moje vina, akorát teda nevím kdy to bude :slight_smile:
tak pa zatím
1. dub 2010 v 16:49  •  2 děti  • Odpověz
autor
Já sem vyluxovala a unavilo mě to :unamused:
1. dub 2010 v 16:51  • Odpověz
autor
V další fázi jsem umyla nádobí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. dub 2010 v 17:26  • Odpověz
já pro změnu vytuhla na gauči a vzbudila jsem se tak před půl hodinou...takže veškerý uklízecí plány jsou v pr....ale jsem zase do růžova :slight_smile: ale kdo to uklidí..?
1. dub 2010 v 19:58  • Odpověz
latu jak to děláš že jsi tak akční?
1. dub 2010 v 19:59  • Odpověz
tak jsem se zastyděla a umyla nádobí a zametla a to je tak pro dnešek vše... :grinning: :grinning:
1. dub 2010 ve 21:02  • Odpověz
koukám na hledá se tátamáma...hustý...
1. dub 2010 ve 21:46  • Odpověz
autor
brééé ráno :grinning: na táta a máma jsem koukala taky - no to je snad největší hovadiny jako kdy dávali :sweat_smile: Jenom čumim jak se lidi dokážou v televizi ztrapnit :grinning: :grinning: :grinning: Mě to připadalo jako obchod s lidma - chlap dostane 10 kusů ženskejch a podle toho,která mu dá víc sáhnout si vybere konečnou samičku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: U tý holky to neni tak strašný, ale zase při pohledu na ní nechápu, proč si potřebuje hledat chlapa přes televizi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. dub 2010 v 08:43  • Odpověz
Dobré ránko. Kdybych už se se nedostala, tak všem přeju krásné Velikonoce. Hlavně, ať jsou na vás kokotátové, lussiláci a další páni tvorstva hodní!!!!
2. dub 2010 v 08:55  • Odpověz
autor
jizu tobě taky :grinning: :grinning: Mě ani kokotáta nevyšlehá metličkou,protože bude v práci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
2. dub 2010 v 09:12  • Odpověz
autor
No teda děučata tady mrtvo :stuck_out_tongue_closed_eyes: my přijeli z nákupu,máme tašky plný žrádla,tak se Sájmonem nevíme co žrát dřív :grinning: :grinning: :grinning: A už mám dubnovou maminku,takže za chvíli vyrazim na procházku,aby se zvíře unavilo a odpoledne budu číst a budu pak chytrá jako ostatní uživatelky tady na koni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. dub 2010 ve 13:15  • Odpověz
Ahoj holky :grinning: :grinning: :grinning:
já mám dneska prázdniny,venku je krásně :grinning: :grinning: večer jdeme zakalit na velikonoční párty... :sunglasses: :sunglasses: a zejtra jedu s kámoškou na psí závodu do kolína,tak jsem na to zvědavá...a v neděli přijede na návštěvu těhule a jdeme se juknout tady v ústí na kočárky :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. dub 2010 ve 14:44  • Odpověz
čus božky jak se tady máte před těma velikonoci? už jste doma hochům namalovali vaja?
2. dub 2010 v 17:41  • Odpověz
Čauky :slight_smile:
Leni, teprve mu je zmaluju a odstín zvolím podle toho, v kolik se dnes vrátí z tahu :angry:
2. dub 2010 v 17:44  • Odpověz
tak to chápu něco od růžové po slušivou švestkovou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :-
2. dub 2010 v 17:46  • Odpověz
:grinning: Ták nějak :grinning: . Já jsem jak kokso už tři měsíce zavřená doma, nosím plod lásky, nikam jet nechce, ale na své "koníčky" si čas udělá :angry:
2. dub 2010 v 17:49  • Odpověz
koupila jsem mamce k velikonocům takovou hezkou blbinku..zelená kapsička a z toho kouká zaječí hlavička a drží pomlázku .. :confused: :confused: :confused: :confused: oó neni to divné????????´
2. dub 2010 v 17:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.