• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
To neposoudím, mě velikonoce míjí, nějak jsem jim nikdy nepřirostla a žádnou výzdobu neřečím
2. dub 2010 v 17:51  • Odpověz
tu zaječí pacičku si domyslim,jakože je ukrytá v tý kapsičce .. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. dub 2010 v 17:51  • Odpověz
Jj zajca má pařátek schovaný, aby mu nezalezl mráz za drápek :slight_smile:
2. dub 2010 v 17:52  • Odpověz
mě to taky nebere dokonce přemýšlim ,že ten velikonoční věnec ze dveří sundam,aby mě ho nečorli spratci co se na mě nedobouchají...páč já vejce nebarvim,peníze jim nedam a vůbec mě to nezajímá,jen se mi prostě chtělo něco utvořit ..
2. dub 2010 v 17:53  • Odpověz
Á čtu, že se dala Latunie na studium dobré matky :sweat_smile:
2. dub 2010 v 17:53  • Odpověz
Kořalku taky nenaleješ..... :grinning:
2. dub 2010 v 17:54  • Odpověz
latu vždy měla dobré studijní výsledky ...nepochybuju ,že si nastuduje vše kolem porodu a výživy mimíse ..
2. dub 2010 v 17:55  • Odpověz
Vůdčí chytrolínu tu potřebujeme, aby nás někdo vedl správným směrem :slight_smile: :slight_smile:
2. dub 2010 v 17:56  • Odpověz
kařaličku doma nepěstujem a pivajze jim nedam ,mám sama málo ..jak mi má dát vladís cucnout ,tak kouká jako čert ..ty jeho víkendové vylejvačky mozku mě taky děsě baví ,řekl ,že přestane jak bude mimi a prej i kouřit ..hm takže si ještě nějake páteček pochalstá i pohulí v klídku
2. dub 2010 v 17:56  • Odpověz
To mi Michal taky přislíbil, že až bude mimi přestane kouřit......, ale to bylo v době, kdy už nevěřil, že to dopadne, tak dělal haura a nyní když mu to připomenu, tak stáhne vocas a dělá, že neslyší....
2. dub 2010 v 17:59  • Odpověz
jako u nás .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: jak by došlo na věc ,to by bylo ošívání ..těch peněz co to stojí
2. dub 2010 v 18:03  • Odpověz
autor
nasral :grinning: :grinning: :grinning: takže bych vám ráda sdělila,že porod je brnkačka, při kterém je přirozené se po*rat, mimino moc nezvykejte v manželské posteli a s janýskem se dostáváme do fáze gravidity,kdy nám bude zvětšující se děloha způsobovat prdatost, jo a ještě taky že prej ta hlavička bramborám sroste až v 18 měsících - no já myslim,že kokotátovi nesrostla dodneška a občas si přimáčkne pivní mozkokostku na špatnou stranu lebky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
A velikonoce ignoruju, ještě tak dotovat cizí haranty - jo to až Sájmon bude ve věku,že půjde koledovat,tak mu koupim rovnou dvoukolák a ať se nevrací dokud nevykoleduje zásoby minimálně na dva týdny :grinning: :grinning: :grinning: A taky jsme s kokotátou diskutovali na téme jméno a nic jsme nevymyslely :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já jsem navrhovala,že by to mohl být Oskar a zkráceně by se psal O.Válek :grinning: :grinning: :grinning:
2. dub 2010 v 19:28  • Odpověz
latu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: oválek mi moc chutná ... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. dub 2010 v 19:31  • Odpověz
já myslela,že jsi to byla za svobodna a ty seš za vdana?já nevim ,že hned myslim na žrádlo :confused:
2. dub 2010 v 19:36  • Odpověz
autor
já radši polomáčený banánek :grinning: :grinning: :grinning:
autor
jj,já jsem za vdana - to víš,já už těch příjmení měla :grinning: :grinning:
ten já můžu taky :grinning: :grinning: :grinning: i celo :grinning: :grinning: :grinning:
já taky :grinning: :grinning: :grinning: ani bych tio nespočetla a táhne se to se mnou od mala
2. dub 2010 v 19:37  • Odpověz
v5letech nastala změna číslo 1 a už se to se mnou táhlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. dub 2010 v 19:38  • Odpověz
jak tak čtu tvoje postřehy ,myslim ,že jsem taky ve fázi větší dělohy..
2. dub 2010 v 19:39  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a nejhorší bylo,že sotva jsem si po první svatbě všude přepsala příjmení,tak už jsem zase byla rozvedená a měnila to zpátky na původní příjmení :grinning: :grinning:
2. dub 2010 v 19:39  • Odpověz
jdu k telce dneska bude kamenák ..už jsem ho dlouho neviděla tak mi to asi ani vadit nebude ..
2. dub 2010 v 19:40  • Odpověz
taky jsem jednou měnila
2. dub 2010 v 19:40  • Odpověz
autor
jo to já už hodně dlouho, ráno kolikrát nemůžu ani chodit,jak mě z toho bolí břicho :angry: S tim jsem teda vůbec nepočítala,to víš já jsem doma za dámu a některé zvuky nevypouštim,tak se musim vždycky odšourat se psem na zahrada a tam dělám dřepy,abych splaskla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. dub 2010 v 19:41  • Odpověz
autor
Já jdu obstarat facebook a pak si vymyslim nějakou další večeři :grinning:
ale já měnila ze vzteku ,abych s tim šmejdem neměla nic společného ..to bys koukala jak jsem tim lidem zamotala hlavu :grinning: :grinning: :grinning:
autor
já měnila hlavně proto,že to bylo nejdebilnější příjmení na světě :grinning: :grinning: :grinning: po kokotátovi si ho asi nechám i po rozvodu,až mě opustí s nějakou kozatou dvacítkou,která ho oškube o všechny prachy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. dub 2010 v 19:42  • Odpověz
já jsem taky doma za dámu ,takže šíleně trpim ,u nás se to netrpí ,ani vladís neuchází,jen na vymezeých prostorech ,já se tvářim ,že vůbec žádnou prdel ani nemám :grinning: :grinning: :grinning:
2. dub 2010 v 19:43  • Odpověz
proto mě tak deptá nějaký hovno u porodu chápeš?mám asi nějaký komplex
2. dub 2010 v 19:44  • Odpověz
to já jestli se rozvedu ,tak si ho necham zase vrátit
2. dub 2010 v 19:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.