• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
ačkoliv je moje mega prdel nepřehlédnutelná,tvářim se ,že mi slouží pouze na sezení :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ty volís tady smrdí ta makrela jako svině ..
2. dub 2010 v 19:46  • Odpověz
autor
tak kokotáta se neomezuje :angry: :angry: ale já si prostě myslim,že minimálně ženská si musí určitý dekorum zachovat :sweat_smile: A tvářim se stejně jako ty - žádná prdel neexistuje,ani srát nechodim :grinning: :grinning: :grinning: A kdyby pak ze mě mělo něco vypadnout při porodu,tak mě asi klepne - já vim,že v tu chvíli asi ne,ale pak - by mi bylo šíleně trapně :sweat_smile: Se nechám propláchnout klystýrem odshora dolu - v mamince stejně psaly,že pak je člověk tak vyčištěnej, že několik dní nemá velkou potřebu,což je při natržený pipce ta nejúžasnější věc na světě :wink:
2. dub 2010 v 19:49  • Odpověz
autor
bléé smrad z makrely :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. dub 2010 v 19:50  • Odpověz
no..takže od termínu se zbytečně necpat a nechat si dát dvojitej klystýrek :grinning: :grinning: :grinning:
2. dub 2010 v 19:54  • Odpověz
tak jdu na tu telku,ale ted už fakt :grinning: :grinning: :grinning: ,hlavně že jsem si nabalzámovala tlamu a ted jsem si rozhnípala drštku,to se mi zase bude hojit týden minimálně ,achjo ,jsem nepoučitelná
2. dub 2010 v 19:57  • Odpověz
autor
:grinning: a nebo podle musilky - udělat si ten ňam ňam nápoj, tý už ani klystýr dávat nemusely :grinning: :grinning: Tak páček, já jdu doorat farmu a taky mizim :slight_smile:
2. dub 2010 v 19:59  • Odpověz
autor
Dobré ráno :grinning: Zrovna se Sájmonem snídáme a rozhoduju se,jestli pak půjdu se psem na procházku nebo ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kurník,už aby se zase dalo vysedávat na zahradě,to bylo labůžo :dizzy_face: Jo a jela jsem si do Penny pro melouna,páč je v akci a samozřejmě tam byla miliarda lidí a meloun ani jeden :angry: :angry: :angry: to zas určitě objednali dva melouny na celou prodejnu :angry:
3. dub 2010 v 10:06  • Odpověz
zdravím a přeju všem hezké svátky ...
3. dub 2010 v 10:13  • Odpověz
autor
zdarec :grinning: Já se včera u toho kameňáku řezala jak debil, přitom jsou to tak trapný vtipy,ale mě to nějak dostalo :grinning: :grinning: :grinning: A pak jsem se chtěla koukat na můj hodně oblíbený film "dlouhý polibek na dobrou noc",ale nějak to na mě bylo moc - jsem zjistila,že co jsem těhu,tak fakt můžu sledovat jenom ordinaci a podobné slátaniny,kde nehrozí nějaké napínavé scény, na ty nemám nervíky :sweat_smile:
3. dub 2010 v 10:26  • Odpověz
já se teda neřezala páč to znam na zpamět ,ale je fakt ,že je to oddychovka a nemusí se u toho přemejšlet ,kdo je teda ten vrah ..
3. dub 2010 v 10:30  • Odpověz
venku to vypadá bombově ..já teda na chajdu nejedu páč je to tam mokrý jak drštka ,raději půjdu na vínko k mamuli ,ale vladís se tam pojede vyprdět a večer bysme mohli jít do hospy na pivko
3. dub 2010 v 10:41  • Odpověz
autor
já včera naložila nějaký maso, když vydrží punťa do odpoledne,tak si uděláme letošní první minigrilování :dizzy_face:
3. dub 2010 v 10:46  • Odpověz
nasrál holky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
já teda na ty závody psí nejela ,ale byla jsem se podívat na vendy neteř na moderní tancování :grinning: :grinning: :grinning: super!!!!včera jsme se pěkně opili a ač jsme přišli celkem brzy,asi v jednu,tak spát jsme šli až kolem třetí,proběhlo velice divoké parodování :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a dneska se mi blbě chodí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já dělám sváču vendovi a donesu mu to do práce a pak budu gruntovat,mám dneska náladu,tak jednou za rok toho musim využít... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
3. dub 2010 v 15:57  • Odpověz
autor
nasrááál :grinning: Já právě vyhrála na aukru kalhoty a halenku za korunku :grinning: Ještě tam mám tři další takové sety,tak doufám,že se je ulovim za ještě trochu nižší cenu :grinning: :grinning:
3. dub 2010 v 16:36  • Odpověz
latu jak to děláš? :grinning: já jsem někam zašantročila obálku s kódem abych mohla nakupovat tak tam budu muset napsat,aby mi ho poslaly znova...
3. dub 2010 v 17:47  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: janí to se mi povedlo po dlouhé době, asi to bude tim,že to bylo v kategorii "ostatní",tam jsou různé sety a hromady oblečení a asi tam tolik lidí nezabloudí :wink: Já tam taky nelezla,až minulý týden jsem náhodou byla u našich,když ségře přišla obr krabice oblečení za 100,- Kč,tak mi právě říkala,kde to tam hledat :grinning: :grinning: Takže dneska mám 8 kousků oblečení za 4 korunky +80 poštovný,no nekupte to :grinning: :grinning: :grinning:
Jsme s kokotátou prvně grilovali a opékali buřtíky - bylo to mňamozní :grinning: :grinning: Jen odborníci na výživu by se asi zhroutili - jsem zbodla 2 buřty, 1 trampský cigáro, 1 kuřecí stehno a plátek vepřovýho,všechno samozřejmě s hořčicí a zapíjela jsem to pepsinou - pestrá strava nastávající matky :grinning: :grinning:
3. dub 2010 ve 20:39  • Odpověz
mńam,úplně se mi zbíhaj sliny :grinning: :grinning: :grinning: teda já dneska dělám ten jarní úklid a to byste nevěřily,co jsem odnesla do sklepa blbostí a vyhodila prošlejch věcí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale je to tad jak v klícce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ještě povleču a kácim se :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. dub 2010 ve 21:29  • Odpověz
autor
Dobré ráno :slight_smile: Janí já dělala debordelizaci nedávno a mám tady z toho krabici věcí,co chci nejdřív zkusit prodat, než je vyhodim, zatim jsem teda nebyla moc úspěšná,ale zkusim druhé kolo :wink: Dneska dodělám seznam věcí co koupit pro mimouše a začnu lovit po netu nejvýhodnější ceny, tak už se těšim,že mi to začne konečně přibejvat :slight_smile:
4. dub 2010 v 10:02  • Odpověz
latu tak to tě obdivuju obchopdovat po netu neumim :cry:
4. dub 2010 v 10:58  • Odpověz
Dobré ránko :grinning: teda už dopo :zipper_mouth: já přesazuju kytí,dělám oběd a v telce je pěkný ho.no :grinning: :grinning: ve dvě jedeme na návštěvu,změna plánu těhule měla přijet k nám ale sejdeme se u jiné těhule...já mám bolesti břícha na mrchu,tak jsem si vzala pupalku,moc mi pomáhá :wink: jinak vajca budu barvit večer a poprvé vyzkoušim udělat medovník... :sweat_smile:
4. dub 2010 v 11:19  • Odpověz
Tak jsem si půstila Bridget Jonesovou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a dneska jsem nějaká podrážděná že je z toho psa pořád takovej bordel :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
4. dub 2010 v 11:23  • Odpověz
autor
já su kráva, napsala jsem příspěvek a nějakym způsobem jsem ho odklikala někam dopryč :angry: Tak znova :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Koukám,že jste si všechny chránily prdelky rukama,tak vás bolej prstíky a nemůžete klapat na PC :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já se koledníkům úspěšně vyhnula, sice zvonily,ale bylo jim to prd platný :grinning: :grinning: :grinning:
A už jsem zase ulítla na aukru na prďácky lacláčky :grinning: :grinning: :grinning: Nechápu proč to kupuju,když to Sájmonovi bude nejdřív tak v říjnu,ale oni jsou prostě tak dokonalý,že jsem je musela mít :grinning: :grinning: Ale slibuju,že až do příští nemocenský tam už nevlezu :wink:
5. dub 2010 v 18:04  • Odpověz
latu máš ípéčko jo :grinning:

mimochodem krásné velikonoční pondělí :slight_smile: dostaly jste na prdky ? My se Sofi jo ale jen tak maličko symbolicky. Teda ale nějak mě ten víkend zmohl je sedm večer a já bych nejradši zalezla k Sofi do pelecha a spala :grinning: :sweat_smile: ale nemogu páč mám hlad :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
5. dub 2010 v 19:20  • Odpověz
ahoj holky,já dostala pěkně,až jsem se málem rozbrečela....ale celé odpo jsme opékali buřtíky a byla to dobrůtka.jo a hlásím že včera na čas dorazila mršina :wink:
5. dub 2010 ve 21:43  • Odpověz
jani to musel bejt teda nářez ,mě docela doma šetřil..já byla scvhvácená po šichtě včera na chatě a dneska jsem celej den ležela jak mrcha pod dekou s knížkou,ani jsem nevařila ,byla kachna od včera..bolel mě celej lenýs.. :rolling_eyes: ale je mi líp :wink:
5. dub 2010 ve 22:02  • Odpověz
jo a mám taky rozbitou pipku,ani nevim jestli v termínu ,já už to ani nehlídam,ale musim si to začít zase zapisovat,jenom zase proběhl další víkend bez sexu...achjo ty šprcky mi zničí manželství ..
5. dub 2010 ve 22:03  • Odpověz
autor
Zdarec :grinning: Musil ty vole to neni IP,ale slohová práce, si z toho budu muset udělat výpisky :grinning: :grinning: :grinning: Já tu jsem teď jen na otočku,jedeme s kokotátou do Práglu čumět na kočáry a postýlky,tak odpoledne si k tomu uvařim čaj a dortíček a znova to celý překoktám :grinning: Teď mě hlavně potěšilo,že jsi nadšená ze spacího koše,protože mě všichni říkají,že je to kravina a teď mám důkaz,že neni a moc moc ho chci :grinning:
Janí tak ona mrcha blbá přišla na koledu,jo? A koukám,že k lence se taky vnutila, dilina jedna :angry: :angry: A já na prdel nedostala,akorát Sájmon mě v noci zkopal aspoň zevňitř :grinning: :grinning: :grinning:
Tak páček, na večír přijdu poreferovat jestli bude kočár nebo rozvod :grinning:
6. dub 2010 v 08:53  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
latu tak už máš kočár? :wink: mršina dolezla,ale díky pupalce mě nebolí břicho :slight_smile:
leni tak jsme na tom stejně :angry: :angry: jo dostala jsem na perdel od partičky asi 15ti podnapilých pánů.a neměli moc citu,ale byla sranda...i když k tomu nemám důvod,mám dobrou náladu..jsem sama doma a byla jsem akorát s psíkem na prochajdě :slight_smile:a začátkem července budeme malovat,tak už se nemůžu dočkat :sunglasses:
6. dub 2010 v 19:14  • Odpověz
teda kde sté?
6. dub 2010 ve 21:42  • Odpověz
já jsem tu na skoka..
6. dub 2010 ve 21:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.