• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
ještě jsem nebyla schiopná uklidit velikonoce ,no snad tu nebudou do vánoc ..ještě musim na bleskovku pověsit prádlo a jdu chrápat ,ráno jdu fachy ,odpolko na nehty ..
6. dub 2010 ve 21:45  • Odpověz
teda leni ty máš fofry,já bych měla žehlit...ale jsem mrchózně líná a válím se u telky...a jsem sama doma takže nemám ani blbej pocit z válení... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. dub 2010 ve 21:48  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej žádost o hlasování do jiných témat".
6. dub 2010 ve 22:14 • katunka82
jsem si právě našla na aukru svatební šaty za 106,-kč :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. dub 2010 ve 23:08  • Odpověz
cože? ty jsou z papíru ne? :grinning: :grinning: :grinning: ty jo já se někdy budu muset taky na to aukro mrknout ..velikonoce jsou u nás dál ,raději tady snídam u pc a za chvíli mizim ,než bych zvedla prdel a uklidila to do skříně a do koše
7. dub 2010 v 08:17  • Odpověz
tak vás všechny zdravím a mizim do fachy ..venku to vypadá slibně ,beru si jen vestu ,doufám ,že nezmrznu ...papa
7. dub 2010 v 08:26  • Odpověz
Čest práci při zástrčkovém dni :wink:
Latu, tak povídej, přeháněj, co vše jsi pokoupila nebo vybrala. Nahoď nějakou inspirejšn.
Lenča při sluníčku bude zase trůnit v rachotě....
7. dub 2010 v 09:49  • Odpověz
autor
Zdarec buchty :grinning: Tak jako včera jsme byly v tom slavnym bazaru na čerňáku a Kobylisích a dost mě to zklamalo :unamused: Nabídka docela velká,ale funglovky tam měly snad jen trojkolky a ten hlubokej roan marita a zbytek byly bazarový kočáry,ale za docela velký prachy, že se to podle mě ani nevyplatí kupovat,lepší 2-3 tisíce připlatit za funglovku a většinou se mi ani nelíbila barva :angry: Kokotáta by si vybral,jenže ten jel vyloženě podle ceny, takže i u hnusnýho kočáru,co byl za 2 tisíce tvrdil,jak se mu líbí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pak tam byl ten od Bébécar s tou natáčecí nápravou - v setu se sportovní i hlubokou korbičkou a autosedačkou, byl za 7tisíc /funglovka cca od 16 výš/, jenže za prvý měl hnusnou barvu a za druhý za 7 tisíc můžu mít od firkonu taky celou tuhle sadu - sice nemají úplně všechny vychytávky,ale pořád mi přijde lepší za tuhle cenu koupit nový kočár než bazarovej - ono to na něm bylo i dost vidět,že je dost použitej :confounded: Takže v sohrnu jsem v prdelce,protože už se mi v podstatě nelíbí žádnej kočárek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. dub 2010 ve 14:16  • Odpověz
jo latu vidim na na šátek na záda a kokotáta bude nadšen jak ušetříte :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. dub 2010 v 15:00  • Odpověz
latu a tady na koníkovi v bazaru se ti žádný nelíbí?na aukru bych si já vybrala,ale já chci tříkolky :wink: a chtěla jsem je vložit do fotoblogu a ono mi to nějak nejde,se mi to seká... :frowning2:
7. dub 2010 ve 20:07  • Odpověz
leni a ty šaty jsou hezký,pokusim se je sem taky vložit...ale jsou to 38 číslo,takže si je musim nechat všude založit,tatínek vaška je úžasnej krejčí,takže mi je udělá k mému obrazu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: akorát jsem nechtěla podruhé princeznovský,ale jsou prostě úžasný... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. dub 2010 ve 20:12  • Odpověz
jen aby vypadaly ve skutečnosti jako na fotce ,ale jo za ty prachy i na maškarní dobrý :wink: ,já bych tříkolku nechtěla ,mě se líbí s dvojitýma kolečkama vepředu
7. dub 2010 ve 20:14  • Odpověz
leni já po zkušenostech s mamky kočárkem nechci jinak :wink: teď mi to táta krejčí schválil :sunglasses:
7. dub 2010 ve 20:25  • Odpověz
s mamky kočárkem?ty máš malého sourozence?jak to schválí pan krejčík tak je kup
7. dub 2010 ve 21:55  • Odpověz
mám čtyřletou ségru :dizzy_face:
7. dub 2010 ve 22:02  • Odpověz
Čavec, kde jste kdo????
Latu je nějaká znavená nebo straší na srpnovkách a dělá inteligenta :slight_smile: .
Co Lussi, Musilka, Petra............?
8. dub 2010 v 10:46  • Odpověz
čus a já ti nestačim???????????????? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
8. dub 2010 v 11:08  • Odpověz
To víš, že stačíš, jen tu dnes nikavó něbýlo :slight_smile:
8. dub 2010 v 11:10  • Odpověz
byla jsem ve městě hodit po roce negativ do droxi..mělo by tam být to mámino kotě..ale bylo to focení z fotáku na jedno použití co jsme dostali na mallorce v akvárku ..jako dárek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. dub 2010 v 11:16  • Odpověz
ani bych se nedivila kdyby tam nic nebylo ..jibnak jsem si koupila pantofle jako dřeváky a čumim tu do nich že ta vnitřní vložka je tam ujetá tak nevim jestli tam nebude vadit ,dneska si je vemu do fachy ,ale vyjdu raději dřív ,kdyby mi padaly ,abych nemusela jít bosa ..
8. dub 2010 v 11:18  • Odpověz
To si pamatuji, když jsem fotila na foťáku s filmem, tak jsem dávala taky vyvolávat jednou za rok, teď se těch fotek nafláká mnohem více.
Máš odpolední?
8. dub 2010 v 11:18  • Odpověz
já mám tenhle týden odpol.akorát včera jsem měla ranní ,že jsem šla na nehty ..jsou super ,krátký a jenom gel a francie
8. dub 2010 v 11:22  • Odpověz
Gelovky mi taky tůze vyhovovaly, pak jsem při stimulaci dala nehtům voraz a už jsem do nich nějak znovu nestačila jít a teď s mímem si nechám svoje na kraťounko
8. dub 2010 v 11:25  • Odpověz
holky řešily na vítěznáku pihy co jim naskákali ho hormonech ..co ty na to? je teda pravda že mám taky
8. dub 2010 v 11:29  • Odpověz
to je jasný ,že na mimíse krátký co to jde ,ono samo se zdrape ..to jen ,že lezu do fachy kde ti lidi na ty drápy čuměj a ta francie budí dojem ,že je to upravený a čistý..chacha a pod tim ještě půl záhonu jahod :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,já to drhnu kartáčkem na zuby
8. dub 2010 v 11:32  • Odpověz
Mně se taky hrozně líbí nehťáky dlouhý a upravený, mi při nich i stouplo sebevědomí :slight_smile:
Pihy mě netrápí.
8. dub 2010 v 11:44  • Odpověz
kukučte ženy :slight_smile: koukám že řešíte geláky já je musela sundat páč mi v těhu nedržely jinak bych je měla furt. A teĎ po šestinedělí když to půjde a malá bude furt takhle pohodová tak do nich jdu zas.
My jsme furt venku když je takhle krásně jen na oběd zalejzáme dom. Prcoška furt zlatíčko jen večer nás včera asi trápily prdiky ale už máme kapičky tak snad piomůžou a bude večer klid.... AKorát to teda nějak moc utíká potřebovala bych na chvíli stopnout čas :frowning2: za 5 dní už nám budou 4 týdny letí to moc rychle na můj vkus :sweat_smile: už je to úplně jiný miminko než v porodce. Ksichtík se jí mění všechno už pozoruje a poslouchá je to už velká holka :sweat_smile: :dizzy_face:
8. dub 2010 v 11:47  • Odpověz
mě taky stouplo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aspon na to nutné minimum ,abych se nebála lidí .. :grinning: :grinning: :grinning: holky já tam občas kváknu takovou píčovinu ,že byste se poškubaly smíchy ..jak chci být důležitá :grinning: :grinning: :grinning:
8. dub 2010 v 11:49  • Odpověz
Leni :grinning: :grinning: :grinning:
Musilkojc, ahojdá, jen hezky kočárkuj, to je jasan, že tu nebudeš smraďošit na ořoj :slight_smile: . Já už tě chci taky následovat :dizzy_face:
8. dub 2010 v 11:53  • Odpověz
např,,to triko na tej figuříně,, a ještě dvakrát jsem zopakovala :grinning: :grinning: :grinning: ,nebo přišla si ženská pro rifle po úpravě kapes a já jí tam vysvětluju jak jí švadlena pěkně ty nohavice zkrátila a pak mi to došlo ,když na mě tak blbě čuměla a já ,,no a takhle pěkně by vám zkrátila i ty nohavice ,,hele holky já bych někdy zalezla pod koberec :grinning: :grinning: :grinning:
8. dub 2010 v 11:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.