• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
Stane se, ale dobrý :slight_smile: :slight_smile:
8. dub 2010 v 11:58  • Odpověz
ale já se snažim být hodně lidská tak si myslim ,že mi i ty lidi lecos prominou,moje neznalosti :wink: ,většinou když fakt nevim co si přesně přejou za typ kalhot tak řeknu ,,tak se na to spolu podíváme a vy si vyberete,, :wink:
8. dub 2010 ve 12:03  • Odpověz
šéfka mi řiká že jsem moc měkká na lidi ,že ona by je hnala :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,já se snažim vyhovět,jsem prostě pako ,vše si hrozně beru ..ale vy už mě tu znáte :wink:
8. dub 2010 ve 12:09  • Odpověz
Já myla okno, už se leskne....
Však kdyby jsi k nim přistupovala jak ta šéfka, spousty by se jich už nevrátili.... a tebe by ta práce nebavila a každýho by jsi brala, že tě obtěžuje. Já takové prodavačky nesnáším.
8. dub 2010 ve 12:25  • Odpověz
janý ..o oknech mi ani nemluv ...velikonoční truhl jsem předělala na normál do zimy ..dala jsem tam proutěné koule místo vajec ..,nevypadá to zle ..ale na okna musim mít náladu a tu teda jako nemám..jak mám jít do práce jsem jako na trní ..asi jak se tam už těšim :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ba ne mě se tam líbí ,ale ,jak tam přijdu tak hodinu uklízim ,aby to bylo podle mého a pak jsem spokojená když vim kde co je ..
8. dub 2010 ve 12:33  • Odpověz
Já je taky nemiluji, ale nyní nějak hnízdím a chci to vše mít ťip ťop a času tolik není, když musím pomalu a opatrně
8. dub 2010 ve 12:35  • Odpověz
autor
Nasral pizďušky :grinning: Já včera vylezla po obídku ven a rejpala jsem se v záhonku a domu jsem dolezla až někdy v osm, tam bylo tak kráááásně,že jsem prostě musela být venku :slight_smile: A rozdělila jsem si záhon na několik "částí" - do žrací části jsem prdla několik jahodníků, zasela hrášek, ředkvičky a kopr - tak snad mi z toho něco vyleze a pak jsem si tam udělala část na letničky, tu už mám taky osetou,takovejma těma směskama různých semínek,ať tam pořád něco kvete a už mi teda zbývá jenom dodělat tu poslední část,tam chci nějak pěkně nakydat trvalky :dizzy_face: :dizzy_face:
Janí já už bazarovej fakt nechci -jednak je to stejně o tom se na ten kočár jet podívat, podle fotky prd poznám a hlavně fakt radši koupim funglovku,akorát že to holt nebude Bébécar,kterej jsem nejdřív strašně chtěla,ale za ty prachy si ho odpustim :sweat_smile: A já chci čtyřkolku, právě že jsem si s trojkolkou pojezdila u kámošky a mě to prostě nesedne a hlavně jsou ošklivý :confused: :sweat_smile: Dneska jsme se byli podívat v chiccu,tak tam měly hezkej za 7500,- komplet i s autosedačkou, akorát si ještě musim zjistit,jak je to s těma předníma kolečkama,když jsou takový ty menší,jestli je to do terénu dobrý nebo na 3,14ču :unamused: Mě se to původně nelíbilo,ale musim říct,že už mi docela padly do oka, hlavně konkrétně s timhle se příjemně jezdilo - jdu ho zkusit najít a dát vám odkaz :wink:
8. dub 2010 v 15:37  • Odpověz
autor
http://www.letajicisen.cz/www-letajicisen-cz/eshop/13-1-Kocarky/137-3-V-CROSS/5/480-Kocarek-kombinovany-V-TRAVEL

tak to je jeden z nich, u toho druhýho si samozřejmě nepamatuju značku,ale byl vzhledově úplně stejný -akorát tenhle travel tam stojí 9999,- a ten druhej 7500,- :wink:
A teď zase mizim ven :grinning:
8. dub 2010 v 15:48  • Odpověz
autor
Ženy moje - zázraky se asi dějí :grinning: :grinning: :grinning: Vypadá to,že mi z pojišťovny poslaly moje prémie,co mi ta fajn pani vedoucí vzala :grinning: :grinning: Zatim to vidim jen na účtě,tak to nemůžu říct 100%,ale aby to byl přeplatek na daních to je asi blbost,to si myslim,že by vrátili mnohem míň - protože tolik peněz nevracej ani manžovi a ten si odečítá úroky z hypošky :grinning: :grinning: A navíc se ke mě doneslo,že naše pani vedoucí již není naše vedoucí,ale podrobnosti nevim :grinning: :grinning: Já mám takovou radost :grinning: :grinning:
8. dub 2010 v 16:09  • Odpověz
latu každá kačka dobrá ..těhu kuřba si koupila celej kočár od autosedačky po sporták za 7000kč a byl novej a je pěknej ,ta autosedačka šla nacvaknout na ten podvozek ..já bych ojetej nechtěla ,jde o záruku ,ne že bych nechtěla ojeté věci ..
8. dub 2010 ve 20:00  • Odpověz
leni kdo je těhukuřba??? :grinning: :grinning: :grinning:
jinak nasrál :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. dub 2010 ve 21:05  • Odpověz
to byla vladísova kolegyně co byla těhu a drštku by si strhala jak hulila a má úžasnou holčičku :confounded: :sunglasses: a furt k nám lezla domu a byla chytrá jak rádio
8. dub 2010 ve 21:24  • Odpověz
hoj ženy,
tak koukám co se tu nového událo, vidím že velice nic.
My jsme skoro celý den venku malý je venkovní tip :grinning:

Latu kočár super, má ho i kámoška,dobře ovladatelný, jen korba je malá... :unamused: myslím že pro letní dítka je naprdlačku protože tak od října už musíš jezdit s fusakem a kdybys měla macíka tak máš co dělat....podobné jsou firkony a ty mají korbu o10cm delší....

chi jen poznatek bo jsem měla firkona :slight_smile: a byla jsem s ním mooc spokojená.. :grinning: si hraju na chytrolínu coooo???? :grinning: tak už jdu... :wink:
šoupnu vařit janitchy gulage a fičíme ven, víkend má čururat tak to bude na prdlačku,ale megiňák má narozky tak se setnem a bude nám to jedno :grinning:
9. dub 2010 v 07:47  • Odpověz
autor
Bréé ráno,jojo na firkony se chceme jet podívat,to je taky jeden z favoritů :wink: Ono s tou korbou je to na prd u více kočáru, já o tom vim,že tenhle velikostně patří k menším,jenže u těch co mají korbu větší mi zase vadí jiné věci,takže to fakt bude ještě dlouhý proces rozhodování :sweat_smile: Kámoška má patrona,kterej má tu korbu jednu z největších a právě protože se jí narodil macek,tak je jí to i tak k prdu a přes zimu tam byl mrňous prostě nacpanej - ale taky to zvládly :wink: Uvidíme,ono se to nějak vyvrbí, něco nakonec budeme musek koupit :grinning: :grinning:
lení to s tou zárukou je taky pravda, je to prostě jedno z druhym, kdyby byl ojetý kočár v super stavu za krásnou cenu,tak ho beru,ale realita je jiná a zatim sem nenarazila na žádnej u kterýho by se to vyplatilo :wink:
9. dub 2010 v 09:02  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
Na ten V-travel a V-cross jsem taky chtěla juknout, Marhulinka na Arleťačkách ho má v zeleným......, ale s tou velikostí to je k prdu, kór Latu, když budeme mít chlapiska :slight_smile:
9. dub 2010 v 09:04  • Odpověz
My byli v sobotu s Michalem juknout u nás v obchodě, měli tam cca 15 vozů a on koukal hlavně na odpružení, páč třeba x-lander okamžitě zavrhl, že je jak prkno a vůbec nepruží. Já když uspávala sousedku, tak jsem s ní jezdila přes kabel, aby jí to houpalo :grinning:
9. dub 2010 v 09:06  • Odpověz
S tím terénem to máme Latu taky jako vy......, no příští čtvrtek to jedeme omrknout, tak jsem zvědavá, už bych pomalu chtěla mít jasno, do kterého půjdeme i kdyby se objednával a byl později, ale mám pořád strach, kdybych musela zůstat později ležet, že by mi ho vybíral někdo jiný
9. dub 2010 v 09:08  • Odpověz
autor
tak kokotáta vždycky hlavně kouká na barvu - my to máme naopak, já studuju technické parametry a kokotáta barvu a celkový vzhled :grinning: Já ho taky zatim ještě taky nechci kupovat,ale prostě chci vědět,kterej budu chtít a pak si ho někde pohlídat za dobrou cenu :wink:
9. dub 2010 v 10:28  • Odpověz
autor
Já mizim se psem ven a tak, večer kouknu,jeslti přišla lussila nahlásit výsledky kontroly dojiček :wink:
9. dub 2010 v 10:29  • Odpověz
přeji všem při pátku krásný víkend,i když má prej pršet :rolling_eyes: :rolling_eyes: my za chvilku jedem na chatu a porvé tam letos budem spát a já se už nemůžu dočkat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:ale zejtra večer zase přijedeme,protože venda jde v neděli do práce :unamused: tak zatím papa
9. dub 2010 v 15:08  • Odpověz
autor
tak načuhuju a nic nevidim,ale kdo si počká,ten se dočká :grinning: :grinning: :grinning: Já jsem nějaká unavená, dopoledne jsem tady poklidila, dneska jsem aj myla hajzlík a já se přitom vždycky tak unavim :stuck_out_tongue_closed_eyes: Asi to přenechám kokotátovi, protože jsem vždycky hotová z toho,jak si u toho mačkám pupek :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teď jsme byly chvilku u našich,tak je pes vyběhanej a došla jsem si tam do knihovny,tak mám napůjčovaný bulvární časopisy a nějaké knížky :wink:
janí tak hlavně tu chatu nezbourejte :grinning: :grinning: :grinning:
9. dub 2010 v 19:01  • Odpověz
Já tu čumákuji u televizky, Beníka jsem už taky unavila venku a Michala mám na pravidelné páteční schůzi :angry:
9. dub 2010 v 19:09  • Odpověz
autor
Kokotáta taky chtěl vyrazit na pivsona,ale bolí ho zub,tak je doma :grinning:
9. dub 2010 v 19:11  • Odpověz
To mýho kdyby bolelo cokoliv, tak se pochlapí a zatne zuby :grinning:
9. dub 2010 v 19:29  • Odpověz
čus ženy ,u mě už fungují jen reflexy ..světlo ,tma..v práci ,doma ...žízeň ,hlad ..achjo a zítra nanovo a v pondělí celej den ..tak zdravím a buďte hodné
9. dub 2010 ve 22:16  • Odpověz
autor
ty jo lení :unamused: snad už z toho magořince taky brzy vypadneš :unamused:
Já jsem dneska jak praštěná palicí, chce se mi spát,ale usnout nemůžu, tak se tady plácám od jednoho k druhýmu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Za chvíli vyrazíme k našim, pak na návštěvu k jednomu známému a pak jdeme na čumendu na postýlku, sousedi toho známého ruší prakticky komplet dětskou výbavičku,tak to okouknem - ale bojim se,že z toho nic nebude,jsou to prý vesměs značkové věci,tak bůhví za kolik to budou prodávat :unamused:
10. dub 2010 ve 12:01  • Odpověz
autor
Tak jsem dneska udělala pořádek v oblečení a vyhlašuju si na nákupy stop stav - mám toho docela dost,takže teď si asi naobjednám věci kolem postýlky :wink: Jo a musilkojc já jsem tak koukala co nemám a myslim,že tě ani o nic neokradu - vůbec mě totiž nenapadá,co z toho seznamu byste mohly už v létě postrádat :unamused: Bych hlavně potřebovala,abyste vyrostly ze spacího koše :grinning: :grinning:
10. dub 2010 v 19:14  • Odpověz
latu tak už jsi zjistila jak je to s těma prémiema?třeba ti to dali za to úspěšný otěhotnění konečně ..
11. dub 2010 v 10:15  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
tak na chatě to bylo super,já se opila a hráli jsme sexy pexeso :slight_smile: jsem sama doma,jdeme s dastíkem ven..a dneska jsem se vzbudila s těšením se na další snažení :grinning: :grinning: ovuli bych měla mít nějak zhruba od tohohle čtvrtka.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. dub 2010 ve 14:32  • Odpověz
autor
přeji krásnou neděli, teda už je skoro po ní :stuck_out_tongue_closed_eyes: My jsme dneska vypucovali akvárko a koupili si rybičky,tak se na to nemůžu vynadívat - posledního půl roku,tam v zelený vodě žili jenom dva hnědý a dva žlutý sumečci a jedna žába, to vše dekorovala okousaná a ohnilá kytka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže teď je krásně průzračně čistý, plavou tam neonky a skaláry a je to děsně uklidňujicí :grinning: :grinning: Ještě si tam asi koupim nějakou žlutou rybičku,aby to bylo ještě barvenější :grinning: :grinning:
lení byly to prémieee, fakt mi je ta svině původně ztopila ze své vlastní zlovůle, takže když jsem se ohradila na patřičných místech,tak jí nezbylo než je nakulit zpátky :angry: :angry: On mi k tomu teda nikdo nic neřekl, ale pokud bych je původně nedostala,protože jsem měla nějaký průser,tak mi je teď nevyplatí v plné výši,ale řekly by co jsem tak strašnýho udělala :angry: :angry: :angry:
janí vy se snažíte pořád jak tak čtu,tak vlastně nevim na co se těšíš :grinning: :grinning: :grinning:
11. dub 2010 v 18:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.