• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
autor
ach bože já žiju s debilem :angry: :angry: :angry: :angry: Fakt myslíte,že když ženská zavraždí chlapa,tak může říct,že to bylo v afektu a soud jí osvobodí? my jak máme mikrobyt,tak když někdo telefonuje,tak to ruší televizi a já teď volala mámě, protože jsem jí chtěla ukázat kočárek co chci ulovit na aukru,takže kokotátovi kostičkovala televize a samozřejmě se mohl posrat,takže na drátě byla matka co nechápala kam má co napsat,aby to na tom aukru dostal, do toho tady prskal kokotáta a kvičel pes :angry: :angry: to že když tuhle telefonoval on,tak mě to taky rušilo televizi,ale nevim proč bych prskala,když to tak prostě tady v tom bytě je, to je v pořádku,ale když se to stane jemu,tak je to děsnej problém :angry: :angry: :angry:
11. dub 2010 v 19:00  • Odpověz
latu ale když víš že to má i jiný smysl než pouze užívací tak je to takový napjatější a tajemnější víš? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
teda já jsem z toho Polska celá vedle :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
a chci dlouhé vlasy,zbavit se současného příjmení a mimino... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. dub 2010 v 19:02  • Odpověz
11. dub 2010 v 19:03  • Odpověz
hoď sem aukro odkaz,podívám se :wink: :wink: :wink: :wink:
11. dub 2010 v 19:07  • Odpověz
autor
tak jsem nevyhrála :angry: Jinak je to kočárek Bébécar Stylo AT - já ho miluju a proto se mi nikde žádnej jinej tolik nelíbí :sweat_smile: Jenže novej je celá ta sada fakt docela hodně peněz,tak pořád váhám a doufám,že buď seženu hezkej z bazaru nebo se zamiluju do jinýho :sweat_smile:
11. dub 2010 v 19:30  • Odpověz
aha tak to je škoda :frowning2: a jakou barvu bys chtěla? já černá-šedá,jinak nic... :wink:
11. dub 2010 v 19:39  • Odpověz
tak jsem se jukla jak vypadá a kdyby byl tříkolka tak taky beru :grinning: ale je drahej... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
11. dub 2010 v 19:40  • Odpověz
autor
oni dělají všechny druhy podvozků :wink: ale je to pálka no :unamused: Já chci hlavně aby ten kočárek byl vidět na silnici,takže buď bude mít reflexní pruhy a pak klidně i nějakou kombinaci do tmava a nebo bez reflexních pruhů,ale nějakou pěkně zářivou barvičku :wink: Nejvíc se mi líbí kombinace zelenkavé a černé,ale ten zrovna ten bébécar na tenhle podvozek nedělá :unamused:
11. dub 2010 v 19:47  • Odpověz
hele neznáte někdo nějaký cviky na zhubnutí rukou,teda paží...?jsem to hledala na netu a nic...třeba jen na doma... :wink:
11. dub 2010 ve 20:35  • Odpověz
vem si do každý ruky litrovku vody a máchej rukama
11. dub 2010 ve 20:44  • Odpověz
leni a pak mě zavřou do kazajky :sweat_smile: :sweat_smile: a jak dlouho to mám dělat?a nenarostou mi spíš svaly?
11. dub 2010 ve 20:54  • Odpověz
tak máchám litrapůlkama :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. dub 2010 ve 21:00  • Odpověz
a ještě něco na prdel a stehna :wink:
11. dub 2010 ve 21:47  • Odpověz
do svěrací kazajky tě zavřou když budeš mávat litrama vodky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,hele mě se neptej já jsem tady největší bandaska,bajo vim ,vleže na břiše zvedat nohy střídavě ..to je na zadek a na stehna ,zvedat nohy a nebo jen trošku nad zem a držet..to je i na břicho i stehna..jo radit to mi jde :grinning: :grinning: :grinning: ,jo kdysy jsem cvičila ,ale ted se nedonutim..hned mi vemou záda ,tak si tak vleže zatínam prdel a to mi musí stačit
11. dub 2010 ve 21:55  • Odpověz
leni díky,v úterý jdu na pilates :wink: :wink: :wink: :wink:
11. dub 2010 ve 23:36  • Odpověz
to jsi dobrá ,že jdeš cvičit ..já bych se nedonutila ani ve skupině .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: dala vědět jak dopadla lussi na kontrole dojiček?
12. dub 2010 v 08:19  • Odpověz
Ahoj holky, Latu koukala jsem, že jsi tu probírala kočárek. Koukala jsi na tyhle stránky www.detskekocarky.cz , mají tam teď nějaké akce, třeba se ti budou hodit :wink:
Jinak obrovská závist u cvičících, já budu nadosmrti stará bečka, protože miluju žrádlo a cvičení jsem prováděla naposledy na ZŠ. No a taky jsme začali první měsíc dalšího snažení, tak jsem zvědavá co z toho vyleze... :grinning: . Hezký den :wink:
12. dub 2010 v 11:07  • Odpověz
kukuč ženy kopírovala jsem na porod popis toho mého tak vám ho sem taky zkopnu je to psaný narychlo s hrubkama tak mito prosím neznámkujte :grinning:

Jo a Latu Bébécar ti jen a jen schvaluju má pěkný barvičky jen si dej bacha na vrzací podvozek :unamused: :wink:

Ahoj, ráda jsem si v tomhle tématu četla když jsem byla těhu tak sem i já teď písnu jaký byl ten náš porod.....
Navzdory všem předpovědím doktora, že se maličká narodí dřív než na termín 3.3. jsem přenášela. V poslední poradně v porodnici mě primář připravil na vysokou možnost císařského řezu kvůli absolutně nepřipraveným porodním cestám a kvůli astmatu. Prý bych indukci nemusela udýchat. Takže jsem 12.3. nastoupila do porodnice s tím že jdu v pondělí na sál a pidižvík bude venku sice řezem kterého jsem se celé těhu bála- chtěla jsem si aspoŇ jednou za život zkusit jaké to je porodit miminko - ale bez rizik, že se malé nebo mě něco stane. V porodnici mi dělali průtoky, monitorovali srdeční akci maličké, dokonce mi v sobotu udělali i oxitocinový test kdyby přeci jen přistoupili doktoři na indukci tabletkou.
A v neděli večer mi mudr po kontrole řekl že se porodní cesty začínají chystat sami tak to necháme do úterního rána, že to vypadá, že se malá rozmyslela a půjde ven přirozeně. Ale potvůrka se zřejmě lekla a dál se nic nedělo. Už jsem byla docela na dně unavená nevyspalá, bála jsem se o malou a chtěla jí mít už u sebe. Když doktoři viděli v pondělí večer, že se nic dál nepohnulo tak jsme se dohodli na úterním vyvolání porodu tabletkou a když by se jim nebo mě cokoli nepozdávalo tak mě převezkou na sál a vyndají holčičku řezem.
Indukce začala tak....
V pondělí večer mi píchli injekci Plegomazinu abych se vyspala a aby se porodní cesty ještě víc změkčily. Je fakt že usnula jsem hned ale ráno jsem byla jak praštěná motykou. Ráno v šest mi udělali klyzma a v sedm už jem si hověla na velké posteli porodního boxu a čučela na snídani s novou. V půl osmé přišel primář znovu vše vysvětlil a zavedl první tabletku. To zavádění bylo dost nepíjemné, ale byla tam se mnou výborná PA pořád si se mnou povídala a tím skvěle odváděla mojí pozornost od bolesti. Tabletka byla zavedená a já si mohla pohopkávat na mičudě nebo ležet prostě co mi tělo dovolí. Nakonec jsem seděla ve sprše a kontra začínali docela nabírat na obrátkách. Nečekala jsem tak rychlý nástup :grinning: . V devět přišel mudr překontrolovat nález. Krásně jsem se otvírala vše probíhalo nad očekávání rychle a dobře. Takže v půl desáté mi zavedl druhou tabletku. Zavedení bylo ještě trochu brutálnější než před tím, ale bylo mi vysvětleno, že tomu mudr trochu pomohl, aby to netrvalo tak dlouho. A fakt pomohl.... Deset minut po zavedení jsem husla dolu z postele a šla si sednout na monitor a rup.... Praskla voda a na boxu to bylo jak v bazénu. Takže rychle monitor pak zavolat manžela a prodýchávat už docela kruté kontrakce.
Manžel přijel v jedenáct to už mi píchli infuzi z oxytocinemto byl docela fuj zážitek , protože mi každá žíla praskla takže jsem měla asi 9 vpichů než jedna vydržela. A s infuzí jsem už musela ležet na boku, aby malá mohla dorotovat. Nějak jsem přestala vnímat čas snažila jsem se hlavně dýchat a drtila jsem ruku manželovi :slight_smile: V jednu už jsem měla pocit, že omdlím :grinning: křížové bolesti už byly bez přestávky měla jsem pocit, že mezi kontakcema nejsou už žádný pauzy. Poprosila jsem mudra o epidurál. Zavolali na ARO anesteziolog naběhl počkal až mi skončí kontrakce a zavedl mi katetr. Docela bláhově jsem čekala nějakou super velkou úlevu, ale ta bohužel nebo možná bohudík nepřišla. Epidurál mi sice bolesti neztlumil, ale za hodinu po zavedení byla maličká na světě. Takže porod určitě o hodně urychlil.
Už jsem ležela na por. stole a začala jsem cítit silné pocity na tlačení. Hned jak jsem to řekla PA zavolala lékaře ten okouknul situaci a řekl že při další kontrakci můžu začít tlačit vysvětlili mi jak zatlačit aby to bylo co nejefektivnější. Tak jsem se čapla držátek manžel mi seděl u hlavy a držel mě a šlo se na věc. To bylo 14:20 měla jsem naproti stolu hodiny :slight_smile: . A pak už mám z porodu samotného trochu okno. Z vyrávění vím, že jsem po chvíli po porodu hlavičky omdlela tak přiběhla další PA a obě mi hupsly na břuch a malá byla venku. Dali mi jí hnedle na břicho a to mě probralo. SIce jsem se strašně klepala zimnicí ale ten zážitek byl úžasnej. Sofinka byla na světě. Ležela na mě křičela z plných plic a byla strašně horká :grinning: A já byla v tu chvíli v sedmým nebi. Měla jsem svojí holčičku a všechno klem mi bylo jedno :slight_smile:
PA museli žďuchnout do mého fascinovaného manžela, aby začal fotit pak mi maličkou vzali na měření a on šel s ní, aby si jí podepsal. A začalo rodeo se šitím. SOfinka mě potrhala zavnitř a nůžky zvenčí takže stehů bylo požehnaně a já jsem zatla pěsti zavřela oči a čekala kdy to skončí. Mudr si se mnou povídal o tom jaké jsme vybrali hezké jméno a říkal mi kolik stehů ještě zbývá a, že za týden už nebudu o žádném šití vědět :slight_smile: Po půl hoďce bylo hotovo a já mohla slízt z křesla a jít do pelechu kam dorazil i manžel s naší dceruškou SOfinkou. Leželi jsme tam spolu dvě hodiny a bylo nám krásně. A já už v těch chvílích úplně na všechnu bolest zapoměla. Měla jsem v hlavě jen Sofi a svého muže který mě úžasně podporoval a jsem mu strašně vděčná za to že tam byl s námi.
Zítra budou Sofince 4 týdny a já na porod hned od první chvíle budu vzpomínat jako na krásný zážitek. Nic tak úžasného jako porod svojí holčičky už nikdy nezažiju jedině u porodu svých dalších dětiček. TeĎ bych jen na chvíli stopla čas, aby to tak neutíkalo a já měla ještě chvíli doma tohle malé klubíčko :grinning:
12. dub 2010 ve 12:22  • Odpověz
Musil, to mi nesmíš takhle drát slzy do očí, jsem si to vše vybavovala......... :wink:
12. dub 2010 ve 14:52  • Odpověz
autor
Čus děvčata, tak jsem byla za svojí malou přispěvatelskou spoluúčast vyhozena ze sprnového tématu :angry: To víte, nepadnout si do oka s adminem je špatná věc - ano píšu to sem vědomě,nepovažuju to za vynášení , protože nic jiného než osobní spor s adminem v tom nebylo (to je upozornění pro karkulku a nikku, aby to pak nemuseli složitě kopírovat do tématu,jaká jsem špatná) - takže protože jsem chodila sem a né tam,tak mi odřízli přístup, Jelikož si o mě myslí,že vynášim a já nevim co všechno :angry: :angry: :angry: Jsem nasraná, protože s 98% holek jsem si tam rozuměla, bylo to dobrý číst si o holkách co jsou ve stejné fázi těhu jako já a jenom proto,že teď nebylo tolik času a když nějaký byl,tak jsem tam dočetla a povídala si tady s váma jsem byla smazána :angry: :angry: :angry: To musim říct kokotátovi,že jeho dovolená mě stála místo v diskuzi :angry:
12. dub 2010 v 15:03  • Odpověz
:grinning: :grinning: Latu ty volís, jsem tam za tebou chtěla jít, že už bych se mohla s někým komu, se to blíží stejně jako mě radit. tak zůstaneme tedy tady :slight_smile:
12. dub 2010 v 15:06  • Odpověz
autor
Ty jo musil to byla slohovka :grinning: Ale úplně mi z toho běhal mráz po zádech :slight_smile:
Péťo večer to zkouknu,teď jenom načuhuju a mažu vařit obídkovečeři - njn, jsem se doteď cpala všim možnym,pak jsem myla nádobí a teď jsem si šla dát voraz od koníka, takže mám trošku skluz :grinning: Ještě chci kouknou,jestli je ve výbavě diskuze o bébécar :wink:
12. dub 2010 v 15:08  • Odpověz
Latu, kdy jdeš na test na cukrovku?
12. dub 2010 v 15:09  • Odpověz
autor
zítra mi řeknou,takže asi příští týden :stuck_out_tongue_closed_eyes:
njn ono je to tady těžký - původní srpen je uzamčenej, protože se založil v soukormích skupinách a tam já nesmim,takže si nemůžu povídat s hokama co rodí v srpnu,ale tebe by tam pustili - teda asi když slbííš,že mi nebudeš říkat,co se tam povídá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. dub 2010 v 15:11  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: Podle mě jsou ta uzavřená témata naprdlačku. Tak když chci něco tajit, tak nelezu na internetovou diskuzi.
Jinak se může téma na srpen otevřít, v tom by nebyl problém, ale ono to stačí tady ve snažilkách, co člověk potřebuje, se dozví od holčin, co už mimčo mají....
12. dub 2010 v 15:13  • Odpověz
autor
jenže stejně je to takový jiný povídat si s holkama co mají stejnou fázi těhu - mě by zrovna teď zajímalo,jestli se některý z nich taky zdá,že se mimouš začíná míň pohybovat, Sájmon nějak zlenivěl a kopne jentak občas, tak laxně,tak nevim jestli je to tim,že jsem měla napilno a pořádně ho nevnímala, nebo je to normální a nebo se nedej bože děje něco divnýho :unamused: To samé s kočárkama - spousta holek má podobný vkus a házely tam odkazy,teď mám útrum - je to jak ve škole, nerozumíš s pani učitelkou,tak tě nějak vyprezentuje před ostatníma, hlídá si tě víc než jiné (tj, časy přihlašování a běda jak se bavíš jinde) a pak lup ho, dostaneš trest :angry: :angry: Ono si stačí přečíst téma - "nový admin ikarkulka", to mluví za vše a hlavně ho museli zamknout,asi by se tam ty stížnosti nevešly :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. dub 2010 v 15:18  • Odpověz
Tak můžeme zkusit nový srpen založit.... Je fakt, že v každém témátku se probírá něco jiného, my jsme tu samá prdelka a v jiné témě se to bere navážno a snaží se tam člověk něco dozvědět.
12. dub 2010 v 15:24  • Odpověz
autor
jj, to je přesně ono - tam jsem chodila pro info, porovnávala si co holky mají za "problémy" a tak, člověk to uklidní,když vidí,že opravdu všichni si připadají že mají menší břicho než ostatní a že třeba někdo necítil kopanečky až do 20tt, prostě tam byla diskuze "na úrovni" (opravdu nemyšleno nijak zle) a tady je to samá srandička prdelka a můžu se tu vyjevit jak teleťák :wink: To co probíráme tady bych si prostě tam netroufla vytasit - párkrát jsem tam něco plácla a zatím co tady by to byla prdelka největší,tak tam některý holky reagovaly rozpačitě - prostě každej je jinej a nemusí to každýmu přijít vtipný a když se můžu vybouřit tady,tak přece nebude svoje debilní vtípky cpát tam,ne? To samí,když jsem nestíhala teď prostě sledovat diskuzi,tak než abych tam něco napsala totál mimo téma a pak neměla ani čas si přečíst co na to kdo řekl,tak radši budu držet hubu :angry:
Jo a taky jsem ráda,že už kokotáta odkvačil do práce,už to začínalo být náročné :grinning: :grinning: :grinning: Pořád vařit, uklízet bordel,kterej se kolem něj kumuluje a tak vůbec :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jo a jdu dělat tu poblívku,nebo se k tomu nedonutim :grinning:
12. dub 2010 v 15:35  • Odpověz
Ježiš co to tady má bejt????? Latu absolutně to nechápu, já mám pocit, že tady se trochu začínáme vracet o desítky let zpět, tak třeba příště už budeš moct na MK jen od -do. Jinak k těm pohybům, já když si nevěděla rady, chodila jsem na www.porodnice.cz, je tam poradna Kouckého, je to špička mezi odborníky U Apolináře. Přestože si sem tam někdo na jeho strohé odpovědi stěžuje, mě vyhovují, hlavně nemá čas každého chlácholit a oslovovat paní Ing....našla jsem ti tam toto-10 epizod denně - během 12 hodin je ok. prosím ber to jen jako nápad, nechci tady dělat strašně chytrou jen kvůli tomu, že mám jedno baby doma.
Jinak já taky chodím na veřejná, no však to tady vidíte, jak vám se furt čumim :grinning: . No a protože jste skvělý ženský, který si na mě vzpomněly když mi bylo nejhůř, tak vám řeknu, že dnes bude vaše tzv."parodie" protože to vypadá, že bude ovu, kterou jsem ani nečekala.. :wink: no jen abych to stihla než mi to tu zase bude chrápat na gauči u televize, to je pak opravdu velice erotický pohled :astonished: :grinning:
12. dub 2010 v 15:36  • Odpověz
autor
jéé péťo děkuju,tak jsem klidnější - ono se člověku honí hlavou všechno možný :wink: 10 epizod máme s bídou,ale jsem taky teprve v 25tt,takže je to snad v pohodě ;) Zítra jdu do poradny,tak pak budu mít klid,ale teď mě trochu začala nervoza :stuck_out_tongue_closed_eyes: A přeji šťastné parodování :grinning: To by bylo,aby nebylo :grinning:
A už jdu fakt na tu polívku :slight_smile:
12. dub 2010 v 15:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.