• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
no tak aspoň vidíš, jak jsem blbá, ta které odpovídal byla ve 33tt :wink: . určitě je vše v pořádku :wink:
12. dub 2010 v 15:56  • Odpověz
autor
to nééé, já si tam našla všechny možný dotazy ohledně pohybů - je to tam fakt dobrééé :wink:
Vařim poblívku, chce se mi lulat a pes kvičí,že chce ven,takže nevim co dřív :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. dub 2010 v 16:04  • Odpověz
tak super :wink: ...no záchod, pes a polívka je ještě dobré....já se teď byla hrabat ve včerejších odpadcích v popelnici, abych našla ovu test z noci, to byl teprve ten pravý dnešní zážitek :grinning:
12. dub 2010 v 16:10  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: a našlas? :grinning: :grinning:
12. dub 2010 v 16:28  • Odpověz
jo :grinning: :grinning: :grinning: hlavně že si hraju na dámu a doma se hrabu v popelnici :grinning: :grinning:
12. dub 2010 v 16:34  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: tak člověk musí zkusit v životě všechno :grinning: Já se zatim dopracovala jen k hrabání v koši - to když jsem hledala těhu test,co jsem vyhodila po předpesaných třech minutách,jestli se na něm za dva dny náhodou něco neurodilo :grinning: :grinning:
12. dub 2010 v 16:37  • Odpověz
:grinning: :grinning: tak to jsem ráda, že v tom nejsem sama :grinning: :grinning:
jsem asi magor, že by to mohlo vyjít znovu takhle brzo, ale co...po revizi nejsem, tak můžem do toho jít hned :wink: a manžel rozhodně není proti, že to má každý den.....no chlap no :grinning:
teď jsem si to přečetla ještě jednou, po dvou dnech jo, tak to musel být taky dost kvalitní :grinning: :grinning:
12. dub 2010 v 16:47  • Odpověz
autor
a proč by nemohlo? Mě pan doktor udělal Sájmona,když jsme se viděli podruhý v životě,tak proč by tobě nemohl manža udělat mimouše,když už se vidíte potolikátý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:Jo a Janitchka taky čeká ovu každym dnem,tak to vlastně budete provozovat takovej hromadnej sex :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. dub 2010 v 16:50  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: no je fakt že párkrát jsme se viděli, minimálně 2x :grinning: :grinning: :grinning:
já vždycky chtěla nějakej grupáč a takový virtuální....hmmm...to nám bude závidět každý, to jen tak někdo nemá :grinning: :grinning:
12. dub 2010 v 16:55  • Odpověz
autor
no já se určitě nepřidám,já už ani nevim jaká poloha by mi tak mohla vyhovovat - a to jsem se těšila,jak si budu užívat ten super těhotenskej sex :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
12. dub 2010 v 17:02  • Odpověz
no mě teda v těhu sex nepřipadal nijak super, navíc jsem se cítila jak velryba...takhle mi to vyhovuje daleko víc :grinning: :grinning: no ale ze zadu by ses přidat mohla ne :grinning: :grinning: :grinning:
12. dub 2010 v 17:31  • Odpověz
autor
no mě hlavně donedávna strašně bolely záda v nadprdelní oblasti,takže jsem se nemohla moc hejbat, takže jsem celou dobu musela ležet jak prkno a nebo jsem u toho hekala bolestí při každym cuku,ale ty tři minuty se daly vydržet :grinning: :grinning: :grinning: A zezadu je to právě nejhorší, protože se mi prověsí pupek dolu a nevim jestli dřív podpírat kozy nebo panděro :stuck_out_tongue_closed_eyes: No a na koníčka jsem zase většínou unavená ještě dřív,než se vůbec vyškrábu do sedla :grinning: :grinning: :grinning: Takže prostě děsná romantika :grinning: :grinning: :grinning:
12. dub 2010 v 17:40  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: no tak já nevim, jedině na stojáka :grinning: :grinning: :grinning:
12. dub 2010 v 17:43  • Odpověz
autor
ježiš to by mě bolely nohy :grinning: :grinning: :grinning: Já bych si radši místo sexu opekla buřta,kdyby to nevadilo :grinning: :grinning:
12. dub 2010 v 17:51  • Odpověz
autor
Jejda,to už je hodin :stuck_out_tongue_closed_eyes: Musim se odsud odlepit a vzít psa ven, sice tam prší,ale celej den byla hodná a spinkala,tak se pro ní obětuju :wink: Zatim páček :wink:
12. dub 2010 v 17:55  • Odpověz
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: no tak to já taky :grinning: :grinning: ještě jsem ti chtěla napsat, jak to bude tělesně vypadat po porodu, ale raději tě nebudu děsit, ať si ještě něco užiješ :grinning: :grinning:
ježiš tys mi udělala chutě, asi to doma navrhnu jako večeři na den co má být v týdnu snad normálně a ne -20 jako dnes u nás :angry:
12. dub 2010 v 17:56  • Odpověz
autor
bléé ono tam chcáčkuje :angry: Pes mi leze před monitro,tak mu asi procházka nestačila,tak jduházet hopíka...a vůbec nevidim co píšu,ale mazat to nebudu :D
12. dub 2010 v 18:39  • Odpověz
petruš tak jsem grupáč navrhla doma a venda mi řekl no konečně že mě to prej napadlo,chlívák jeden :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jinak ostatní vochechule zdar :grinning: :grinning:
latu vůbec nechápu postoj těch nejmenovaných .......... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: tak hlavně že zůstaneš u nás :grinning: :grinning: :grinning:
12. dub 2010 v 19:14  • Odpověz
teď jsem se dozvěděla že jdeme do kina na ženy v pokušení :grinning: :grinning: :grinning: a vůbec mi nevadí že doma je bordel a mám mastnou hlavu :sweat_smile: a včera jsem si obědnala po netu tolik věcí,jsem přemejšlela jestli jsem to nepřepískla,ale když já všechno nutně potřebuju :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale venoušek mi udělal hrooooooooooooooooooooooooooooznou radost a řekl,že mi to všechno koupí k narozkám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. dub 2010 v 19:18  • Odpověz
jinak musil ti pěkně děkuji za dojemný popis,musela jsem se znova nalíčit jak jsi mě rozbulela a to nemám na co vzpomínat :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
12. dub 2010 v 19:20  • Odpověz
jo a petruš já mám mít ovuli asi ve čtvrtek...uvidíme,udělám si ovu test :wink:
12. dub 2010 v 19:22  • Odpověz
autor
jani tak odsud mě naštěstí žádná ředitelka zeměkoule smazat nemůže :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak jsem psala lussilovejm - je bez netu, dělaj jim to nový připojení,tak je to nějaké komplikované,ale dojičky jsou v pořádku, za tři týdny jdou na triply a jeden prcek je prej stydlivější,se nějak nechtěl ukázat :wink:
12. dub 2010 v 19:32  • Odpověz
a jak to že od tama mohla? :confounded:
12. dub 2010 v 19:40  • Odpověz
autor
to byla soukromá skupina - z veřejného tématu srpen 2010 se udělala soukromá diskuze, já jsem se s ní nepohodla a ona zákeřně číhala na šanci se mě zbavit,takže rozeslala všem členům skupiny mail ve kterých se jich ptala,jestli když se přihlašuju na oře a chodim sem a ne k nim, jestli jsou pro,aby mě ze skupiny vyloučila, většina byla proti, pár souhlasilo a ona to prezentovala,že to bylo 50:50 a že teda rozhodla,že mě maže :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: A ještě mě obvinila,že vynášim co se tam povídá - ubohost největší :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. dub 2010 v 19:46  • Odpověz
autor
jo a tohle jsem vám chtěla ukázat:
http://nejpes.blesk.cz/pejsci-80811-5.html
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. dub 2010 v 19:46  • Odpověz
jani- tak super konečně někdo do páru, když mi Latu dala košem :grinning: :grinning: hned to doma oznámím :grinning: :grinning: jinak jsem moc zvědavá co budeš říkat na ten film, já jsem slyšela hodně rozcházejících se názorů a pak údajně je to film, který chlapi nepochopí a dost často se kvůli němu rozcházejí se svýma partnerkama....prej je tam ukázáno jaký jsou ženský svi.ě....a chlapi jsou co???? taky pěkný sv..ě, bych mohla vyprávět a tuším, že nejen já :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. dub 2010 v 19:52  • Odpověz
Latu máte ode mě hlas, byla jsem 1. :wink:
12. dub 2010 v 19:53  • Odpověz
autor
děkujuuuu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já na vás budu za to myslet při tom grupáči :grinning:
Já bych ty ženy v pokušení /jak mám v hlavě ten péti poslední příspěvek,tak jsem málem napsala svině v pokušení :grinning: / chtěla taky vidět, minulý týdenjsem byla i rozhodnutá,že jdu do kina,ale pro kokotátu to neni (on vůbec nemá kino rád a když už,tak něco chlapskýho) a máti byla v práci,tak jsem to odložila a teď je zase chladno,tak nerada vylejzám :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale hodlám se tam vypravit, přeci jenom příštích 26 let nebudu pro samou péči o rodinu čas někam chodit :grinning:
12. dub 2010 v 19:58  • Odpověz
Latu, tak to vyraž. No ale neboj se asi tak za 3 roky budeš chodit zase do kina, ovšem tvůj výběr se jaksi zúží na určitý druh filmů- ani nevím, kde se ve mě poslední dobou vzal takový odborník na animace :grinning: :grinning: :grinning:
12. dub 2010 ve 20:01  • Odpověz
autor
Tak za chvíli je tu kokotáta,tak to musim honem vypnout a jít do kuchyně,abych se mohla tvářit,jak jsem celej den makala a vůbec jsem se neválela u počítače :grinning: :grinning: :grinning: Zítra dopol mám kontrolu,tak se nějak pak zahlásim jak jsem dopadla- hodlám si konečně říct o fotku a chci si počíst o tom grupáči :grinning: :grinning:
12. dub 2010 ve 20:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.