• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: odborník na animace :grinning: :grinning: :grinning:
12. dub 2010 ve 20:02  • Odpověz
autor
Tak ještě načuhuju-kokotáta se krmí, tak jsem šla vypnout pičítač a napadlo mě jestli nedorazila třeba lenka z rachoty nebo tak něco :wink: Dočetla jsem srpnovky a vnuklo mi to dotaz - podle čeho se rozhodnete pořídit chůvičky, případně matka musilka má který? Já totiž vůbec nevim, se v tom nevyznám jak jde o nějaké technické věci :unamused: A docela si myslim,že to je jedna z věcí,kterou fakt užiju - už jenom když vylezu se psem na venčení před barák,tak bych prostě z okna mimouše nemusela slyšet :unamused:
12. dub 2010 ve 20:55  • Odpověz
hlásím návrat z kina a OBA jsme nadšení,je to fakt prdel :grinning: :grinning: jo jinak my jsme byli spolu v kině úplně poprvé :dizzy_face: :dizzy_face: vždycky jsem to bojkotovala a raději stáhla na netu a koupili jsme obr telku :wink: naposledy jsem tam totiž byla s ex přítelem,taková ta srdeční záležitost,kvůli kterému jsem odešla od manžela....a prožila jeden z nejdivočejších sexuálních zážitků :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a bála jsem se tam jít že se mi to vybaví...a úplně v poho :dizzy_face: :dizzy_face: takovej ten prevít co vás vždycky píchne :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: naštěstí se odstěhoval,ale mám ho tak jednou týdně na talíři....krátké,osudové,nádherné,bolavé,nezapomenutelné,no co vám budu povídat..... :grinning: :grinning: :grinning:
12. dub 2010 ve 22:33  • Odpověz
12. dub 2010 ve 22:45  • Odpověz
no jo, když ten můj chlap je tím otcovstvím docela purytán....dřív mě ohnul kdekoliv a teď nechce prevít jeden :angry: :grinning: :grinning:
já jsem zase chtěla si vždycky "zašpásovat" v kabince na převlíkání v obchodě a on prostě nechce, ach jo :angry: :grinning: :grinning:
12. dub 2010 ve 22:47  • Odpověz
autor
Brééé ráno :grinning: Hlad mě vyhnal z postele brzo,tak se na vás jdu podívat :grinning: U nás byla včera taky žádost na parodování, ale jdu dneska k mudře a vim prd co mi bude dělat,tak jsem to zamítla a musela si páčit panty u huby :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A měla jsem takovou dobrou náladu, těšila jsem se jak se tady nasnídám a jedna kravkulka mi jí zkazila :stuck_out_tongue_closed_eyes: No eště že se dneska těšim na fotku Sájmona a čekají mě samá pozitiva :dizzy_face:
A hásim,že kokotáta přijde dneska domu dřív,tak budu mít asi dneska trochu absenci :wink:
13. dub 2010 v 07:57  • Odpověz
latu razim do rachoty :grinning: :grinning: :grinning: včera jsem sice dorazila ,ale polooblečená jsem si stoupla k plotně ,páč vladís u toho hudroval až běda ..jíst se to dalo a dá jen napůl ,dneska dochroustávam zbytky langošů..v paměti z plavečáku mám úplně jiné :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ty jo jani takový sexy zážitky nemám ,kromě záchoda ve vlaku ,ale to byl teda humus ,zlatá postel a vladís je puritán ten by do toho adrenalinu asi nešel ..nebo on možná jo ,ale ten dole těžko :grinning: :grinning: :grinning:
13. dub 2010 v 08:16  • Odpověz
no latu je dobře se včas omluvit ,abysme ti nezarazili přístup :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,jinak k těm, chůvičkám ,těhukuřba si koupila chůvky a nakonec zjistili ,že vůbec nejdou páč se tak nemožně rychle vybiíjely baterky,že to byla naprosto zbytečná koupě ..zjistili to poté ,co si myslelai jak maj hodné dítě a holka modrá od řvaní o poschodí výš si nárokovala papu..
13. dub 2010 v 08:18  • Odpověz
autor
lení sex na záchodě ve vlaku,to je hustý :grinning: tak to já nemám žádný takový zážitek, kromě klasického auta :angry: :grinning: :grinning: A jako bod č. jedna k chůvičkám si píšu výdrž baterií :wink: Já se jdu pověnovat psovi,ať mi tady nepláče až za hodinku zmiznu k frndoložce :wink:
A měly bysme si zvolit kdo povede tady docházku :grinning: :grinning: :grinning:
13. dub 2010 v 08:43  • Odpověz
autor
Tak jsme zpět z kontroly a hlásim,že mrňous váží 826gramů a velikostně odpovídá 24+6, akorát jsem se zapomněla zeptat kolik měří cm :unamused: Jsem myslela,že to budu mít napsané v průkazce a ono prdlačky :angry: Jo a fotečku už asi mít nebudu,už je moc velkej,takže i když si to zmenší,tak to stejně neni hezkej záběr a ani se z toho nedá nic poznat :stuck_out_tongue_closed_eyes: Příští týden jdu na to OGTT, pozitivní je,že to budou dělat tady v nemocnici,co máme na kopci za barákem,takže teoreticky,bych mohla vždycky na tu hodinku jet čekat domu,ale nevim jestli mi to dovolí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. dub 2010 ve 12:08  • Odpověz
Latu- paráda :wink: , stejně jsou to hajzlíci, že ti neudělali fotku dřív...hele a 3D jste nechtěli??
13. dub 2010 ve 12:35  • Odpověz
autor
Já si o ní chtěla říct minule,to by to ještě šlo,jenže to byla kontrola kdy jsem se nedostala ani k mudře :confounded: 3D jsem původně vůbec nechtěla, když se objednávalo,tak jsem akorát řešila ty blbý výsledky těch všech testů,tak jsem to nějak neřešila,no a když jsem se konečně rozhoupala,že bych tam možná šla,tak už bylo pozdě :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale abych pravdu řekla,když koukám k někomu do alba co tam má fotku z 3D, tak tam toho moc nevidim, občas mi přijde přehlednější obyčejný UTZ - tak bych možná byla akorát zklamaná a nasraná za vyhozenej litr :unamused: Ale při příštim těhu tam možná půjdu, uvidim :wink:
13. dub 2010 ve 13:07  • Odpověz
autor
Jo a vážim 57kg,takže mám celkem nabráno 8kg a od minule 3kg, takže kilo za týden :grinning: :grinning: :grinning:
13. dub 2010 ve 13:08  • Odpověz
Latu já vážit 57 kg tak jsem tu za modelku a v nick mám fotku v plavkách, takhle na letošek scháním neopren, protože na vorvaně už plavky nedělaj :angry:
13. dub 2010 ve 13:33  • Odpověz
autor
no neboj, však já už taky nikdy nebudu takovej lunt jako dřív - doteď ta postava držela tak nějak sama (i když co si budeme nalhávat, nějak jsem se s přibývajícím věkem rozkydla), ale po mimoušovi už asi těžko a já jsem prostě lemra líná,takže nikdy se nedonutim k nějaké cvičení nebo sportování :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: Holt si místo tanganí pořídím stahovací gaťky :grinning: :grinning:
13. dub 2010 ve 13:38  • Odpověz
já bych potřebovala stahovák od koz po kolena :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: ale ještě bych měla požadavky, aby mi to zvedlo kozy, zúžilo pas tak na 60 a boky na 90....jo a samozřejmě to musí působit porti celulitidě... :astonished: :grinning: :grinning: :astonished:
13. dub 2010 ve 13:47  • Odpověz
autor
ale jinak nejsi náročná :grinning: :grinning: :grinning: já bych asi ze všeho nejvíc uvítala masku přes celou tlamu a paruku - ksichtík mám jak pubeťák a vlasy jak debílek,take ideální kombinace :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
13. dub 2010 ve 14:10  • Odpověz
ježiš já ti snad pošlu fotku, abys viděla, jak vypadáš dobře :grinning: :grinning: :grinning:
13. dub 2010 ve 14:18  • Odpověz
autor
Tak se můžem trumfovat kdo má víc obludnou fotku :grinning: Ta co mám v profilu je totiž samozřejmě nejlepší fotka jakou jsem doma vyhrabala a protože je focená po příjezdu z práce,tak jsem nalíčená a beďary jsou důkladně zakrytý :grinning: :grinning: :grinning:
13. dub 2010 ve 14:22  • Odpověz
autor
tak tohle je bomba:
http://www.aukro.cz/item999344781_bmw_2_osoby_cabrio_silny_motor_radiem_a_mp3_prip.html
akorát se mi teda moc nezdá,že by bylo pro dítě od 3 let - přeci jenom 6km/h už je na tak malé dítě docela fofr :unamused: Ale většímu bych to klidně koupila - teda až budu ta znuděná milionářka :grinning:
13. dub 2010 ve 14:25  • Odpověz
no vidíš, jak vypadáš dobře, já jsem na tom tak, že odmítám ukazovat svůj obličej i doma, tak vždycky když přijedem mistr domů, hned na mě mezi dveřma hodí deku, aby se mě nelek :grinning: :grinning:
já mám hlavně tlamu strašně oteklou, jak jsem tlustá, za chvíli budu ráda, když mi budou vidět očička :grinning:
13. dub 2010 ve 14:26  • Odpověz
no tak autíčko je bomba...škoda že není v aukci, to by se Terka posrala, červenou miluje :sunglasses:
13. dub 2010 ve 14:27  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: manža chodí domu za šera,tak jenom nesmíme moc svítit :grinning: :grinning: :grinning:
Hlavně by ses pak z autíčka posrala ty,až by ti malá ujela s frajerem na rande :grinning: :grinning: :grinning:
13. dub 2010 ve 14:28  • Odpověz
já jí dám frajera :sweat_smile: :grinning: ...doma bude s maminkou a v 8 do postele :astonished: :grinning:
13. dub 2010 ve 14:31  • Odpověz
autor
Jojo, počkej za dva roky - tam pošlu Sájmona Kubajze Davidovníka v červenym kábriu a nějaká maminka jí bude ukradená :grinning:
13. dub 2010 ve 14:33  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: občas mám pocit, že jsem jí ukradená už teď..... :angry:
to jsem ráda, že máme dalšího potencionálního námluvu, zase si vem už bude zkušená, rozumná a krásná po mamince :grinning: :grinning: :grinning: , takže to máte obrovskou šanci :grinning: :grinning:
13. dub 2010 ve 14:39  • Odpověz
akorát mám strach, že jí bude tvůj miláček chtít..... :grinning: :grinning:
13. dub 2010 ve 14:39  • Odpověz
autor
nevěstu odjakživa vybírá maminka :grinning: :grinning: Já už ho teda slíbila aj musilkovic Sofince, ale aspoň se pak budete předhánět ve věnu :grinning: :grinning: Našla jsem na aukru můj milovaný bébécar za 10tisíc - na foktách vypadá krásně,tak jsem psala té paní,jestli bysme si ho mohly přijet prohlídnout - já už jsem teda spíš duševně rozhodnutá,že ho beru, ale přeci jenom dát 10 tisíc za kočárek co jsem viděla jen na fotce se mi nechce -se snažim chovat rozumně :grinning:
13. dub 2010 ve 14:46  • Odpověz
autor
Valim se věnovat rodině,tak zatim páček!
13. dub 2010 ve 14:49  • Odpověz
To je jasný..Terka chrápe, tak využívám času :wink: pa
13. dub 2010 v 15:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.