• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
autor
Kdyby vás to náhodou zajímalo,tak jsem dneska zalejvala záhonek :grinning: :grinning: Ono mi totiž na něj nějak neprší,protože máme super atomovou pergolu,která ho kreje :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže jestli mě viděli sousedi,tak si musej myslet,že jsem debil - ono pršelo a já tam hadicí zalejvala záhon :grinning: :grinning: :grinning:
13. dub 2010 v 17:57  • Odpověz
Tak to máš opravdu supr strategii :grinning: :grinning: :grinning:
13. dub 2010 v 17:58  • Odpověz
autor
jestli ona už to neni těhu demence v pokročilym stádiu :grinning: :grinning:
13. dub 2010 v 18:02  • Odpověz
autor
Já pořád koukám na mail jestli už odpověděla ta maminka s tim kočárkem, já ho strašně chcííííí :grinning: :grinning: :grinning:
13. dub 2010 v 18:23  • Odpověz
latu čumim jak péro z gauče u nás chčije a chčije a latu zalejvá záhony kropáčkem :confused: :confused: :confused:
13. dub 2010 ve 20:35  • Odpověz
autor
a já něco mám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
http://www.aukro.cz/show_item.php?item=993952316
Je mi jasný,že máti ho zkritizuje,že je použitý,že na první dítě má být nový,ale já se prostě nebudu tvářit,že jsem tak prachatá,že si můžu pořídit kočár se všim všudy za 16-18tisíc :wink: A každej jinej by byl jenom ústupek z mojich požadavků :wink: S pani jsem dohodnutá,že kdyby se nám nelíbil,tak ho prostě nebereme,ale já myslim,že pokud nebude mít upadnutý kolečko, vylomenou rukojeť,tak mě od něj nic neodradí :grinning: :grinning: :grinning:
13. dub 2010 ve 22:06  • Odpověz
nazdar :grinning: :grinning: tak jsem se dneska na to cvíčo vyprdla, :grinning: byli jsme vybírat barvu a tapetu,a jeli do přírody hrát petang,ježiš nevim jak se to píše :sweat_smile: a dnes nastala první minuta ticha po tom co jsem při každodennním parodovacím nájezdu na mou osobu řekla,že co kdybysme počkali na čtvrtek.....a koupila jsem si ovu testy :slight_smile: :slight_smile: tak jako odezva na mou připomínku se bohužel nic nestalo,tak snad na ovuli budou nějací spermoni zralí... :angry: :grinning: teď žeru špecle s uzeným a zelím a asi prasknu... :grinning: :grinning: jinak u nás je krásně :astonished:
13. dub 2010 ve 22:33  • Odpověz
:dizzy_face: :dizzy_face: latu gartuluji :dizzy_face: :dizzy_face: je krásnej...a to nemám ráda barevný...na mámu prď,když bude v poho,tak vo co gou? :grinning: :grinning:
13. dub 2010 ve 22:36  • Odpověz
autor
Brééé ráno :dizzy_face: Já jsem si tady posnídala u pičítače, za chvíli razim na tu endošku do Práglu a pak rovnou k našim,tak bůhví kdy budu na příjmu (udělejte si puntík v docházce :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) :unamused: Janí bůhví jestli jste místo petangu neprovozovali peting, to u vás dvou jeden nikdy neví :grinning: :grinning: :grinning: A celou noc jsem myslela na náš kočárek, já pro něj chci jet hned zítra - já ho prostě miluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A pak jsem ještě teda myslela na to,že když budu v Praze,tak si dojdu do KFC a do Meka (to nikdo neuvidí,že se takhle přežírám) a jak jsem na to byla natěšená,tak se mi pak zdálo,že v mekáči pracuju a jak mají vždycky nějaké to tématické období a všude jim visí ty plakáty s nějakým heslem, tak teď tam měli travičku, po který běželo takový to pití v krabičce s brčkem a heslo týdne bylo "citron š.ká trávu!" :grinning: :grinning: Nevim jak jsem to vymyslela, ale ještě vim,že jsem šla obsluhovat a měla jsem komunistický modrý tepláky a kozačky :grinning: :grinning: :grinning:
Tak páček, kdyby mi to přes den nevyšlo dát u vás čumendu,tak dolezu až před spaním,si vás zkontrolovat :wink:
14. dub 2010 v 06:57  • Odpověz
čus holky ,latu kočík se mi moc líbí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. dub 2010 v 08:10  • Odpověz
autor
Čágo bágo - to mi ale dalo práci to tady dočíst :grinning: :grinning: :grinning: Jsem totálně uchozená, štítná žláza dopadla v pohodě a cárala jsem pak po obchodech a mám opět další dvě bodýčka, dvoje ponožtičky (těch jsem fakt moc neměla,takže to neni tak strašný jako ta body :grinning: ) a koupila jsem i první hračky na kousání :dizzy_face: Pak jsem se snažila sehnat těhu kalhoty a opět mi nidke žádný nebyly přesně podle mých představ, tak jsem si aspoň v sekáči koupila krásný džíny za 30,- :grinning: :grinning: Pravda,oni mi teď nejsou,ale byly tak krásný,že jsem si je musela prostě za tu cenu vzít - třeba mi po porodu nějaký čas budou :grinning: :grinning: :grinning:
Máti mi samozřejmě kočárek tak trochu zkritizovala,tak mě to moc nepotěšilo - si připadám jak špatná matka,když jsem ochotná prvnímu dítěti koupit použitý kočárek :confounded: Jedeme pro něj v pondělí, zítra ho ta paní prodávající veze do servisu (jsem netušila,že se tomu u kočárku takhle říká :grinning: ) a nechá promazat podvozek a seřídit tu nápravu,aby chodila jako nová - toho se samozřejmě máti chytla,že je určitě nějaká špatná,ale mě to zase připadá logický,že když něco používám,tak se to ochodí a potřebuje to nějakou údržbu :unamused:
14. dub 2010 v 19:22  • Odpověz
latu a co je součástí toho kočárku?
14. dub 2010 v 19:55  • Odpověz
autor
no je to komplet sada - hluboká korba, sportovní sedačka a autosedačka a taška na rukojeť,ta taky nebývá úplně pravidlem,že je v základu a stojí cca 900,- :unamused: Mě to za 10 tisíc přijde dobrá cena,ale člověka nahlodá názor rodiny - je v tom i takovej ten pocit,že prostě chci aby se moje miminko všem líbilo a mělo parádní kočár a ne abych při každý přiležitosti slyšela,že novej by byl lepší :unamused:
14. dub 2010 ve 20:02  • Odpověz
na fotce je parádní a pokud jsi s paní domluvená ,že jedete na kukajdu a až pak se rozhodneš tak je to v pořádku..
14. dub 2010 ve 20:03  • Odpověz
autor
Přesně tak - nikdo mě nemůže donutit si ho koupit,když se mi to nebude pozdávat. maximálně porušim pravidla aukra a zakážou mi tam obchodovat,tak půjdu na mimibazar :grinning: :grinning:
14. dub 2010 ve 20:05  • Odpověz
oblez ho po kolenách a uvidíš ... :wink: :wink: :wink: maximálně ti majitelka kočárku dá do huby no... :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. dub 2010 ve 20:22  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning:
Dneska musim oholit nožky a docela mě to přestává bavit - to je furt dokola, bobr, podpáží, umejt hlavu, oholit nohy, zapilovat nehty, vytrhat obočí, do toho pořád drbat ušiska a zase všechno znova a navíc ze mě neni pořád ta krasavice yntelygentní :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. dub 2010 ve 20:25  • Odpověz
autor
Jo a to nepočítám,že čas od času mi na bradě vyraší taková pevná černá štětina, pořád nic nic, pečlivě to hlídám,pak se tam jeden den nekouknu a většinou si jí pak nahmatám třeba ve frontě v obchodě a mám pocit,že na ní všichni koukaj :grinning:
14. dub 2010 ve 20:26  • Odpověz
latu dokud na ní nesedí blecha tak je to o.k. :grinning: :grinning: :grinning: stejnak je to hrozný už by měli vymyslet nějakou depilaci v tabletách ,spolkneš prášek a sleze ti všecvhno kromě řas ,obočí a vlasů.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. dub 2010 ve 20:30  • Odpověz
ted jsi mi připomněla že musim vyrvat obočí ,ráno jsem koukla aže už je to katastrofíren stav..ale nechtěla jsem to jebat ráno ,pak bych měla nateklej ksicht ..
14. dub 2010 ve 20:32  • Odpověz
autor
no tak tu tabletu bych brala :grinning: :grinning: :grinning: Jen bych nechtěla být ten pokusný králík,na kterym to budou testovat :grinning: :grinning: Kokotáta zase zkomplikoval kočár - vzal si na pondělí směnu v práci :angry: Nesnášim,když se na něj musim v něčem spolehnout - já mu dopoledne volám,že je to domluvený na pondělí,on to odkejve a odpoledne se domluví s dispečerkou,že půjde do rachoty a já jak debil mám volat tý ženský a zase to domlouvat na pozdější termín :angry: :angry:
14. dub 2010 ve 20:38  • Odpověz
hm to taky nesnášim ,nebudí to dobrej dojem.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. dub 2010 ve 20:45  • Odpověz
tak mizim do peří ,už jsem bleskově vyrvala obočí to se asi ráno podivim ,při denním světle .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
14. dub 2010 ve 20:47  • Odpověz
autor
tak brou noc :wink: Já za chvíli taky mažu, jenom doohřeju véču :wink:
14. dub 2010 ve 20:56  • Odpověz
máš nějak pozdě véču ne? já udělala na zítra čočku a dneska prej měl zelí ,pánbůh mě ochraňuj :confused:
14. dub 2010 ve 21:04  • Odpověz
autor
Brééé ráno :wink: Lení to bylo krmení hlavně pro kokotátu, no a když už jedl,tak jsem si dala taky druhou večeři :grinning: :grinning: :grinning: Jdu polepit zvonek - nám zase upadlo to jméno a balíkáři prskaj a já čekám hoooodně balíčků :grinning: :grinning:
15. dub 2010 v 09:01  • Odpověz
ahoj holky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak já mám dobrou náladu,v práci jsem dostala novej noťas,a asi budu i online :dizzy_face: :dizzy_face: jo a taky mi bylo přislíbeno firemní autí...tak teď čekám co se podělá..za chvilku jedeme na nákup,musíme se zásobit masíčkem :sweat_smile: až přijedeme tak si udělám ovu test,tak jsem zvědavá..napíšu vám večer jak je negativní..a teď jsem se dozvěděla že tchýně je na FB,to potěš koště...
15. dub 2010 ve 14:12  • Odpověz
co je fb????nic mě nenapadá jen FBI :confused:
15. dub 2010 v 15:22  • Odpověz
autor
Nasrááál :grinning: Jdu náhodou kolem,tak čumim co se tady děje :wink: Ale moc se nezdržim,páč je doma kokotáta a jak to tak bývá,tak pořád žvaní a něco po mě chce a pak se nemůžu soustředit co píšu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
janí prď na ovu test, rovnou na to vlítněte :grinning: :grinning: A tchýně na FB (jako facebook, ale FBI by byla třeba výstižnější) je hustý :grinning: :grinning: :grinning:
15. dub 2010 v 16:34  • Odpověz
latu je to hustý :grinning: :grinning: ještě že tam nemám žádný výstřední fotky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ale ona je super :wink: :wink: za to minulá tchýně byla hustá,ta pravá...teda ona se celkem držela,ale jakmile jsem se rozešla s jejím synem tak se projevila a já se nestačila divit.... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: jinak jak jsem slíbila ovu test negativní,což jsem ráda,trochu by mě rozhodilo,kdyby to nefungovalo tak jak má...dnes jsem 11DC.ale nikam se mi teda lítat nechce...jsem unavená...ale asi mi to neprojde :rolling_eyes: :dizzy_face:
15. dub 2010 v 19:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.