• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
no kde jste všechny? :slight_smile:
16. dub 2010 ve 12:13  • Odpověz
dobrá tedy,budu si povídat sama :grinning: :grinning: :grinning: teď jsem přišla ze školy a ještě letím do práce,venku je krásně :dizzy_face: :dizzy_face: a taky jdeme s bráškou kupovat dárek ségře k narozkám,už se těším do hračkářství... :grinning: :grinning: včera jsem byla naprosto bez nálady,takže nebylo nic a bude až zítra,jelikož je venda v práci..a dneska mám náladu jít si zapařit sama s holkama ,půjdu na koncert supr kapelky,kterou jsem už dlouho neviděla :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a v neděli jsme pozvaný k mamce na oběd,to zase budu na nervy aby něco neplácla před vaškem o ex :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: vždycky když se snaží tak je to ještě horší... :rolling_eyes: :rolling_eyes: a včera jsme s tchýní plánovali její oslavu narozek,má 60 v květnu..a bude to super..pojede nás to připravit 6 bab :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: jo a latu jak jsi psala o tom rozkydnutí...já mám pořád stejnou váhu i velikost,akorát mi to začíná všechno nějak měknout...nutně bych potřebovala otěhulit,abych to mohla na něco svést... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale zase potřebuju ještě pít na té mega oslavě :dizzy_face: :dizzy_face: takže je mi to jedno...a rodit v únoru by se mi nechtělo...tak v dubnu a dál ....
16. dub 2010 ve 14:11  • Odpověz
mám pozitivní ovu test!!!! hurá,takže ovuli mám podle plánu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: takže hned v šest ráno znásilním vendelína ještě asi na rohožce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. dub 2010 v 18:38  • Odpověz
for lathu: náhodou jsem si toho všimla, bylo to hned na první strámce...kdyby kup s aukra nevyšel..
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=33156632&tab=0
16. dub 2010 ve 21:09  • Odpověz
autor
jůůů ten je taky krásný!!! díkec meggi, když to nevyjde,tak se určitě ozvu na tenhle :wink:
17. dub 2010 v 08:18  • Odpověz
autor
janí ta ovule v tobě probouzí násilnické sklony :grinning: :grinning: :grinning:
Já byla včera v Práglu na obědě s kolegyněm z práce a pak jsem jela k našim a šmudlila jsem si záhon s jahodama - jsem je potřebovala trochu protřídit,jenže když mě je každého keříčku líto, protože si představim,že by mohl mít aspoň 1-2 jahůdky :grinning: :grinning: :grinning: A teď jsem si udělala extrémně hnusnou snídani - bléé nesnášim starý pečivo :stuck_out_tongue_closed_eyes: jenže čekám na maníky co přijdou opravit izolaci na půde,tak nemůžu jet na nákup pro čerstvý :angry: Tak doufám,že dolezou co nejdřív, beztak chci koupit nějaké maso a naložit, jestli vyjde předpověď,tak to hodíme odpol na gril :wink:
17. dub 2010 v 08:22  • Odpověz
autor
No děfffčata, očekávala jsem zážitky z víkendu a tady je mrtvo :stuck_out_tongue_closed_eyes: To by tedy takhle nešlo :angry: Asi z toho udělám soukromou diskuzi a pak vás všechny pro malou účast vyházim :angry: :grinning: :grinning: :grinning: Koník má svá jasná pravidla - musíte přispívat v pravidelných intervalech :grinning: :grinning: :grinning: Máte štěstí,že se jdu vyvalit ven na sluníčko - ale navečír kouknu a chci si něco pěkného počíst :grinning:
A já už chci středu a jet se podívat na kočárek, už se těšim,jak si ho tady celej nablejskám a vypucuju a budu si s nim jezdit a až pak ho dám k rodičům do úschovy :grinning: :grinning: A taky hlásim,že Sájmon se asi otočil hlavou dolu, protože do mě kope z druhý strany - je to šikovnej kluk, pěkně si tam cvičí,aby se nenudil :grinning: :grinning:
18. dub 2010 v 10:25  • Odpověz
přispěju až zítra už mi dochází baterky ....ale hlásím se abych nebyla diskvalifikovaná :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. dub 2010 ve 21:55  • Odpověz
já se taky hlásím abyste mě náhodou nevyřadily... :grinning: :grinning: tak včera podle plánu proběhla dvakrát parodie,dnešní teprve připravuju.. :grinning: :grinning: :grinning: včera jsme byli na parádní rozhledně a pak oslavovali ty ségry vaška narozkya představte si ,že jsme přišli až v pět ráno domů a já tančila u tyče :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no a picla jsem se pěkně teda....a dneska jsme pro změnu slavili narozky s mejma dvěma ségrama :grinning: :grinning: :grinning: taky supr..a v pátek slavim já..takže by bylo lepší vzhledem k průměrné hladině alkoholu v měsíci dubnu,kdyby se mimouš posunul až na pak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jinak jsem nenápadně začala vyvíjet tlak na vendu,aby začal alespoń uvažovat o tom,že by mohl někdy v budoucnu přestat kouřit... :wink: :wink: :wink: nejvíc mě baví,když ho někam nasměruju a on si pak myslí že to vymyslel on...a žádá pochvalu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak pá,jdu házet udičku :wink: :wink: :wink:
19. dub 2010 v 00:11  • Odpověz
hele já taky nechci být odsunutá tak se radši hlásim klidně vám i napíšu live přenos z vily....
Sofi mi před hodinou brutálně zesrala postel takže jsem musela zas po tejdnu povlíkat. Ale krásně se jí ulvilo zřejmě páč se pak hned usmála a vytuhla na gauči. Takže mám teď tak hoďku klid. čekám poštěváčku s balíkem novýho obléča většího páč nám žížala děsně roste :cry: :sweat_smile:
A zítra nám je pět neděl a já už jsem úplně v cajku příští týden konec šestinedělí a je fakt že už jsem úplně ready ale rvního šoustu po porodu se celkem obávám i tý zrcátkový prohlídky u mudra asi to bude "zážitek" NO ale každopádně příští týden už na to ofiko vlítnem ať mám to druhý "poprvé" za sebou :grinning:
19. dub 2010 v 09:14  • Odpověz
autor
teda to jsou hlášky :grinning: :grinning: :grinning: janí já Sájmona pohnojila taky vínem, sice mi to tenkrát doňa lussila zakazovala,že jsem určo gravidní,ale já myslim,že tomu pomohlo právě to víno - kdybych abstinovala jako vždycky,tak by dorazila červená mrcha,ale protože už tam bylo červený víno,tak se další zástupce této barvy nevešel :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
musil :grinning: :grinning: :grinning: Sofinka je šikovná holka :grinning: :grinning: A tvoje druhý poprvý mě dostalo,takhle jsem nad tim nikdy nepřemýšlela,tak pak dej vědět,jestli musitáta uvnitř nekloktal :grinning: :grinning: :grinning: Jinak jsem ještě pořád nebyla schopná překlapat tu výbavičku do wordu,ale určo ti to pak pošlu, snad to stihnu do porodu :grinning: :grinning:
19. dub 2010 v 10:25  • Odpověz
Udazte, honem se taky hlásím, snad nejsem vyškrtnuta za nedostatek příspěvků...???
19. dub 2010 v 10:31  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: Musilkojc budou odpaňovat :grinning:
19. dub 2010 v 10:32  • Odpověz
autor
No už jsem to chtěla pročmárat,ale budiž vám dneska odpouštěno :grinning: :grinning: :grinning: hele já myslim,že by musilka měla musitátovi před tou velkou akci pohledět z hluboka do očí a říct mu to kouzelnou větu: chci abys to poprvé byl ty, již jsem připravena :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. dub 2010 v 10:34  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: asi tak nějak a romantiku při svíčkách :grinning:
19. dub 2010 v 10:38  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: Jestli na to budou musilovi prodávat lístky,tak chci do první řady :grinning: :grinning: :grinning: Mě kokotáta chtěl taky včera připravit o pavučinky,ale odmítla jsem to, já už na to vůbec nemám náladu - joooo,to kdyby mi nejdřív namasíroval záda, vyvenčil psa a donesl večeři až pod čumes,to by byla jiná - ale jak může chtít nějaké erotické praktiky,když jsem pořád strhaná a ufuněná jak parní lokomotiva :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. dub 2010 v 10:42  • Odpověz
Mně ta parodie minulý týden už taky spíše rozesmívala :grinning: :grinning: , mám chutě, ale je to celé nějaké divné a upjaté :grinning:
Musilka nám bude vyprávět veselé příhody z natáčení :grinning:

Lussi, už jsi připíchnutá????
19. dub 2010 v 10:44  • Odpověz
autor
lussi říkala minulý týden,že možná bude ještě i měsíc bez netu, protože jim budou dělat na střeše satelit a na satelit to musí všechno připravit a jak to tak chodí,tak to nemůže být rychlá akce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Nám zase konečně přišli v sobotu zavatovat pořádně půdu,aby se nám nedělaly vlhké fleky na stropě - tak jako dobrý, akorát že zavatovaly i větráček od záchodu,takže přestal fungovat (zdůrazňuju,že to je jediná možnost jak odtamtud vyvětrat) a přijdou to opravit až koncem týdne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
19. dub 2010 v 10:47  • Odpověz
To je prekérka, tak to raději nevysírej nebo padnete :slight_smile:
Tak to Lussila přijde nahlásit až stav před porodem :unamused:
19. dub 2010 v 10:56  • Odpověz
autor
No jestli příprava střechy u nich budet trvat jako u nás to zavatování,tak to spíš dorazí až budou dojičkám dva roky a víc :sweat_smile: My jsme se s těma dělníkama domlouvaly na termíny skoro celou dobu,co tady bydlíme - tj dva roky :sweat_smile:
19. dub 2010 v 10:58  • Odpověz
Latu už mám doma povoz na Štěpánka, jukni do albíčka
19. dub 2010 v 11:00  • Odpověz
autor
jéé janýsku ten je hezkej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Já už chci středu,ať mám taky "povoz" na Sájmona :slight_smile:
19. dub 2010 v 11:02  • Odpověz
Musel se ustájit u tchánovců, prý ho nesmíme mít doma, tak jsem si tam s ním podrandila po dvoře a uložil se a teď ho tam budu jezdit kontrolovat :slight_smile: . Já ho chtěla zeleno černý, ale Michal chtěl modrý, že je to kluk, tak jsem ustoupila
19. dub 2010 v 11:04  • Odpověz
autor
my ho taky šoupnem k našim,ale nejdřív bude pár dní u nás - jednak podle něj upravíme bordel ve komoře,abych ho měla kde parkovat a taky ho chci mít nachystanej - takže vyperu všechno co jde a vyleštim ho,aby nemohla máti říkat,že je na něm vidět,že je použitý :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já mizim, jdu s psiskem ven, pak dojedem kokotáta,tak se zahlásim až večír :wink:
19. dub 2010 v 11:12  • Odpověz
autor
haloo já jsem chvíli tady :grinning: :grinning: :grinning:
19. dub 2010 v 18:52  • Odpověz
čauves..dneska jsem hotofson :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,janý kočárek krásnej..
19. dub 2010 v 19:46  • Odpověz
:wink: ahoj holky,zdravim.... :grinning: :grinning: :grinning:
tak včera jsme oba vytuhli...takže nic...dneska jsem si koupila sexy prádélko alá leopard :wink: ...grrrrr.tak jsem zvědavá,jak se mi to vyplatí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. dub 2010 ve 22:16  • Odpověz
Hlásím se na značce, abych nedostala černý punťas :slight_smile: .
Dnes mám poradnu, tak zabojuji s bobrem a pomalinku pojedu....
20. dub 2010 v 08:21  • Odpověz
autor
dobréé ráno :slight_smile: Janýsku já nejdřív četla,že máš poradu, tak mi bylo divný,co má porada v práci společnýho s bobrem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
janitchko aspoň jste našetřili spermíky :grinning:
Já se jdu porejpat v záhonu a pak vyrazim k našim - tam mám detašovaný záhon jahod a musim ho už fakt dneska doplejt. A asi písnu sestřence a ještě jedné kamarádce,jestli až půjdou venčit dětičky,tak esli by mě nepřibraly. Oni mají totiž takový sladký prďousky,tak musim využít krásného počasí a vetřít se :slight_smile:
20. dub 2010 v 09:33  • Odpověz
ahoj :grinning: :grinning:
latu tak včera jsme je vyplejtvali :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: jinak dneks už jsem doma,protože jsem toho moc nenaspala...nějak jsme se rozkecali o potenciálním novém bytě, miminu atd...no usnula jsem asi v půl páté.. :frowning2: :astonished: jinak jak nevim jak má vypadat po ovuli hlen,tak mi přijde nějakej divnej,tekutej...no nevim...
latu to rejpání ti závidím..
20. dub 2010 ve 12:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.