• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
autor
myslim,že sem četla,že olejíček je lepší :wink: ale víc tomu ještě nerozumím :wink:
21. dub 2010 v 19:48  • Odpověz
čus dámy hele kde se kouká na musilky kočárek?,,,,, :confused:
21. dub 2010 v 19:48  • Odpověz
Tak to se v tom budeme plácat a improvizovat všechny :grinning:
21. dub 2010 v 19:49  • Odpověz
Leni, čau pracante :slight_smile:
Musilka přihodila nové fotečky do albaa je tam i s kočíkem na prochajdě
21. dub 2010 v 19:52  • Odpověz
já tam čuměla a zase to nevidim..tak já to zkusim znova otevřít
21. dub 2010 v 19:54  • Odpověz
autor
já jí čumim na FCB,ale tos asi slyšet nechtěla :grinning:
21. dub 2010 v 19:55  • Odpověz
už jsem to našla ..ty jo a rodince jak to sluší ,řekla bych že malá je celá mamka..
21. dub 2010 v 19:57  • Odpověz
já jsem taky na fbc registrovaná a jsem tak totální máčo že to s tim neumim a už si ani nepamatuju hesla nic ..furt se nám tu mění pc ,věčně je to v opravě a pak si ten šmejd nepamatuje hesla ..a já taky ne .. :grinning: :grinning: :grinning:
21. dub 2010 v 19:59  • Odpověz
koukám že jsem to přejmenovala ,no to je fuklajs,ty jo mě furt kape z rypáku ,si asi nalepim pytlík na nos ... :rolling_eyes:
21. dub 2010 ve 20:02  • Odpověz
autor
jo tak s heslama je to špatný - já se pořád někde registruju a pak už se tam nemůžu nikdy přihlásit, protože nevim co jsem použila :grinning: :grinning:
21. dub 2010 ve 20:02  • Odpověz
holky já jsem ráda že najdu modrýho koníka a víc po mě nechtějte :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. dub 2010 ve 20:03  • Odpověz
autor
a já si toho vůbec nevšimla :grinning: :grinning:
21. dub 2010 ve 20:03  • Odpověz
jo latu já už toho mám taky nějak privela ,tuhle jsem nadávala že se nemůžu přihlásit na skype a já tam rvala do uživatelskýho jména heslo .. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. dub 2010 ve 20:04  • Odpověz
Mně je FB taky dost nesympatický, pořád mi tam někdo něco posílá a otravuje a já se vzpínám proniknout hlouběji do této sociální sítě a pochopit
21. dub 2010 ve 20:04  • Odpověz
mě do toho kdysy před rokem vrtaly holky z jiné diskuze a nepochodily ,páč jsem byla už za totálního trotla než jsme se tam vůbec dostala a pak jsem to vůbec nepochopila v čem jako vězí to kouzlo
21. dub 2010 ve 20:06  • Odpověz
To je pak velký žrout času........, ale Latu je tam jako doma, ta by nás proškolila :slight_smile:
21. dub 2010 ve 20:07  • Odpověz
janý mě jak někdo něco polopatiko neukáže a nevysvětlí tak nevim...taktéž v práci ,pak už jsem gut,ale lejdy mě jako nemíní zasvěcovat a ted čumí co tam dělam za seky v reklamacích..
21. dub 2010 ve 20:10  • Odpověz
autor
hehe,já tam umim hrát farmu a kouknout se na musilky fotky :grinning: :grinning: Mě to tam taky jinak nebere - abych tam psala svoje postřehy a tak, stejně pak nemám čas koukat se kdo co reaguje :grinning: A když mi někdo začne psát na chat,tak se mi to stejně celé zpomalí a za chvíli se mi kousne celej PC :grinning: :grinning:
Holky já se jdu ospršit a jdu se svalit do postele, brou noc!
21. dub 2010 ve 20:15  • Odpověz
Latu brou noc a nezapomeň, jednou za nás!!!!!!! :grinning:
21. dub 2010 ve 20:16  • Odpověz
ahoj holky, koukám, že se bavíte o drogerii, tak jestli můžu vnutit svůj názor. My používáme od narození Sebamed a nemůžu si stěžovat, Terka na sobě neměla jediný pupínek a zadek jsem jí mazala taky sebamedem na opruzeniny a absolutně bez problému, nevím co to je. Používáme stále mýdlo a krém na tělo. Od Weledy jsem měla masážní olej na hráz a přestože nevím, zda pomohl k porodu bez nástřihu, byl bez parfemace a ještě se určitě zbytek někomu může dát moc se ho nevypotřebuje. :wink:
21. dub 2010 ve 20:34  • Odpověz
Péťo díky, tak ještě poraď, co konkrétně je dobré teď pro mimčo z té řady pořídit, díky :wink:
21. dub 2010 ve 20:41  • Odpověz
holky já mám FB ráda :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. dub 2010 ve 20:44  • Odpověz
a já mám ráda čokoládovou zmrzku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. dub 2010 ve 21:00  • Odpověz
tak jsem nabalzámovaná jako lenin a jdu chrápat,snad nebudu mít divoké sny jak včera ,to bylo od ivf až po nespokojené zákazníky..bože mě fakt hrábne..
21. dub 2010 ve 21:01  • Odpověz
jany, ja jsem si koupila před narozením tuhé mýdlo, krém na opruzeniny, tělové mléko a šampon, všechno od Sebamed. Uvidíš co ti bude víc vyhovovat jestli tuhé nebo těkuté mýdlo, já jsem myla žíňkou a to tuhé se s ní lépe bere do ruky. Zbytek jsem kupovala až když jsem věděla, že mi to chybí :wink:
21. dub 2010 ve 21:05  • Odpověz
čus ženy dneska jsem měla sen ,jak jsem u babičky která je už mrtvá a koukám z okna na oblohu ,protože slyšim jak lidi děsně řvou a tam se blížil děsně černej mrak ,napadl mě konec světa .. tak jsem utíkala do ložnmice a tam jsem si lehla k babičce a mýma dětma do postele ,držely jsme se za ruce a já se modlila..no holky a pak jsem ráno jak praštěná ..to mám z tý sopky . :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. dub 2010 v 08:41  • Odpověz
autor
bééé ráno :grinning: Sakra chybí mi "r" :grinning: :grinning: :grinning: lení ty máš teda sny, mě se dneska něco zdálo,ale už si to nepamatuju, naštěstí to bylo normální - tušim že v tom figuroval kočárek, protože jsem i před usnutím myslela na to,že už ho konečně mám a skoro jsem si ho šla do sklepa pohoupat :grinning: :grinning: :grinning:
péťo tak jsi mi to ulehčila a janýskovi tímto nahlašuji,že nakoupím kosmetiku Sebamed :slight_smile:
a zmrzku mám nejradši tiramisovou :grinning:
22. dub 2010 v 08:59  • Odpověz
zmrzkám zdar..latu to ti závidim ,kočárekm pod střechou ,taky bych ho chodila očumovat
22. dub 2010 v 10:16  • Odpověz
autor
mě je až líto ho odstěhovat k našim,ale přeci jenom to nebudu pokoušet - a hlavně bych s nim určitě pořád jezdila a ještě bych ho ošoupala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. dub 2010 v 11:02  • Odpověz
latu jen ho hezky odvez k rodičům,ještě by ti pak vrzal a sájmona by to asi moc nebavilo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
leni teda ty máš sny.....já měla taky divnej dneska,ale u mě je to normálka...byli jsme v nějakém pokoji s rodinou a jakože to musíme vyklidit,že jedeme domů a najednou vedle mě byla Havlová,ale jěště jako Veškrnová mladá a já jsem nervózně prudila všechny ať hnou kostrou a na vendu jsem řvala ať laskavě vysvlíkne povlečení a trhala jsem z nějakejch starejch matrací deky...no nevim...asi taky případ pro Chocholouška :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. dub 2010 ve 13:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.