• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
To je povinný test pro všechny
26. dub 2010 v 15:37  • Odpověz
janysku jojo, myslím, že mi to budou nabírat v pátek, blbé výsledky si nepřipouštím, tečka :sunglasses:
tak ať ta cukrovka dopadne ok!
26. dub 2010 v 15:59  •  2 děti  • Odpověz
autor
no nasral :grinning: Tak já se hrabu venku v hlíněa taky jsem lepila bazén a vy se tady vykecáváte :angry: :grinning: :grinning: Lussila už je v 15tt - kurník to jsou fofry :sweat_smile: A nehejbou se třeba už dojičky? Mě Sájmon pobublával od 16tt,tak si jako myslim,že když jsou dvě,tak bublaj 2x víc a mohlo by to teda bejt cítit dřív,ne?
26. dub 2010 v 17:12  • Odpověz
latu a vyhrabala jsi aspoň poklad?u nás bych vyhrabala leda kočičinec..tak jsem na etapy dopsala dopis kamarádce,jsem fakty hrozná..a jdu se položit k telce ..moje alergie mě přímo drásá nerva ..pšíknu, krupnu a to je furt ,asi si koupim tena ladies..vysvětlila mi to jedna zákaznice na sobě ,že má problémy s plotýnkou a jer furt připochcaná,já teda mlčela ,ale asi to má teda něco do sebe ..copak jsem tak stará ,abych byla věčně pochcaná..?já furt jenom peru a peru :rolling_eyes:
26. dub 2010 ve 20:26  • Odpověz
Leni, s tím psaním dopisů jsi na tom stejně, taky jsem na to hrozná :unamused: . Ani mailem nejsem schopná psát, stále to odkládám a většinou reaguji až na upomenutí, že jsem se dlouho neozvala.
26. dub 2010 ve 20:44  • Odpověz
janý já dřív byla spisovatelka hadr a už pár let mě to neba a i ta čeština drobet pokulhává a i čtení už mě nebaví ,jak se člověk letama mění je s podivem,ve škole ukazoval učitel můj krasopis a dneska to ani po sobě přečíst nemůžu . :rolling_eyes: jak mám tzerlefon vše je řízeno ústně a ten psanej projev pokulhává,navíc mě nebaví psát a mluvit spisovně ,když jsem stará tlama nevymáchaná :grinning: :grinning:
26. dub 2010 ve 21:17  • Odpověz
tak dobrou noc a mějte erotické sny ,ale jenom příjemné.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. dub 2010 ve 21:18  • Odpověz
já si teda nechám zdát leni :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: mám radost že jste se takhle rozepsaly :grinning: :grinning: já jsem se právě přežrala bramborákama s kuřecim na houbách...asi prasknu...a udělala jsem si dneska pořádek v hadrech a mám radost,že se mi zase vejdou do skříně...ve středu jdeme koupit inlajny,už se těšim až vyrazíme na stezku podél Labe :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: venouš mi usnul na gauči,je chudáček nějakej celkově vyčerpanej :slight_smile: :slight_smile:
mějte se a zítra sem juknu...
26. dub 2010 ve 21:56  • Odpověz
jani bude sportovat,to je hezké...mě furt teče z nosu ,už aby ten ksindl všechen odkvetl :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. dub 2010 v 07:54  • Odpověz
Bré ránko :slight_smile: Jani kam jezdíte drandit na inlinech ? My jezdíme Nymburk Poděbrady to je nádherná cesta mám to tam ráda. Až bude pěkný víkend tak vyrazíme i s kočárkem.
Jinak včerejší převážení na necelých 6. týdnech -4,5 kil macíček náš :slight_smile:
A má chudák strašnou rýmu pořád odsáváme. Na FB dávám zrovna fotky od profika co jsme dělali v sobotu tak jukněte :slight_smile:
27. dub 2010 v 09:17  • Odpověz
autor
Bréé ráno :slight_smile: chudák Sofinka,takhle malá a už má rýmu :frowning2: Na photo hned kouknu, jsem zvědavá na toho 4,5kg macíčka :grinning: :grinning:
lení mě ten kvetoucí ksindl taky sejří, sice nemám alergii,ale všechno je hnusně žlutě zaprášený :angry:
a chci bramborák s kuřecim masem na houbách,jenže to bych musela vytáhnout paty za hranice prdelákova a pořádně nakoupit a ještě navíc mám posranýho robota,takže bych musela brambory strouhat ručně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. dub 2010 v 09:59  • Odpověz
autor
Ty brďo já myslim,že musilovi vystříhli nějaký obrázek miminka z katalogu a podle toho si objednali Sofinku - ona je prostě nádherná a ty kukadla jaký má :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Sájmon už se těší,až jí osobně pozná :grinning: :grinning:
27. dub 2010 v 10:12  • Odpověz
latu no sama osobně nechápu kde vzala tu barvu očí když já mám zelený a musiotec hnědý :grinning: ale oni to takhle modroučký maj všechny dětičky zezačátku....
27. dub 2010 v 10:32  • Odpověz
musil ty fotky jsou nádherný.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
my jezdíme tady u nás v ústí po cyklostezce až do Litoměřic podél Labe a je to paráda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. dub 2010 ve 14:45  • Odpověz
musil my máme oba úplně modrý oči a ani jeden nemá po kom...a zůstalo nám to :wink: :wink:
27. dub 2010 ve 14:46  • Odpověz
teď jsem dostala zprávu že kámoška porodila krásnou holčičku.....a to je její třetí a měla dva kluky a toužila už od prvního po holce a teď ani nevěděla co to bude,tak jsme drželi pěsti aby to vyšlo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já bych to nevydržela nevědět... :sunglasses: tak mám radost...ale jmenuje se Babetka,to mi přijde divný...ale proti gustu.....
27. dub 2010 v 15:09  • Odpověz
Babetka šla do světa ..no proč ne ..jé já chci taky modrý oči .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,no a já zase neuvidim musilkojc modelku páč nevim jak se tam leze :rolling_eyes:
27. dub 2010 v 17:17  • Odpověz
autor
Načuhuju - ta ordinace je opět taková blbost,že si musim zapnout notebook,abych nezdechla nudou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Teda Babetka je hodně divný jméno,ale asi jde jenom o zvyk - a hlavně že je zdravá :slight_smile:
27. dub 2010 ve 20:17  • Odpověz
latu já říkám nezvyklé :slight_smile: :slight_smile: myslela jsem nejdřív že je to přezdívka :grinning: :grinning: :grinning: já koukám na cinemu,je tam richard gere :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. dub 2010 ve 20:29  • Odpověz
no holky mě se vybaví prostě ta motorka babeta ,ale třeba se to někde užívá hojněji a nebo vlastně byla v té pohádce ,,když se načančám.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: já holky ordinuju no to je zase díl to by se jeden posral :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. dub 2010 ve 20:49  • Odpověz
a mám dotaz na janý ..štěpánek je pracovní název a nebo už konečnej stav? :sunglasses:
27. dub 2010 ve 20:50  • Odpověz
naposledy jsme tady řešily šafránka .. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi mi mezitím něco vypadlo .Ježiš mě se nechce do práce
27. dub 2010 ve 20:51  • Odpověz
Čao, tak test na cukr jsem včera dala, ty dvě hodiny se tedy ale řádně táhly, tak uvidíme, co výsledky. Pak jsem ještě zaběhla k obvoďákovi, abych konečně měla v průkajdě všechna razítka. Poslechla si mě a změřila tlak a hodila štempla :grinning: . Jo a tlak jsem měla zase nízký.
Leni, pracovní název byla Terezka a Štěpánek už je definitiva po objevení pindíka :wink:
28. dub 2010 v 08:34  • Odpověz
autor
Nasrááál :grinning: Házim ranní pozdrav během přežvykování snídaně, pak razim k našim - mám to dneska nabitý, plánuju útok na zahradnictví, vietnamský obchod esli by nebyly lacláče a pak mám venčení se sestřenkou a jejím Adámkem :slight_smile: A to ještě musim vymyslet co si vezmu na sebe na to nakupování - už se totiž opravdu do ničeho vůbec nevejdu,tak snad budou mít ty vientamčíci ty lacloně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. dub 2010 v 09:25  • Odpověz
autor
Jo a včera přišel kokotáta,tak jsem ani neordinovala ani nekoníkovala - teda ordinaci jsem kousek ještě viděla a to byla tedy zase pecka :grinning: :grinning:
28. dub 2010 v 09:26  • Odpověz
docela se mi začíná líbit i jméno Adam..hm????!!!!!Janý štěpánek schválen :dizzy_face:
28. dub 2010 v 15:21  • Odpověz
já zahájim nějaký útok na obchody vymyslela jsem si krmítko ,ale hezký ne nějaký prkýnko z domova stlučený
28. dub 2010 v 15:22  • Odpověz
Udazte :slight_smile:
Leny bude sypat ptáčkům :grinning: :grinning: :grinning: . To se raději pověnuj tomu doma, tyhle si teď přes léto nahrabou sami :grinning:
29. dub 2010 v 08:26  • Odpověz
janý já na toho domácího prdim ,neni zvědavej na mou upravenou pípu ,tak nic ..a to krmítko je estetická záležitost ,no dobře tak se přiznam ,na podzim jsem vzala 2stromy a oni jsou takové furt plešaté klacky tak si myslim ,že by to jako ta budka pozvedla :confused:
29. dub 2010 v 08:37  • Odpověz
Tak si tam pak z Vladísem dejte lavičku, vemte si tepláky, pozorujte a sypejte ptáčkům, třeba ta idilka zvedne i vůdcův stan :grinning:
29. dub 2010 v 08:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.