• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
lavička je přistavená..bajo na chatě je chtivej ,panelák ho nějak paralizuje :angry:
29. dub 2010 v 08:45  • Odpověz
a tepláky ty já nasadim hnedka a to tam lezu nenamalovaná a mastný vlasy ,minule jsem jela rovnou z práce ,v býlých dřevákách a brejličkách tak jsem si udělala jakoby kontrolní kolečko mezi krtincem,a ,aby taky sousedi vidělůi že máme na šampon a a hezké oblečky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. dub 2010 v 08:47  • Odpověz
ty volís tak to je bomba .. bílých :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. dub 2010 v 08:48  • Odpověz
Asi máte v paneláku špatné zóny :grinning: :grinning: a příroda působí na ptáky :grinning: .
Ty wolís, snad to Vladís zase nebude číst
29. dub 2010 v 08:58  • Odpověz
autor
Nasral ženušky :dizzy_face: Koukám,že tady se sype ptáčkům :grinning: Já se večer taky musela pověnovat ptáčkovi, až jsem z toho pak zapomněla na House :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. dub 2010 v 09:19  • Odpověz
já raději čuměla na House ,už skončil v blázinci ,je to na dobré cestě :dizzy_face: ,no jinak jsem sehnala ve zverimexu super krmidlo ve 20%slevě ,páč ted neni sezona na krmítka ,tak dobrý no...měla jsem ve chvíli astmatiockej záchvat ,zasraný morčata a to krmení mi taky vadí ,hned jsem z budkou běžela domu si nafoukat svoje mega dávky,už jsem zase jako nová :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. dub 2010 v 11:00  • Odpověz
ta budka je moc pěkná má rákosovou stříšku a jinak je to bříza z něčim jiným a je závěsná ,málem jsem za ní položila život ,myslím že to vladísovi bude putna ..tebn si vykalkuluje kolik by za to bylo lahváčů :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. dub 2010 v 11:02  • Odpověz
......ale ta romantika... :dizzy_face: :grinning: , lahváč si u toho můžete taky otevřít a když se u toho zvedne i kladélko, tak to je k nezaplacení :dizzy_face:
Ptákomilka Latu zapomněla i na oblíbeného House :grinning:
29. dub 2010 v 11:11  • Odpověz
čus ptákomilky my teda ftáčci moc nemusíme páč mi dneska posrali čersvě vypraný plíny :angry: :angry: :angry:
Jedeme na kyčle dítko je báječně vyhajané pořád se tlemí já jí zpívám hovadiny páč už mě nic nenapadá a ona je z toho vysmátá ale vypadá to že si myslí že mi jeblo...... :grinning:
29. dub 2010 v 11:22  • Odpověz
musil a nejlepší je na stromě krmítko a na něm sedí kočka :grinning:
29. dub 2010 ve 12:15  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: Tak to nemáš krmítko, ale něco jako mucholapku :grinning:
Kdepak, já na tyhle ptáčky nejsem, taky nám osírají kde co, já raději toho, na kterého si mohu sáhnout a ne co mi hned frnkne :grinning:

Musil, aby Sofinka z těch ukolíbavek neměla následky :grinning:
29. dub 2010 ve 12:28  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
tak já mám dneska kocovinu ,že sotva lezu.....chtěli jsme jít do toho kina,ale já bohužel včera nebyla ve stavu,kdybych mohla rezervovat lístky tak půjdeme zítra..dostala jsem od venouška super vibrační vajíčko a je to teda super,vřele doporučuju... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
29. dub 2010 v 18:50  • Odpověz
proboha vibrační vajíčko?a jak se to vyndavá? :confused:
29. dub 2010 v 19:42  • Odpověz
leni to je takový vajíčko spojený lankem s krabičkou,kde jsou stupně vybrování :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: a desítka nejde :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :jsem si po tý včerejší pitce dneska řikala že by bylo lepší kdyby to tenhle měsíc raději nevyšlo,protože by hrozilo hoooodně že by to bylo alkoholicky dementní dítě...a tak nevim co mám dělat...jestli se v květnu trochu krotit i když je v plánu zase několik oslav...tak já nevim....poraďte mi.........
29. dub 2010 ve 22:26  • Odpověz
jo a největší gól je že přezdívka Vajíčko měl expřítel srdcelam a včera se mi po roce ozval a venda dneska v mém komatózním stavu zeptal jak se mi líbil sex s vajíčkem a já zrudla,že se o tom nechci bavit......a venda nechápal a pak mu to došlo a tak jsme vybrátora přejmenovali na šišku :grinning: :grinning: :grinning:
29. dub 2010 ve 22:28  • Odpověz
šiška :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,se mnou vibrátory nic nedělaj moc pocit ,že mi vypadne děloha ..ty otřesy se mi nelíběj..holky kdybyste mě viděly jak jsem dopadla po akci s krmítkem ,dneska jdu jenom na hod, do práce a to ve slunečních brýlích jsem totálně natekla a večer záchvat jako prase ,vladís ve 22hod. přinesl krmítko a hodil mi ho do ruky at z něj sundam cenovku a rodeo začlo ,nevim ,že mě nenapadlo dojet na pohotovost ,myslela jsem že se z toho vyspim a ono hovno
30. dub 2010 v 07:23  • Odpověz
Leni, to zní jako z černé kroniky :astonished: . Doufám, že to "nateklá" je z té alergie!!?
Gumárníka vytočila cena za krmelec? To je hustý.
30. dub 2010 v 07:27  • Odpověz
nevytočila ,asi jsem to blbě napsala..má malé nehty tak mi to hodil at jí sloupnu a já dostalůa astmatickej záchavt a totálně jsem natekla ..no vypadam hrozně ..
30. dub 2010 v 07:48  • Odpověz
dneska už jsem krásná ..už jsi někdy zažila pocit ,že je ti velké oko? já včera ,normálně mi to bělmo a sklivec lezl ven z oka jak to nateklo ..a ta šílená bolest,vladís na mě koukal jak z jara do 10min.doma obludu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. dub 2010 v 07:52  • Odpověz
jak ten krát stály ty dvě báby na zastávce a jedna druhej povídá ,jak na mě koukali skrz tu výlohu ,,no jo zase vietnamci ,, :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,tak dneska bych se nedivila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. dub 2010 v 07:55  • Odpověz
Ty j a co tam bylo za alergen? Myslíš, jako že to prodávali v tom zverimexu? To si tedy užíváš, já Lukáše vždy lituji, jak celé jaro prokýchá, ale ještě mi nikdy nenapuchl.
30. dub 2010 v 07:55  • Odpověz
mě nějak blbne to psaní a i to odesílání je nějak divné ..sakra se z toho poče asi počeru.. :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,janý jen jsem fakt ráda ,že nejsem ted v jináči ,protože tohle jaro je pro mě smrt jak už dlouho ne .. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. dub 2010 v 07:56  • Odpověz
oni to měli postavené hned vedle morčat a na ty já mám největší alergii :angry: ,asi jsem si nějakej ten ksindl dotáhla na tom domu a jak mi to vladís hodil do ruky a já si pak promnula oko ,neštěstí na světě ..mě to je tak trapný ,jsem ve zkušebce a nejdu do práce :pensive:
30. dub 2010 v 07:58  • Odpověz
tak mizim je tam třeba uklidit a pak nasadim černé brýle a můžu prodávat bílé hole .. :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,tak mi držte pěstě at ta injekce rychle zabere
30. dub 2010 v 07:59  • Odpověz
Leni :dizzy_face: :dizzy_face: , vyděržaj!!! Já bych Tě už raději vyděla těhu, aby jsi si zalezla domu a odpočívala.....
30. dub 2010 v 08:01  • Odpověz
Samozřejmě že ne natvrdo, ale s měkkým "viděla" :astonished:
30. dub 2010 v 08:02  • Odpověz
čus jsem doma ..injekce bolela jak prase ,ale snad odplasknu zatim nic .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,dostala jsem léky a kapky a poslala mě domu ,že si mám hodit hadr na hubu..nevim jak to myslela :confused: :confused: :confused: asi aby se na mě vladís nemusel koukat :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
30. dub 2010 ve 12:24  • Odpověz
bré poledne
jest tu někdo?
30. dub 2010 ve 12:51  •  2 děti  • Odpověz
tak nic, já vám to řeknu jindy :sunglasses:
30. dub 2010 ve 13:02  •  2 děti  • Odpověz
lussi já jsem tu :wink:
30. dub 2010 ve 13:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.