• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
a jsi tu pořád? :slight_smile:
30. dub 2010 ve 14:23  • Odpověz
jéje, já vždycky dolezu, když tu nikdo zrovna není :confounded:
No jen jsem vám chtěla říct, že dojičky bohužel nebudou, dneska mě obvoďák poslal na utz do Podolí, protože nemohl najít béčko, potvrdilo se, že se přestalo vyvíjet nějak v osmém týdnu, on ten ichtyl totiž celou dobu měřil jen jedno mimčo. Naštěstí áčkové miminko je v pořádku, měří 15 cm a slyšela jem poprvé bušit srdíčko, tak jsem ráda alespoň za to jedno a doufám, že jsem si tu smůlu do konce gravidity ku.va už vyžrala.
Ve středu jedu na krev na ty triply, tak na mě prosím myslete :wink:
30. dub 2010 ve 14:39  • Odpověz
lussi tak to je dobře ,že to jedno mimi je v absolutním pořádku .. :wink: druhého škoda ,ale i tak budeš mít co dělat,příroda si sama poradila ..
30. dub 2010 v 15:08  • Odpověz
aan z vítěznáku měla top samé a ted má nádherného chlapečka ..prostě to jedno bylo slabé a nevydrželo tempo moderní doby nooooo!tak nechci vidět ,že jsi z toho smutná ..
30. dub 2010 v 15:10  • Odpověz
leni jsem naštěstí v poho, ono to druhé nevypadalo ještě ani jako mimino, spíš tam je po něm takový malý dvoucentimetrový knedlík, jen doufám, že se brzo vstřebá. Akorát mi to pan doktor mohl říct dříve a nemusela jsem být teď tak šoking :sunglasses:
30. dub 2010 v 15:15  • Odpověz
autor
Ku.va co to čtu? :angry: Pan doktor je trochu opravdu ichtyl, toto jako nepoznal dřív?Ale hlavně,že to druhý je v pořádku - ono konec konců je to bezpečnější čekat jedno,ale i tak je mi to teda líto - jsem vám ty dojičky přála :unamused: Ale teda šoking asi hustej - na triply držim palce, oni určitě ve finále dopadnou dobře,ale doufám,že budeš jedna z těch šťastných,který dopadnou dobře napoprvé - mě totiž připadá,že ty doktoři blbejma výsledkama strašej už jenom tak ze cviku :angry: Známá jde teď taky na plodovku, protože jim sice kriplové vyšli dobře, ale kdyby prej vyšly o trochu jinak,tak už je to špatný výsledek - no tak proč je kurník vůbec dělaj? :angry: :angry: :angry:
A hlásim,že jsem dneska makala na zahrádce jak mourovatá - ona ta zahrada má velikost asi tak 6x3 metry,ale práce je tam jak v zámeckym parku :angry: Obzvlášť když mi s tim pupkem jde všechno tak pomalu a u všeho musim sedět :grinning: :grinning:
30. dub 2010 v 19:27  • Odpověz
lussinko sice opět mírně podnapilá....potkali jsme cestou mého notorického otce,ale je mi to trochu líto,dvojčátka jsem ti ze srdce přála... :unamused: :unamused: :frowning2: :frowning2: jsem opitá a tak radši končim.....držim palce holky,mě asi dorazila paní z mrchova....
1. kvě 2010 ve 02:14  • Odpověz
tady se asi zaspává kocovina, žeee? :grinning:
latu ty na té zahrádce jednou i porodíš :slight_smile:
Jinak do alba jem dala fotku prcka, konečně pořádný obrázek, ty před tím stály za hov.o.
1. kvě 2010 v 17:24  • Odpověz
autor
janitchko to zase byl divoký sex,co? :grinning: :grinning:
lussi prcek je bomba, já takovouhle hezkou nemám, jsem to nějak prošvihla - mám šmouhu z 12tt a teď už byl moc velkej,takže se tam nevešel :stuck_out_tongue_closed_eyes: A doufám,že máte holku,ať má pidiválek další nevěstu na výběr :grinning: :grinning: Já sem nad tim dneska přemýšlela a pořád nějak nechápu,že jsme fakt gravidní :sweat_smile: Takže bůhví kde fakt porodim,protože si asi budu myslet,že to je jenom nějaký zaražený prd :grinning: :grinning: :grinning:
1. kvě 2010 ve 20:18  • Odpověz
Nasralte, můžete mě někdo vysvětlit to, že když se člověk konečně dohrabe a doklopýtá k těhotenství formou IVF, příroda mu ještě naháže dalších milión klacků pod nohy...Latu plodovka, já zase průběžně krvácela, Lussi zamlklé těh.....DO HÁJE!!!!!!!!
Prý má všechno nějaký důvod, tak do.rdele jaký důvod má tohle?????? :rolling_eyes: :angry: :confounded:
Lussi, drž se...vím, že to zabolelo.
1. kvě 2010 ve 21:39  • Odpověz
autor
Nasral ello :slight_smile: Lussilákům naštěstí jedno mimi zůstalo, dneska jsme se shodly,že poslední komplikace na cestě budou prapodivné výsledky triplů,protože tam určitě bude nějaký "bordel" z toho,že původně byly dvě a teď je jen jedno a pak už bude lussila jenom spokojeně kynout a v létě jí budou i lussilákovi tepláky malý :grinning: :grinning: ostatně já už můžu klidně nosit kokotátovi kraťasy a ani mi nepadaj :stuck_out_tongue_closed_eyes: V úterý začnu 29tt tak se vám vyblejsknu :grinning: A co u vás? nenašly jste se zlatý poklad - že byste si konečně v našem bezplatném zdravotnictví, které vůbec neprotěžuje feťáky a kdejaký alkáče co se léčí zadarmo, mohly dopřát další pokus ?
2. kvě 2010 v 16:57  • Odpověz
zduř ksicht ,to je ted můj nový alergický pozdrav :dizzy_face: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. kvě 2010 v 17:05  • Odpověz
leze na mě mrcha ,jsem nasraná až na půdu,bezdůvodně samozřejmě ,skoro teda ..po mailu ,že mám jít od pondělka od rána do večera až do soboty do fachy ,mě naplnila nepřekonatelným pocitem štěstí :rolling_eyes: :angry: :confounded: :cry: :zipper_mouth: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. kvě 2010 v 17:08  • Odpověz
autor
teda lení to je kombinace teda :stuck_out_tongue_closed_eyes: Na mě leze sraní a jsem líná se zvedat,ale co je to ve srovnání s tebou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
2. kvě 2010 v 17:19  • Odpověz
jo to bych se z toho taky nejradši posrala ..tak jsem se aspon zvedla a obarvila si kedlubnu ..,abych ladila k černým myšlenkám :wink:
2. kvě 2010 v 17:32  • Odpověz
autor
Já jsem ostříhala kokotátu,tak zase vypadá k světu :grinning: :grinning: A to máš dobrý,že sladíš hlavu s myšlenkama - jen teda nevim co si na tu šišku dáš,až budeš svět vidět přes růžové brýle :grinning: :grinning:
2. kvě 2010 v 17:44  • Odpověz
latu jen ,abych se dočkala :grinning: :grinning: :grinning: ale na šedivou hlavu chytne dobře i růžovej přelívek :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. kvě 2010 v 19:37  • Odpověz
autor
no to jsem se zase pobavila :grinning: :grinning: :grinning: Jsme s kokotátou zkoušeli parodii na pračce - mě jako napadlo,že by se mi přitom nemusel klepat pupek a nebyl to dobrej nápad :grinning: :grinning: :grinning: Když už to vypadalo,že jako joooo,tak jsem dostala křeč do kyčlí a muselo se přestat, pak už mě zase bolely ruce jak jsem se podpírala,takže jsme to zabalil a odtrpěla jsem si svejch 5minut v postely :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Bože já fakt myslela,že sexuální život v těhuhu je pohoda,protože opadne stres z plození :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: A navíc mě teď všechno bolí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. kvě 2010 ve 20:18  • Odpověz
latu, že se na to nevy... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sajmon je hotovej tak co furt zkoušíte? :confused:
2. kvě 2010 ve 20:50  • Odpověz
nasrálek kočandy :grinning: :grinning: :grinning: teda to byl ale náročnej víkend....v pátek se mi venoušek přiožral mile už odpoledne,takže jsme na čarodky dorazili v mírně legrační sestavě.... :grinning: :grinning: ale nakonec to jistilo zahradní grilování u švagrový..jenže jsme cestou domů bohužel potkali mého otce hodně nacamraného jak křepčil na jedný zahradě u ohně a zkejsli jsme tam asi do dvou....a málem jsem se s tatínkem i poprala,náš složitý vztah nemá cenu popisovat,ale z venouška byl nadšený....na 1.máje bylo krásně a takl jsme vyrazili na zahrádku kde hrála kapelka a bylo to fajn,sezanámili jsme se s nastávající možná tchýní...a odpo vyrazili fakt unavený s neteřinkou na chatu kde jsme grilovali...a před chvilkou odešla návštěva,nečekaně přišli pořát...teda uf,ještě že je pondělí...zejtra mi jde venda do práce a ve středu máme šedesátiny tchýně a furt něco...
jo jinak latu bohužel od pátka máme mrchu,takže bez sexu :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ale upřímě jsem doocela ráda,vzhledem k dubnové průměrné hladině alkoholu v kervi....bych se asi hodně bála ,aby nebylo mímo postižený...jsem se rozhodla trochu se krotit...takhle by to dál nešlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. kvě 2010 ve 22:42  • Odpověz
jo a porvé dolezla mršina o tři dny dříve..snad znamení... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. kvě 2010 ve 22:46  • Odpověz
jani ..už začínáš přemýšlet jako nastávající matka ,to je dobré znamení :wink: :sunglasses:
3. kvě 2010 v 08:11  • Odpověz
děvčata musím to tam v tom blbákově zase vyderžat,dneska leje jak kráva ,at všichni blbci zůstanou doma a chodí mi tam jen milí nekonfliktní lidé,když už musí vytáhnout prdku z baráku ..za tenhle týden budu mít hodin jak na kostele ,hlavně ,aby si na to lejdy nezvykala ,že tam budu za ní od rána do noci ..
3. kvě 2010 v 08:21  • Odpověz
autor
nasral :grinning: janí teda já myslim,že ani mrcha už si to u tebe příště nelazjne, protože by jí to popíjení mohlo odrovnat játra :grinning: :grinning: Co ti vlastně mudra říkala že bude dělat s tim,že máš podle ní rozhozený hormony?
lení no já bych se na to i vyprdla,ale když kokotáta pořád škemrá,tak jednou týdně se obětuju,ale jako fakt nicmoc teda - asi zítra řeknu dokyně,ať mi koukne i dovnitř,jestli je tam všechno v cajku, mě totiž připadá,že mám strašně citlivý čípek, fakt mě v noci pobolíval :stuck_out_tongue_closed_eyes: a hlavně musim koupit nějaký lubrikant - protože i když je chuť,tak pipka moc nemaže :angry:
3. kvě 2010 v 09:08  • Odpověz
Brýýýýý den :dizzy_face:
Hlásím, že zlatý poklad jsme nenašli, protože se skutečně spotřeboval na léčbu všech možných rozpadlých plic, jater a dalších orgánů našich kouřících a alkohol pijících spoluobčanů, dále taky něco samozřejmě musí zůstat pro všechny blbce, kteří se dobrovolně tráví, skáčou z oken a pod vlak, aby pak leželi měsíce v nemocnici, samozřejmě odvykací kůry všech perníkářů a dalších požívačů fujtajblů taky něco stojí...tak já se uskromním, aby neřekli, no... :rolling_eyes: :grinning:
Jenže než dolezu do CARu, tak musím být hlavně kočka, jinak mě hned vyhodí :grinning: , zatím se mě podařilo dát dolů 10kg, ještě potřebuju dalších 10-15kg :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....hmm, teď hubnu, abych pak všechno znovu nabrala těhotenstvím, které zaručeně přijde :slight_smile:
3. kvě 2010 v 10:19  • Odpověz
ahoj holky :grinning: jojo,sice jsem si řikala že nehodlám měnit nic ve svém dosavadním životě,ale tohle bylo i na mě moc...to bylo moc i kdybych nechtěla otěhulit...takže už je na čase se krotit...jinak doktorka řekla že by se to mělo upravit samo a když ne,tak po půl roce nasadí léčbu,ale jakou to nevim...každopádně venda pomaže na spermio :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
ella gratuluji k hubnutí...každýho kdo dokáže zhubnout kilo obdivuji...
3. kvě 2010 ve 12:58  • Odpověz
autor
ty volís 10kg?! Tak to jsi dobrá, já se budu muset krotit v přežírání, protože jinak budu muset po porodu taky hubnout a na to já nemám vůli,takže bych vlastně byla chodící hrouda sádla a tuku a co když si budu chtít najít na starý kolena novýho chlapa a nikdo mě nebude chtít :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. kvě 2010 ve 13:40  • Odpověz
latu já taky nemám vůli....jen cvičím..dneska doma,nemám káru...a jen se modlím,aby mi do zítra nevyprodali moje botky,byly poslední,ale dost extravagantní, a dneska už nikam nejedu...
3. kvě 2010 ve 13:55  • Odpověz
tak teď jsme se domluvili a pojedeme na dovču v září do Egypta :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. kvě 2010 v 16:40  • Odpověz
tak v Egyptě jsem taky ještě nebyla, ale je to v plánu :grinning:
3. kvě 2010 v 17:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.