• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
lussi a kde jste dělali ty krásný svatební fotky...teda asi ze svatební cesty...na ně vzpomínám,byly úžasný.... :grinning: :grinning: :grinning:
3. kvě 2010 v 17:51  • Odpověz
autor
baf :grinning:
3. kvě 2010 v 18:13  • Odpověz
autor
koukejte sem přijít zptáky, totiž zpátky :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mě to tady jde dneska nějak pomalu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. kvě 2010 v 18:17  • Odpověz
autor
no už tu asi nikdo neni :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. kvě 2010 v 18:21  • Odpověz
jsem tady
3. kvě 2010 v 18:25  • Odpověz
autor
no konečně :grinning: luštíme s kokotátou křížovku a moc nám to nejde :grinning: :grinning:
3. kvě 2010 v 18:30  • Odpověz
latu :grinning: :grinning:
a komu to jde líp?jste jak důchodci...
3. kvě 2010 v 18:32  • Odpověz
já dovařila čočkovku a pangasa a koukám s termolahví na břiše na Simsnovi :dizzy_face:
3. kvě 2010 v 18:34  • Odpověz
autor
nejlíp to šlo on-line křížovkářskýmu slovníku :grinning: :grinning:
3. kvě 2010 v 18:34  • Odpověz
jo takže troka? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já jsem sama doma a mám stejskavou náladu tak hledám na netu dovču..
3. kvě 2010 v 18:37  • Odpověz
trojka...
3. kvě 2010 v 18:38  • Odpověz
jsem ani nevěděla že je takovej slovník na netu :grinning: :grinning:
3. kvě 2010 v 18:38  • Odpověz
autor
ještě nejsme správný důchodci,takže knižní vydání nemáme,tak to musíme hledat na netu :grinning: Já jsem si konečně vybrala těhu kalhoty,tak je jdu objednat :wink:
3. kvě 2010 v 18:39  • Odpověz
já chci taky těhu kalhoty :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: i když ty bych si klidně koupit mohla co?
jsem zrovna koukala na beremese,a holky ty fotky na mauriciu jsou nádherný... :wink:
3. kvě 2010 v 19:28  • Odpověz
autor
mauricius je kýč :stuck_out_tongue_closed_eyes: nejlepší jsou český kraje :wink: Protože až si budou chtít ty zahraniční nevěsty o zlatý svatbě zopáknou obřad se všim všudy,tak už je nedolezou do letadla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
Jsem byla venčit psa a teď si jdu ještě objednat tričko s těma ťapkama a ručičkama, jen nevim jakou barvu, páč ty kalhoty jsou zelenkavý :unamused: a kup si je už klidně teď, hodně holek říkalo,že jsou superový na nošení už od začátku, obzvlášť takový hubeňouři jako my - on sice ten pupek neni vidět,ale já už měla nateklý břicho kolem toho 9tt a normální kalhoty jsem pořád musela stahovat pod něj,jinak to bylo nepříjemný :wink:
3. kvě 2010 v 19:40  • Odpověz
zduř pysk...jsem hotofson :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. kvě 2010 v 19:44  • Odpověz
copa se tu řeší těhu kalhoty a zlaté obřady? :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. kvě 2010 v 19:45  • Odpověz
vladís se včera říznul o kočičí konzervu asi půl cm na půl cm a budu to poslouchat asi do vánoc jak a kolikrát za den krvácel ,holky tak tohodle chlapa bych chtěla vidět procházet nějakým masakrem ,jako je třeba IVF nebo operace..leze mi tim šíleně na nervy ,kor jak mám mrchu..
3. kvě 2010 v 19:47  • Odpověz
autor
lení tak mu řekni,že kdybys mu měla vyprávět kolik a jak často krvácíš ty,tak to do důchodu nestihneš převyprávět :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: a jinak teda zduř pysk :grinning: :grinning: :grinning:
3. kvě 2010 v 19:49  • Odpověz
dneska asi nebudu rozvádět žádné debaty ,držim se jen tak tak ...mohla bych být až agresivní :confused: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. kvě 2010 v 19:51  • Odpověz
latu tom byl zase pracovní den jak vyšitej ,zavřeli náměstí v rámci rekonstrukce ,takže lidi nelezli,vlastně jedna matka tam nutila dítě kadit do kanálu tak jsem je nesměle pozvala na záchod a pak přijeli šoumeni z hovnocucem a napíchli kanál před krámem a prý nějaké vysokotlaké čištění ,to jsem si přečetla na voze a bylo ...byl to takovej tlak že tenm gejzír ohodil je a celou mojí výlohu .. :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. kvě 2010 v 19:54  • Odpověz
autor
to tě omilostněj,tak se toho neboj :grinning: :grinning: :grinning:
3. kvě 2010 v 19:55  • Odpověz
a to jsem 5min. předtím zavřela dveře do krámu ,protože dělali šílenej kravál ,že by třeba někdo na mě houkl ,,paninko vemte si pláštěnku ,, to ne .. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. kvě 2010 v 19:56  • Odpověz
autor
teda lení kam ty na ty historky chodíš :grinning: :grinning: :grinning:
3. kvě 2010 v 19:57  • Odpověz
latu do práce ,to jsem dopadla co? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. kvě 2010 v 19:59  • Odpověz
autor
neboj, však tam taky jednou budeš naposled a pak se jim budeš chodit jenom chechtat :grinning: :grinning: :grinning:
3. kvě 2010 ve 20:02  • Odpověz
latu to jo jednou určitě ..v kolika že se to jde do toho důchoda? :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. kvě 2010 ve 20:03  • Odpověz
tak mizim vyvalit špeka k telce..musím relaxovat a připravovat se na další zážitky .. :grinning: :confounded: :sunglasses:
3. kvě 2010 ve 20:04  • Odpověz
autor
Tak děučata kdo chcete těhu tričko,tak jedině tady (jelikož nejsem dilina,tak sem dám i odkaz a je mi jedno jestli to bude mít půlka koníka :grinning: :grinning: :grinning: )
http://zuziii.cz/index.php?page=vysivky&cat=59&from=32&vyp=8
3. kvě 2010 ve 20:44  • Odpověz
leni sice jsem ještě nedočetla ale já dneska poslouchám jak se venba řízl nožem a při mojí mrše mě tím tak dost se.e naštěstí jen na monitoru...jdu číst dál..
3. kvě 2010 ve 20:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.