• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
latu super :grinning: :grinning: já si koupila dvoje plátěný kalhoty na šňůrku s takovým tim širokým páskem a jsou hoodně pohodlný,dneska mám břicho jako meloun...
3. kvě 2010 ve 21:00  • Odpověz
tak jsem koukla na zázraky života a jak jim to tam pěkně všechno vychází ,6 z osmi je pozitivních ..to je k smíchu fakt :rolling_eyes:
3. kvě 2010 ve 21:18  • Odpověz
jani to je asii tou mršinou ,že jsme popudlivé ..mě to leze krkem vždycky ,ale tohle je pro mě k neposlouchání
3. kvě 2010 ve 21:20  • Odpověz
leni já jsem strašně popudlivá :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mě to taky neba poslouchat ale venouš je dost háklivka na můj vkus :unamused: :grinning: :grinning:
3. kvě 2010 ve 21:44  • Odpověz
jo a ty zázraky mě nebavěj,ikdyž dneska jsem se dívala...
3. kvě 2010 ve 21:44  • Odpověz
zázraky mě přímo deprimujou..je u toho divná hudba ,divnej děj a divný lidi ,pani doktorka diamantová je jako živá mrtvola :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. kvě 2010 v 08:30  • Odpověz
takže jsem vám sdělila osobní pocit a mizim do práce ..leje jak z konve a tma ..tak si na mě vzpomente jak tam trpim ..papa
4. kvě 2010 v 08:31  • Odpověz
autor
Domrdáno :grinning: Já se hlásim na rychlovku, jdu přepláchnout bobra a vyrážim do poradny, ukážu pani doktorce i podvozek, protože mě po té parodii na pračce nějak pobolívá,tak ať tam nemám nějaký kvasny nebo tak něco :angry: Dneska opět nebudu na příjmu, protože kokotátu přes noc začal bolet opět strašně zub a asi už je to fakt zlý,protože se dokonce objednal k zubaři, jedu tam s nim, mu to budou asi škubat,tak aby nemusel zpátky řídit. Tak nakouknu asi až k večíru :wink: Jo a samozřejmě až se mu uleví,tak si neodpustim přednášku "já ti to řikala",protože když ho bolel minule,tak to bylo v sobotu, do pondělka to nějak přešlo,takže k zubaři nevolal a myslel jak to přechcal :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
Lení snad to nebude dneska v práci tak náročný jak včera :wink:
A zázraky jsou krávovina, větší jak Ordinace - na tu kouknu vždycky na půl oka,ale Zázraky nějak nemůžu vydejchat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. kvě 2010 v 09:19  • Odpověz
Udazte kočky :wink:
Lussinko, co to čtu, je to k vzteku, když už se to takto povedlo....... Tak ať ten druhý brouček už jen sílí, myslím na vás a už bude jen dobře!!!!!!
4. kvě 2010 v 09:54  • Odpověz
Hoj ženy, lussi:( tak drž hlavně pořádně aspoň plod A :D jinak Viktorie-náádhera jedna z mých favoritek jestli budu mít někdy holku.
4. kvě 2010 v 19:07  • Odpověz
autor
Čus děvy :wink: Hlásim,že kontrola OK,za to kokotáta nám asi do rána umře :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vytrhly mu zoubek,takže leží, chroptí, skuhrá, kňučí, měří si teplotu, kontroluje jestli nevykrvácel a taky jestli se mu nešíří otrava do organismu, chladit mraženym to nechce, protože ho unavuje to držet a já jsem zlá, protože ho klidně nechám chcípnout - to jsem se dozvěděla,když jsem se přeptala jestli už mám volat záchranku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem unavená,tak se jdu svalit k bedně - pa zítra! :wink:
4. kvě 2010 ve 20:11  • Odpověz
zduř pysk ..latu chápu tě ..já ted musela obhlížet poraněný prst a zkoumat hloubku postižení .. :rolling_eyes: tohle nemůžu přežít
4. kvě 2010 ve 21:23  • Odpověz
hlavně že kontrola mimíse je v pořádku ..zbytek holky přežijem :wink:
4. kvě 2010 ve 21:25  • Odpověz
přeji všem hezký den a večer nakoníkovanou :dizzy_face:
5. kvě 2010 v 08:30  • Odpověz
Bré ráno, já se taky hlásím po kontrole, prďola je ok a ten nevyvýjející plůdek se krásně vstřebává.
Teď ještě jak dopadnou ty triply :confounded:
5. kvě 2010 v 09:18  •  2 děti  • Odpověz
autor
Bréé ráno :slight_smile: Tak to je super lussi :grinning: A už se prďola hejbe?
Já hlásim,že se kokotáta ke svému velkému údivu probudil živý a dokonce nebylo nutné mu podávat krevní transfůzi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. kvě 2010 v 09:28  • Odpověz
já nevím, mě akorát svědí břicho, ale nevím jestli zevnitř nebo z venku :grinning: Já to houby poznám. Jo a dneska jsem 16+0, oř mi to počítá nějak blbě. A včera jsem dobrala poslední kouli utroše, hurááá
Kokotáta je statečný muž :grinning:
5. kvě 2010 v 10:34  •  2 děti  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: tak to je dobrý :grinning: :grinning: a kokotáta je opravdu statečný muž - teď jsme si volaly a už zase skuhrá, že tam má zánět, že ho to strašně bolí, protože tam ten zánět určitě zůstal a bude volat doktorce,ať mu řekne co s tim. Si totiž myslel,že mu vyškubnou zub a bude po bolesti, to že ten zub je velkej jak z prasete a má tam kráter,kterej logicky bude bolet,když se hojí,to ho nenapadne - on se prostě těší na komplikace,aby mohl říct,že už nikdy k zubaři nepůjde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. kvě 2010 v 11:05  • Odpověz
kokotáta asi zcela určitě k porodu nepůjde co? :grinning: Už by se asi chudák neprobral :grinning:
5. kvě 2010 v 11:08  •  2 děti  • Odpověz
autor
No to asi nepůjde, by ho to tam chudáčku moc moc bolelo a musela bych ho utěšovat :grinning:
5. kvě 2010 v 11:11  • Odpověz
autor
Jdu pracovat, už o tom mluvim asi hodinu,tak je čas se na to vyhrnout :wink: A kde je Janýskov vůbec?
5. kvě 2010 v 11:16  • Odpověz
autor
Šmarjá panno on s tim fakt jede znova k zubařce,že prej mu to vyčistí,tak se jdu oblíknout a vyrážim :stuck_out_tongue_closed_eyes: A kdybyste ho slyšely,jak zněl spokojeně :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
5. kvě 2010 v 11:33  • Odpověz
já právě dopracovala, bylo už třeba vyluxovat a vytřít :sunglasses:
Taky nevím, kde se všici flákaj
5. kvě 2010 v 11:34  •  2 děti  • Odpověz
tak šťastnou cestu a dobré pořízení :grinning:
5. kvě 2010 v 11:38  •  2 děti  • Odpověz
Tě péro brambory, já jsem byla v rabótě a pobrat prachy :slight_smile: a pak jsem se k tchýňce vetřela na obídek, nákup a dom. Už jsem byla pověsit prádlo, ale funí tam jak na Sibiři, že mi ten sušák asi ulítne a to jsem tam musela navěšet pracně samé pidi věci jako bombarďáky a fusky, že jsem málem měla hejla u nosu. Tak si jdu udělat teplé kafíšto.
Chlapáky máme asi všechny stejné poseroutky :grinning: :grinning: , já musím taky vždy obdivně vzhlížet, že přežil tetanovku nebo odběr krve......
5. kvě 2010 ve 14:24  • Odpověz
autor
jsme tady :grinning: kokotáta odborně ošetřen, trochu mu to vyčistila,tak snad už bude klid :wink:
lussi oř ti to počítá dobře - když je to 16+0,tak ti běží 17tt, takže za chvíli se dozvíte jestli je to piňda nebo pipka :grinning: :grinning: Já si k tobě vždycky představovala holčičku,ale takovýho tucha, že to tak je jako jsi měla ty u nás na kluka nemám :sweat_smile:
janýsku já bych taky chtěla někde pobrat prachy :grinning:
5. kvě 2010 v 16:44  • Odpověz
já čekám zrovna na pizzu, mňam :slight_smile:
oř mi to počítá dobře jenom chvíli, já už tam měla 17tt tuším včera. No a s tou holčičkou ...já se na kluka nějak necejtím, myslím, že to bude holka :slight_smile: Ono se i říká, že jsou silnější, asi to druhé nějak utlačovala - no ženská :grinning:
janysku ty se máš, že takhle jdeš a pobereš prachy, já poberu jen ty lussilákovi,já nemáááám :grinning:
5. kvě 2010 v 17:21  •  2 děti  • Odpověz
zítra zase zaskočím, tak snad tu někdo bude :wink:
5. kvě 2010 v 17:22  •  2 děti  • Odpověz
autor
No já tu snad nějak budu, jestli mě teda chlupatá nechá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. kvě 2010 v 18:53  • Odpověz
Tak si ji ohol, ať nesvědí a dojdi, ju??? :grinning:
5. kvě 2010 v 19:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.