• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
já bych si dala těstoviny a nevím s čím :unamused:
6. kvě 2010 ve 14:56  • Odpověz
Těstovinky miluji s rajskou, to bych mohla zítra dát
6. kvě 2010 ve 14:57  • Odpověz
jak děláš rajskou, já to zatím sama nikdy nezkoušela, lussilák to nejí, tak nebylo třeba. Mám doma rajský protlak, tak to by šlo ne?
6. kvě 2010 ve 14:59  • Odpověz
autor
to já mám ještě v pekáči zapečený špagety s tim mletym masem,ale to nechávám kokotátovi k večeři,abych nemusela klohnit nic jinýho. Jsem myslela,že se nažeru té papriky,ale akorát jsem nabudila žaludek,takže asi zase vyžeru všechno žrádlo co mělo být i na zítřek a budu muset jít zase nakupovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ta gravidita se ale prodraží :grinning:
6. kvě 2010 v 15:00  • Odpověz
autor
já mám doma spousta sazenic rajčat,ale to vám asi teď nepomůže :grinning: :grinning:
6. kvě 2010 v 15:00  • Odpověz
já měla sazenic osm od sousedky, všechno zdechlo, ten týden strašně peklo slunko :grinning:
6. kvě 2010 v 15:02  • Odpověz
Protlak je O.K., ale když si ji udělám jen pro sebe, tak to vezmu rychlovkou, abych nemusela zahušťovat a čekat, z toho sáčku od vitany, tam už je kořeníčko, stačí jen přejít varem a pak si ji dochutím citronem a cukrem dle své chuti. Jinak když dělám pro všechny, tak to dělám s hovězím masíčkem a té se pověnuji
6. kvě 2010 v 15:02  • Odpověz
tak to já se jí pověnuji někdy jindy, protože hovězí masíčko doma nemám, mám jen ryby a kuřecí v mrazáku :slight_smile: Asi si udělám jabka v županu a šmitec :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. kvě 2010 v 15:05  • Odpověz
tady vylezo fluníčko, heč :slight_smile:
6. kvě 2010 v 15:06  • Odpověz
a v 15:30 je tam Krok za krokem tak se půjdu mrknout a pak žehlit :unamused:
6. kvě 2010 v 15:07  • Odpověz
Tu už taky sluní :slight_smile: , hlavně aby mu to krasavci vydrželo...
Já asi zajedu s Beníkem k našim, podívat se, co mají dobrého
6. kvě 2010 v 15:10  • Odpověz
autor
já je mám ještě v kelímkách na chodbě, to hodim ven až po těch třech zmrzlejch kokotech :stuck_out_tongue_closed_eyes: Bych ti dovezla,ale já se daleko autem bojim a poštou to poslat neumim,tak ti pak budu posílat až pozornost ze zahrádky :grinning: :grinning: :grinning:
rajskou po mě kokotáta taky chce,ale on žere jenom sladkou a jelikož podle mě je sladká každá rajská,tak nevim co tim konkrétně myslí,tak jí radši nezkoušim :wink:
6. kvě 2010 v 15:10  • Odpověz
autor
Já se budu muset věnovat psiskovi, jenže tady je hnus humus,po sluníčku ani stopa,tak vůbec nevim čim jí unavit :unamused:
6. kvě 2010 v 15:11  • Odpověz
Právě, že ten základ od vitany je takovej spíš naslano a tak já si to dochutím cukrem a citronem a to je potom mňamka, taky mám ráda jako tvůj drahouš nasladko
6. kvě 2010 v 15:11  • Odpověz
autor
jo tááák,to já jí teda doteď žrala vždycky jenom nasladko,tak mi to přišlo divný. Tak já zkusim někdy dochutit kokotátovi ten pytlík :grinning:
6. kvě 2010 v 15:13  • Odpověz
autor
a za 82 dnů rodim, to už přestává fakt bejt sranda :frowning2:
6. kvě 2010 v 15:14  • Odpověz
Latu letí to hrozně viď? Já mám před sebou další metu 30tt, to musím dát
6. kvě 2010 v 15:16  • Odpověz
autor
tady začíná bouřka :angry:
no letí to nechutně, ten 30tt jsem si taky vytyčila :slight_smile: Pak další meta bude 35tt a pak už to snad doklepeme :wink:
6. kvě 2010 v 15:18  • Odpověz
a bojíte se porodu, když už to máte takhle za pár?
rajskou mám taky ráda sladkou :slight_smile:
pozornost ze zahrádky,hmmm, to si nechám líbit :grinning: Já tady nic mít nemůžu, protože by mi to podupali chlupatí :frowning2: a do květináčů se mi to teda sadit nechce.
6. kvě 2010 v 15:18  • Odpověz
No u nás se rodí až od ukončeného 36tt, jinak to ženou do HK
6. kvě 2010 v 15:19  • Odpověz
já jsem si zatím vytyčila 20tt,to už budu mít alespoň po těch hnusných testech :angry:
6. kvě 2010 v 15:20  • Odpověz
Já mám od začátku doporučení na císaře a že je malý vždy dle UTZ o týden napřed, tak určo budu rodit dřív, alespoň tedy to budu požadovat
6. kvě 2010 v 15:20  • Odpověz
autor
já jsem z porodu posraná až za ušima,předtim mi to nějak nepřišlo, ale teď přemýšlim jak se tomu vyhnout :sweat_smile: Nejvíc mě štve,že kokotáta je ještě posranější než já,takže si to budu muset všechno zrežírovat sama a přitom bych nejradší jenom oznámila,že už asi rodim a o zbytek aby se postaral on - doprava do porodnice, vzít tašku, vyzvednout kartu v kartotéce, prostě abych se mohla v klidu zhroutit a hekat nad svejma bolestma a nemuset se zabejvat něčim jinym :unamused: Jenže to nehrozí, pravděpodobně ho budu muset ještě ujišťovat,že mi nic neni a dávat mu první pomoc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. kvě 2010 v 15:21  • Odpověz
já vám nařizuju rodit ve 40tt a šmitec :slight_smile:
6. kvě 2010 v 15:21  • Odpověz
Lussi, ale letí ti to taky. Přesně jsem se taky posouvala po testech a pak ukončený 24tt a 26tt, to už dokáží zachránit, kdyby se něco rozjelo....., ale jen ať jsou raději v těch přirozených inkubátorech co nejdéle
6. kvě 2010 v 15:22  • Odpověz
třeba se kokotáta pochlapí a v realu pak bude reagovat jinak a bude ti oporou :slight_smile: Já se teda zatím nebojím, ale to přijde.
6. kvě 2010 v 15:23  • Odpověz
autor
to budeš mít výsledky až za tři týdny? Ty jo,já myslela,že triply jsou rychlejší :angry:
Známá (jak jim zemřela ta dcera) tak teď šupajdila taky na plodovku, protože jí sice vyšly výsledky dobře,ale kdyby vyšly trochu jinak,tak už by to bylo blbý, tak jí to taky doporučili :unamused: Mě přijde,že je spíš dneska zázrak,když má někdo ty testy v pořádku a nikam dál nemusí :unamused:
6. kvě 2010 v 15:24  • Odpověz
jany jojo, letí to všechno, nedávno jsem byla na ketu a teď už jde vidět břuch :slight_smile:
6. kvě 2010 v 15:25  • Odpověz
autor
sama tomu co jsi napsala nevěříš :grinning: :grinning: :grinning: No ale třeba překvapí :grinning: :grinning: :grinning:
6. kvě 2010 v 15:25  • Odpověz
Doky mi říkal, že ty tripply vycházejí hodně často špatně a nakonec je vše O.K., že jsou zatím povinné, ale zvažuje se prý je zrušit. Ten NT sceening na konci 1. trimáče je prý přesnější. Ale když někomu vyjdou špatně, tak se spoléhej, že se nic neděje, že? Nám vycházely všechny ukázkově, ale stejně jsem kvůli věku raději šla i na plodovku a docela mi do toho i tlačili
6. kvě 2010 v 15:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.