• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
no jak jsem byla na krvi, tak mi říkali, že ty testy budou tak do týdne, že to budou posílat do Gennetu. Takže kdyby to bylo nějaké blbé, tak by mi asi volali, ať přijdu dříve než za 3 týdny na kontorolu. No a 4.6 jdu na ten velký genetický utz, taky do Gennetu.
6. kvě 2010 v 15:28  • Odpověz
Jo, do týdne ty výsledky budeš mít
6. kvě 2010 v 15:29  • Odpověz
autor
no tak snad nezavolají a kdyby jo,tak je rovnou sprdni,že zapomněli na to druhý mímo co tam původně bylo :wink:
6. kvě 2010 v 15:30  • Odpověz
hahá mě ten NT ani myslím nedělal, teda nebral mi krev, jenom jsem byla na utz, tam mi ukazoval to šíjové projasnění a to bylo všechno. A ty triply by fakt měli zrušit, akorát se tím ženské stresují :angry:
6. kvě 2010 v 15:31  • Odpověz
Ženy mastím, večer juknu a případně zase zítra............

Zdravím mamulku Musilku, kdyby nakoukla :dizzy_face:
6. kvě 2010 v 15:31  • Odpověz
autor
jdu chlupatý vylovit klíště a musim s ní vyběhnout ven, hřmí tady čimdál víc,takže asi bude pěknej slejvák,tak snad to stihneme :unamused: Zatim páček, navečer nakouknu - kdyby ne,tak hlásim,že zítra nebudu na příjmu, jedeme ráno do baumaxu pro zahradní lehátka, pak je v plánu Ikea a Kika a ještě nákup v Tescu a zrzavice bude u našich,tak jí pak budu muset vyzvednout,takže bůhví kdy se dohrabeme domu :confounded:
6. kvě 2010 v 15:32  • Odpověz
latu to jo, to já se připomenu, ale stejně, když to vyjde ta budu chtít jít na plodovku, kvůli sobě, já bych se stresovala, že to nebude zdravé...
6. kvě 2010 v 15:32  • Odpověz
tak já jdu čučet na tu telku a pak se vrhnu na žehlení, zatím páčko :slight_smile:
6. kvě 2010 v 15:33  • Odpověz
Načuhuji ze svého postelového stanoviště, jsem si tu nanosila hafo věcí a budu tu trávit dnešní večer. Mimo jiné taky misku kyselého zelí, páč už nevím, co si na tu žáhu mám vzít, aby mi ten žaludek tak nestartoval.
6. kvě 2010 v 19:51  • Odpověz
no ahojky dámy ...já moc zážitků nemám ,ale vás dočíst to je mela .. :confused: zdravím všechny ,polet malinkej je nádhernej..holky v práci je to kamenem do šišky ... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,včera mi tak nasrala jedna kravka ,že jsem se musela tak strašně ovládat ,že mě to vycuclo veškerou energii a šla jsem hned po příchodu domu hnípat...jinak kanálový výzkumníci jsou tam furt a jeden se furt převléká do nějakýho prezervativu a leze do toho smrdutýho kanálu,to mám teda výhled celej den.. :rolling_eyes: dneska jsem měla i pěknou tržbu a lidi fajn ,tak dneska můžu i ordinovat,akorát mi sere ,že jsem včera neviděla House :rolling_eyes: ,tak nevim jestli už ho pustili a nebo je furt v chocho ústavu
6. kvě 2010 ve 20:12  • Odpověz
autor
nasral boženy :grinning: house je pořád v ústavu, teda já vytuhla asi 10minut před koncem,tak snad ho nestihli propustit :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak hlásim,že Sájmon už má postel - dneska jsme jí přivezli z IKEA, úplně obyčejná za 699,- :wink: Já se bála,že to bude rozhrkanej kšunt,ale je pevná a že bych na ní shledala moc rozdílů oproti těm na který jsme v tejdnu koukali za 1700 a víc to se říct nedá :wink: My stejně máme ten krcálek malej,takže by se nám sem něco většího nevešlo :wink:
7. kvě 2010 ve 14:43  • Odpověz
těpic pipky..jé latu už máte postýlečku..každá kačka dobrá .. :wink: tak jsem to přežila a ještě zítřek a mám snad to nejhorší na čas za sebou a mám teda dost ,ikdyž dneska mi tam chodili dobrý lidi a byla i sranda..a tržba dobrá ..sama se musim pochválit ,šéf má logicky pořád málo .. zítra budu slamněnka,vladís jde bránit vlast,tak si zítra dojdu k mamce na kafíko a něco na zub..
7. kvě 2010 v 19:40  • Odpověz
autor
Přeju krásnou sobotu :grinning: Kokotáta je na rybách,tak se jdu pověnovat kuchyni,ať se mu pak můžu věnovat - to bude mít určitě radost :grinning: :grinning: :grinning:
8. kvě 2010 v 09:07  • Odpověz
latu jsi děsně vzorná mangelka...prostě chovná...já mám plnou hubu aftů to je hnus dámy...jak dopadlo rybaření?
8. kvě 2010 v 18:30  • Odpověz
petro potichu gratuluji :wink:
8. kvě 2010 ve 21:45  • Odpověz
něco mi uniklo? :frowning2: :confounded: :zipper_mouth:
8. kvě 2010 ve 21:49  • Odpověz
až na tu inkontinenci jsem myslela ,že vás mám pod kontrolou a že by ne? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
8. kvě 2010 ve 21:50  • Odpověz
autor
a mě asi taky něco uniklo,jdu pátrat :wink:
9. kvě 2010 v 09:00  • Odpověz
bré ráno, my jdeme pokračovat ve včerejším sázení tůjí, ještě, že vyšlo počasí.
jinak jestli myslíte to co já, tak petra.vavra to má pozitivní o nikom dalším nevím :slight_smile:
9. kvě 2010 v 09:50  • Odpověz
jo a hlásím,že mi v břuchu lozej asi prdící mravenci :confused: :grinning:
9. kvě 2010 v 09:53  • Odpověz
autor
prdící mravenci :grinning: :grinning: :grinning: já pořád přemýšlela jak ty pohyby nazvat a tohle je výstižný :grinning: Takže až se mě dr při příštim těhu zeptám jestli už cítím pohyby,tak řeknu: jojo,mravenci prděj :grinning: :grinning: My byly včera odpoledne po výletech - kokotáta rybařil a já jsem si tam chodila s chlupatou a dneska se rozhodujeme co budeme dělat. Na zahradě se mi být nechce, protože tam je sousedka a mě nebaví se s ní bavit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Petru už jsem našla, tak doufám,že to dobře dopadne :wink:
9. kvě 2010 v 10:20  • Odpověz
Ahoj drbalky!!! :grinning:
všem vám moc děkuju, ale jak píšu na blogu, ještě není k čemu a proto to nikdo neví. :wink:
9. kvě 2010 v 10:54  • Odpověz
latu ty pořád chodíš s tou chlupatou, už by ses měla oholit, kdo se na to u porodu bude dívat, až ti ten obří jeden mravenec poleze ven :grinning:
Já se zrovna dozvěděla, že sousedka porodila malýho Oskárka, ale je mi jich všech teda strašně líto, malej má downa :frowning2: . Ona je polka a asi teda věřící, tak si ho nechali, no ale obdivuju jí teda :frowning2: A mě bylo divný, že se mě pořád vyptávala jestli jsem byla na genetice atd :unamused:
petro já doufám, že sis tu smůlu taky vybrala a bude už jenom dobře!
Jdu se vrhnout na vaření, včera jsme měli květák a srali jsme po tom celou noc :grinning:
9. kvě 2010 ve 13:24  • Odpověz
tak oprava, prej jim vyšli všechny testy ok, takže si až do porodu mysleli, že čakají zdravého chlapečka. Můžu vám říct,že jsem totálně v šoku - dělali jim NT v tom dvanáctým týdnu, pak triply a pak byli na utz ve dvacátým týdnu a nic nikomu nebylo divný.
9. kvě 2010 v 16:04  • Odpověz
lussi taky znám od nás takový případ,narodil se mongoloidní chlapeček..všechno do porodu v pořádku ..achjo ..musí to být strašný šok pro ty rodiče
9. kvě 2010 v 18:36  • Odpověz
ale neměli plodovku z tý by to asi zjistili ..to asi jo ...
9. kvě 2010 v 18:36  • Odpověz
čauky :slight_smile:
myslím, že na plodovce nebyli, to máš pravdu :unamused:
9. kvě 2010 v 19:44  • Odpověz
hm tak to je potom docela dilema jestli věřit těm testům co?
9. kvě 2010 v 19:45  • Odpověz
no to teda, já bych řekla, že jistota je akorát ta plodovka v ostatních případech člověk musí jen doufat :unamused:
9. kvě 2010 ve 20:08  • Odpověz
lussi a ty půjdeš na plodovku?
9. kvě 2010 ve 21:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.