• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
těžko říct no, zatím to vidím tak, že pokud mi vyjde krev v pořádku tak nikam nepůjdu, ale kdo ví, třeba budu tak vysraná, že se nechám napíchnout,ale tam mě zase straší riziko, že potratím :unamused:
9. kvě 2010 ve 21:45  • Odpověz
tak vás opět zdravím,předtím jsem se sem už jaksi nedostala...v pátek jsem si myslela,že budeme doma a v klidu...ale dopadlo to všechno jinak...kolem šesté přišel vendy kámoš a po dlouhé době jsme vzali láhev vína a sedli si za barákem na louku...bylo to super...pak si trsnout a cestou domů,kdy už jsme se fakt těšili do pelechu jsme se na dvorku seznámili s novejma sousedama..a jsou to takoví ti nadšení mladí a neklidní,poprvé bydlej asi měsíc od rodičů,tak nás pozvali na šampáňo a vodku..to abyste viděly jak dodržuju své předsevzetí nechlastat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no a v sobotu jsem byla úplně grogy...ale měla přijít poprvé na návštěvu moje mamka,jakože oslavit moje narozky,tak jsem musela na nákup a připravit pohoštění....a poručila si i marokánky,který vždycky dělám pro rodinné příslušníky,můžou se po nich utlouct a mě to strašně nebaví....ale všechno jsme zvládli,mám doma fakt poklad :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a jak jsem z té návštěvy byla na nervy,tak přišli ve tři a odešli až kolem půl osmé...a byla prča,dorazil i pubertální bratr a nevlastní ségra :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: pak jsme šli na oslavu rádia Beat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a dneska byl pohodovej den,byli jsme s mamkou na nákupech a já vařila... :slight_smile:
9. kvě 2010 ve 23:44  • Odpověz
jinak všem těhulkám držím palce :wink: :wink: :wink: jinak jsme prodělali nejdelší parodovací půst a to devět dní prosim pěkně....mě už to teda lezlo pěkně na mozek,ale nějak nebyl čas a energie ....ale jako tohle odmítám...a nejvíc mě dokáže nas.at,když já svádím a jaksi se nic nehne... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ale dneska jsme srovnali skóre už 4x,protože zítra jde vendelín do práce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: zítra sem juknu :grinning: jinak jsem dnes 10DC :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. kvě 2010 ve 23:49  • Odpověz
teda janí :confused:
10. kvě 2010 v 08:02  • Odpověz
autor
bréé ráno :grinning: tady je zase nachcáno, už mi to leze na nervy, abych si pak po každym výlezu ven měnila fusekle :angry:
Lussi to je hustý s tou sousedkou :confounded: Ona je asi jediná jistota na Downa fakt ta plodovka (a z tý tedy taky nepoznají všechno), ale i tak se potom ještě může stát spousta věcí a dokud nepřečkáte v pořádku porod,tak nevíš,jestli bude mímo zdravoučky :unamused: A k tomu riziku potratu při odběru - mě doktorka tenkrát říkala,že to riziko je opravdu minimální a právě že statisticky je mnohem pravděpodobnější,že dojde k nějakému průseru při porodu :unamused: Jo a nemůže to třeba u těch sousedů být tak,že když se to neprojevilo v krvi,tak je to třeba nějaký nižší stupeň postižení? Jsou k ničemu ty testy a to asi můžeme být rády,že ani nevíme kolikrát to vyjde špatně, rodiče dají mímo pryč a ono je ve skutečnosti zdravé :confounded:
10. kvě 2010 v 09:08  • Odpověz
autor
Jo a včera bylo velký holení :grinning: Já už si totiž na ten podvozek nevidim ani když se předklonim,takže meju po paměti a protože jsem si málem poškrábala ruku,tak jsem lehce nahlédla a zděsila jsem se :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak jsem vzala rovnou i nohy - akorát jsem se při té akci tak unavila,že už jsem stejně neměla energii na nějakou parodii,takže z toho měl kokotáta zase prd :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
10. kvě 2010 v 09:11  • Odpověz
Nazdárek při pondělku, jsem si početla vaše víkendové zprávy a docela hustý :astonished:
10. kvě 2010 v 09:13  • Odpověz
Latu já se na holení včera taky připravovala, ale nakonec jsem to zamítla, uvidím dnes......., poradna je až příští úterý, tak to snad do té doby dám :grinning:
10. kvě 2010 v 09:14  • Odpověz
autor
jj, já mám taky poradnu příští úterý - a hned z poradny jedeme na dovolenou :dizzy_face: Jsme si nakonec zamluvili pobyt u Pastvinský přehrady - já tam nikdy v tom kraji nebyla,tak jsem zvědavá, kokotáta tam chce chytat ryby a já se rozhoduju,jestli sebou vzít psisko nebo :unamused: Přeci jenom se trochu bojim,že by mi tam někde vzala dráhu a zase aby byla celý dny na vodítko,tak to se asi bude mít líp u našich :unamused:
Přišlo mi těhu triko - je v albu :slight_smile: akorát to teda nešlo nějak moc vyfotit a navíc ještě potřebuju přes ten pupek trochu přibrat, je mi to zatim nějaké volné :grinning:
10. kvě 2010 v 09:34  • Odpověz
autor
Musim se jít věnovat té zrzavé vtěrce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
10. kvě 2010 v 09:41  • Odpověz
Na Pastvinách se ti bude líbit :dizzy_face: . Já studovala 4 roky vedle v Letohradu a na P. jsme se jezdili koupat a ...... :grinning: . Okolí je moc fajn, s chlupatkou by jsi tam mohla chodit na fajn prochajdy, jen jí dej ochranu proti klíšťákům, kolem jsou samé lesy....
10. kvě 2010 v 09:51  • Odpověz
Jo ještě jsem zapomněla: Péťo, :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , držím pěsti, ať se drží!!!!
10. kvě 2010 v 09:55  • Odpověz
autor
já jsem úplně vyflusaná, si snad pořídím druhýho psa,aby si spolu hrály :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. kvě 2010 v 10:33  • Odpověz
Můj tu vedle mě spokojeně spinká :slight_smile:
10. kvě 2010 v 10:38  • Odpověz
autor
Já mám někdy pocit,že Baruše nikdy nespí :cry: :grinning: :grinning: Ale teď jsem jí házela hopíka,pak začala hrát svou blbou hru,že s nim zaleze pod postel a já musim dělat že jí ho beru a nikdy mi ho nedá,tak jsem jí tam nechala a vypadá to,že tam usnula :slight_smile:
10. kvě 2010 v 10:40  • Odpověz
Můj když nespí, tak kouká z okna a nebo si tu šoupe svý plyšáky
10. kvě 2010 v 10:42  • Odpověz
autor
No z okna taky někdy kouká,ale moc se tam toho neděje takhle ve všední den. A plyšáky hází po mě nebo přede mě a pak začne kvíkat a vyleze mi na klín a šlape mi po klávesnici :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. kvě 2010 v 10:45  • Odpověz
autor
doprdky celej tejden má bejt hnusně :angry:
10. kvě 2010 v 10:47  • Odpověz
autor
A zase se mi nepodařilo prodat na aukru svatební šaty :angry: Já už se z toho zbláznim, potřebuju se odsud zbavit bordelu ze skříní a vzpomínku na první manželství opravdu nehodlám skladovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. kvě 2010 v 10:53  • Odpověz
Tak je dej na charitu :grinning: , nějaké dobračce třeba přinesou více štěstí :grinning:
10. kvě 2010 v 10:53  • Odpověz
autor
Hodim je bezdomovcům, třeba si budou chtít udělat fajne svatbu :grinning:
Já se musim jít natáhnou, zrzavá mě vzbudil v 7:45 a to je hnus velebnosti,tak to musim dospat :wink:
10. kvě 2010 v 11:10  • Odpověz
autor
Já nespim :grinning:
10. kvě 2010 v 11:44  • Odpověz
Všimla jsem si tě vedle :slight_smile: . Jsi mi vnukla nápad, že bych se taky tedy natáhla, to počásko k tomu přímo vyzývá, ale po 10 minutách mi začal bolet bok a tak jsem zase vstala. Teď zamýšlím, že bych zajela k městu, nějak se mi rozpadá mop a taky bych koupila barvu, včera jsem manžu načala, že by ještě vymaloval chodbičku, tak když mu sem tu barvu postavím, nebude mít možnost úniku :slight_smile:
10. kvě 2010 ve 12:01  • Odpověz
autor
hurá,tak šaty jsem nakonec prodala,sice pod cenou,ale každá korunka dobrá :wink:
Jdeme ven čúrat -jo a mop bych taky potřebovala novej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. kvě 2010 ve 12:07  • Odpověz
Hurá, zmrzlí muži nepřijdou, "jenom" lijáky, bouřky a krupobití :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. kvě 2010 ve 12:27  • Odpověz
autor
taky mě to potěšilo :grinning: lepší dostat kroupou do hlavy a celej tejden moknout,než vydržet tři dny noční pokles teploty :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zabalila jsem kokotátovi svačinku, za chvíli mu jí povezu,tak vezmu psa s sebou a zaběhneme někam na procházku,ať nechodíme pořád tady jednu trasu :wink:
10. kvě 2010 ve 12:56  • Odpověz
autor
jestli to s tim počasím půjde takhle dál,tak abych Sájmonovi koupila na ten červenec zimní kombinézu :angry:
10. kvě 2010 ve 13:04  • Odpověz
latu tak je hOď mě,jsem tady asi jediná kdo je doufám bude potřebovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. kvě 2010 ve 13:53  • Odpověz
jééé tak ty už jsi je prodala,tak nic no :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já byla taky u veenouše s mega sváčou :grinning: :grinning: a za hodinu má přijet exmanžel pro nějaký věci a spoštou,začínám chytat nerva :unamused: :angry: :angry: :angry:
10. kvě 2010 ve 13:56  • Odpověz
jani dyt už jedny máš ne?nebo jako že byste spíchli ze dvou jedny?latu tak to si s pesem vyhraješ :dizzy_face:
10. kvě 2010 v 15:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.