• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
autor
tak stav po procházce je přesně takový jako jsem se obávala: psisko to navnadilo na pohyb a já jsem totálně vyflusaná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
janí tobě bych je neprodala, to přeci nejde aby ses vdávala v šatech co evidentně nejsou zárukou spokojeného manželství :astonished: :wink:
Jo a taky kokotátu ta svačina vyšla málem megadraho :grinning: On měl tu pauzu na parkovišti v takovym lesíku, jede se tam po cestě z panelů, z obou stran samozřejmě křoviska, stromky aj větší stromy a samozřejmě když jsem předala oběd a akorát jsem chtěla odcouvat,tak proti mě vyjelo auto - takže jsem couvala trošku rychlejc a jaxi jsem to neměla úplně pod kontrolou, na první pohled to vypadalo,že jsem záměrně s autem uhnula hoooodně doprava,aby se to druhý kolem mě protáhlo,ale já aní neměla šajnung,že jsem tak hodně vpravo,takže když jsem se podívala do zpětného zrcátka a viděla že se mi těsně za zadkem kinklá smrček (evidetně jsem do něj narazila :grinning: ),tak mě polilo horko :grinning: Naštěstí to byl takovej ten ještě malej,ohebnej,tak jsme to všichni přečkaly bez úhony,ale bejt tam normální strom,tak jsem to do něj naprala :grinning: :grinning: :grinning: Jsem se přitom couvání zapomněla koukat za sebe,nooo :grinning: :grinning: :grinning: A taky jsem měla dneska svojí druhou silniční kontrolu - ale pani policajtka byla nějaká mladice,asi se to teprve učila, byla nervozní jak sáňky v létě a ani si nevšimla,že jsem jí omylem dala ke kontrolo prošlou zelenou kartu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
10. kvě 2010 v 15:52  • Odpověz
latu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já jsem vytočená na max a tak jdu dělat buchtu..........dneska jsem si vyzvedla novvou občaanku s novýnm bylištěm a musim dát k soudu dodatek k rozvodovým papírům notářsky ověřenej..se z toho poseru...a teď jsem si četla deníky a zjistila jsem že dnes jsou to přesně dva roky,co jsem se odstěhovala od manžela....
:unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:
10. kvě 2010 v 16:59  • Odpověz
autor
já si to myslela,že tě ten ichtyl vytočí :angry: dej si jedno vajíčkový číslo a bude líp :grinning:
10. kvě 2010 v 17:05  • Odpověz
latu a jo..já jsem nějak přehlédla že to byly šaty z první svatby.. :sunglasses:
leni já je nakonec na tom aukru nekoupila protože jsem nenašla nějaký heslo kk aukru..teď už ho mám...a jsde mi hlavně o látku,jelikož mi je ušije budoucítchán podle toho co mu namaluju...mám v hlavě jedny,ale na ty nemám jaksi kozenky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. kvě 2010 v 17:08  • Odpověz
autor
tak si to objednej i s kozenkama :grinning: :grinning: :grinning:
10. kvě 2010 v 17:09  • Odpověz
latu na tohle si jich dát budu muset nejmíń pět :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mám krásný fialový nehty s kamínkama a on mi místo pozdravu řekl"ttak už je z tebe kurva ,jo?bych se z těch nehtů poblil...pan profesor češtiny se fakt nezapře :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
10. kvě 2010 v 17:10  • Odpověz
autor
tak s tou kurvou mi připomíná mého exmanžela po rozvodu :grinning: :grinning: :grinning: Taky se vyjadřoval podobně inteligentně :grinning: :grinning:
10. kvě 2010 v 17:22  • Odpověz
no táta řikal že to umí udělat,má různý vycpáfky...aale já plánuju se vdát pouze gravidní,tak se mi třeba trochu ten dekolt dofoukne :grinning: :grinning:
10. kvě 2010 v 17:25  • Odpověz
latu a to byl jeden z nejméně vulgárních lidí co jsem znala..takovej milej inteligentní hodnej kulk..aa proboha co se s ním vedle mě sstalo?začal bejt hnusnej až když jsem odešla a teď už si nebere servítky vůbec :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
10. kvě 2010 v 17:27  • Odpověz
jani můj první ex byl to samé ...dodnes mám husinu jak si vzpomenu jak na mě vyřvával pod okny do sviní ...po rozvodu ..fujtajbl..
10. kvě 2010 v 17:38  • Odpověz
autor
no jestli budeš jako já,tak to se ti teda dofoukne :grinning: akorát,že jak teď povyrost ten pupek,tak už to tolik nevynikne a hlavně si na to každej zvyknul,tak už mi nikdo neřiká,že mám větší kozy :grinning: :grinning: :grinning: za to prdel se teď stala tématem č. 1 :grinning: :grinning:
10. kvě 2010 v 17:38  • Odpověz
autor
jak to jde lení? Ty máš dneska z rachoty volno? To jsi asi celá nesvá,viď? :grinning:
10. kvě 2010 v 17:39  • Odpověz
já jsem měla ranní ,ale už se pipka hlásí ,že bude chtít zase volno .. :rolling_eyes: nějak mě bere krčka,takže jsem celá nesvá ..to jo ..jinak zapékám těstovinky a pak se nažeru až prasknu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. kvě 2010 v 17:52  • Odpověz
autor
já uvažuju o čínské polívce,už jsem jí zase dlouho neměla a mám chutě,tak jí asi spráskám :grinning: A pak budu muset zase někdy vyběhnout se psem, na zahradu už se mi s ní nechce, páč by se stejně vytelila sousedka do okna a nemohla bych se Baruši věnovat,tak to pořešíme nějakou rychloprocházkou.
10. kvě 2010 v 17:54  • Odpověz
tu já měla po příchodu z fachy ..
10. kvě 2010 v 17:55  • Odpověz
autor
jo a jak jsem rozdvojená osobnost na dvou diskuzích,tak ani nevim jestli jsem se tady chlubila,že jsem utratila 2560 za povlečeníčka a podobné 3,14čovinky :grinning: ale on prej kokotáta teď ušetřil nějaké prachy,tak je to jako anulovaný a máme to vlastně zadarmo :grinning: :grinning:
10. kvě 2010 v 18:00  • Odpověz
:grinning: latu gratuluju k povlečeníčku :grinning: :grinning: :grinning: já jsem ujetá na povlečení a ručníky...a traky talíře a boty
:grinning: :grinning: :grinning:
10. kvě 2010 v 18:27  • Odpověz
a normálně jsem si před chvilkou řikala asi po roce že bych si dala čínskou polifku :dizzy_face: :dizzy_face: ale nevim jestli něějakou mám...v lednici je sice s játrovejma knedlíčkama,ale ač jí vařim já tak mi nechutná,nesnášim játra...tak je to celé schované pro vendu..a zítra budu dělat ptáčky,možná i dneska...ale asi nedostanu povolení je dělat sama..jdu dělat tu buchtu
10. kvě 2010 v 18:33  • Odpověz
latu nechlubila :grinning: ,taky můžu povlečení :dizzy_face: ,tak at žije china poblívka
10. kvě 2010 v 18:50  • Odpověz
Já si ohřívám zrovínka nudlovku s králíčka.
Povlečení je fajné :slight_smile:
10. kvě 2010 v 18:55  • Odpověz
nemám rád králíčka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. kvě 2010 v 19:53  • Odpověz
lení já taky ne
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. kvě 2010 v 19:58  • Odpověz
Já ho taky nemusím, je to suhé maso, ale dostala jsem ho od bývalého, takže......., ale poblívka je dobroučká :grinning:
10. kvě 2010 ve 20:00  • Odpověz
autor
já udělám poblífku z našeho králíčka, protože mi dneska zase ožral kytku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. kvě 2010 ve 20:05  • Odpověz
autor
Potřebuju další tisíce korunek, protože tohle musí Sájmon mít v pokojíčku:
http://www.ahoykoberce.cz/detske-koberce/detsky-koberec-s-krokodylem
10. kvě 2010 ve 20:15  • Odpověz
čus ešus:slight_smile: Hlásím, dnes proběhlo IUI............... už v tom zase lítáme:slight_smile: :wink: Já mám radost, že už zase snažilkujeme.......
10. kvě 2010 ve 20:43  • Odpověz
ivo tak držim pěstičky .... :wink: ,latu tak to musíte teda pošetřit :sunglasses:
10. kvě 2010 ve 21:17  • Odpověz
soptík výbornej motiv :grinning: ,ale ta cena ty bláho ..to je pálka
10. kvě 2010 ve 21:18  • Odpověz
ivomal tak to držim palečky.... :slight_smile:
latu krásný...
11. kvě 2010 v 00:07  • Odpověz
autor
Domrdáno :grinning: Ivomal tak tfuj tfuj pro štěstí, doufám,že spermoníci našly tu správnou cestu :wink: A hlavně že už se něco zase děje, teď už to brzy vyjde :wink:
Ceny těch koberců jsou hnusný, to teda nevim,kdo si myslej,že na to má, ale bylo by to v tom pokojíčku úplně úžasný,takže to musim nějak vymyslet,kde vzít zbytečných 3500 :grinning: :grinning: :grinning:
Dneska budu asi až spíš odpoledne, mám na dnešek akční plán - vypulíruju kuchyň, mezitim by mohly přijít vyměněné těhukalhoty,takže si k nim pojedu koupit nějaký pěkný topík - v sobotu se kulíme na tu svatbu,tak ať mě všichni obdivují :grinning: A taky kabelku asi k nim budu potřebovat - ale nakoupim u vietnamců,takže to jako vlastně budu šetřit,že jo :grinning: :grinning:
11. kvě 2010 v 09:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.