• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
autor
A včera jsem se v posteli nějak blbě natáhla pro časopis a vypadnul mi cecek z tílka a zareagovalo na to kladélko,tak jsem byla nucena opět parodovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: Musim si dávat víc pozor nebo mě ještě kokotáta zbouchne a co potom :grinning: :grinning:
11. kvě 2010 v 09:37  • Odpověz
Latu já se z tebe poseru...mě bolí hlava jako prase, ale tvůj příspěvek mě opět dostal...nechápu, že něco nebereš, taková nezodpovědnost :grinning: :grinning: :grinning:
11. kvě 2010 v 09:45  • Odpověz
autor
zdarec :grinning: Já se nad sebou zamyslim, řeknu kokotátovi,že bez ochrany ani ránu :grinning: A u tebe zatim všechno v pořádku?
11. kvě 2010 v 10:03  • Odpověz
čau buchty :slight_smile:
latu ten koberec je super, ale jak říkáte, cena teda docela vysoká :confounded: A to triko je taky dobrý :grinning: Už se těším, až takhle budeme taky nakupovat.
Petro mě bolela šíleně hlava včera, asi tím počasím :angry: Doufám,že o víkendu bude hezky
Ivo moc držím palce :dizzy_face:
11. kvě 2010 v 11:51  •  2 děti  • Odpověz
Omlouvám se, doteď jsem ležela. Je mi dneska strašně, ještě že mě to moje zlato už tak moc nepotřebuje, jsem tu dobrá tak na utření zadku.
Latu, já vlastně ani nevím co u mě je :grinning: . Já zatím nikde nebyla, takže se uvidí příští týden. Vzhledem k tomu, že jsem před tím nijak v těhu nekrvácela ani neměla žádné jiné problémy, až na ten potrat :angry: , kterej byl ale samovolnej, tak je to stejné i teď. Takže se k doktorovi chystám příští týden a už teď se klepu. Jestli je někdo, kdo má těhu příznaky snad všechny tak jsem to já a mám pocit, že dneska i někoho pobliju, asi tchýni :grinning: :grinning: :grinning:
11. kvě 2010 ve 12:44  • Odpověz
A bože.....teď jsem si všimla, ani jsem ráno nepozdravila....tak tedy KRÁSNÝ DEN HOLKY :wink:
11. kvě 2010 ve 12:46  • Odpověz
a tak to je dobře, že je ti na blití ne?A jestli si to tchýně zaslouží tak klidně do toho :grinning:
11. kvě 2010 ve 13:01  •  2 děti  • Odpověz
a za ten týden by jsi měla být v kolikátým týdnu? :slight_smile:
11. kvě 2010 ve 13:02  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky, jsem tu nová, poradíte mi některá? Mám jít do Gennetu na ivf a slyšela jsem, že je úspěšnější ivf po iUi. Já mám ale neprůchodný vejcovody, iUi nemá smysl. Otěhotněla jste některá po ivf bez předchozí iUi? Děkuju, gratuluju k miminkům, ostatním přeju co nejdříve //.
11. kvě 2010 ve 13:02  • Odpověz
ahoj nell, já myslím, že IUI nemá na úspěšnost IVF vůbec vliv, tedy alespoň jsem o tom nikdy neslyšela :wink:
11. kvě 2010 ve 13:11  •  2 děti  • Odpověz
Zrovna poblívkuji, tak jsem si to vzala k PC....
Nell, pokud máš neprůchodné vejcovody, tak IUI nemá žádný smysl. Je to taková šetrná a levná alternativa před IVF, pokud je vše v poho.
Péťo zkoukla jsem // :dizzy_face:
11. kvě 2010 ve 13:27  • Odpověz
a co máš janysku za poblívku? Tu z toho ušáčka? :grinning:
Já průběžně žehlím, ještě mi zbývají košile bléééééé :confounded:
11. kvě 2010 ve 13:30  •  2 děti  • Odpověz
autor
nasrááál, nikam nechoďte jsem tady :grinning:
11. kvě 2010 ve 13:31  • Odpověz
Díky moc, já slyšela, že je to úspěšnější, že si to tělo před tím zvykne na tu stimulaci, ale já už zkusila takových hormonů, že už asi snesu cokoliv. Fakt díky moc!
11. kvě 2010 ve 13:32  • Odpověz
Jj z ušáčka, nikdo to kale nežral, tak to je na mě, ale už je poslední :grinning:
11. kvě 2010 ve 13:32  • Odpověz
Žehlit taky potřebuji, blahodárná to činnost :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. kvě 2010 ve 13:34  • Odpověz
autor
nebohej ušáček, to musim vyprávět tomu našemu :grinning: :grinning: :grinning:
péťo souhlasim s Lussi,jestli si to tchýně zaslouží,tak jí ohoď :grinning: Já bych taky klidně několik lidí ohodila, ale už nemám munici :grinning: :grinning:
Já teď žeru opečenou sekačku s chlebem,ale od zítra už fakt žiju zdravě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. kvě 2010 ve 13:34  • Odpověz
nell není zač, hodně štěstí
já si asi udělám ovocné knedle co mám v mrazáku, nechce se mi vařit, ono vlastně stejně není ani z čeho :grinning:
11. kvě 2010 ve 13:35  •  2 děti  • Odpověz
autor
letošní první žehlení mám shodou okolností v plánu večer, páč kokotáta jezdí do půlnoci,tak se stejně budu nudit.
11. kvě 2010 ve 13:35  • Odpověz
:slight_smile: Jsem dnes objednala kolíbku a letní zavinku do autosedačky, přišly mi sametová prostěradla do postýlky a jedno do mého pelechu, včera došel monitor dechu......, já bych ještě tak nakupovala, ale už vážně nemám co, vše je pod střechou
11. kvě 2010 ve 13:35  • Odpověz
opečená sekačka je zdravá, já bych to neměnila :grinning:
11. kvě 2010 ve 13:36  •  2 děti  • Odpověz
autor
já bych si dala borůvkový knedle nebo jahodový :dizzy_face:
11. kvě 2010 ve 13:36  • Odpověz
janysku ten monitor máš jakou značku? Abych se jako do budoucna inspirovala :slight_smile: A kolik kupujete povlečení? Asi dvoje ne? Kdyby to bylo posraný tak ať se to může vyměnit než se to vypere, uschne a někdo to vyžehlí :grinning:
11. kvě 2010 ve 13:38  •  2 děti  • Odpověz
Latu nakoupili jste ty lehátka na válení na zahradě? Bych jedno taky brala, to plastové se mi už porouchalo a zbylo mi jen to čalounění a vytelit se na trávník se mi nechce. Ale ony budou za chvíli asi vedra, tak tam asi stejně nebudu moci ležet
11. kvě 2010 ve 13:38  • Odpověz
autor
janýsku tak v tom případě můžeš nakupovat pro Sájmona, já mám prdlačky :stuck_out_tongue_closed_eyes: No i když až dorazí balík z mamitati,tak to trochu přibude :slight_smile: A rozhodla jsem se,že si musim koupit nějakou novou fajnovou tašku do porodnice, máme samé hnusné a nešikovných rozměrů, buď moc malý nebo obr velký :unamused:
11. kvě 2010 ve 13:38  • Odpověz
Jé ovocný knedle, sypaný tvrdým nastrouhaným tvarůžkem a politý máslíčkem a šlehačkou, kuwa to bych i vraždila :grinning:
11. kvě 2010 ve 13:39  • Odpověz
autor
lussi já mám objednáno dvoje a pak tady mám látku a z té si časem nechám ještě ušít - u nás je právě zádrhel v tom žehlení,že :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak toho radši budu mít víc :grinning: :grinning:
lehátka máme,už jsme se na nich i váleli a kokotáta z něj spadnul :grinning: :grinning: :grinning:
11. kvě 2010 ve 13:40  • Odpověz
Latu stačí zopár igelitek :slight_smile:
Já mám do postýlky dvě povlečení, jedno celou tu velkou sadu a druhé jsem vybírala v podobném dezénu, aby se hodilo a to je jen trojdílná - mantinel + cejchy. A v kolíbce bude taky extra povléčo a pak to zase naráz prodám.
11. kvě 2010 ve 13:41  • Odpověz
autor
jo a ode dneška jsem 30tt - takže až začnu další desítku,tak budu v pérdeli,protože už mě před tim výprdem nic nezachrání :sweat_smile: Teď mám pořád ještě šanci,že vědci vynaleznou způsob jak by to mohl odrodit kokotáta :grinning: :grinning:
11. kvě 2010 ve 13:41  • Odpověz
Tak na chlapa bych s porodem v žádném případě nespoléhala, znáš ty jejich bolístky :grinning: , budou vyřízení jen z účasti :grinning:
11. kvě 2010 ve 13:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.