• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
my taky máme lehátka, takové fešné kovové, aby se to nemuselo schovávat, když začne pršet, jedno stálo asi čtyři kila, co si myslím, že docela jde :slight_smile:
knedlíky nemám jahodové, ty jsem sežrala, mám meruňkové, poleju to bílým jogurtem, ocukruju, okakajuju, poleju máfílkem a sežeru :slight_smile:
tašku do porodky naštěstí mám, ale taky se musela kupovat, když jsem šla na tu laparku...
11. kvě 2010 ve 13:44  • Odpověz
no jako děvčata tueklo to jako voda, nedávno jste hlásili čáry a za chvíli tu budou fotky capartů :sunglasses:
11. kvě 2010 ve 13:46  • Odpověz
autor
no my původně chtěly ty jak inzerujou za 369,-,ale ono se pořád houpalo a hlavně nešlo polohovat,tak jsme vzaly jiný kšunty za 499,- a jediný zádrhel co byl,že jsme nemohli přijít na to jak se "ovládají",takže když to kokotáta složil,tak pořádně nedocvak tu spodní nohu a jak si lehnul,tak se překulil do zádu a ležel tam jak chrobák :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. kvě 2010 ve 13:47  • Odpověz
autor
jo a pak už jenom ten přechod :grinning:
11. kvě 2010 ve 13:47  • Odpověz
Kde jste kopovali? Dnes semka došel leták z OBI a mají tam volajaké houpací
11. kvě 2010 ve 13:48  • Odpověz
Jé aby to nevyznělo jako kopulovali, to mělo být kupovali
11. kvě 2010 ve 13:49  • Odpověz
Na poblívku jsem hodila 2 broskve a mám chuť na ten ledový salát v ledničce, tak na maso asi nedojde
11. kvě 2010 ve 13:51  • Odpověz
autor
kopulovali jsme doma v posteli,ale to vám snad ještě v letáku neinzerují :grinning: :grinning: :grinning: a kupovali jsme lehátka v baumaxu :wink: A největší pérdel je,že ty samé měli teď tenhle týden v akci v penny nebo lidlu o 300 dráž :stuck_out_tongue_closed_eyes:
autor
a už jsou broskve dobrý?
janysku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
my máme takové dvoupolohovací potažené takovou pevnou síťkou - nosnost 100kg, akorát jsem psala sms lussilákovi, kde jsme to kupovali, teď si nejsem jistá jestli v Hornbachu nebo Bauhausu nebo kde...
11. kvě 2010 ve 13:52  • Odpověz
já měla nedávno broskve z Penny a nic moc teda :unamused: Ale květák jsem měla výborný, ale ten nebyl z Penny teda.
11. kvě 2010 ve 13:56  • Odpověz
Broskve O.K., včera mi je hodil tchán, prý přišel do zeleniny a řekl, že potřebuje něco dobrého pro vnoučka a paní se ptala, jak je velký, tak ukázal .... :grinning: :grinning:
11. kvě 2010 ve 13:56  • Odpověz
No já snad pro nějaký ten pelešící nástroj budu muset dojet, se mi ta myšlenka na ležícího vorvaně na čerstvým vzduchu najednou začala líbit :slight_smile: , jen si budu muset roztahovat slunečníko-deštník, páč v tomto počásku nikdo neví, co udeří
11. kvě 2010 ve 13:58  • Odpověz
autor
jo tak to možná máte asi něco podobného jako my,taky nosnot 100kg - což je blbý,když má někdo 105 :grinning: :grinning: :grinning:
Dala jsem si do profilu kokotátu se psem,škoda že to tam neni vidět pořádně, moc jim to tam spolu sluší :grinning:
11. kvě 2010 ve 13:58  • Odpověz
Ženy, ledový salátek je luxusňácký :slight_smile:, já místo pořádného jídla radějí samé takové sviňačinky
11. kvě 2010 ve 13:59  • Odpověz
autor
tak to já se zase když mám meloun nebo hroznový víno,tak se tim celej den cpu a pořádný jídlo nevemu do huby a pak mě v noci budí strašnej hlad :sweat_smile:
11. kvě 2010 ve 14:01  • Odpověz
Kokorodina :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Latu, jaká je cesta vzniku názvu kokotáta? Jsem tu to dřív pouze četla a nepsala a pak jsem se nezeptala
11. kvě 2010 ve 14:02  • Odpověz
Po hroznovým vínu mám hrozně větrno v gatích, nadýmá mi jako blázen a po melounech ujíždím jako blázen, bych se užrala. Oni je teď v marketech, jak měli na ně akce, nějak vyprodali a nemají a já minulý týden všechny objela a nic, až v jedný zelenině jsem uzmula poslední 1/4 a pozor kg za 39,- . Ta čtvrtka stála 49,- a byla pěkně hnusná
11. kvě 2010 ve 14:04  • Odpověz
hehe u nás má taky někdo přes 100, ale lehátko to zatím vydrželo:grinning:
jdu se podívat na tu fotku :grinning:
11. kvě 2010 ve 14:05  • Odpověz
autor
jsem tam tu fotku dala i do alba - tam vlastně jednoho budoucího otce můžu mít,že jo? A našemu pejskovi to tam prostě strašně sluší :grinning: :grinning: :grinning:
janýsku nejdřív jsme byly jenom táta a máma, pak mě táta překřtil na koko a časem z toho vznikly kokomáma a kokotáta :grinning:
11. kvě 2010 ve 14:05  • Odpověz
a na melouny čekám až budou levnější a lepčejší, to můžu žrát taky celej den :slight_smile:
11. kvě 2010 ve 14:06  • Odpověz
Aha, já myslela, jestli gto nemá něco společného s kokotem nebo velkým chobotem
11. kvě 2010 ve 14:07  • Odpověz
autor
jj,jak byly v těch akcích,tak byly i luxusně slaďoučký,ale teď mají prd :angry: a hrozno mě naštěstí nenadýmá,ale za to když se přecpu banánama,tak tři dny ušetřim za hajzlpapír :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. kvě 2010 ve 14:07  • Odpověz
autor
tak s velkym chobotem to ani nemůže mít nic společnýho :grinning: :grinning:
11. kvě 2010 ve 14:08  • Odpověz
Lussi jsem zapomněla reagovat: monitor jsem pořídila od jedný paní nanny i s druhou přídavnou deskou do kolébky. Originál krabice + ještě 36 měsíců záruka
11. kvě 2010 ve 14:10  • Odpověz
janysku tak Nanny znám, prej je to dobrá značka, prodávají i to v Podolí v porodnici, tak si to asi taky pořídíme.
A chůvičky už jste si taky pořídili? To taky nevím, které jsou dobré - abych s tím mohla třeba i na zahrádku....
11. kvě 2010 ve 14:13  • Odpověz
autor
Lussi chůvičky jsou strašná věda,já už to studuju asi 3týdny a pořád nevim který :angry: I když vy mezi ložnicí a zahradou nemáte překážky,tak by to snad neměl být problém :unamused: U nás je to na prd - zahrada docela daleko, je to přes 4zdi a cestou jsou tři modemy co vysílají wi-fi a to jsem vyčetla,že většině chůviček ruší signál, protože vysílají na stejné frekvenci :angry: Takže my asi budeme používat mobily nebo fakt nevim :angry:
11. kvě 2010 ve 14:16  • Odpověz
Chůvičky jsem si v rámci pozitivního myšlení po transferu vydražila jako celou novou sadu vč. ohřívačky lahviček, sterilizátoru a tašky na věci... Chůvičky jsme zkoušeli s drahoušem spolu, že jsme na sebe houkali, tak fachaly, ale ještě musíme vyzkoušet dosah
11. kvě 2010 ve 14:16  • Odpověz
autor
tak pak dej vědět jakej je ten dosah, protože já už jsem z toho na prášky :wink:
Nic děvčata, doprala druhá pračka,tak to jdu vyházet ven a trošku tam zase něco podělám, v pět přijede sousedka,tak bude po klidu,tak ať ještě něco stihnu :wink: zatim páááá
11. kvě 2010 ve 14:19  • Odpověz
latu no to je fakt, že vy máte zahradu malinko bokem, ale tak sakra snad by výrobci těch chůviček taky mohli počítat s tím, že ne všichni maj barák uprostřed zahrady.....O panelácích nemluvím tak je překážek jak sviň.
jansku koukám, že ty jsi připravená už na 200 % :grinning:
11. kvě 2010 ve 14:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.