• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
Já jsem připravená asi na dvě děti dopředu :grinning: . Co já budu do toho porodu ještě chystat?????? :grinning: :grinning: Ty bláho, všechno se bude muset vyprat a vyžehlit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. kvě 2010 ve 14:23  • Odpověz
Latu trošku spěchej, máš to za 77 :grinning:
11. kvě 2010 ve 14:25  • Odpověz
já si z tebe vezmu příklad a budeš mi pak radit co si pořídit a co ne, ty jako zkušená matka už máš přece jenom větší přehled, já nevím která bije :grinning:
11. kvě 2010 ve 14:25  • Odpověz
To já už taky nevím, teď už mám zase tu sklerózu, si nějak z toho 1. dítka moc nepamatuji, jen to, že to šlo vše nějak samo dle instinktu......
11. kvě 2010 ve 14:27  • Odpověz
Já si připadám, že jsem rodila už ve středověku, ale když spustí ty rady a hystorky máma nebo tchýňka, tak se tlemím, když ony vůbec rodily za krále Klacka
11. kvě 2010 ve 14:29  • Odpověz
však ty si za pár dní vzpomeneš a všechno si osvěžíš a pak budeš radit :grinning:
A musilovic už to tady zabalila? :confused:
11. kvě 2010 ve 14:34  • Odpověz
Musilka občas nakoukne a nechá vzkaz......, asi už oře s dítkem moc nestíhá, třeba na tom budeme stejně
11. kvě 2010 ve 14:35  • Odpověz
no já určitě nebudu stíhat net , alespoň si to myslím :unamused:
11. kvě 2010 ve 14:37  • Odpověz
Taky to vidím spíše tak, že si tu budeme nechávat spíše pozdravy a fotečky, však si to mrně musíme přeci pořádně užívat, jsme tak dlouho čekali a těšili se, ne? :slight_smile: :slight_smile:
11. kvě 2010 ve 14:38  • Odpověz
Jdu taky něco podělat, než se mi sem zase hoši nahrnou
11. kvě 2010 ve 14:42  • Odpověz
já jdu zpracovat to žehlení ať to mám z krku :slight_smile:
11. kvě 2010 ve 14:47  • Odpověz
čusík holčičky ..ty jo vy jste toho nakecali,nejvíc mě pobavil vypadlej cecík :grinning:
11. kvě 2010 v 15:17  • Odpověz
Ty jooo, to je tak, jak tu málo chodím, najednou koukám, a lussi je v tom:slight_smile: MOC VELKá gratulka i když opožděná...jak se ti to přihodilo?
11. kvě 2010 v 15:25  • Odpověz
Prosím, vím že děti nenosí čáp a ani vrána........ :grinning: :grinning: :grinning:
11. kvě 2010 v 15:26  • Odpověz
ivo tak tomu řikám blesk :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. kvě 2010 v 15:26  • Odpověz
já se ptala taky ,pod duchnou zaděláno nebylo :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. kvě 2010 v 15:28  • Odpověz
takže na duchně :grinning:
11. kvě 2010 v 15:32  • Odpověz
čus ženy :slight_smile:
ivo :grinning: Vyšel nám pátej pokus ivfka :slight_smile: Dokonce se chytla obě embryjka, akorát to jedno to v osmým týdnu vzdalo :unamused: Ale jsme rádi i za to jedno :slight_smile:
leni já už ani nevím, kdy jsme duchnovali, nějak není chuť, to není jako v Latunkově, mě by ani vypadnutá koza nepomohla :grinning:
11. kvě 2010 v 15:35  • Odpověz
Lussi, já mám takovou raost, že to teď okolo těhulí a to i ty těžší případy...!!!!!!!!!! Mimochodem jsem jela v pátek přes Úvaly a spol a vzpoměla jsem si na tebe, že tam snad někde poblíž přebýváš:slight_smile: A ty už druhej trimestr, já se picnu :grinning:

U nás zatím pokračujeme jako v Latunkově, ale stojí to občas doost sil se k něčemu dokopat..myslím sebe, ne drahouška..
11. kvě 2010 v 15:53  • Odpověz
no to jo, tento rok je nějaký začarovaný, takže teď jste na řadě ty a léňa, aby se nám chuděra taky neupracovala :slight_smile:
11. kvě 2010 v 16:04  • Odpověz
autor
hlásim se na pracovní pauze :grinning: Ženy já jsem k duchnování nucená citovym vydíráním!! Poslední dobou pořád poslouchám,že mu to pomáhá na tu bolavou díru po zubu - a že mě potom moje díra bolí až do rána,na to už se nehledí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
11. kvě 2010 v 17:23  • Odpověz
já padám ..latu to je pěkná výmluvička .. :grinning: ,prej na díru v zubu ,jináč u nás by nepomohly ani oba cecíky.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. kvě 2010 v 17:59  • Odpověz
u nás po myšlence na sex následuje myšlenka na gumu a tímto první myšlenka je zažehnána ...kladélko stávkuje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. kvě 2010 v 18:02  • Odpověz
autor
No já už si na dnešek beru jiný pyžamo,nějaký bytelnější :angry: A teď bych se měla přinutit a jít se psem na podvečerní venčení,ale já mám lenoru,tak nevim co s tim :sweat_smile:
11. kvě 2010 v 18:02  • Odpověz
autor
a to by nestačilo,kdyby si Vladís "dal pozor"? :confused:
11. kvě 2010 v 18:03  • Odpověz
Latu, vem si flanelovou noční košilandu a ponožky a na hlavu hoď natáčku :grinning:
11. kvě 2010 v 18:03  • Odpověz
Nestačilo, tam jde o ty spermoně a sliznici, aby nepřišly do styku
11. kvě 2010 v 18:04  • Odpověz
mě bolí hrozně za krkem a mám plnou hubu aftů, takže mě se niákdo nesmí ani myšlenklou dotknout :grinning: :grinning: :grinning:,jinak jdeš do flaneláče z límečkem?já mám noční košili od čongů krásný motivy ,kupuju většinou něco ke kotníkům a po prvním vyprání je to mini nad kolena ,kdybych koupila rovnou něco krátkýho tak to budu mít jak podprsenku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. kvě 2010 v 18:05  • Odpověz
jojo raději ani nekouřim ,sliznice jako sliznice :grinning:
11. kvě 2010 v 18:06  • Odpověz
janý koukáš že rodí čokojoko ? a ta to má asi holčička jedlý .. :confounded:
11. kvě 2010 v 18:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.