• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
Já jsem si po nedělní parodii chtěla včera v doznívající euforii pokouřit, tak jsem to avizovala a nějak jsem u Mentalisty vytuhla
11. kvě 2010 v 18:08  • Odpověz
autor
lení ty teda dneska perlíš :grinning: prej sliznice jako sliznice :grinning: :grinning:
11. kvě 2010 v 18:09  • Odpověz
Prožívám to s ní od včerejšího rána, je zavřená jako brána :frowning2:
11. kvě 2010 v 18:09  • Odpověz
autor
a mě by kuřba nevadila,ale když já jsem tak líná,ledaže bych jenom ležela s otevřenou hubou a kokotáta se už nějak obstaral sám,ale pohyby ať po mě nikdo nechce :grinning:
11. kvě 2010 v 18:10  • Odpověz
autor
Prosim vás on někdo rodí od včerejšího rána?!!!! Jako jak,když už je dneska večer?! Doprdky :confounded:
11. kvě 2010 v 18:10  • Odpověz
Latu, to by si to rovnou mohl nacpat mezi matrace :grinning: .
11. kvě 2010 v 18:11  • Odpověz
no chudák a to jí říkali ,že je otevřená,myslela jsem ,že to bude rychlé ..a ono ne .. :frowning2:
autor
a to je taky fakt,tomu poradim :grinning: ale musí dávat bacha, protože tam má občas pes schovný kostičky :grinning:
Jo Čokos Arletek včera nastoupila v Německu na vyvolání a stále nic. Dnes po půlnoci ji prdla voda, ale stále není otevřená
11. kvě 2010 v 18:12  • Odpověz
jojo mezi madrace to už jsem taky navrhovala .. :grinning:
autor
ty vole,tak to je skoro až hnus :unamused: Proč jí proboha nevemou císařem?
Jí potrápí a nakonec k tomu císaři dojde...
11. kvě 2010 v 18:13  • Odpověz
Ty vado, ty naši matlalové ten hokej lajdaj :angry:
11. kvě 2010 v 18:14  • Odpověz
je mě jí teda fakt líto ,ale píchli jí epidurál ,ale někdo říkal ,že ten epidurál ani nemusí zabrat ,nebo jen na chvíli
11. kvě 2010 v 18:14  • Odpověz
V tom Německu to je všechno takové zvláštní, to co popisovala celé těhu, bylo jiné než tady. Včera jí řekli, že tam epi nedávají, dnes si ho už vykručeli.......
11. kvě 2010 v 18:15  • Odpověz
autor
chudinka :confounded:
Holky já jdu s tim psem ven, ať se vyserinká někde jinde než zahradě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. kvě 2010 v 18:16  • Odpověz
no už aby byl Lennýs na světě
11. kvě 2010 v 18:16  • Odpověz
já sem jdu pustit vladíse ,tak ještě načouhnu později páčko zatim
11. kvě 2010 v 18:17  • Odpověz
Tak zůstaň přihlášená a my si tu s ním pokecáme :grinning: :grinning: :grinning:
11. kvě 2010 v 18:18  • Odpověz
csssssssssssssssss to by tak scházelo ... :stuck_out_tongue_closed_eyes: stačí co si přečte tajně :grinning:
11. kvě 2010 v 18:50  • Odpověz
autor
Zdravim dočítajícího Vladíse :grinning: :grinning: :grinning: Jsem dneska nějaká nabuzená energií,tak nemůžu spát :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kokotáta přijde až kolem půlnoci,tak můžu čumět do noťásku :grinning:
11. kvě 2010 ve 22:02  • Odpověz
autor
Vlastním erotickou peněženku - otevřu jí a 3,14ču vidim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. kvě 2010 ve 22:14  • Odpověz
to máš ještě dobrý latu ,já jí otevřu a mám tam hovno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. kvě 2010 v 07:18  • Odpověz
jinak přeju krásné ráno a hlásím ,že čoko včera porodila klučíčka ,3500g a 52cm v 19.30,akorát byla chuděrka kaputo ..což se nedivim
12. kvě 2010 v 07:20  • Odpověz
Tak se juknu, co mám v peněžence já a pak pojedu do práce....... Je to na prdlačku, vrací se mi ranní nevolnosti, dnes jsem to dokonce neustála a šlo to na doraz :unamused:
12. kvě 2010 v 07:31  • Odpověz
janý ty pořád pracuješ to jsi údernice tedy klobouk dolu ,tak ty v tý šrajtofli určo něco najdeš .. :wink:
12. kvě 2010 v 08:16  • Odpověz
autor
Zdarec ženy :slight_smile: Dneska mám doma kokotátu,tak máme naplánovaný nákup a pak se jdeme vetřít na návštěvu :wink:
Janýsku já dneska měla ráno to samé :angry: Jsem nemohla vylézt z postele - bolelo mě břicho, motala se mi hlava a hlavně jsem měla pocit,že vrhnu - ale naštěstí jsem to ustálo,ale bylo mi fakt zle :angry:
12. kvě 2010 v 09:55  • Odpověz
nazdar :grinning: :grinning: tak vám popíšu včerejší den,pořád přemejšlim jak k tomu došlo :grinning: :grinning: ...zažila jsem jeden z nejžhavějších sexů vvůbec....předevčírem v noci mě venda po skypu,jelikož byl v práci, pozval na rande..už to bylo zvláštní...takže včera jsme se normálně ve čtyři sešli v parku jako poprvé a dělali že se vidíme porvé :grinning: :grinning: :grinning: dostala jsem kytí a V mě pozval na zmrzku a cestou mi koupil botky,krásné bílé střevíčky,normálně mě přemluvil... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a při zmrzce mi volala mamka a nabourala nám "rande" :sweat_smile: :sweat_smile: a tak jsme jeli hlídat ségru jen na dvě hoďky,než se vrátil brácha...a když se ségra koupala tak mě V normálně při přípravě večeře nejdřív ohnul a pak vysadil na linku a dál vám to nemusím poppisovat.... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: vůbec kde se to v něm vzalo.... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: a pak cestou domů jsme koupili vínko ve vinotéce......a doma to pokračovalo ve stejném duchu...takže super den :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ani ten Ovu test jsem jaksi nestihla,ale to je jedno :sweat_smile: :sweat_smile: před chvilkou jsem přišla z obídku s těhotnou kámoškou a jdu žehlit....večer jdu s mámou na cvíčo,tak jsem na ní zvědavá... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. kvě 2010 ve 14:27  • Odpověz
jinak latu vypadlá kozenka mě pobavila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. kvě 2010 ve 14:28  • Odpověz
jani to je scéna jak z filmu :grinning: Takový den bych si nechala taky líbit :slight_smile:
12. kvě 2010 v 15:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.