• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
teda jani to je fakt ,červená knihovna hadr :dizzy_face:
12. kvě 2010 v 15:15  • Odpověz
Ahoj holky. Musím vám popsat svůj dnešní zážitek. Ségra rodila plánovaným císařem, dělala jsem podporu jejímu příteli, když čekal. A nakonec mě taky vzali dovnitř, tak jsem viděla svou neteřinku Kristýnku asi tak 5 min. po porodu. Jsem z toho žážitku úplně vyřízená, od rána už se vůbec nemůžu na nic soustředit. Věřím, že když jsou u porodu chlapi, tak to na ně teda musí fakt hustě působit :wink:
Taky jsem dneska byla na konzultaci v Pronatalu, paní doktorka byla tak akční, že si mě nečekaně pozvala v úterý na KET, tak uvidíme, co bude.

Jani, to je romantika. Vrchol romantiky mého muže byl, když mne žádal o ruku u moře, úplně jsem i přes tu tmu viděla, jak mu je to takový nepříjemný, že to nakonec bylo spíš vtipný než romantický. Ale snaha se cení :wink:
12. kvě 2010 v 15:44  • Odpověz
jizu :dizzy_face:
děvčata já myslím, že u porodu budeme všechny bulet jak želvy :grinning: Zážitek to musí být pekelně silný, to joooo
12. kvě 2010 v 16:22  •  2 děti  • Odpověz
autor
Jste tu ještě?
12. kvě 2010 v 16:38  • Odpověz
Huž jsem tu na čumendu. Táta stříká trávník nějakejma pesticidama, tak nás zahnal domů.
Mně je dneska pořád tak divně od žaluda :frowning2:
12. kvě 2010 v 16:40  • Odpověz
autor
ty vole janí,tak to je teda romantika :grinning: :grinning: :grinning: I když musim upřímně přiznat,že nejvíc se mi zamlouvá ta část,kdy tě přemlouval,aby ti koupil ty botky, to bych si nechala líbit ze všeho nejvíc :grinning: :grinning: :grinning:
jizu téééda tak to musela být krása :dizzy_face: Doufám,že jsi tam symbolikcy převzala rovnou těhuštafetu a KET bude úspěšný :wink:
12. kvě 2010 v 16:42  • Odpověz
autor
Mě se zase divně hejbou střeva, se divim,že jsem se ještě neposránkovala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. kvě 2010 v 16:43  • Odpověz
Jizu, paráda, úterý to jistí :dizzy_face:
12. kvě 2010 v 16:44  • Odpověz
čus baby,
jsem tu jen na chvíli, peču kuře, tak to musím hlídat a pak půjdeme s čoklíkama do lesa ukrást nějaký stromek zase :grinning: Taky jsem musela vzít psy do baráku, protože sousedka má návštěvu a ty děti maj v oblibě drbat chupáče přes plot, to že mi tam dupou po tůjích samozřejmě nikoho nezajímá :angry:
12. kvě 2010 v 16:55  •  2 děti  • Odpověz
autor
prej po tůjích,jak tak čtu,tak tam máte určitě smrčky :grinning: :grinning:
12. kvě 2010 v 16:56  • Odpověz
Lussi vánoce jsou ještě daleko :grinning: :grinning:
12. kvě 2010 v 16:57  • Odpověz
autor
jenže na Vánoce už nebudou mít prachy,tak si je udělají teď,dokud neni děcko na světě :grinning:
12. kvě 2010 v 16:59  • Odpověz
jeden metrovej smrček máme ve předu, aby to jako nebylo samá tůj, ještě chci někam dát borovici :grinning: No přece to nebudu kupovat za velký peníze v zahradnictví, když je tady toho tři prdele, krom toho u nás se ty stromečky budou mít určitě líp :grinning:
12. kvě 2010 v 17:01  •  2 děti  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning:
Jedle by ti tam určo taky slušela :grinning:
12. kvě 2010 v 17:02  • Odpověz
a do jezírka pro psy se nám nastěhovala ropuší rodinka, už jsme je odnesly před měsícem do lesa a už jsou zase tam, no chápete to? :grinning:
12. kvě 2010 v 17:03  •  2 děti  • Odpověz
janysku to určitě slušela, ale to bych musela vědět jak ta jedle vypadá, já poznám jen smrček a borovici :grinning:
12. kvě 2010 v 17:04  •  2 děti  • Odpověz
:grinning: Chápeme, jdou za stromy
12. kvě 2010 v 17:04  • Odpověz
a ku.va :grinning: Tak to jsem si zavařila, za chvíli dojdou ježci, srny a prasata, to budeme krásná rodinka :grinning:
12. kvě 2010 v 17:05  •  2 děti  • Odpověz
..... a hajnej :grinning:
12. kvě 2010 v 17:05  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: lussi tak ten třetí druh je jedle :grinning: :grinning: Já ještě poznám křoví :grinning: :grinning:
12. kvě 2010 v 17:06  • Odpověz
autor
tak když bude mít pořádný péro za kloboukem,tak ať dojde :grinning: :grinning:
12. kvě 2010 v 17:06  • Odpověz
latu aha :grinning: :grinning: :grinning:
janysku ba jo, na hajnýho jsem zapomněla, ten by se hodil :grinning:
12. kvě 2010 v 17:07  •  2 děti  • Odpověz
Tý a bacha na klíšťáky, nyní jsou prý nejagresivnější. Beník měl před týdnem 2 a hned jsem jela na veterinu pro přípravek. A moje teta jedno chytla a nyní má boreliózu. Já do lesa dokud neporodím nepáchnu....
12. kvě 2010 v 17:07  • Odpověz
jo lussi ropuchy jsou svinec ty jak si to označkujou tak je odsud nedostaneš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:,já chci taky Robátka ..a vemte si to jak chcete.. :grinning: :grinning: :grinning:
12. kvě 2010 v 17:10  • Odpověz
na mě naštěstí klíšťata nelezou, alespoň nikdy jsem žádné neměla, tak snad se mi vyhnou i teď. Psi mám postříkaný a maj obojek, ale ono to stejně prd pomáhá :unamused: Je to svinstvo :unamused:
12. kvě 2010 v 17:11  •  2 děti  • Odpověz
autor
tak to já si nepomůžu, protože naše zrzavá je tahá ze zahrady, v pátek jedu do práglu,tak koupim zase obojek. Bych se vždycky povtzekala než to v těch chlupech vypreparuju :angry: Jí ostříhám dohola a bude klid :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. kvě 2010 v 17:11  • Odpověz
Leni máš vojína Rambouska, to ti stačí :grinning:
12. kvě 2010 v 17:11  • Odpověz
autor
vojína :grinning: :grinning: a to je fakt - zelená jako zelená :grinning:
12. kvě 2010 v 17:12  • Odpověz
já taky byla v lese na stromkách a fakt se mu u mě líbilo ,dokud jsem ho nezasadila do lepšího,on to vůbec nepochopil ,že má být okrasnej :rolling_eyes:
Lussi, tak si pak s tátou projeďte těla, hlavně třísla, tam se nejvíce drží a jemu přizvedni pytlíka :slight_smile:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.