• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
leni tak to jsi mě tedy nepotěšila :grinning:
12. kvě 2010 v 17:12  •  2 děti  • Odpověz
nemám ,odjel na chajdu za plešounem.. :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. kvě 2010 v 17:13  • Odpověz
Ropuch vypreparuj a naaranžuj jako sošky k jezírku :grinning:
12. kvě 2010 v 17:14  • Odpověz
třísla a přizvednutý pytlík - to zavání šukandem, to nevím jestli mám riskovat, ale nedá se nic dělat, prohledat se to musí :slight_smile:
12. kvě 2010 v 17:14  •  2 děti  • Odpověz
autor
ježiš tak to bych tam to klíště radši nechala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. kvě 2010 v 17:15  • Odpověz
holky to vám musim říct ,že se vladís v noci ke mě přivinul a očekával manželské povinnosti a ještě mi řekl ,že ho vzbudilo jak onanuju a já si přitom třela krční páteř ,no chápete to ..?už si plete části těla ..je to zlé.. :frowning2:
12. kvě 2010 v 17:15  • Odpověz
to je dobrý s těma soškama a ze zbytků udělám sousedovic dětem polívku :grinning:
No nic dámy, já se loučím , zítra zas dojdu. Hezký zbytek dne :wink:
12. kvě 2010 v 17:16  •  2 děti  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Leni, asi ti moc šustila peřina a vojáček byl hned v pozoru
12. kvě 2010 v 17:16  • Odpověz
lussi kdyby se ti to balzámování zdařilo tak hod foto ,já si taky něco urobim do skalky ..ty keramický už mě nebavěj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. kvě 2010 v 17:17  • Odpověz
leni tak teď jsi pobavila s tou onanií :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
latu Dastík měl klíště jednou na kouli, to bylo taky zajímavé :grinning:

tak a teď už fakt jdu :slight_smile:
12. kvě 2010 v 17:17  •  2 děti  • Odpověz
autor
lení :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak to asi onanoval on :grinning: :grinning:
lussi zdarec, přeju dobré pokradeníčko :grinning:
12. kvě 2010 v 17:17  • Odpověz
Luss pa, já musím jít naplnit popelnici, zítra to vyváží, tak jdu provozovat nějakou činnost, ráno mám školení, pak dojdu....
12. kvě 2010 v 17:18  • Odpověz
no janý ,ale vůbec jsem mu to nevysvětlila ještě do práce mi poslal sms jak jsem si to užila a dneska mi řekl ,že se můžu těšit na dnešní noc o samotě ..to se zase nahekam až polezu o půlnoci pro prášek na hlavu ..to jo..
12. kvě 2010 v 17:19  • Odpověz
autor
a já jdu žrát uzený žebra,takže budu mít mastný pazoury a pak jdu ven podělat něco na zahrádku,tak zítra pááá :wink:
12. kvě 2010 v 17:19  • Odpověz
Leni, koukám, má bujnou fantazii, nějak ho to rozhycovalo :grinning:
12. kvě 2010 v 17:20  • Odpověz
latu no pak musel sám ,páč mě nasral ,že ho nezajímala moje krční páteř ..šustil pak o sto péro ..
12. kvě 2010 v 17:20  • Odpověz
ále co ,zase jsme ušetřili za gumu ..akorát mě málem kleplo v noci z tý ručky šmátralky ,tovíte já jsem dáma v letech ,mám ráda zábal ala mumie..
12. kvě 2010 v 17:22  • Odpověz
tak jsem zase tady :grinning: kdybyste ho teď viděli romantika jednoho vožralýho,měl 4plzně a je jetej a usnul s pugétem karafiátů který prej vzal v restauraci z vázi :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: dneska mi po něm vystartovala nová kolegyně fízlice,tak asi dostane obuškem :sunglasses: :sunglasses: :angry: :angry: :angry: :angry: teda s tim hajným jste mě fakt pobavily :grinning: :grinning: a lussinko jak jsi psala dastík tak ve mě hrklo,my ho máme taky,ale on ho na kouli mít nemůže :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ohřejvám si ptáčky a dneska mám POZTIVNÍ ovu test a je mi to k prdu :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
lení vládís je husstej..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. kvě 2010 ve 21:41  • Odpověz
jo Lussi a víš kdy má dastík svátek,jaako já :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. kvě 2010 ve 21:42  • Odpověz
Dobré ráno všem... :slight_smile:
LAtu, prosila bych dnešní dávku smíchu....potřebuju to jako sůl, mám dnes zkoušku, tak ať se mi jde z vesela. věřím, že se u vás určitě stalo něco co je potřeba zdělit všem tu :wink: :grinning: . No tak copak vám vypadlo tentokrát :grinning: :grinning:
13. kvě 2010 v 07:56  • Odpověz
zdravím a petro tobě přeju veselý den ..tovíš latu v tomto čase ještě honí duchy pod duchnou.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. kvě 2010 v 08:13  • Odpověz
už tu zbylo jen pár lidí co musí chodit do fachy .. :rolling_eyes: ,třeba se na starý kolena dočkám řádu práce :wink: to nehrozí ,páč až mě šéf nasere pošlu ho někam ,už takhle se nemusíme ,prostě ta chemie nefunguje .. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. kvě 2010 v 08:16  • Odpověz
měla jsem v krámu nějakou fotomontérku a ta si zkoušela jeany a pak mi ukazuje jak jí to sedí a mě málem vypadla čelist ,holky takový chlupy jste neviděly až nad pupík..možná to byla yetiho ségra ,nevim..
13. kvě 2010 v 08:18  • Odpověz
Leni díky...
aha tak dneska přebíráš štafetu za Latu ty?? Se z vás fakt tu poseru :grinning: ....při slově Yetti, si přestavím pana Humla z Macha a Šebestové a můžu se po.. smíchy...paní musela být vážně fešanda :grinning:
13. kvě 2010 v 08:20  • Odpověz
byla ..chvílerma jsem měla pocit ,že mě balí,ale já na ty chlupy nejsem ,tak z toho nic nebylo :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. kvě 2010 v 08:22  • Odpověz
kdyby to vladís viděl tak se mu pérko scukne na velikost buráku ..brrrrrrrrrrrrrrrr
13. kvě 2010 v 08:23  • Odpověz
tak zase vyrazim vstříc novým zážitkům ,doufám ,že mě dneska nikdo nenaséře,páč to bude dlouhý dneska a mě furt tak bolí za tim kejhákem,možná bych potřebovala facku z druhý strany ,abych se srovnala ,na noc jsem se obložila plenou a koňskou mastí a nic ,tak už jenom ta facka a nebo nějakej fešák do krámu,abych sebou nečekaně škubla a bude po bloku.. :wink:
13. kvě 2010 v 08:27  • Odpověz
no když má před sebou takový rajcovní dámu, tak se nemůžeš divit, že ti hned ukáže bobra :stuck_out_tongue_closed_eyes:...ještě že to necuklo s tebou :grinning:
13. kvě 2010 v 08:28  • Odpověz
petro právě že cuklo a mám ted bloklou krční páteř :pensive: :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. kvě 2010 v 08:30  • Odpověz
tak mizim páčko a nezlobte ...péťo Tobě úspěšný den ..
13. kvě 2010 v 08:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.