• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
Tak já čekala nějaké zážitky a ty jsi zase fuč....
Našla jsem Latu a zjistila o jejich problémech s krkovičkou, tak snad ji nepopadl dlouhodobý amok a dojde
14. kvě 2010 v 11:55  • Odpověz
věším prádélko
s jakou krkovičkou? Psala něco v srpnovkách?
14. kvě 2010 v 11:58  •  2 děti  • Odpověz
V tom dešti? :slight_smile:
Na vánočních mimi, že si koupila smrdutou krkovičku a jede jim ji oflákat, to bylo včera a od té doby po ní není ani vidu, ani slechu
14. kvě 2010 ve 12:05  • Odpověz
ach tak :slight_smile:
já prozatím věším prádlo v budoucím dětským pokojíčku, zatím to máme jako prádelnu :slight_smile: Dneska jsme chtěli na veterinu, ale nevím nevím, venku leje a leje a ten veterinář má děsně malou čekárnu, tak by stačilo aby tam byla čivava už bychom se tam s těma našema obříkama nevešli a nerada bych mokla venku :unamused: Akorát náš Dastíček zase s něčím simuluje, tak bych zase chtěla, aby se na to doktůrek podíval. To mám zase dilema :unamused:
Nekoukáte náhodou někdo na tu reality Hledá se táta a máma? :slight_smile:
14. kvě 2010 ve 12:17  •  2 děti  • Odpověz
a ty ses zase pustila do práce ne? :grinning:
14. kvě 2010 ve 12:42  •  2 děti  • Odpověz
Né, já jsem se chvilinku natáhla, ale to se nedá...., fakt už nevím, co s tou žáhou, mám ji v jednom ohni a nic nepomáhá
14. kvě 2010 ve 12:43  • Odpověz
hele a jak se přesně projevuje pálení žáhy,to tě jako pálí v krku nebo jak? Já to asi nikdy ještě neměla a nedovedu si to ani představit. A taky doufám, že se tomu budu vyhýbat i nadále....
14. kvě 2010 ve 12:50  •  2 děti  • Odpověz
Právě že to jde od žaludku nahoru a nyní jak ta děloha na něho tlačí, tak je to hnus velebnosti. Někdy se vrací šťávy nahoru a topak pálí od krku mezi prsa..... , ale tohle je nějaké mnohem hnusnější stádium, pořád mě to nutí krkat a je to už i dost bolestivé v žaludku :frowning2: . Jsem ze začátku brala Rennie pastilky, ale ty už mi nepomahají, tak jsem si v lékárně koupila Maalox sáčky a Gaviscon, to je takové husté mlíko na žaludeční problémy a snažím se s tím přežít
14. kvě 2010 ve 12:54  • Odpověz
noooo tak to zní hodně nepříjemně!! A spíš v noci v pohodě nebo bdíš?
14. kvě 2010 ve 12:56  •  2 děti  • Odpověz
:grinning: :grinning: Dnes jsem od dvou hodin vzhůru, jsem po čtvrté už byla naštvaná a šla jsem vyklízet kytky a obrázky z chodby, aby to bylo připravené na malování a pak jsem udělala drahoušovi snídani... Začíná to být nějaké náročné, ani už nevím, jak mám ležet, něco mi stále překáží :grinning:
14. kvě 2010 ve 12:59  • Odpověz
a v koli jsi šla proboha spát? To se moc nevyspíš teda :grinning: Ale zase budete mít krásně uklizeno, všechno připraveno a když si koupíte velký mrazák tak i navařeno na půl roku dopředu :grinning:
14. kvě 2010 ve 13:07  •  2 děti  • Odpověz
Po 22 h a teď tu zívám jako mrcha :grinning:
Tak kde jsou dnes ty naše 3,14čky? Latu nehlásila nějaký odjezd. Jo a Lenča je vlastně v rachotě
14. kvě 2010 ve 13:09  • Odpověz
a teď taky neusneš, když už zíváš? U mě je zívání stadium už skorospánku, to lehnu a nevím o ničem, ale taky je fakt, že nemám ještě pořádný pupek, tak to si asi taky později moc nepospím :slight_smile:
léňa psala, že to dneska zapíchne v jednu myslím, tak to by mohla za chvíli dojít :slight_smile: A latu nejela třeba k rodičům?
14. kvě 2010 ve 13:19  •  2 děti  • Odpověz
jdu si udělat ksicht a taky něco na jídlo,odpolko snad ještě dojdu....
14. kvě 2010 ve 13:29  •  2 děti  • Odpověz
čus zapíchla jsem to déle ,musela jsem ještě nafasovat v báni nějaký prašule a mizíme na chajdu ,sice je nechutnej chcanec ,ale prej se dočkám dlažby pod krbovky ..tý vado ..to bude mrtvejch ... :grinning: levej vladís v akci ..
14. kvě 2010 ve 14:15  • Odpověz
Tak jsem si hoďku mufnula a teď jsem si natlačila bachora.....
Leníí, teda chaloupkování nic moc v tomto počásku, tak naberte gumičky, ať to na kožešině před krbem rozjedete :grinning: :grinning:
14. kvě 2010 ve 14:54  • Odpověz
autor
Nasrááál :grinning: :grinning: Sem dneska byla v Práglu na krvičce a pak jsem chodila a sháněla těhuhu kalhoty na tu zítřejší svatbu, páč z ty z netu mi nějak nepřišly nebo co :angry: Nakonec po dlouhém a dlouhém chození se podařilo,takže tam nemusim jít v teplákách :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jdu vás dokoktat :wink:
14. kvě 2010 v 17:29  • Odpověz
autor
Máte štěstí že po mě byla sháňka,jinak bych se urazila :grinning: Já ráno nestihla zapnout pičítač,protože blběna se na zahradě nevylulala,tak jsem s ní v tom dešti běhala po dědině a prosila jí ať pustí pár zlatavých kapek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Lussi já do srpnovek nechodim, jsem dostala vyhazov, protože jedna super druhomatka a jedna super biomatka se nafoukly,že se mi nelíbí jejich origoš název tématu a pak když měl kokotáta dovču,tak jsem nechodila na net,jenom jsem tady občas pozdravila (páč tu nebylo co dočítat,tak to šlo rychle) a oni mě za to,že docházim sem a né tam vyloučily z té jejich super čuper soukromé skupiny :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale já si je stejně někdy čtu, protože jim to vylučování ze skupin trochu pokulhává :grinning: :grinning: :grinning:
Jo a v noci už taky nespim, ale nebejvám unavená, většinou usnu tak ve 23 a ve čtyři už čumim, pak kolem sedmý to zalomim a v devět se zase musim nutit abych vstala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. kvě 2010 v 17:37  • Odpověz
Nóóóó, to máš štěstí, že jsi dodržela docházku a zahlásila se na poslední chvíli, už by ti šel jinak býval černý puntík a kdoví, co by následovalo za tři takové puntíky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ty wado, to si zítra na veselce nacpeš nácíčka, co?
14. kvě 2010 v 18:17  • Odpověz
autor
ještě mi smažte to béčko,co za dnešek mám,páč jsem přišla na večerní docházku :grinning: :grinning:
Nácíčka si nenacpu, my jdeme na čumendo na obřad, oběd mají jen pro rodiče a pak jsme byly pozvaný na večerní chlastání a žrádelnění,jenže kokotáta už měl domluvenou oslavu narozenin a spousta lidí si kvůli tomu měnila směny v práci,tak to bylo takové blbé to rušit :frowning2: A když teď vidim to počasí,tak mě to sejří, protože stejně dlouho venku sedět nebudu :angry:
14. kvě 2010 v 18:26  • Odpověz
Jo ták, tak to si musíš zase navařit sama, to nase*e!!!
Béčko už jsem ti škrtla, ale vyjímečně, to si nezvykej :grinning:
14. kvě 2010 v 18:30  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: já si náhodou zrovna vařim poblívku - jsem totiž jela pro maso na zítra (už do jiné masny) a měli tam takové ty hovězí blbosti na polívku,tak už to bublá dvě hodinky na sporáku, já miluju vývary :dizzy_face:
14. kvě 2010 v 18:39  • Odpověz
....a já čumím na Ulici a žeránkuji u toho luxusní ledový salátek. Zjišťuji, že mi už druhý den nějak tuhne břuch
14. kvě 2010 v 18:44  • Odpověz
autor
mi s tim ledovym salátem děláš takový chutě už od včera,že ho budu muset taky pořídit do domácnosti :dizzy_face:
tak mě tuhnutí dalo pokoj, jsem to měla tak kolem pátýho měsíce, pak mi mudra poradila pít občas magnesii a od té doby mám klid,ale zase mě teď docela často ráno břicho pěkně bolí - jak ležim na boku,tak se pak posadim a asi jak se to všechno přerovná,tak to je pěkně hnusný :angry: Jo a ještě mi řekni - míma by se te´d někdy měli točit hlavičkou dolu a mě zajímá,jestli tak už zůstává nebo se i zase přetáčí hlavičkou nahoru - já mám někdy pocit,že Sájmon kope pěkně nahoře a pak druhej den zase kope dole,tak nevim jestli si ze mě dělá prdelky nebo co :confused: :grinning: :grinning:
14. kvě 2010 v 18:54  • Odpověz
Jo, vyklůtnu si magnézko, snad to zase povolí....
Na tom UTZ kolem 30tt by už měl být otočený, ale taky se může otočit až na poslední chvíli. Teď má ještě docela místečko, tak tam může rotovat :dizzy_face: . Mně se zdá, podle pohybů a vyboulování, že ho mám stále naštorc.
14. kvě 2010 v 18:57  • Odpověz
autor
asi se tam o něco zašprnul a nemůže dál :grinning:
14. kvě 2010 v 19:09  • Odpověz
Asíííí :slight_smile:
Jsem se tu tlemila a zároveň bulila dojetím, jak Jaroušek zareagoval na těhotenství paní ředitelky......., ty hormony dělají divy :slight_smile:
14. kvě 2010 v 19:12  • Odpověz
autor
já ulici vůbec nesleduju, mám na ní alergii :stuck_out_tongue_closed_eyes: mě vždycky totiž nasralo,když jsem přijela k našim, většinou právě akorát tou dobou,když běžela ulice a místo aby se povídalo,tak všichni museli bejt zticha,protože ségra čuměla na ulici a měla hysteráky,když jí někdo rušil :angry:
14. kvě 2010 v 19:14  • Odpověz
Bré ránko divoženy :grinning:
Kuwa jak mě se stejská po těch vašich hlodech... alle když s tim mým uzlíčkem se prostě dočítat nedá. V osm večer padnu jak podťatá do pelechu a spim.
Ty jovka děvčata dyť vy za chvíli rodíte a já vůbec nevim jak se vám vede co prcci v pupkách jak rostou :frowning2: Udělejte mi někdo prosím výcuc informací ať jsem v obraze :sweat_smile: :cry:
a co lenďa v jobu jak se jí tam líbí daří co kšefty ?
U nás fajn včera byla oslavička Sofinka má dneska svátek tak dostala prvního dorta a dárečky :slight_smile: Chodíme na kojenecký plavčo do vaniček strašně se jí tam líbí. Už je to strašná živola v noci krásně spinká ale přes den už je to horší.... Ale už se řehtá chytá hračky tak je to pohodovější než to pinďátko co nešlo ničim zabavit když bylo vzhůru.
15. kvě 2010 v 10:51  • Odpověz
Ahojky holky, vy už budete zkušenější, nepáten někdo stejnou zkušenost jako já:

Já jsem teď 25 den cyklu tak s napětím čekám co bude. Ale musím říct, že jsem tentokrát ze svého tělíčka zmatená. 23. den cyklu jsem zašpinila takovým nahnědlým výtokem a pak párkrát za den na toaleťáku byl bílý výtok i s krví. Včera 24. den cyklu něco podobného no a dneska zatím nic. TAk nevím jestli to je už předzvěst MS, ale obvykle to nedělá.
15. kvě 2010 v 11:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.