• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
:grinning: :grinning: ahoj holky :grinning: :grinning:
ance1 nemam takovou zkusenost....ale nějak bych to neřešila.... :wink:
lussinko já koukám na Hledá se táta a máma... :slight_smile:
jinak tuhle noc jsem se opět nevyspala...jelikož jsme šli spát asi v půl pátý ráno...supr akce. selátko na grilu,pinec,muzička a spousta lidí a pití...už dlouho jsem to nezažila... :grinning: :grinning: ale jeloikož jsme jeli s Dastíkem,tak jsme dostali psí pokoj a spala tam s náma kámoška,co má chrta a naháče a psát se s nima rozhodně nedá :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
včera jsem zjistila při čůrání že mám v moči krev i na toaleťáku,tak mě to dost vyděsilo...v pondělí půjdu k doktorce,abych to nějak nepřechodila...ale jelikož pršelo,tak jsem se rozhodli jet domů už dneska...a za chvilku už jdu spát...
16. kvě 2010 v 00:02  • Odpověz
no tak kde jste?včera proběhla parodie,bála jsem se že to bude bolet a v poho :wink: :wink: :wink: jinak dneska jdu na půl třetí do práce,tak mám fakt radost,ale vezmu psíka a mám to jen pět min od baráku tak mi to neva.... :slight_smile:
16. kvě 2010 ve 12:31  • Odpověz
autor
zdarec :grinning: janitchko to asi nebylo moc dobrý parodovat,když máš zánět - protože až ho vyléčíš,tak ho obratem od Vény dostaneš zpět :sweat_smile:
ance - no já bych ze svejch zkušenosti řekla,že z toho nic nebude a že máš rozházený hormony,když špiníš během cyklu.
Tady se včera slavili kokotátovi narozky,tak jsem nasraná - ožral se nám tam totiž notebook :angry: :angry: :angry: Já šla spát v půl desátý (mimochodem chytrá okenní sousedka to nějak nedokázala pochopit,že jako těhotná tam v šesti stupních fakt nehodlám sedět do půlnoci,ještě když byla tak ohleduplná a pořád mi kouřila přímo do ksichtu :angry: ) a notebok fungoval, v půl druhý přitáh kokotáta,tak jsem pro noťase došla,ale nezkoumala jsem ho a ráno z kokotáty vylezlo,že najednou noťasu zčernala obrazovka a přestal fungovat.Tak jsem se šla na to podívat, vůbec to nespustí Windows,hlásí to něco v tom smyslu,že neexistuje operační systém a co je nejdivnější, teče z něj pivo :angry: :angry: :angry: :angry: Kokotáta přísahl,že tam nikdo nic nerozlil,takže se asi počítač ožral sám nebo co :angry: :angry: :angry: A v úterý jedeme na dovču,tak jsem se těšila,jak si s váma budu celý dny povídat a pěkný hovno, protože to při troše štěstí povezeme švárovi na spravení až cestou na tu dovču :angry: :angry:
16. kvě 2010 ve 13:01  • Odpověz
autor
a ojebaný /jsem chtěla napsat objednaný,ale to by nebylo tak vtipné/ :grinning: výcuc pro musilku:
janitkchka neustále souloží
já jsem tlustá jako prase
janýsek si jezdí pro prachy do práce
a víc nevim, páč tady rozebíráme v podstatě stále stejné 3,14čoviny jako dřív :grinning: :grinning:
16. kvě 2010 ve 13:52  • Odpověz
přeji pěknou neděli, venku je kosa jak sviň, lussilák poseká trávu a vyrážíme do lesa na prochajdu (tentokrát fakt jen na prochajdu, lesní výprodej se konal včera, dávali tam smrčky za darmo a metrový :grinning: )
janitchko tak to budeš mít asi už silný zánět a nafasuješ asi i antibiotika a muchlování bych teda taky pro jistotu vynechala :confused:
latu sousedka je tolerantní asi jako všichni v mém okolí, já to teda nechápu, sama když jsem kouřila, tak mi bylo blbé zapálit si ve společnosti těhule (a že jich za tu dobu bylo teda hafo), vždycky jsem šla bokem, teď se to bohužel nezměnilo, když někdo přijede, tak odcházím bokem zase jenom já, protože to nikoho netankuje, ani se neobtěžují otočit hlavu na druhou stranu. Samozřejmě se bavím o návštěvách u nás, když bych šla do hospody tak bych po nikom ani nechtěla, aby se omezoval, vybrat si prostředí je zase moje volba, takže chodíme do nekuřáckých a šmitec :slight_smile:
16. kvě 2010 ve 13:57  •  2 děti  • Odpověz
autor
lussi tak třeba trocha borůvčí by se šikla,ne? To je taky hezký doplněk na zahradu :grinning: :grinning: :grinning: Já bych těm kuřákům urazila pazoury - jenže co bych třeba po sousedce mohla asi tak chtít,když si myslí,že v těhu kouření a trocha alkoholu nevadí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já jdu poklidit, pojíst a povenčit zrzavici, tak páček zatim :wink:
16. kvě 2010 ve 14:10  • Odpověz
holky tak snad jsem něco nezk.rvila :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: ale už je mi úplně dobře a žádné příznaky taky nemám......úplně v poho ale na radu nej.kámošky trpící na močové záněty půjdu ráno k doktorce...a koupila jsem si dneska tady v bazárku první těhu tuniku za šedesát korun :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: zatim jí půjčím té kamarádce a třeba se mi někdy bude hodit :wink: :wink: :wink: a včera mi V koupil na aukru těhu džíny asi za stopade,a jsou super :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: taky na půjčení samo :wink: :wink: :wink: :wink: jo a některé ženy viz latu sousedka jsou nevýslovné kravky,co dodat :angry: :angry:
16. kvě 2010 ve 21:54  • Odpověz
latu a kam jedete na dovču?
16. kvě 2010 ve 21:55  • Odpověz
jo a dneska jsem byla po dlouhé době na powerjóze a zjistila jsem že jsem pěkně zdřevěněla..... :confounded: :confounded: :sweat_smile:
16. kvě 2010 ve 21:57  • Odpověz
autor
tak mi kokotáta odfrčel na Slovensko, myslim,že zešedivim strachy - jednak kvůli tomu,že jede za hranice okresu a taky kvůli těm dešťům :angry:
Janí já vůbec nevim jestli pojedeme, chceme jet na Pastvinskou přehradu,ale jaxi se mi to nezdá jako moc dobrej nápad,když je to nedaleko těch území,kde vyhlašují povodňové stupně :unamused: Ale zase tam je to zatim v pohodě,jenže bůhví co bude v týdnu - posraný počasí :angry:
16. kvě 2010 ve 22:33  • Odpověz
latu ty seš tedka slamněnka :frowning2: ,no to počasí zase řádí ..my bysme měli jet za měsíc na vranovskou přehradu ..
17. kvě 2010 v 08:16  • Odpověz
jani koukám velké přípravy na těhu akci ..venda by se už rád stal otcem?stejně je to prima ,žes s prvnim žádné neměla ,když to nedopadlo dobře ..
17. kvě 2010 v 08:18  • Odpověz
autor
Zdarec boženy :slight_smile: Tak hlásim,že jsme to bez kokotáty přes noc přežili, ale úplně to teda nesnášim - bejt v posteli sama :angry: Dneska mám na pilno - musim zabalit, připravit králíka na odstěhování, uklidit chodbu, pak jedu k našim a ještě musim jet koupit dárek pro kokotátu k narozkám, konečně mě napadlo co :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tuhle byl na rybách a stěžoval si,že má jenom dlouhý pruty, tak dojdu do rybářství a řeknu,že chci krátkej prut pro kokotátu,tak snad mi něco prodaj :grinning: :grinning:
17. kvě 2010 v 09:35  • Odpověz
latu a pak že neni délka důležitá :grinning: :grinning: :grinning: ,to jsi hodná manželka ..já taky blbě spim ,když vladís v noci brání vlast ,tak já jdu do fachy a zítra na celý den ..snad to tam přežiju .. :pensive:
17. kvě 2010 v 11:56  • Odpověz
leni od mě přesvědčill,že už je čas a že to bude v poho...a on se snad těší víc než já,až ho občas usměrňuju,že to bude taky záhul...jo a sleduje mi DC a teď dělal ovu test se mnou a když viděl dvě čárky tak se ptal :to znamená že už čekáme miminko??ale jinak má naštudováno celkem dost,až se divim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. kvě 2010 ve 13:24  • Odpověz
Tedy Latu, Pastviny v tomto póču nezávidím, pokud tedy nejsi vášnivá rybářka a nevadí ti hodiny sedět na břehu v pláštěnce s hejlem u nosu. Jinak přichází do úvahy asi jen prochajdy okolními lesy, takže chlupatici s sebou, ať máš společnost. A hlavně nenastydni!!!!
Zítra ti asi bude dokyna dělat velký UTZ a měření malého, že? Já se asi dočkám až příští návštěvu, až budu přes 30tt.
17. kvě 2010 ve 20:32  • Odpověz
jen aby latu s chlupaticí na sobě neměly plavací vesty ..br počasí je hnus a nás to čeká začátkem června ,tak myslim ,že to bude o prd lepší :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. kvě 2010 ve 21:21  • Odpověz
náss to čeká až v září...a když otěhulíme tak řecko a když ne tak egypt... :dizzy_face: te´d mi volala ta moje nejlepší kamarádka,která je v šestém měsíci že jí řekil že čeká chlapečka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: oni si ho hrozně moc přáli....a představte si že přibrala zatim jen dvěě kila...no ona je postavou mírně anorejtická aa teď jí to sluší :sunglasses:
17. kvě 2010 ve 22:37  • Odpověz
autor
ku.va nějak mi to blbne :angry: se mi vůbec nechtěl dát smajlík na konec řádku,pořád ho to házelo na začátek textu :angry: Jsem se sem vůbec přes den nedostala - od našich jsme jeli na návštěvu ke známým,takže jsem se vrátila až v deset a doteď jsem balila a žehlila věci na zítra :unamused:
Janýsku já se taky bála,co tam budu dělat (obzvlášť když jsem bez noťase) ale volal dneska ten chlap z toho ubytka,tak jsem se ho ptala jak to tam vypadá a on říkal,že u nich je to v pohodě,že pršelo jen trochu, tak hlavně že nikam neuplavem. Beru si s sebou knížky, chlupatici nakonec né - kokotáta by mi s ní prd pomohl a já už na nějaký běhání po neznámém terénu,aby se vylulala nemám energii, oni tam teď dělají tu rekonstrukci,takže oplocení nic moc a ona je neposlušná,takže bez vodítka bych si jí netroufla pustit vyběhat - ale mrzí mě to,že nejede, se mi bude po ní strašně stýskat :frowning2: Naštěstí jí u našich nic nechybí, vyběhne si na zahradu kdy chce, má tam dva psí kamarády - zjistila,že když jim dá olíznout frndu,tak si s ní pak hrajou,tažke jí to tam baví :grinning: :grinning:
nevim jestli zítra stihnu podat hlášení z kontroly, když tak se zjevim někdy v sobotu navečer,tak buďte hodný a papa!!!
18. kvě 2010 v 00:25  • Odpověz
latu tak přeju pěkné pořízení u mudra ,vyžebrej si fotečku,koukám ,že je chlupatice chytrá ..neni ona po tobě?dneska se navrátim až večír a jak mě někdo nasere ,tak budu zlá .. :rolling_eyes: ,páč už mě nasral vladís včera z večera,když jsem mu nedala nahlédnout do své E-mailové schránky,tak se urazil a koukal v kuchyni na hokej,achjo ,to je samá kontrola ,ale aby člověku řekl něco hezkého ,pomačkal to ne .. :angry: to je venku tma jak v prdeli ,abych šla hledat baterku ,abych trefila do blbákova
18. kvě 2010 v 08:22  • Odpověz
Latu, tak si to tam s kokotátou užijte, ty mu sbírej pořádné rousnice na pruty, ať je řádný ouloveček. To tu bude po zbytek týdne pěkně mrtvoučko, to zase alespoň doma něco udělám :slight_smile: .
Kam na ty postřehy ta chlupatice chodí, že ví, co má dát očmuchat :grinning:
Leni, ty zase na celý den :unamused:
18. kvě 2010 v 08:34  • Odpověz
Já mám kontrolu až na 11, tak se půjdu sprchnout, aby mi oschla hlava. Ale ráno jsem si zajela pro rohlíčky a vůbec už se mi do té zimy nechce :angry:
18. kvě 2010 v 08:35  • Odpověz
autor
Hlásim se bleskem z kontroly - mímo je pěknej prcek, odpovídá 29+1,takže je o pár dní menší, váží 1,616 Kg - kokotáta řikal,že to už je jak kapřík co loví :grinning: :grinning: A už mě tam to čekání fakt nebaví - byla jsem objednaná na 9:30, k mudře jsem šla v 10:35 a av 10:50 už jsem byla venku - nechápu co tam ty ostatní těhotný dělaj :angry: :angry: :angry:
Tak se tu mějte děvuchy pěkně, já jdu honem umejt nádobí a zabalit věci chlupatici na pobyt u našich a vyrážíme :wink:
18. kvě 2010 v 11:31  • Odpověz
autor
a jizu držim palce na dnešní ketík,a´t se to tam hezký hnízdí!
18. kvě 2010 v 11:38  • Odpověz
jizu tfuj tfuj ,flušu na pupík.. :wink:
18. kvě 2010 v 19:50  • Odpověz
Jé, o Jizu mi to nějak uniklo......, tak držíme paluchy :dizzy_face: :dizzy_face:

Grácie Latunie se nám již v plavečkách a pláštěnce promenáduje po Pastvinské přehradě a navlíká tátovi žížaly na háček...... a on ji zato potom půjčí svojeho žížaláka :grinning: . No vybrali si póčo na pikaču, ale zítra už třeba budou mít lépe....

Lussi, kde jsi? Neděje se něco??????
19. kvě 2010 v 16:24  • Odpověz
brý večír :slight_smile:
ba jo, ona už je středa a jizunku už máme otěhotněnou :dizzy_face: Doufám, že ketík proběhl dle plánu a že to KONEČNĚ klapne.
janysku hlásím, že jsme v pořádku, akorát jsem měla jakési ochrápané období, tak se mi ani nechtělo moc na net,. To počasí už mě teda fakt se.e!
19. kvě 2010 v 18:56  •  2 děti  • Odpověz
janitchko k tomu "hledá se táta a máma" - co říkáš na toho týpka s tím zrzatým chlapcem?:grinning: Já se nedivím, že od nich ta jeho matka zdrhla:grinning:
19. kvě 2010 v 18:58  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,
jizu držím palce :wink:
lussi, koukám na to taky a ten týpek s tím synem je hustej :grinning:, přijde mi dost sebestřednej, ta ženská by u nich byla fakt asi jen na úklid a vaření a ten druhej mi přijde jako nadržený čuně. Sympaťačka je ta holka Eva, ta vypadá, že to má docela srovnaný, koukám od začátku, docela se u toho pobavím :grinning: :grinning: :grinning:
19. kvě 2010 v 19:20  • Odpověz
jity přesně :grinning: Jsem zvědavá na zítra,to se zase pobavíme :grinning:
19. kvě 2010 ve 21:00  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.