• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
Já se snad tedy taky budu muset juknout, jsem to viděla akorát na začátku, to první vyřazování, pak jen ukázky mezi reklamama. Ten tatík, jak má synka se mi zdál nějaký dost namachrovaný, tak juknu, jak se to vyvíjí :wink:
20. kvě 2010 v 08:03  • Odpověz
Péťo, na dnešek tfuj, tfuj, ať tam doky vidí, to co tam má být a co si moc přeješ :dizzy_face:
20. kvě 2010 v 08:04  • Odpověz
Je tu nějak mrtvolno, Latu si klidně "ožere" pana Noťasa a odfrčí bez připojení a tu je pusto a prázdno, ani nemáme žádné erotické zpravodajství!!!
20. kvě 2010 v 08:06  • Odpověz
AHoj Janysku, děkuju moc, jsi hodná :wink: nervy mám totálně v prdeli... :angry:
20. kvě 2010 v 08:09  • Odpověz
To věřím..... a srdíčko až v krku, že? Tak vydž, pak to z tebe vše opadne. V kolik jdeš?
20. kvě 2010 v 08:12  • Odpověz
ted musíms Terkou na angličtinu a pak přijede segra a bude hlídat. Takže pojedu z domova tak kolem 11,30, On sice ordinuje až od jedný, ale už jsem se nedostala na objednávací list, takže tam budu sedět, jak trubka a čekat, až se paní sestra usmyslí, že teda vezme nějakou průdu co přišla jen tak, takže tam můžu sedět i 3 hodiny...to bude úžasný. Mám pocit, že se každou chvilku sesypu...takhle v prdeli jsem byla naposledy snad u maturity, která mi v tom věku připadala nejdůležitější na světě....
20. kvě 2010 v 08:20  • Odpověz
Zákaz nervům!!!!!!! Věř, že to tam je a jedeš si to nechat jen potvrdit, nepříjemnosti se už opakovat nebudou, to jsi si vybrala posledně!!
20. kvě 2010 v 08:22  • Odpověz
Janý, napsala bych že máš u mě flašku, když to tak bude, jste jediné kdo to ví...v realitě to ví, jen jedna kamarádka, která to se mnou prošla celé i minule. Ale co by ti ta flaška byla platná vid :grinning: :grinning: snad jen sklenice mléka...no dám večer vědět, jak jsem dopadla :wink: . Díky za milá slova :wink:
20. kvě 2010 v 08:24  • Odpověz
Určitě přijdu kouknout. Já byla v prosinci úplně na s*ačky, když to přišlo po tom všem tak nečekaně a než jsem absolvovala ty 3 UTZ, než bylo srdíčko........no nervy jako blázen
20. kvě 2010 v 08:28  • Odpověz
naprosto chápu :wink: Je SUPER, jak to u vás všech tu vyšlo...věř, že vám to všem moc moc přeju...cesta za baby je těžká a trnitá, což si málokdo uvědomuje
:wink: já tam minule šla, že jsem prostě těhotná a samý ha ha, hi hi...a pak bum, rána jak z děla....no jdu si namalovat obličej, aby se mě venku nelekli, mám ho samý bedar, a vstříc osudu dne...stejně na tom nic nez :wink: měním, když se budu ubíjet :wink:
20. kvě 2010 v 08:33  • Odpověz
Tak šťastnou cestu a pravou Štěpánku, pravou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a kup si zmrzku, mně vždy zvedne náladu :slight_smile:
20. kvě 2010 v 08:35  • Odpověz
latu jela pod duchnu,tam neprší ..,u nás chčije a chčije ,petro tobě přeju hezké výsledky --a janý tebe prostě zdravíííííííííííííííííííííím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. kvě 2010 v 11:03  • Odpověz
Taky tě zdravím, ty náš velký a neúnavný pracante :dizzy_face:
20. kvě 2010 v 11:31  • Odpověz
dobré poledníčko,
Petro věřím, že nám večer přineseš jenom dobré zprávy! Myslím na tebe :dizzy_face:
20. kvě 2010 ve 12:18  • Odpověz
ahoj holky,já jsem dneska úplně bez nálady :angry: nějak mě všechno s.re :angry: :angry: počasí a hlavně práce a venouš to bohužel odnáší....jdu se zahřát do vany...
taky držim palečky :wink:
heleďte nevíte co znamená když má po parodování venda na šulíkovi takový jakoby jagurtový žmolky???mám jít k doktorovi?začalo to po poslední ovuli,třeba mám nějakej zánět...nikdy jsem nic takovýho neměla a nic jinýho se neděje,ale je to divný....
lussi ty dva zrzavce nemusim,ten druhej jeníček mi příjde jako pěkný prasátko a ta Evča je super...
a už se těšim jak bude Latu popisovat dovču :dizzy_face: :dizzy_face:
20. kvě 2010 ve 14:57  • Odpověz
jančo nalož se a bude líp, já bych se taky naložila, vana mi strašně chybí, ale mám to zakázané :frowning2:
k tomu žmolkovanýmu šuldovi - nic jiného krom konzistence nepozoruješ? Třeba problém při čůráni nebo trošku jiné "aroma" než obvykle (do prdele to je popis, já to jinak nazvat neumím :grinning: ) Určo bych na gyndu zašla, za to nic nedáš a přechodit nějaký zánět nění žádná sranda, abys neměla slepená vejcovody jako já, tak pozor na to.
20. kvě 2010 v 15:15  • Odpověz
Zdarec ženy....tak MÁME srdíčko a za 14 dní jdeme na kontrolu.....víc si nepamatuju, ještě teď to nějak zpracovávám :astonished: :grinning:
20. kvě 2010 v 16:27  • Odpověz
hurá hurá hurá hurá :dizzy_face: Jen tak dál :grinning:
20. kvě 2010 v 16:31  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: asi tak....na víc se patrně dnes již nezmůžu :sweat_smile:
20. kvě 2010 v 16:34  • Odpověz
tak to je pochopitelné :grinning: A v kolikátém jsi teda přesně týdnu? :slight_smile:
20. kvě 2010 v 17:06  • Odpověz
Tak sem jdu kvůli super zprávičce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , no vidíš, je to tam a už se nepustí!!!!!!
20. kvě 2010 v 19:07  • Odpověz
péťo strašně moc gartuluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
lussi díky za radu,zítra si skočim k doktorce......jinak jen změna konzistence :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jinak krásnej popis..... :grinning: :grinning: :grinning:
20. kvě 2010 ve 22:18  • Odpověz
Ahoj holky.
Péťo - gratuluju k srdíčku. Musí to být nádherný pocit. A tfuj, tfuj, tfuj, do dalšího průběhu těhotenství!!!! :wink:
Myslela jsem, jak tu budu furt, když jsen na nemocenské, ale holky, já asi něco blbýho snědla a od pondělka od večera jsem si povídala s hajzlem spodem horem, až dneska je mi jakž takž. Fakt nechápu bulímičky, jak můžou blít dobrovolně. :stuck_out_tongue_closed_eyes: A nejhorší bylo, že jak jsem v úterý ráno byla na KETu, tak jsem se nejvíc ze všeho bála, že když na mě šáhnou, že se jim tam pos*eru na koze. :grinning: Promiňte ti expresivní výrazy. Taky mě už u embryologa vyděsili, že mají rozmražená 3 embrya a jestli prý chci dvě nebo tři. Trošku nečekané rozhodování. Nejdřív jsem si říkala tři, ale když mi pak řekli, že pokud by se uchytily všechny, tak by mi stejně udělali redukci na max. 2, i kdyby se všechny vyvíjely báječně, tak jsem šla do dvou. To třetí zas zkusili zamrazit. :wink:
21. kvě 2010 v 11:40  • Odpověz
jizu tak to je dobře, že jsi se tam neposrala :grinning: Ale zvykej si, teď už ti bude blbě furt, minimálně ty první tři měsíce :wink: :grinning:
a myslím,že sis vybrala dobře, já bych po zkušenostech taky šla jen do max. dvou embroušů :slight_smile:
21. kvě 2010 ve 14:00  • Odpověz
jizu tak taky držim palce...nechtěla bych se takhle muset rozhodovat...
lussi jinak bílé žmolky záhadně zmizeli....tak nevim jestli to nebylo v souvislosti s tim močákem.. :confounded: :sweat_smile: jinak dneska mi přišli těhu kalhoty z aukra a jsou bomba,normálně by se mi líbily i bez toho vaku na pupík..dělaj supr zadek... :grinning: :grinning: hrozně mě to potěšilo :wink: a zítra si jdu na poštu pro těhu tuniku tady z koníka a pak to pošupajdí kámošce... :grinning: :grinning: odjíždí mi na dovču do Francie tak aby byla krásná... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: a já jednou snad taky budu.. :pensive: :pensive:
21. kvě 2010 v 18:04  • Odpověz
Ahoj holky, díky za podporu. Pevně doufám, že se tu připojím k většině! :wink:
22. kvě 2010 v 09:33  • Odpověz
a my s léňou budeme chvilku menšina :grinning: :grinning: nééé že nás budete diskriminovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. kvě 2010 ve 12:12  • Odpověz
autor
nasral :grinning: :grinning: Jsem zpět, teď jdu dočítat, pak vyzvednout psa a pak vám někdy povyprávim zážitky z dovolený :grinning:
22. kvě 2010 v 17:03  • Odpověz
autor
no to ste toho teda moc nenakecaly :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale i tak si krom toho,že Peťula je v pořádku a jizu se skoro posrala při KETu nepamatuju :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Takže jedný mamuli gratulka a druhý ještě jednou tfuj tfuj pro štěstí :wink: Já zase při IUI byla nějaká nafouklá,tak jsem se bála,že tam panu doktorovi pustim ducha :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
Na dovče to bylo dobrý - jednou byl sex a 2x jsem byla přinucena k orálním 3,14čovinám, totiž spíš ptákovinám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: A kokotáta je pěknej lhář, podruhý to bylo pod podmínkou,že mi cestou domů zastaví v mekáči a normálně se na mě vyprd,takže má mínus jednu kuřbu :angry: :grinning: :grinning:
Tak a teď jdu vybalovat, fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. kvě 2010 v 17:11  • Odpověz
no ahoj latu :grinning: :grinning:
22. kvě 2010 v 19:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.