• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
Latu, tys mě pobavila. Mínus jednu kuřbu :wink: , to začnu taky používat. To by člověk nevěřil, co se na starý kolena přiučí :grinning:
22. kvě 2010 v 19:12  • Odpověz
ahoj holky :grinning: :grinning: :grinning:
tak zánět se mi asi vrátil a zítra běžim k doktorce... :cry: :cry: :cry: a ty žmolky asi souvisí s tím...no jsem z toho nělajá zmatená a přešlá..takže jsem nastavila parodovací půst...latu jsem zvědavá na zážitky... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
23. kvě 2010 ve 12:56  • Odpověz
autor
domrdáno :grinning: janí jen mazej k dokyně a nezapomeň vzít Vénovi mast na šulína,ať ti to hned nevrátí - já už kokotátu vždycky přeléčovala i když v inkriminovaný době nebyl sex, jistota je jistota a podvozek máme jen jeden,že :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
jizu - spravedlnosti musí bejt a dluhy nedělají ve vztazích dobrotu :grinning:
24. kvě 2010 v 10:02  • Odpověz
autor
a gratuling všem našim janičkám k svátku :wink: Já za chvíli vyrážim k našim, máma taky slaví,tak tam bude třeba dortíček,takže zatim páček!
24. kvě 2010 v 10:19  • Odpověz
zdarec,
tak jsem čekala nějaké ty vtipné historky z kokodovolené a zatím nic :slight_smile:
jizunko jak se cítíš? :slight_smile:
Všem Jančám taky přeju vše nejlepší!
A kde jste vůbec všechny?
Já zrovna četla na netu, že se zasebevraždil Petr Muk :confused:
24. kvě 2010 ve 14:30  •  2 děti  • Odpověz
ahoj,děkuji za gratulace :dizzy_face: :dizzy_face:
lussi mě to vyrazilo dech...
24. kvě 2010 ve 14:33  • Odpověz
no já na to koukám jako blázen, je to dost šoking
a co u doktora? Byla jsi?
24. kvě 2010 ve 14:44  •  2 děti  • Odpověz
autor
nasrááál :grinning: já se válim u našich,tak jenom načuhuju - za chvíli začne žranice, sice mám od soboty nějaké divné střevní pochody,takže bych se asi měla držet zkrátka,ale zase bez pracně se nažrat se mi nepoštěstí každej den :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Jo a oři jdou asi divně hodiny, páč koukám,že lussi psala příspěvek v 16:44 a mě to tady ukazuje,že je teprve 16:25 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Na toho Muka jsem taky čuměla jak puk, to zase budou mít v Blesku téma na 14 dní :stuck_out_tongue_closed_eyes: Škoda ho, já ty jeho písničky měla ráda - to víte,hudba mého mládí. A hlavně jestli se fakt zasebevraždil,tak to byl totální debil - vždyť má tu malou holčičku, chudák si na tátu nebude skoro pamatovat :angry:
24. kvě 2010 v 16:26  • Odpověz
autor
Jo tak ještě lepší, teď ořík dokonce ukazuje,že jsem vám odepsala v 18:26 :grinning: :grinning: :grinning:
24. kvě 2010 v 16:26  • Odpověz
autor
a na dovolený žádný spešl historky nebyly, teda krom toho,že v sobotu jsem měla takovou běhavku a křeče v břiše,že jsem si fakt myslela,že rodim :stuck_out_tongue_closed_eyes: A vůbec jsem nevěděla jeslti to mám říkat kokotátovi, takže až budu jednou fakt rodit,tak se budu tak dlouho rozmýšlet až to vyprdnu v obýváku :grinning:
24. kvě 2010 v 16:35  • Odpověz
Dobrý večer všem,
Jani - vše nej k svátku. Doufám, žes byla u toho doktora a je vše ok. :wink:
Lussi - cítím se normálně. Ale znáš to, člověk se furt pozoruje. I když jsem na tom v tomhle ohledu líp, protože manžel v sobotních závodech spadnul na hlavu, má něco s páteří a místo, aby opečovával on mne, tak já lítám okolo něj. Alespoň nemám čas se až tak moc pozorovat. Navíc mám zítra zkoušku z psychologie a jsem nějaká líná se učit, i když času bylo hodně.
24. kvě 2010 v 18:27  • Odpověz
Všem Janičkám vše nejlepší a brzké splnění všech přání :wink:
24. kvě 2010 ve 20:06  • Odpověz
tak k doktorce jdu zítra,jelikož dneska tam nebyla a už mi zase nic není ale nehodlám zase čekat že se to vrátí...
:rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
jizu tak snad bude manžel brzy v pořádku až mu budeš oznamovat tu novinu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
latu toho času jsem si všimla,já tady byla asi kolem druhý... :grinning: :grinning: :grinning:
24. kvě 2010 ve 22:34  • Odpověz
takk nemůžu nějak zabrat,venda někde paří a já koukám na nějakou erotiku,ale je to trapný,jsou tam jen ženský... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
25. kvě 2010 v 01:03  • Odpověz
autor
Udaz ženy :slight_smile: Začínám nesnášet noci - budim se skoro každou hodinu, protože mě všechno bolí - na zádech spát nemůžu, to začne Sájmon kopat jak o život a nutí mě si přelehnout a když spim na boku a ve spánku se překulim,tak mě vzbudí jak se mi to tam v tom břiše všechno přeskládá a začne to tlačit a bolet než se to usadí :angry: A hlavně jsem si všimla,že i přes den,když přestanu chodit,tak mi asi přestanou pracovat střeva nebo co a okamžitě se nafouknu a je mi zase šoufl, do toho kokotáta chrápe,takže mě ještě navíc vytáčí,že on spí a já trpim :angry: :angry: :angry:
25. kvě 2010 v 08:47  • Odpověz
autor
jizu a co dělá manža za sport,že se tam takhle zraní? Tak ať je brzy v pořádku, to je dost hnus mít něco s páteří :unamused:
25. kvě 2010 v 08:48  • Odpověz
Udazte...
Latu, o těch nocech mi povídej, je to už vážně k po*rání, tlačí mi to na žaludek, bolí prdelní i nadprdelní svalstvo, břicho tvrdne, je mi pořád teplo, ráno kolem 4 začne junior s okopáváním.......
25. kvě 2010 v 08:50  • Odpověz
autor
To je přesný janýsku a to jsem ho ještě nedávno chválila,jak je to hodné miminko a že mě takhle nezlobí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jo a mám kurník dojem,že dneska začínám osmý měsíc :sweat_smile:
25. kvě 2010 v 08:59  • Odpověz
autor
Jsem našla obchod s docela levnýma matracema,tak odtamtud asi objednám,jen nevím jestli ta kokos-molitan bude stačit nebo mám vzít tu superlux, zase původně jsem chtěla za matraci dát kolem 600,- a to jsem počítala že bude právě jen ta kokos-molitan :unamused:
http://kojenecke-obleceni.eu/zbozi/matrace-do-postylky/
25. kvě 2010 v 09:00  • Odpověz
Latu, Lovelu jsem nyní kupovala v Tetě v akci za necelý 3 kila a je to velké balení, myslím 8,2 kg. Mám i velkou čutoru tekuté asi na ruční přepírání a pak mám ještě Ariel sensitive (teď doufám že se nepletu a není to Persil?) a ten je taky na dětskou pokožku a taky aviváž má mít sensitive. Prý ta Lovela dost smrdí, tak uvidíme.....
25. kvě 2010 v 09:02  • Odpověz
autor
No to mi neřikej,že smrdí :grinning: Já tu akci v tetě prošvihla :angry:
25. kvě 2010 v 09:06  • Odpověz
My koupili kokos-molitan-kokos za cca 600,-. Měli ji tam ve dvou tloušťkách a paní nám doporučila tu slabší (mám ji po ruce, tak měřím a je to 10 cm), že když budeme používat monitor dechu, tak nemá být ta vysoká, což mi nyní, když ten monitor máme, není jasné, já myslela, že se ta deska dá jen pod prostěradlo....... nebo jestli je tam pak nějak to uchycení...., no ještě jsme to nezkoumali, zatím je v krabici, až se to bude finálně chystat
25. kvě 2010 v 09:06  • Odpověz
Já prášky kupuji vždy v Tetě, jak mám ještě kartu, tak tam mi to vyjde nejlevněji..... Ten Ariel sensitive tam byl posledně taky suprově za 2 čtyřkilová balení
25. kvě 2010 v 09:08  • Odpověz
autor
já jí asi taky vezmu, i když jsem zase někde četla,že je lepší mít z jedný strany ten molitan,že to pak může člověk přetáčet podle toho,jak to miminku vyhovuje :unamused: No ale každopádně jdu na ty stránky utratit nechutné množství peněz,protože to tam mají levný :grinning: :grinning: Jdu si najít seznam,co všechno ještě potřebuju :grinning:
25. kvě 2010 v 09:12  • Odpověz
Já už vyhlížím jen tu kolíbku, psali, že už je na cestě, tak třeba dnes....... :dizzy_face:
25. kvě 2010 v 09:21  • Odpověz
autor
Kolíbku jsem nakonec uznala,že neubudu kupovata - v kuchyni bude ta cestovní postýlka a víc do našeho mikro bytu nepotřebuju a hlavně asi ani nenacpu :unamused:
25. kvě 2010 v 09:26  • Odpověz
Já pořád chtěla jít do toho košíku, ale pak po konzultaci, že kolíbka je prostornější, šla do ní......, má taky kolečka, tak jí budu převážet mezi ložnicí v noci a pokojem přes den.... a postýlka bude v pokojíčku, s tou mám právě problém, že neprojede kvůli zatahovačkám futrama, tak bude na jednom stanovišti..... a cestovní bude u našich
25. kvě 2010 v 09:30  • Odpověz
autor
Já musim se psem ven a taky už mi zase začíná bejt šoufl,jak tady sedim :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak páček, nevim kdy dorazi kokotáta - jedeme pak zase k zubaři, budou mu vrtat další zoubek,ale doufám,že se ještě dneska ukážu :wink:
25. kvě 2010 v 09:33  • Odpověz
Zatím, taky jdu hodit nějaký pohyb...., střídám sezení, chození, ležení v pravidelných intervalech a nějak nemůžu najít to pravé ořechocé, na všem vidím mouchy :grinning:
25. kvě 2010 v 09:35  • Odpověz
brý den
nakukuju jestli jizu už náhodou netestovala :slight_smile:
nad kolébkou jsme taky uvažovali, ale ještě uvidíme jak na tom budeme s prašulema, v létě maj dojet rodičové s výbavou po synovci, tak ještě nevím co budeme muset kupovat a co ne :slight_smile:
25. kvě 2010 v 15:12  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.