• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V.I.3,14 čekatelky s čárkou

(Zamčená)
14. října 2010 
Zdarec, nakukuju co tady novýho...koukám nic Latu byla na dovče :grinning: a užívala si :grinning:

Nám 3. IUI opět nevyšlo....takže další pokus ...snad za měsíc budu mít veselejší zprávy.
25. kvě 2010 v 15:13  • Odpověz
Lussi čao.... Jak testíky, už máš výsledky?
25. kvě 2010 v 15:13  • Odpověz
ivo :frowning2: To je dobře, že jdete na další pokus hned a nečekáte.
janysku nikdo mi nevolal, na odběrech jsem byla 5.5 tak předpokládám, že je to ok. Zítra jdu na kontrolu, tak snad není ten doktor debil, aby si tam schovával špatný triply :sweat_smile:
25. kvě 2010 v 15:17  • Odpověz
a už chci vědět pohlaví, abych to dítě pořád nemusela oslovovat "to" :angry: :grinning:
25. kvě 2010 v 15:18  • Odpověz
Tak to bude určo v cajku, to by volal..... :dizzy_face: . Tak zítra bude asi velký UTZ a měřeníčko, nee? A že by se mohl juknout na pohlavsonka.... :grinning:
25. kvě 2010 v 15:18  • Odpověz
já doufám, že by někdo volal :slight_smile:
no já jsem právě na ten velký objednaná do Gennetu, on s nimi spolupracuje, pač není zase tak extra vybaven, má tam takový obyč utz. Takže přinejhorším se pohlavíčko dozvíme až 4.6 přímo v tom Gennetu :slight_smile: Lussilák si vzal volno, takže hned potom si hodlám jet koupit nějaký baby hadříky nebo něco :slight_smile:
25. kvě 2010 v 15:22  • Odpověz
Tak to vydržíme a dozvíme se 4.6., to je za pár :slight_smile: a pak už rozjedeš nákupy, taky ti to letí :slight_smile:
25. kvě 2010 v 15:23  • Odpověz
jo a už máme vybraný kočár, mám ho v albu :dizzy_face:
25. kvě 2010 v 15:23  • Odpověz
Jdu juknuť
25. kvě 2010 v 15:24  • Odpověz
Když ty jich tam máš 3 prdele, tak nevím...... Ale myslím si, že tam máš foto klučíka, já to poznám :grinning: :grinning:
25. kvě 2010 v 15:26  • Odpověz
mě to letí strašně pomalu, už chci, aby byl říjen, jsem strašně nedočkavá :grinning:
teď musí ogravidnět jizu a ostatní, ať si mám s kým od srpna povídat, vy budete mít už caparty u sebe a určitě se tady moc zdržovat nebudete :slight_smile:
25. kvě 2010 v 15:27  • Odpověz
No že ty se tady teď tak často zdržuješ :sweat_smile:
25. kvě 2010 v 15:28  • Odpověz
ten poslední to je - bébe confort :slight_smile: Barvu nevím, podle toho co seženeme za levňocha :slight_smile:
Tak když to poznáš :grinning: To jsem teda zvědavá :slight_smile:
25. kvě 2010 v 15:29  • Odpověz
já tu šmejdím skoro každý den cca od 12 hod, to zrovna snídám, ale lezu sem jen když tady někdo je :grinning:
25. kvě 2010 v 15:30  • Odpověz
Jo tak ten je dobrý, pak vyfotíš konkrétní v barvě....
Jo poznám, takhle holky nevypadají :dizzy_face: :sweat_smile:
25. kvě 2010 v 15:30  • Odpověz
Tak máš hodit avízo, já sem taky nevlezu, když tu je mrtvo, tak možná všechny vyčkáváme za bukem :grinning:
Cože děláš po 12 hod, snídáš? Si děláš kozy? Tak to si užij, za chvíli už ti to spaní moc nepůjde, já se v noci pořád budím a straším
25. kvě 2010 v 15:32  • Odpověz
no tak jestli máš např. tak chlupatý břicho jako já, tak je to jasné :grinning: Já se poslední dobou strašně ochlupatila a musím říct, že je to pěkný hnus :confounded:
25. kvě 2010 v 15:33  • Odpověz
Jj ležím a sleduji si holý pupek, jak se hýbe a to ochmíření stojí v pozoru :grinning:
25. kvě 2010 v 15:35  • Odpověz
Jsem si dnes přivezla nové žehlicí prkno, drahouš mi půjčil svoji kartu :slight_smile:
25. kvě 2010 v 15:37  • Odpověz
já to mám se spaním tak: chodím spát tak o půlnoci, vzbudím se tak v šest, vezmu prášek, lehnu, zase se vzbudím tak v jedenáct, nakrmím psi a pak chrápu tak do dvanácti někdy do půl druhé :slight_smile: Ale mám problémy se zádama, teď jsem se skoro tři dny nemohla hnout, byla jsem zvyklá spát na břichu, což teď nejde, takže spím na boku a to je katastrofa, jsem dolámaná jak nikdy, ale je mi jasné, že bude hůř a to si teda neumím dost dobře představit.
Tak beru na vědomí, vždycky když tu budu tak se zahlásím a počkám jestli se někdo ozve :slight_smile:
já už chci taky vidět jak se hýbe :sunglasses:
žehlící prkno, fuj, taková ošklivá věc :grinning: My dneska budeme aukrovat sedačku do obýváku,tak jsem zvědavá zda to klapne :slight_smile:
25. kvě 2010 v 15:40  • Odpověz
Taky jsem byla břišní spavec, no a ty boky jsou na nic a na zádech dlouho nevydržím a ani by se nemělo.... A už to pěkně tlačí do žeber, ráno vstávám a jak když mi někdo prdel nakopal......
Prkno je gut, ještě si pořídím žehličku na dálkové ovládání :grinning: :grinning: :grinning:
25. kvě 2010 v 15:44  • Odpověz
Jé teď jsem u jedné holčiny našla, že čeká holčičku a že to bude Kunigonda nebo Jenovéfa :grinning: :grinning: , jsem to nedovedla ani přečíst
25. kvě 2010 v 15:51  • Odpověz
nemělo jo? Jakto?
žehličku na dálkáč bych taky využila :grinning: Taky bych potřebovala umýt okna a spoustu dalších věcí a doufám, že se toho ujme třeba tchýně až přijede na návštěvu :grinning:
25. kvě 2010 v 15:52  • Odpověz
tak to snad musí ale myslet jako pracovní název toho děcka ne? :grinning: Kundihonda se přece nemůže nikdo jmenovat :grinning: :grinning: :grinning:
25. kvě 2010 v 15:53  • Odpověz
Doky mi říkal, že nejlépe ležet na levém boku...... A o těch zádech jsem to někde četla, že od 3. trimestru nee, ale teď nevím přesně proč, něco by tam snad mohlo prasknout a mohla by jsi se začít dusit....
Tak tchýni pozvy a ve dveřích ji hned řekni, že máš dvojitou velikou radost a to za 1. že ji vidíš a za 2. že přijelo PPL a dovezlo ti krásný nový mop, stěrku na okna a novou žehličku a že to musí vidět :grinning:
25. kvě 2010 v 15:57  • Odpověz
Néé Kundihonda, ale Kunigonda :grinning: :grinning: :grinning:
25. kvě 2010 v 15:58  • Odpověz
Je tu drahouš, tak zase zítra po snídani pá :slight_smile:
25. kvě 2010 v 15:59  • Odpověz
hehe, s tou tchýní je to dobrý :grinning:
Kunigonda a Kundihonda, to je přece to samé :grinning:
Já si jdu obložit rohlík salámem a pak provětrat hafany :slight_smile: Zítra jsem tu jako na koni.
25. kvě 2010 v 16:07  • Odpověz
Haf honiženy jak se tu máte ? My se máme fajne Sofinka vytuhla na tři hoďky v kočárku a teď tu řdí s bleškou anežkou na dece.
25. kvě 2010 v 17:18  • Odpověz
ahoj holky :sunglasses:
25. kvě 2010 ve 21:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.